• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
tak holky dobrou noc :slight_smile:
28. led 2010 v 07:58  • Odpověz
Ahoj holky..tak dneska jsem kojila jen ve 4 a ted ráno...takže pohádka... ozvala se sice v půl 7 ale šla jsem ji dát dudlíka a přemluvila jsem jí :slight_smile:))
držet mi dneska palce..v 1 a v 16 hodin mám zkoušky...
Berry - Ríša je šikulka..budete asi brzo chodit do knihovny hihi :slight_smile:)
28. led 2010 v 08:11  • Odpověz
no po tatínkovi to nemá ač je to vysokoškolák tak knihy nečte, časopisy internet to jo, takže to má malý asi po mě :o)

sar paráda s kojením
28. led 2010 v 08:12  • Odpověz
berryl: ten je úžasný :slight_smile: jo a knížku si taky tak čteme :slight_smile: Tak to mě mrzí, že nemůžeš zabrat :unamused: to je nejhorší, to taky znám..

niki: aháá,... uff jsem se lekla :grinning: jinak ten katalog ještě nemám k dispozici, prý ten kolega co ho má tak je pracovně v Polsku, tak snad už brzo nakouknu. Vydržíš ještě s obj.?

veru: tak co, přeobjednala si se? Dnes tam je -4C to by se dalo :wink:

saron: držíííím... a pak dej vědět jak jsi dopadla :slight_smile: tak to je fajn, že jsi malou ještě přemluvila :slight_smile:
a to kojíš a máš takový režim? Nooo to je paráda :slight_smile:

tak my jsme krmily ve 4h a v 8h jupííí a ted chrní - sama v koši. Nevím proč tak nezabere i odpol. NO dneska s ní už půjdu ven, zase tam tak nemrzne. A musím jít reklamovat DVD - jsem koupila malé nějakou kachnu či co a nejede to v DVDčku, ke všemu se mi zasekne, že ho musím vypojit až ze zástrčky a v PC taky nejede, tak to tomu chlapovi půjdu otřískat o hlavu :sweat_smile: Sice to stálo 49Kč, ale to jsou taky peníze no ne?
28. led 2010 v 08:58  • Odpověz
blecha - vidíš, ty se máš :grinning: My už tři dny večeříme v 21 hodin a budí se ve 2. Už aby se to zase změnilo.
28. led 2010 v 09:04  • Odpověz
autor
čauky tak u nás klasika posledních dní, v jednu, ale pak až v šest a teď za chvíli pojí.
jsem na sebe naštvaná koupila jem malé na aukru hrníek na pití, měli tři barvy, modrou, červenou a žlutou a já si nespecifiovala, tak mi poslali modrou, teď nevím jeslti to nevyměnit. ach jo. já tu modrou fakt nemusím (asi tím kolik máme poděděného v modré). ten žlutý je tak krásný.
28. led 2010 v 09:05  • Odpověz
niki a co to je za hrneček?
28. led 2010 v 09:11  • Odpověz
dan: :astonished: jejda :frowning2: to mě mrzí

niki: tak to zkus, za to nic nedáš :wink: max asi poštovné co?

tak jsem se objed. na PO k zubaři, bojim bojim. Jo a nahlásila jsem, že jsem kojící :sweat_smile: aby mě rychle odbavili.. to jsem ale potvůrka co?
28. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Bleško jj ted fakt tak týden máme první kojení po 6-7 hodinách... ale jako přes den by jedla co 2 hodiny :slight_smile:)
dám určo vědět... domů přijedu kolem 6 a jdu pak na kolaudačku..tak se těším..snad bude co slavit :slight_smile:
jinak dneska ráno manžel mi říká..hele kdy už budeme dávat nutrilon...on totiž jí chce krmit :slight_smile:))
28. led 2010 v 09:13  • Odpověz
Ahojky!

berryl: Ríša si umí krásně číst!

sar: Držíme pěstičky!

No, včera po tom očkování bylo sice malej takovej klidnější, ale že by byl zrovna spavej, to se nedá říct...Asi sem to ráno zakřikla :sweat_smile:

Tyjpo - to sou skoky v tom počasí! Včera -16, dneska -4 :astonished:
28. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Ahojte holky,
tak u nás to začíná být v noci peklo :confounded: kojila jsme v sedm, pak v deset se vzbudila,to jsme jí dala dudlík, no ale řvala, pak ve 12, ve 4 a v 6, celkem ji nepoznávám, když mi nedávno prospala celou noc. ale dohodli jsme se s manžou, že dáme na noc nutrilon a uvidíme, co bude. protože prdama to není, ona se sice kroutím, ale když ji vytáhnu z postýlky a dám ji na postel, ta ksepo chvilkce začne smát s řehonit. prostě si myslím, že mám hlad - přes den chce co 3 hoďky,vypije prso a možná by si ještě dala ,ale když ji zvednu, že ji přehodím, tak se začne díva klem a už druhí nechce, prostě se nechá přemluvit koukáním- no a v noci se teda asi budí hlady..už nevíme, co s ní, už to byla asi čtvrtá noc..

