• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
en.. :grinning:
27. led 2010 v 10:25  • Odpověz
kuki - to si mě rozesmála s tím kačerem :grinning: no malá má skoro vše zdarma že to bylo k objednávce oblečení, kolotoč jí koupily tcháni k vánocům a plyšáky má po klukovi.

endie - já taky a na ten otvor přidělám plínu aby nedýchala ten ledový vzduch nebo má přes pusu vršek kombinézy.
Tady je -9 a praží sluníčko tak se to na vycházku asi vybere na ty -4.
27. led 2010 v 10:26  • Odpověz
kuki...no já moc nespala, zalomili jsme tove 4 ráno,výročí je výročí :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 10:26  • Odpověz
kal..tak hlavně že malá spala :grinning:

dan..no ale je ot pravda, mě totiž příjde, že dříve byla prostě jedna panenka a ta musela vydržet nejlépe pro další 2 generace..a pak zase byla doba,když jsme já byla menší, že jsme doma měli tuny plyšáku, úplně zbytečnosti. a tedka, jak jsou ty hračkytak drahé, tak si to lidi rozmyslí - raději budu mít 5 hraček, ale nějakých účelných, než plyšáka, který ani nevypadá jako ta postavička, kteorou má znázorňovat.
27. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Tak jsem nafotila kupu věcí. Malá stále spí tak jsem ráda že na to mám čas. Nafotila jsem i nějaké větší, protože toho má moc a neunosí to.
27. led 2010 v 10:40  • Odpověz
dan: tak to mi rozhodně hodně nepřijde... jestli jako nemáš ještě plný pokoj :grinning:

niki: fakt jo? aha tak to jsem nevěděla :sweat_smile: jsem ji chtěla vyfotit, ale dochazela mi baterka v mobilu a to mi pak nejde fotit, tak mi půjčila svůj mobil a fotku pak poslala.. tak sali děkuji :wink:

kuki: no spala 10min a ted je protivná, řve mi tu a nejde mi ji uspat :angry: tak jsem na ni pustila vzdoušek tak jsem zvědavá :grinning: za chvilu na ni juknu a dorazim ji :grinning:

jo holky a taky by se neměly používat v těch mrazech dudliky na puse... včera měla malá pěkné kolečko :grinning:

no jdu ji tam usměrnit.. to bude dnes den, když nemůžem ven :angry: jeste že mám to hlídání, to by mi dnes fakt praskla hlava :angry:
27. led 2010 v 10:46  • Odpověz
blecha - zbytek je v postýlce v ložnici na fotkách co jsem vám vložila ted
27. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Malá po usnutí dudlíka vyplivuje a pokud ne tak jí ho vyndavám.
27. led 2010 v 10:49  • Odpověz
blesko my ven ani nechodíme :unamused:
dan to je smíšek!!!
27. led 2010 v 10:50  • Odpověz
dan malá je suprová, fakt smíšek :dizzy_face: :dizzy_face: ty prodáváš na mmb nebo mma?
27. led 2010 v 10:55  • Odpověz
já jsem taky šoupla na MMA pár věcí ale prodala jsem zaítm jen svoje těhu jeany...
27. led 2010 v 10:59  • Odpověz
saron těhu hadry jsem prodala všechny a po malý už něco taky, ale spíš prodávám na aukci než na mmb, nemám placený členství tak je to tam o ničem.
27. led 2010 v 11:04  • Odpověz
no já nevím zda dávám velké ceny nebo to nikdo nechce..
27. led 2010 v 11:09  • Odpověz
kal - prodávám na obojím, mám koupený členství i aukce. Dřív jsem si tak i přivydělávala, zkončila jsem v 7. měsíci a zase o tom uvažuju.
27. led 2010 v 11:11  • Odpověz
dan: malá je kouzelná :slight_smile: no jsem prošvihla dobu spaní, tak než jsem ji uspala to byla teda dřina.. :frowning2:

berryl: :grinning: aha

kal: co je mma?
27. led 2010 v 11:14  • Odpověz
blech..já už mám taky uspáno, tak mám 45 minut volno, v lepším případě teda,no...mma je mimiaukce - tam já teda pěkně dlouho nepáchnu :grinning:
27. led 2010 v 11:20  • Odpověz
autor
já taky ne :slight_smile:

endie chceš půjčit ten šátek???? mám ho v sobotu vzít sebou?
27. led 2010 v 11:22  • Odpověz
nika: A to to ještě fotila na můj mobil! :sweat_smile:

Tak my máme po očkování - už mi chrní v postýlce...Jinak se na sestřičku chechtal do té doby, než mu píchla první injekci -to se ještě dalo, ten jeho řev..při druhé ovšem hysterák jak hrom... V čekárně pak rozbrečel další dvě mimina :sweat_smile: Ale už dobry. jako náš pes - ten v čekárně u veterináře rozkňučí všechny psy (jednou i kočka začala mňoukat :sweat_smile: )No mám to ale statečny chlapáky, co??? :sweat_smile: :grinning:

Holky, klidně mi napište ID, jestli prodáváte maly věcičky na MMB.. já to přepošlu kámošce, co je těhotná :wink: Jinak já když něco prodávám, hodím to sem na koníka nebo normálně na inzertní stránky (bazos apod.).. Já ani na MMA ani na MMB nikdy nic neprodala výhodně... :unamused:

dan: To kdyby viděla ty naše hračky a věci kolem (máme hrazdu, hrací deku,lehátko.. - něco sme dostali a něco koupili)!!! Ale je dobry je střídat třeba po týdnu, aspoň u nás to tak funguje. Malá se strašně pěkně směje :grinning:
27. led 2010 v 11:28  • Odpověz
Jo a venku teda -15, ale vůbec mi to nepříde: malej neměl ani studeny tvářičky..Tak sem ještě skočila se psem :sweat_smile: tyjo, je možny, aby hned po injekci už spal?!Mám ho v postýlce s monitorem,ale stejně ho chodím kontrolovat :sweat_smile: Je úplně tuhej!
27. led 2010 v 11:30  • Odpověz
dan já si kupuju aukce, ty jsi s brala zboží ze skladů na další prodej?
sal s čím jste byli u veterináře?
27. led 2010 v 11:33  • Odpověz
sali..no to máš teda chlapáky :grinning: a možní to asi je,třeba chudák usnul vyčerpáním...
27. led 2010 v 11:37  • Odpověz
No, jen na očkování, jak chodíme... :sweat_smile: on je strašná hysterka - k veterináři dojde bez problémů. ale v čekárně spustí...Na podzim nás čeká odstranění varlete, co mu nesestouplo a pořád nevíme, jestli ho necháme vykastrovat... :unamused: On by byl klidnější, ale zase mi to příjde moc kruty! Není to přžece žádná kočka!!!
27. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Holky, já mám hlad! Nechcete mi někdo přijít uvařit??? Bleško?
27. led 2010 v 11:40  • Odpověz
sal..no mě ot rezesmálo, když jsi psala, že všechyn rozvyje :grinning: ale bobek, hm,s tou kastrací nevím,no. má to nějaké rizika?nebo "jen"vyhodu, jakože bude klidnějí?A já mám dneska pepřový stejk s hranolkama, manža semi stavil v globusu a hodil mi to sem, už se na něj těšíííííííííííííííííííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 v 11:47  • Odpověz
Čau kecalistky :slight_smile: Tak my noc klasika,teď po novém-v devět,v jednu,v pět a v sedm už kecal,tak jsem mu ve spánku dala prso a flašku a donutila ho aby ještě usnul :grinning: Tak usnul a spali jsme do 10 :astonished: No ale Tomáš už není tak aktivní,už ho to kojení v 1 přešlo :sweat_smile: Tak jsem musela já :angry: Dneska peču kuře :slight_smile: Včera jsem si na solárku spálila prdel,tak se mi fajně sedí :grinning:

Niki super,máme dvojčata :grinning: Noční :grinning: Řekni mi ale čím to je?Díky tomu vstávání v 1 je opět celý náš vybudovaný režim v pr... a ještě dál :stuck_out_tongue_closed_eyes: A můj spánek si teď horko těžko zvyká :unamused: A on má v tu jednu hlad že by sežral všechno.Dávám mu jen flašku,prsa ještě nemám tak nalité a 120 mu nestačí :astonished: Vypil a žral mi plinku a řval :sweat_smile: Kolik v tu jednu vypije Beruška?

Kuki no joooo,do těch lívanců se dává droždí :sweat_smile: To je to samé,jako by sis vzala čerstvý rohlík :grinning:

Dan prosím tě tchýně neviděla naše království hraček :grinning: Ale je fakt,že jsme to všechno dostali.žirafu z globusu má od nás.

Bleško takže bude večeře při svíčkách? :wink: Ty jo taky bych chtěla,my máme v březnu 2 roky,ale težce pochybuju,neměli bychom kam dát malého a Tomáš to ani moc nějak neřeší :unamused:

Kalei no vidíš,tak si tady stěžuj častěji a malá bude za chvíli úplně super :grinning:

Šari jeden nutroš vůbec nevadí :wink:

Sali no jsi šikulka,na fotkách ti to moc sluší tak se foť! :wink:

Holky já nevím,ale myslím že pořád se může jen do -5,že do větších mrazů až po půl roce.
27. led 2010 v 11:50  • Odpověz
petul..no tak to mi už taky došlo, i když s křížkem po funuse :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: Jám mám teda v poslední době taky kažkdou noc jinou,už bch byla ráda, kdyby se jich opakovala více p osobě, začíná mi zase hučet v hlavě, páč jsme fakt nevyspaná..
27. led 2010 v 11:56  • Odpověz
sal přijď na jídlo klidně k nám, já hcodim pro jídlo občas do školní jídelny, měla jsem to v plánu i dneska a jak je zima tak nemůžu tak jsem musela uvařit co jsem měla v plánu na víkend.

petule já kojim podobně jako ty a v tu jednu mi to teda hrozně vyhovuje, to je stejně doba kdy chodíme spát, dřív nechodíme tak je to tak akorát.

sal já bych kastrovat asi nenechala. jirka chtěl nechat vykastrovat i lailu, jesti se ted štěnata povedou, ale já nechci, bylo by mi jí líto
autor
petul naštěstí malá vypije tu 120, taky ji nedávám prso je to s flašou rychlejší. asi by vypila více ale asi jen o pár ml, tak ji kašlu většinou zabere hned a spí. taky mne to štve.
už spávala krásně do tří, čtyř a teď už 3 noc toto. ach jo. snad se to spraví věř.
autor
já mám uvařenou polívku z včera, a vytažené maso z mražku a nechce sem i vařit, ale měla bych už včera jsemneměla nic teplého v žaludku :frowning2:
27. led 2010 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.