• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Krásné poledne holky :slight_smile: .
My se až před chvilkou vyhrabali z postele :sweat_smile: , teda jako spali jsme do desíti, ale tak nějak jsme si povídali a v jedenáct malej ještě na půl hodinky usnul, tak jsem tam koukala na telku, teď si pinká do hraček v lehátku a furt jim něco vypráví.
saronko no vidíš to, tak nakonec je to vyřešeno s tím jídlem :wink:
Sali tak super, že už máte očkování za sebou, nás to čeká zítra, ale stejn si myslím, že mu to nenaočkují, ještě nemá zahojený ramínko z porodnice......
27. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
Kuki taky jsem jak praštěná palící,i když mi dneska ráno malý ještě usnul a spal do té 10,tak jsem spala s ním,ale to mi připadá ještě horší,jsem pak nějaká mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Niki kéž se to spraví!

Kalei já chodím taky spát až kolem půlnoci-jedné,ale on to malý nedělal víš,budíl se až ve 4-5,dělá to poslední tři dny,úplně stejně jak píše i Niki o Bereničce.
27. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
sal malý mi po očkování prospal celý den

jo holky malý spal včera od 21h a vstával v 7,30h jako vždy kolme 6h se vrtěl. ale jen jsem mu pustila usínáčka a psal dál
no, ale po jídle ho vždycky šoupnu do postýlky a on do půl hodiny ještě usne. Poslední dobou spí tak hodinu. No a dneska usnul v 8.15 a spal až do 11.30h :o)
27. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
autor
Verunko Nikoláskovi vše nej ke 3 měsícům :slight_smile:
27. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
Jeeeee Niky moc moc děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
Malá spala od 9-11 a ted nechtěla oběd a ve 12 zase usnula.
27. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
Jéé - Nikýsek už je velkej chlap :grinning: Tak gratulujem! :grinning: :grinning: :grinning:

berryl: Jé, tak to vypadá, že dneska budu mít leháro :sunglasses:
27. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
Sali moc děkujeme :dizzy_face: ...
Já tu teď umírám smrady, to naše dítě prdí a smrdí jak pukavec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
petul tak mě napadá jestli nemáte třeba spurtík? že vyžaduje vlastně o jedno krmení navíc :wink:

berryl ríša je teda pořádnej spáč. my jdeme na očkování 4.2. tak snad bude ria spát taky, ale to sem budu muset 3, večer napsat nějaký zaříkávadlo zase :wink:

dan dneska je teda nějakej ospalej den, co?
27. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
kal - malá takhle spí pořád. Ted se vzbudila a jde jíst a půjde spát kolem 2 tak na dvě hodinky a pak před koupáním. Zavedla jsem režim a funguje to. Jsem ráda protože vím v kolik co můžu podniknout. Samo že když někam jedu nebo jdu tak spí jinak ale jídlo máme skoro pořád stejně, v 8 ve 12 kolem 4 a po 20 hodině.
27. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
dan u nás začíná být jídlo taky pravidelný, ale dřív jsem kojila pořád, protože jí uklidnilo jen prso a pak se přejídala a blinkala
27. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
kuki, niki: protože hodně se tam utrácí nebo proč? :sweat_smile:

kuki: tak to máš fajn.. já uspávám dnes 3/4hod a ona spí 10min to se fááákt vyplatí :angry: tak ted jsem ji fikla do postýlky... pustila usínáčka a zatím si vykládá :sweat_smile: tam za ní teda nepolezu, nebo ji dám klidně 100x dudlika a nevytáhnu ji dokud neusne... to bude boj kdo z koho.

sali: :grinning: jinak jj je to možné... jsem se těšila na další očkování, že mi malá taky krásně prospí a ejhle.. jsem se pěkně spletla.. tak si to první očkování pořádně užij :grinning: No a co bys chtěla dobrého? Jo a těstoviny nejím :grinning: :grinning: tak já furt uspávám, mě z ní klepne, celý den se mi zdá, že nedělám nic jiného...

petule: no to bud v klidu.. M. na romantiku teda moc není.. to bych si o tu svíčku musela říci já :grinning: :grinning: beru to jako naroz.oslavu, ale pochybuju, že dostanu nějaký dárek při večeři.. jako napadlo mě to... ale růžové brýle teda fakt nemám. :unamused:

kal: no já to mám v plánu taky začít, už jsem tam i dneska napsala mail, tak vím jak to chodí a až opadnou mrazy tak taky budu chodit.