blesko..super,že jste si užili...to my taky asi nikam dlouho nepůjdeme, nechce ji dát oba :grinning: tak půjdeme asi na oběd a s n,no,to se snad dá...

saro..tak tfuj, tfuj pro štěstí, to zmákneš, jsi šikula!

nik..za zeptání nic nedáš, já bych se zkusila zeptat, jeslti to vymění

berryl..a chodíš spát unavená?víš jak to myslím, já někdy, když jsme málo unaven áa snažím se zabrat,tak to jde hůř a pak mám i blbé spaní
28. led 2010 v 09:33  • Odpověz
petul..prosím tě, jaký to máš ten nutrilon?já vím, že utýnky říkala, že nějaký proti těm kolikám, můžeš mi ho, prosím tě napsat, asi ho koupím taky..
28. led 2010 v 09:34  • Odpověz
Tak u nás je +3 hurá a praží sluníčko takže se to ještě vybere, pojedu kočárkovat do města.

Holky včera mi přišel balíček od Nutricie - hami mlíko krabice, příkrm a přesnídávka a byl tam jejich leták že dítě má jíst přes den co nejvíce a v noci se pak nebude budit. Takže dneska dostane knedlík a večer řízek a konečně se vyspím :grinning:
28. led 2010 v 09:39  • Odpověz
kuki máme nutrilon comfort

kuki já usnu v pohodě, ale potom se budím kome 1-2-3h a ne si nějak dobře lehnout a tak no

kuki malý to měl taky tak že se mi začal budit hlady tak jsem přidala nutroš a bylo, pak za týden začal jíst zase o něco méně

hlásím ráno -6st teď -7st to jsou vedra co :o) ale fouká tady
28. led 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
dan :angry: sorry ale tu je - 7 a asi 10 CM nového sněhu a fučí
28. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Kuki já si koupila nutrioln je takové sáčky pro jedno použití.. na zkoušku...a zkusili jsme jí to v úterý a spala 7 hodiny, což ale ted spí i s mlíčkem ode mě.. ten sáček stojí 10kč tak se vyplatí vyzkoušet..jinak zrovna dneska jsem taky manželovi říkala, že jako v noci kojit co 2 hodiny tak jako na noc nutroš dávám vyspalá matka je lepší než nevyspalá...
28. led 2010 v 09:50  • Odpověz
tak jsem volala do Prahy a pošlou mi to potvrzení pro rd jen budu mít ty formuláře dva :astonished: jeden pro rok 2009 a druhý za rok 2010 protože se to snižovalo a teď babo raď kdy mám jít vyřizovat RD když budu mít jen jeden ten formulář a kdo ví kdy příjde ten druhý :astonished:
28. led 2010 v 09:50  • Odpověz
saron: to je pěkné :slight_smile: no jen aby se mu ještě i pak chtělo :grinning: no to je jedno přes den co 2hod, hlavně, že se vyspíš v noci :wink:

sali: ti říkám, raději nechválit!!! :grinning: teda jako před někým ho můžeš :grinning: :grinning:

kuki: no to je mazec, tak ji dej nutroš a uvidíš :wink: víc ji zasytíš a nebude chtít jako být u matky.. moje to též tak dělala. Tak to já jsem ji dala a ráda :grinning: ale to bylo i tím, že hlídala má sestra, které já jsem hlídala dvojčátka a tak nějako si věříme.. vím, že byla v dobrých rukách... když tu budou M. rodiče (jako že dnes přijedou) tak určo večer asi nikam nepůjdu, budu chodit odpolko.

berryl: tak to ti řeknu uplně přesně... až ti přijde ten druhý! Hihi jsem ti říkala, že ted to nemá cenu tam volat... já tam budu volat zkraje února a zkusím štěstí.. pak ti dám když tak vědět at neprovoláš majlant.
To je tak, když se mi nevěří co? :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 10:09  • Odpověz
sar ty sáčky jsou fajn
Kuki koupíš je v lékárně na vozovně tady stojí 14kč
28. led 2010 v 10:10  • Odpověz
no tak hlavně aby mi to poslali a já to stihla vyřídit kdo ví jak dlouho na to pak mají a to jako zase budu bez penez?
28. led 2010 v 10:11  • Odpověz
da...já jdu taky do řízku!a navíc zabiju dvě mouchy jednou ranou - uspokojím manžu i dítě :grinning:

berryl.díky, už jsme se na ty nutroše dívala a vemzu ho raději taky, sice dobře snášela i ten normální,ale raději..a s těma papírama nevím, já tam ještě nevolala..heel a radila ses nějak s doktorkou kvůli tomu nutriloni?

