• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
sar..dupe video:slight_smile:

endie..jojo,matek, matek :grinning: :grinning: jde to s tebou z kopce holka :grinning: :grinning: já počítám se sobotou, manža jde v pátek, já v sobotu :slight_smile:
27. led 2010 v 16:23  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dupe video, mi též hrabe :grinning: :grinning: myslela jsem super video :grinning: se tu te´d směju jak blběna
27. led 2010 v 16:24  • Odpověz
kuki :grinning:

Šari krásné! :slight_smile: Sofinka je šikovná :dizzy_face:

Bleško no právě buď ráda žes rozbila talíř,vždyť střepy přinášejí štěstí :slight_smile:

Endie jo jo v sobotu bude akce raekce :grinning:
27. led 2010 v 16:37  • Odpověz
kuki jak máš v albu tu uměleckou fotku Elly na ruce,tak to je manželova ruka?
27. led 2010 v 16:40  • Odpověz
no já si říkala co to je dupe, že si to najdu ve slovníku :slight_smile:)
27. led 2010 v 16:49  • Odpověz
tak jsem koukala na stránky co by Sofinka už měla umět a koukám na 5. měsíc http://www.maminkam.cz/psychomotoricky-vyvoj-5-mesic/ uchopit podávané chrastítko a ta fyzioterap. říkala, že by to už měla umět Sofinka ted..no to by mě zajímalo podle jakých tabulek jedou..no jako občas si veme ale občas ne :slight_smile: jak se jí chce..
27. led 2010 v 17:07  • Odpověz
autor
saronko dobrá stránka,

přesně jak se jim chce, to je to co je rozhodující. klidek zrovna dneska mi říkala kamarádka že její malá se konečně začala otáčet ze zad na bříško 1.1 a za 3 dny už válí sudy. teď ji bylo v lednu 8 měsíců, jiní se otáčí na bříško už ve 4, no a co.
27. led 2010 v 17:20  • Odpověz
holky :astonished: malá se mi otočila ze zad na bříško sice to bylo asi omylem ale normálně jsem ztuhla až jsme přestala dýchat :astonished: :slight_smile: a když leží na zádech tak si hćhytne mých rukou a hup a sedí sama se přitáhne, jí to budu muset zatrhnout takové věci ještě chc aby byla malé miminko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 17:25  • Odpověz
sar vy jste teprve tady :

http://www.maminkam.cz/psychomotoricky-vyvoj-3-mesic/

endie v sobotu ne, že budeš mrznout v pátek před MC donaldem :grinning: :grinning: :grinning:

bleško nevadí koupíš nový a bude, nestresuj nenech se rozhodit!!!
27. led 2010 v 17:55  • Odpověz
Berry tak to jsme v pohodě to co by měla umět umí :slight_smile:)
jee Mc Donald.ten bych si dala..mi přijde že jak kojím mám větší chutě než v těhu :slight_smile:) no zítra si ho užiju... raději 2 hodiny budu sedět tam a učit se než ve škole :slight_smile:)
27. led 2010 v 18:04  • Odpověz
jinak jsem navařila kotel bolon. omáčky a poprvé jsem tam přidala krájené rajčata a musím se pochválit..zítra přijedu ze školy... propustím mamku a jdu se Sofinkou na kolaudaci..moje kolegyně se sem taky do novostavby nastěhovala.. a až přijde manžel tak mu ji odnesu a půjdu pařit :slight_smile:)) tak at má co jíst :slight_smile:)
27. led 2010 v 18:05  • Odpověz
Tak u nás bylo -6 tak jsem šla malou uspat ven. Přes pusu měla fusak. Já vymrzla že bych spala. Malá opět usíná tak jdu žehlit.
endie - taky jí nesmím podat ruce, v tu ránu se přitáhne a seděla by :slight_smile:
27. led 2010 v 18:05  • Odpověz
sar..no vidíš, já bych to teda brala s klidem, ony mají někdy ty rehabky zkreslené vidění a jedou hodně podle tabulek..jinak já už jsme s chutěma na dně, dal bych si už cokoliv. ale nevím, co s malou je, futrt se tedka budí, i přes den, když spala v kočárku, tak se po cca dvou hodinách budila s řevem a když jsme ji vytáhla,tak ještě pobrekávala,ale pak klid. a tohle dělá noci, spí, po dvou hodinách řev, z dupky jí nic neleze..už nevím,čím to je a nic takové jsem dneska nejedla

petul..jojo, je to jeho ruka :grinning: sem se musela jít podívat:slight_smile:do toho alba myslím, ne na ruku :grinning:
27. led 2010 v 18:10  • Odpověz
mňam bolon omáčku bych si dala jelikož nejsem dobrá kuchařka nikdy se mi nepovedla :o(
27. led 2010 v 18:11  • Odpověz
autor
dan, endie já jak si maloou pokládám na klín než ji kojím tak se taky snaží si sednout, ael má smůlu nesmí. a při koupání se snaží dělat sklapovačky :slight_smile: hlavičku přitahuje k hrudníku a nožky k tělu sranda.