veru: taky se připojuji ke gratulacím :slight_smile:
27. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
Bleško děkujeme, teda tak večeři si užijte a teda jako jestli dobře chápu, tak vše nej k narozeninám :dizzy_face:
27. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
berry závidím dlouhé spaní..my když nejdeme ven, tak spí mezi kojením max 20-30 minut..jen dopol hodinku..
Veru taky velká gratulace..
27. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
verus...pukavec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:to my máme doma taky :grinning: :grinning:

Tak já si oběd hodila do krku, měla jsme na něj chuť jak blázen, bylo to moc dobré, navíc bez přípravy to chutná nejlíp :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát mi bylo líto té oblohy, byla nádherná a čerstvá, rajčátka, okurka, zelný salát-a já jsem si nic nedala, teda jedno rajčátko jo,ale jinak raději nic..už mě to štve :angry:

bleska..nooo, přesně proto,že já na aukcích ztrácím pojem jak o čase, tak penězích :sweat_smile: :grinning: včera jsme taky vyhrála jednu a k tomu si nakoupila ještě u pána v albu, měl tam 500g lékorek za 45,- a pak lentilky a hračky a bla,bla..no a 500,- je v čudu :zipper_mouth: :grinning:

Jinak my celkem taky máme režim, ale všechno se odvíjí od rnního kojení, pak už jsme schopna celkem říct,jak bude vypadat den
27. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
Sar děkujeme :dizzy_face:
Kuki, tak hlavně že v tom nejsem sama :grinning: .... teď už chrní u okna v pokojíčku.....
A já jdu něco dělat,ať zase nesedím celý den u pc....
27. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
Holky mrkněte na video..zajímavý je až konec :slight_smile: jak se umí už smát... ji takhle škádlím :slight_smile:)http://www.youtube.com/watch?v=Cf1tHVYTWBs
bohužel jsem to natočila vzhůru nohama...a nevím jak to předělat..snad večer manžel pomůže :slight_smile:)
27. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
autor
saronko super :slight_smile:
27. led 2010 v 15:09  • Odpověz
veru: no ty mám až v pátek :slight_smile: ae děkuji :slight_smile:

jéé tak už jsme vzhůru.. hodinu řve.. a spí 20min
27. led 2010 v 15:23  • Odpověz
sar super
já tu měla návštěvu a dostala jsem se sem až teď
27. led 2010 v 15:26  • Odpověz
autor
mi přivezla kamarádka krabici oblečení co měla půjčenou od mojí sestřenice, tak už jsem vybrala pár kousků, - táta bude zuřit, samá růžová. :slight_smile:
27. led 2010 v 15:52  • Odpověz
saron: jééé to je krásné.. tak tohle my neděláme :frowning2: my se takto nesmějem :frowning2:

tak holky, malá řvala hodinu a pak spala 20min.. to se ji jako oplatilo jo? :angry:
a taky se mi podařil rozbít talíř z mikrovlnky :( ach jo
27. led 2010 v 15:53  • Odpověz
čao holky jsem s malou usnuly a pak šly ven :grinning:

niky: ji vem ho když tak sebou :grinning: děkuji

sar: :grinning: toje fajne
27. led 2010 v 15:55  • Odpověz
autor
bleško jsi teda náramně šikovná :frowning2: je mi to líto mi malá spí od jedné sice se budí, chodím dávat dudlíka - kteráho si zázrakem bere, ael i tak by měla za chvíli vstávat.
27. led 2010 v 15:55  • Odpověz
autor
Berinka se taky tak nesměje.
ok endie okopíruju ti i úvazy ať můžeš zkoušet.
27. led 2010 v 15:56  • Odpověz
sar: :grinning:
27. led 2010 v 15:57  • Odpověz
niki: dík to zas busou nervy než mi to půjde uvázat :angry: :grinning:
27. led 2010 v 16:00  • Odpověz
holky my teda jdeme v sobotu jo? nevím proč mám v hlavě furt mátek :rolling_eyes: dneska zase že je podělí :sweat_smile: mám to v hlavě pomotané :grinning:
27. led 2010 v 16:01  • Odpověz
matek :astonished: pátek mě fakt hrabe :angry:
27. led 2010 v 16:05  • Odpověz
Bleško to je mi líto jak s talířem tak s malou..bude líp... my během dne spíme max po 30 min..jako mezi kojením pokaždý (stále přes den kojím co 2 hodiny když jsem doma) ale jako dýl mi nespí...
27. led 2010 v 16:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.