• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
dan..já vím,že to má opodstatnění...a to balení se mi taky osvědčilo,aspon se tak neleká ze spaní

jinak nás pustili taky o víkend ua pak měl mnaža týden volna,tak aspon viděl,jaký je to mazec a od té doby ke mě vzhlíží jako k bohyni :grinning: a chtěl sem jak moje mamka tak tchýně,ale nic a jsem za to ráda,apson jsme měli klid..
24. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
už je zase vhůru a chce koukat :rolling_eyes: to je mazec, ona je zvědavá jak blázen....
24. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
nika: u nás taky nehtíky rostou ják blázen! A ani nevim, jak často stříhám - příjde mi, že furt :sweat_smile:
24. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
mám taky pocit, děsné co, a porostly nám šíleně řasy, jsem an ni koukala fkat nechápu za den dva.
24. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
nika - balím do povlečené deky nebo rychlozavinovačky a převážu plínou na pevno, takhle jí balily na jipce a byla spokojená.
Ted mi volal Petr jestli si jí beru na tř.schůzku tak jsem řekla že ne,že mu jí ve městě předám a přijedu až budou obě děti večer spát :grinning:
24. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
ahoj holky, tak kyčle jsou ok ukázkové, tak chápete to sakra!!!! ani široké balení ani řemínky :grinning: :grinning: :grinning:

jinak malý spal poprvé 7,5h už jsme měli strach jestli vůbec žije

my večer vždy okoupeme, pak dostane najíst na rukách je jen než si říhne a pak šup do postýlky, zhasnu světlo a zapnu jen takovou bludičku, sednu si na mini židličku, kterou mi Ráďa koupil a uspávám, hladím ho po hlavě, dávám mu dudlík on se vteká a někdy usne do 10min a někdy za hodinu, někdy ho vytáhnu a on si znovu říhne a tak dokola, ale už jde vidět, že si na ten režim pomalu zvykáhlavně né spát na rukách) a pak jak se vzbudí na další jídlo, tak nakrmit grknout a šup do postýlky a pokud ho nebolí bříško, tak do 15min spí,vždy sedím u něj a konejším
jo a malý reaguje když dělá ššššššššš pusou je to proněj jak povel a spát !!!

on totiž vždycky usnul na rukách a když jsme ho i za hodinu dali do postele, tak se vzbudil, takže už víc jak týden dostane najíst a postel, byl to boj, ale už je to ukázkové, hlavně ho nenechávám řvát to fakt ne, tenhle názor nechat vyřvát se mi příčí!!!!

jinak přes den ho nechám usnou i na rukách a pak ho dám do lehátka nebo na postel, jeho postýlky, jen večer je prostě ta jeho postýlka tak jak jsem popisovala

no a v kočárku nebo v autosedačce usne hned a vydrží i 4h

Dam malý pije přes den 100ml a večer 130ml, ale on má denně už jen 5-6 dávek a vydrží dlouho :o)
24. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
berryl to se taky snažím ale řve jak tur i přes hlazení a šššššš,.... nakonec skončí u mne, vím že to není dobré že si zvykne ale řve řve řve.... ach jo.
24. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
jinak gratuluji ke kyčlíkům, my půjdem asi některý den příští týden :slight_smile:
24. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
berryl - tak to je super, až se jí prodlouží interval tak jí dám taky víc. U nás taky pomáhá ššššššššššš,, a když jsem už bezradná tak k tomu přidám i hůůůůů. :grinning: . Já to chápu že máte kyčle v pořádku, co doktor to jiný názor, ted jsem se o tom přesvědčila.
Holky, článek pro nás co máme uřvané miminka - http://www.detskylekarbrezany.cz/caste_dotazy.html
24. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Niky malý taky řval a řval, ale rvala jsem mu ten dudlík a někdy to bylo na hlavu jsem si myslela, že mi praskne, ale už si zvyknul, neboj to se všechno srovná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: chce to jen čas, my měli minulý týden takový divný, hladový, uřvaný ... mohla bych o tom povídat až do večera
24. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
Dan, ale komu teď věřit že?

no ten interval je jak kdy někdy vydrží 5h někdy 6h včera 7,5h a dneska se může budit po 4h, ale je pravda, že vnoci spí fakt už pravidelně dlouho
24. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
dan: Tys měla pravdu s tím, že berryl bude vysmátá z pohodové noci! :grinning:

berryl: tak to mi po koupání dáme taky najíst a šup do postýlky, zapnem kolotoč a v tu ránu spí.. Jenže to vše od soboty nějak neplatí a včera to vytáhnul na dvě hodinyk uspávání v postýlce (tak nějak podobně, jak u vás) a potom už sme o nevydrželi a chodili, dávali do nosítka a pak už k nám do postele - malej furt oči jak balóny, chvílama pokrčil čelo a: béééééééééééé, béééééééééééé :angry: a my na něho: šššššššššššššššššššš ššššššššššš a tak dokola až to vzdal a zabral............. No a v noci po krmení sem ho dávala do postýlky a on byl hned v pánu a teď to bylo naše známé: bééééééééé bééééééé, tak já zas na ruku a: šššššššššššššššš ššššššššššššš - a takhle to u nás probíhalo co dvě hodiny :frowning2:
24. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
jo - ještě sem zapomněla: do toho dělal pes: aúúúúúúúúúúúú aúúúúúúúúúúúúúúú .................No, myslím, že sousedi se vyspaqli tak kvalitně jako my :sweat_smile:
24. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
už mi to tu zase řve! :angry:
24. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
tak sepřiblížím k postýlce v obýváku že ošmikám nehtky atam kukadla jak poměnky na mně mžouraj takže smůla a už je i křiřk tak papa
24. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
tak to já mám malou na klíně.. snažím se interaktivně na ní působit ale to jí nezajímá a kouká na obaly od CD :slight_smile:
24. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
dan..moc hezký článek, asi večer pustím fén i vysavač dokupy :grinning:

berr..no tak paráda!ale řeknu ti,je to mazec,když jeden dá rovnou řemínkya druhý řekne,že nic.Tak kam pak půjdeš na kotnrolu?A to uspávání máte fajné,asi to taky tak začnu dělat, protože já okoupu a pak ji nakojím am ám ji narukou než usne,ona totiž věšinu pak ještě řve nebo čumí - ale to by už mohla v postýlce,co?A v kolik cca koiupete?mate to nejak pravidelně?

sali..tyjo,sousedi vas musí přímo milovat :grinning:
24. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
dan:super článek!
24. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
sal když už to nejde tak je taky na rukách jsou dny kdy to prostě jinak nejde :o)
kuki budu chodit do té fakultky je tam více místa na kočárky, rychlejší a hlavně sem nemusela po nikom řvát

jo a koupeme většinou po ulici :o) takže 19:30h
24. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
Berry my před.. od 19:30 jsou bud simpsonovi nebo chůva v akci :slight_smile:
24. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
taky se díváme na simpsony :grinning: , takže koupeme v sedm...
24. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
jéé - ten je roztomilej!
24. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
jjuu to je broučínek :slight_smile:) a jak se hezky směje.. ty jo..kdy ta naše se uráčí.. mám pocit, že je na mě pernamentně naštvaná :grinning:
24. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
on se směje pořád

no jo holky, vy řešíte své problémy a já zase ty své - pořád to kakání, do plenky se prostě nevykaká, musím mu i pomoc teploměrem, ale je spokojený tak jsme si říkali, že to je důležité, ale moc nás to trápí :frowning2:
jsem ráda, že se můžu vykecat aspoň vám
24. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
Tak moje malá teroristka se najedla, vykakala a usnula v obýváku v postýlce. Sice nerada, ale jen fnukala. Holky vařím! Zjistila jsem že co jsem porodila tak jsem ještě neloupala brambory, vařím je pořád ve šlupce :slight_smile:

saronka - já mám taky pesimistu, usměje se maximálně když se vykaká, jinak ne.
24. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
Už jsem zde! :slight_smile: Jak se máte maminy?Koukám že jste probíraly uspávání a nošení na rukou,tak už víte proč sem nechodím? :grinning: Katastrofa,malý přes den nechce spát ani ležet nikde,jenom na mě :rolling_eyes: A teďka jsou v našich rodinách každý víkend nějaké narozeniny,tak dovedete si to představit?Furt ho někdo nosí,několik lidí se během dne vystřídá a já tady mám pak s ním vydržet :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se zcvoknu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Týnko to je supr že kyčle dopadly dobře!!!!!!!!Teda co je to ale potom tam v tom mephacentru za vola??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: A super fotečky,ten váš kulihrášek se už krásně směje!!! :dizzy_face:

Dan jsem ráda že už jste doma!Muselo to být v té nemocnici na palici!Pamatuju si,jak mi řekli v porodnici,že malý má slabou žloutenku a že ještě nepůjdem domů a moje "spolubydlící" v ten den odcházela domů.No řvala jsem jak želva.

Jo holky normálně jsme se s Tomem šli minulý týden projít a kousek od nás hořel byt,tak jsme se tam šli kouknout.Bylo tam plno lidí,hasiči,policajti,záchranka no mazec,bylo to hnusné,měla jsem z toho husinu úplně všude :unamused: Od té doby kontroluju všechno a všechno vypínám.
24. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
24. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
jééééééééééééé to je bobek malej :o) jak bojuje s tím hřebenem
24. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
Peti vy jste šikulky..jako my jsme od vás jen o týden a toto by Sofinka nezvládla tedy.. hele mám pocit, že Sofinka je uplně nějak mimo :wink:
24. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.