• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Tak já tam volala a prý že ten kousek jo (my to máme fakt za rohem). Hodím přes kočárek plínku a jedem :grinning:

Horší, že tu mou kámošku dneska pouští s prckem z porodnice... Tak sem zvědavá, jak to bude...Jestli ju pustí
27. led 2010 v 09:17  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3736989&vReferer=

sali: no to je děs... tak to určo napiš zda ji pustili.. furt na ňu musím myslet
27. led 2010 v 09:19  • Odpověz
BLECHA - TO JE DOBŘE, JE TO ÚLEVA, CO? mALÁ USNULA V 9 V POSTÝLCE, JÁ JSEM BALILA PRODANÉ HADŘÍKY A PŘIJDU A ONA SPÍ. MÁME ZLATÉ DĚTI.
27. led 2010 v 09:23  • Odpověz
blecha - video super :grinning: mě se líbí jak mají vzadu tu plešku, my taky. Byl tu kámoš a ten jí má nahoře tak jsme se smáli.
27. led 2010 v 09:25  • Odpověz
Holky nechcete někdo pleny Pampers 4-9 kilo? Mám 170 kusů a malá je nesnese.
27. led 2010 v 09:28  • Odpověz
no tak už jsme vzhuru.. to jsem moc dlouho nepospaly :frowning2: jj hihi to od toho, že nechce spát jinak než na zádech a když ji dám na bok tak se tak natahuje aby se zas přetočila :grinning:
my jich máme ted docela dost.. abychom nedopadly jako s Pempers 2, ale vypotřebovaly jsme je nakonec.
27. led 2010 v 09:30  • Odpověz
ahoj holky hlásím -23st ty jo mě picne!!!!!!!!!!!!!!
27. led 2010 v 09:48  • Odpověz
My ještě spíme, jdu nafotit věci co jsou jí malý a vložit na MMB.
27. led 2010 v 09:48  • Odpověz
tak jsem tu měly řev.. byla unavená a do toho hladová..tak jsem do ní trochu narvala..tak snad brzo usne..Dan my pampersky můžeme..toje sleep and play?
27. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Včera mě dostala panimáma, prý to přeháním a malá má moc hraček a ani si všechny neužije. Ještě že Petr má stejný názor jako já. Připadá vám to hodně? http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3728648&vReferer=%2Fphotos%2Fdandulka1
27. led 2010 v 09:51  • Odpověz
sar - nene, to jsou ty kvalitnější co pojmou víc moči, slep jsou slabé.
27. led 2010 v 09:52  • Odpověz
no my můžeme jak sleep tak ty active..jí je jedno co má na tom zadku tak se můžeme dohodnout :slight_smile:
27. led 2010 v 09:56  • Odpověz
autor
blesko gratuluji k fotce sali, všichni víme jak nerada se fotí .-)
27. led 2010 v 10:06  • Odpověz
ahoj holky

tady - 16 dneska jsem se dočetla že děti od 3 měsíců do 2 let můžou ven do -1O stupnů :slight_smile:
27. led 2010 v 10:08  • Odpověz
autor
dan my jich máme asi tak stejně, nemyslím si že málo ale ani moc. myslím že by si zasloužily více obě holky :slight_smile:

nám dělá množství ty velké hračky - mluvící pejsek a tahy ta hrací žirafa z globusu. ael většinu jsem dostali já koupila asi jen 4 kusky.
27. led 2010 v 10:08  • Odpověz
dan: až budeš prodávat to oblečení hod když tak odkaz prosím tě, děkuji
27. led 2010 v 10:09  • Odpověz
autor
endie určitě do -10 se dá. ale já zase někde četala že je blbost zakrývat plínkou kočár, že se tam sráž vlhko z dýchání a pak hrozí omrzliny při kontaktu té navlhlé látky (třeba pínky) s obličejem mimi. tak si vyberte. toto samé platí i o pláštěnkách, kdo používá aby tam mělo mimi více teplo.

tak fakt nevím co si vybrat. :slight_smile:
27. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Dan hodně hraček si tedy představuju jinak :slight_smile:) tchýně tomu nerozumí..
27. led 2010 v 10:12  • Odpověz
sar - máš to v ip.
autor
taky musím nafotit malé věci se kterými se chci rozloučit.
dan: tak to tchyně ještě neviděla naši hračkárnu, mě taky mamka furt nadává že kupuju zbytečně tolik hraček, oni tomu nerozumí :grinning:
27. led 2010 v 10:14  • Odpověz
já právě pláštěnku používám, když sněží a nebo fouká hodně vítr
27. led 2010 v 10:15  • Odpověz
Holky, tak se snažím jaít ten recept, podle kterého jsme je včera dělala a jsem marná, ni jsme so ho neuložila...Ale dávalo se tam 2 a půl hrnku vlažného mlíka, 3 hrnky polohrubé mouky, trocha cukru, špetka soli, 1 vajíčko a droždí -já dala cca půlku sušeného - všechno jsme smíchala a dala kynout -a na pánvi se ot smaží dobře, byly to zvary jak oz lívanečníku. lae nedoporučuju kojícím, ella nám prořvala půlku noci :frowning2:

blecha..no idíš, tak už víš, co byl ten panák :grinning: já půjdu asi do farmy, ještě se poradíme s manžou a uvidíme. a máš to pěkně naplánované ten víkend, prý budou vařit oni, to se někdo má :grinning: a malá jefajná v tom koši :dizzy_face:

dan..no,taky si hodně hraček představuju jinak, my jich teda máme asi ještě mín než vy, ale ono až tak o tom množství není..a hlavně kdysi byla jiná doba, tchýně si určitě hrála s dřevěným kačerem 10 let, nic jiného nebylo..

Já nevím, jeslti něo prodávat nebo ne :unamused: s našim štěstím budemem mít druhou holku :grinning:

Jinak tady je taky pěkná kosa, už mi ty předpovědi počasí pěkně pijou krev :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
27. led 2010 v 10:18  • Odpověz
hezké poledne :wink:
sal třak jak jsem včera psala že Ria bude to hodný miminko tak brečela od devíti do půl desátý pak klid...ale úplněj, zabpřila se me na prsa a spala na mě v obýváku, a nevzbudila se ani když jsem jí přenesla. :dizzy_face: tak nevim jestli to nebyla nějaká kouzelná formule, večer to zkusim napsat znova :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 10:19  • Odpověz
kal.vidíš, vidíš, takže vlastně můžeš napsat, že jsi se ezky vyspala, tak jsme měla pravdu :grinning:
27. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Kuki: já taky jestli bude někdy (sněkým) druhé tak to bude stoproholka ale i tak prodávám věci co malá moc něměla na sobe, nechcávám si jenom ty krásné a co si neumím odtrhnout od srdíčka :grinning:
27. led 2010 v 10:23  • Odpověz
kal: super, jenom piš at máš klid :grinning:
27. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.