saro..jojo,já vím, já jsme ho právě koupila, ten normální a pak HAa s náší oba. ale i tak půjdu do toho komfortu, protože koliky nechci znovu zažít, ale pson ně v takové míře,jaké je malá měla..
28. led 2010 v 10:12  • Odpověz
to mi poradila mudr jaký ten nutroš
28. led 2010 v 10:15  • Odpověz
Tak to já teda musím říct, že mám teď v noci klid.. A ani včera a ani předevčírem sem nedávala nutrilon a bez problémů...

berryl: tak to já zas kolikrát nemůžu usnout..Zaberu třeba až o půl druhé a sotva se dostanu do hlubokyho spánku, jsou dvě hodiny a malej začne plakat hlady :sweat_smile: Filip mi furt říká proč teda nejdu spát dřív, ale mně to prostě nejde! - ležím a nezaberu, i kdxž sem k smrti navená. Mám to tak od 13ti.. A malej to má určitě po mně - zrovna teď leží v lehátku, zívá jak o život a kouká....Za chvilku se začně rozčilovat :sweat_smile:

jéé - venku se udělalo krááásně! Odpoledne vyrazíme s bleškou :sunglasses:
28. led 2010 v 10:34  • Odpověz
blecha..hmm,to je jiná, když už oni mají své děti..my nemáme nikoho takového, kdo by měl trochu větší děti, aby nám mohl hlídat a nebo máme s pracakama,takže ti k nám taky nedojsou..no ale zatím netřeba řešit:slight_smile:

berr..aha,tak to já jí asi raději zavolám
28. led 2010 v 10:35  • Odpověz
autor
tak ten hrníček stále nevím poslala jsem prodávajícímu email zda to můžeme vyměnit, a čekám na odpověď. docela se mi líbí, sice mám pro Beri i jiný ale chtěla jsem dva kdyby se z toho prvního nechtěla naučit pít.

:slight_smile:
28. led 2010 v 10:47  • Odpověz
berryl: no já jsem na tom hůř :sweat_smile:

kuki: no máš recht, klukům je 5let a jsou ukáznění a Petku mají moc rádi, takže když ségra nemůže a stará se o malou oni sedí na sedačce a koukají na pohádku na DVD. Teda aspon si to myslím :sweat_smile:

niki: máš recht.. tak pak dej vědět jaká byla reakce.. a co s tou obj.?

tak já jsem dala malou nakonec na balkon.. :slight_smile: a krásně je, tak se už ted těším se sali ven..
28. led 2010 v 10:55  • Odpověz
autor
blesko v pohodě, momentálně jsem se vyždímala z penízek za věci pro Beri, takže nejdříve v půli unora, tak máš času dost.
28. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Ahojky,tak u nás se možná blýská na lepší řasy :slight_smile: vytáhla jsem pro jistotu velkou flašu a dala do ohřívačky 150ml vody a ono se dneska jídlo v jednu ráno nekonalo :sweat_smile: Až v 5 :slight_smile: A to teda vůbec nechápu,protože v devět mi vypil prsa a flašku vůbec nechtěl,jenom jí olizoval.Tak jsem nadávala,že s takovou budu kojit celou noc.No a ejhle,až v 5 :sweat_smile: Tak to je dobrá zpráva a teď ta špatná,v noci jsem poprvé dostala ms :rolling_eyes: Asi bych jí měla vřele přivítat,už jsem se na ni táááááák moc těšila :grinning: Zatím dobrý,trochu mě bolí břicho a záda,ale je to v poho.Holky mám dotaz pro ty které už máte ms,používáte i tampony nebo jen vložky?Já jsem před těhu používala jen tampony a teď mám nějak strach do nich jít.

Týnko super,malý čtenář :slight_smile: No jo holka,tobě totiž chybí to noční krmení,proto se ti blbě spí.Potřebuješ více práce v noci :grinning:

Šari super kojo v noci :slight_smile:

Jéééé Bleško tak to je supr,že jste si to užili!Já chci taky večeři :slight_smile: Jééé a ono bude 14.valentýn :grinning:

Kuki tak to je blbé :unamused: Normálně jí dávej na noc nutroš,to vůbec neva,když bude mít jednou denně dávku nutroše,my jsme taky tak začínali.Ale asi se spíš fakt poraď s doktorkou který,mi taky řekla ona který.I když domluvily jsme se na obyčejném a pak jsem mu to sama převedla na ten comfort.A nemá třeba spurtík?Ale i kdyby,s tím nutrošem fakt nic nezkazíš :wink:
28. led 2010 v 11:04  • Odpověz
petule já měla první druhou ms tak silnou že by mi tampón těžko stačil vytáhla jsem dokonce i ty porodní sexy vložky na doma :o)
ke konci jsem už tampón měla
28. led 2010 v 11:13  • Odpověz
peťul: já už týden říkám Filipovi každej den: 14. je Valntýn - aby nezapomněl :sweat_smile: No, stejně zapomene :grinning:

Jéé - a dneska sem před rokem otěhotněla já :grinning:
28. led 2010 v 11:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.