ptala jsem se dr kdy nám zmizne to na bříšku - takový pruh od puplku k hrudní kosti - udajně jde o svalovou nedostatečnost - prý až posílí a bude sedět. ikdyž už je to lepší než to bývalo ale i tak to vypadá divně.
27. led 2010 v 18:23  • Odpověz
Berry ta je fakt jednoduchá...ráda pošlu můj recept :slight_smile: hlavní heslo je hoodně koření a pálivé pro manžela :slight_smile:)
Kuki to je zvláštní že se takhle budí... to že nekadí je v pohodě..Sofinka nekadila asi 4 dny..pak to byla nálož smradlavá :slight_smile:))
27. led 2010 v 19:21  • Odpověz
sar - já ho chci taky, kupuju tu hotovou a dodělávám si jí s mletým a kořením.
27. led 2010 v 19:26  • Odpověz
no holky..jako já nevím zda ji dělám jako dobře.ale manželovi to chutná...
dříve jsem osmažila cibulku a na to mleté ted dělám ...mleté bez oleje do hrnce.. přidám - sůl, pepř, koření na špagety a koření na mleté maso, pak když změkne přidám cibul... chvilku povařím, dám rajčatový protlak, dneska jsem tam k tomu dala konzervu s krájenýma rajčatama.. trošku vody..povařím, na dochucení kečup, trošku bazalky sušené, česnek a takové palivé... a to je všechno :slight_smile:
27. led 2010 v 19:59  • Odpověz
Kuki hmm,dobrý,pěkné svaly má manža :grinning:

Tak já jsem vyžehlila,Tomáš okoupe malého,já ho nakrmím a mrknu na novu,bude tam fajný film.A pak asi chrupkat,v jednu budu mít službu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
autor
petul mi už malá spí asi 40 minut tak jsem zvědavá kdy se probere. včera šla spát v tuto dobu a byla hore prvně v jedenáct tak jsem ji vrazila dudlíka a vydržela do půlnoci. :unamused: uvidíme dnes.
27. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
petul..já myslela, že si to budeš myslet :grinning: buš tě v tom přesvědčení nechám nebo ti napíšu, že mu ella zmáčkla ruku nohou, tak to tak vypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jééé,tam je prostě sexy - hm,beztak nevydržím na konec...

U nás dneska po koupání klid, to tu pár dní nebylo..ale pořád si mnula oči a to byla vyspaná, tak nevím, co se zase děje...
27. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
Niki tak se necháme překvapit :slight_smile: Řekla bych i,že je to spurtík.

Kuki to je fuk,prostě má na té fotce hustou ruku :grinning:

No nic holky,balím to,jdu koukat na telku.papa všem a hezkou a hlavně pohodovou noc! :wink:
27. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
Vy jste takové kecalky to je děsný....
Jinak u nás se spinká.
Holky zítra máme jít k doktorovi, ale asi tam zavolám, protože v takovym mrazu teda malýho tahat ven nechci, ještě tam máme být v půl desáté a to tu dnes ráno bylo -20......
27. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
saron: no co já bych dala za půlhodinovky... já uspávám malou 3/4hod a ona si pak dáchne na 10min, to je pak vzteku :angry: no tak raději chodím ven :sweat_smile:

endie, kuki: jj matek a dupe. .. to jsem se fakt nasmála... kor po dvou 2dcl vinka jsem jak vyléčený alkoholik kterému stačí fakt málo :grinning:

holky, na véči bylo táááák super, jednak že jsem vypadla od kňourající malé... mmj. jak tak kňourala, tak jsem ji ještě vystrčila na balkon, kosa nekosa. No a to jídlo no balada.. fakt jsem si to užila :slight_smile: Přijdu domů, malá už se ozývala z postýlky, jdu se na ni podívat, pohladila jsem ji, dala pusu a alkoh.odér a odešla a za chvilu si říkám, tam je nějaký klid a ona už chrněla.. no superní :slight_smile:

niki: jejda no nestraš... dneska se furt otáčela ze zad na bříško, děsně ji to bavilo, že se otáčela i na přebalováku, jako zpět ji to ještě nejde.. ale aby za 3dny válela sudy, no potěš.

veru: zítra už by to mělo být lepší jak dnes :slight_smile: no uvidíš.

tak holky, já jdu taky do hajan, mějte se moooc krásně :slight_smile:
27. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
27. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
autor
bleško neboj, chtěla jsem tím říci že některé mimi maj na vše času dost a pak najednou udělají šílený skok v tom co umí. snad ne, a chvíli to potrvá než se bude otáčet i naopak.
kamarádčině malé je 8 měsíců.
27. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
Bleško no uvidíme, ale stejně tam zavoláme a přeobjednám to na odpolko, to bychom tam možná mohli zajet autem, tak uvidím.....
No nic jdem spát.
Tak dobrou noc všem :dizzy_face: :pensive:
27. led 2010 ve 23:46  • Odpověz
jeee Berryl super fotečky, Ríša je super čtenář :dizzy_face:
28. led 2010 v 00:01  • Odpověz
ahoj holky,malý právě snídá. Blesko taky bych si zašla na večeři, snad se nám to později podaří,ale Rada nechce nikomu nechat malého ,,zatim,, možná az bude o nějaký ten měsíc starší. Já poslední dobou nějak špatně spí,pořád si upravuju polštář pak ho dám úplně pryč. Potom zase perinu,prostě nevím jak ležet. Hodně se i budím a pak nemůžu usnout. Rada říkal,že jsem v noci pokroucena jako paragraf :slight_smile:
28. led 2010 v 07:31  • Odpověz
Ahoj, my jsme po snídani a jdeme spát :slight_smile: Dobrou chut Ríšánku :grinning:
28. led 2010 v 07:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.