• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Niki to mi odepsala personální

Dobrý den, Kristýnko,
na dovolenou za rok 2010 máte nárok jen na alikvótní část 1/12, protože doba vaší placené mateřské dovolené + řádné dovolené, spadající do r. 2010, která je pro účely nároku na dovolenou považována za odpracovanou dobu, je kratší než 60 dnů. S pozdravem a přáním pěkného dne
28. led 2010 v 11:47  • Odpověz
sal já valentýna nemám ráda :slight_smile: neslavím !!!
28. led 2010 v 11:50  • Odpověz
autor
beryl a kolik máš té dovolené z loňska? toje základ, ach jo. musíš mít do 26.3 včetně dovolenou to ti asi nevyjde odle emialu personální. to je mi líto.
28. led 2010 v 11:52  • Odpověz
berryl: No, já slavím všechno u čeho můžu dostat kytku :wink:

:grinning: :grinning: :grinning: : http://www.youtube.com/watch?v=MXbEFlyweNI
28. led 2010 v 11:53  • Odpověz
z loňska mám 23dnů
28. led 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
taky neslavíme Valentýna, a jsem ráda když chlap nezapomene na výročí chození (to už po svatbě ale jak říká zrušil a počítáme na novo od svatby - prý kdo si to má pamatovat) a svatby. i to už zasklil. přesně v loni.
autor
a PPM máš do kdy? to se mi něják nezdá.
do 10.3
autor
i pokrázené za nemocenskou?
28. led 2010 v 11:55  • Odpověz
na výpise mi chodí 23, ale kolik je ve skutečnosti nevím už se v tom ztrácím
na nemocenskou jsem odcházela 17.2 na ppm jsem nastupovala 27.8 a končí mi 10.3
28. led 2010 v 11:56  • Odpověz
autor
60 dní je včetně do 25.3 protože i 1.1. se bere jako svátek za den odpracovaný. tak to teda nechápu od 11.3 do 26.3 (pro sichr den navíc) by ti mělo stačit 12 dní dovolené abys splnila podmínku.
28. led 2010 v 11:57  • Odpověz
autor
tak chvíli vydrž jdu to spočítat. ještě mi písni, máš 25 dní na rok ve smlouvě a dva dny jsi čerpala než jsi šla na nemocenskou jo?
28. led 2010 v 11:58  • Odpověz
ano 25 a dva jsem čerpala
28. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
to mi ještě napsala:
Stačí, když napíšete, že žádáte o vyčerpání řádné dovolené bez uvedení roku, pokud budete uvádět rok, napište rok 2009 a poměrnou část za rok 2010. Mějte se krásně.
28. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
autor
tak teda nevím, písnu ti to jak mi to počítala moje účetní v práci.

co vím se Dovolená krátí za prvních zameškaných pracovních dní o 1/12 a za každých 20 o další.

doufám teda za pracovních to bych musela najít zákoník práce (odpolende jak bude malá spát to pročtu)

tak jsem spočítala že jsi byla na nemocenské 119 dní pracovních - řekněme že by ti to pokrátili o 2/12 toj cca 5 dní. tak ti zbývá 18 dní. to by ti mělo vyjít.

já bych ji napsala ať ti sdělí kolik máš dovolené z roku 2009 jak ti to pokrátili.
28. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
Tak jsme volala doktorce a přišla mi z toho nutrilonu nešťastná :grinning: prý když ale malá tak hezky přibírá, nneí to škoda? :grinning: tak jsme jí řekla, že to nejsme shcopna posoudit, když v noci nespím a ona, že mám vydržet, že je to spurt, tak jsem jí řekla, že ten už máme nejspíše dááávno za sebou. takkdyby něco, tak mám dávat ten komfort, jak jsem čekala. takže super.

bleska..prý já si to aspon myslím :grinning: kdo ví, co se děje, když zabouchnete dveře :grinning: néé,bud v klidu,dělám s i srandu

Holky, tady se úplně třepu lampy, jak tam fučí :confused:
28. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
kuki nasaď comfort mě taky přesvědčovala, ale já jsem z kojení padala na hubu a malý měl koliky, teď máme klídek

niki to by bylo pěkné už ji nechci otravovat, ale určitě to bude tak jak si to spočítala jsi moc hodná děkuji
28. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
autor
berrl jak budu mít čas sthnu si ten zkoník práce ještě to zkontroluji, nebo zkusím kamarádku je personaistka. neboj zjistíme to, přeci jde nakonec o penízky a proš se nechat obalamutit když jen nevíš co a jak.
28. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
nik..a prosím tě, když nemám z loňska ani jeden den, budu mít letos?díky:slight_smile:

berryl..jojo,budu ho dávat - teďka teda přes den kdyžtak dokrmím MM, co mám zmrazené a večer ho dám, ať se vypíme všichni
28. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
no právě každá korunka se hodí, kdo ví kolik hodí ty daně, ale taky by to mohla být něká kačka navíc :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
niki: oki :slight_smile:

berryl: fakt jo? :astonished: no to je fakt sííííla s tou MS

kuki: at se děje co se děje.. já jsem čoveče ráda, že vypadnu :sweat_smile: No samo že budeš mít letos.. počítá se alikv.část.. to jako kdybys byla v práci jak jsi na MD. Mě to udělalo 3dny za r. 2010 :wink:

holky, já jsem z kojení taky padala na hubu, ke všemu jsem měla málo mlíka, pak dokrmování.. a tak dlouho jsem bojovala, až jsem s tím sekla... :grinning: jako jen tak pro mě ji dám jednou za den cucnout.. ale pak toho lituju, protože to má rozhozené ten režim.. no ted jsem malou dala na balkon a chrní už 1,5h a to jsem s ní tam nejezdila.. taky dobrý
28. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
Ahojda :slight_smile:
Bleško raději jsem tam zavolala, sice není taková kosa, ale o půl třetí budem mít už auto, tak tam zajedem.

Jinak , taky uvažuji nad tím zkusit dát na noc UM, kdyby po tom spinkal celou noc, asi vyzkoušíme a uvidíme, byl plně kojený celé tři měsíce, tak by možná na noc něco jiného mohl dostávat ne :confused:
28. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
Jo a jinak jsem taky naštvaná, mělo být začátkem února vítání občánků, ale kvůli něčemu je přesunuto až na půli března, tak rozmýšlím, zda tam vůbec půjdem, do kolíbky Nikouška už nenarvu a prostě proti těm pidi miminkům tam bude obr :frowning2:
28. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
-3st kuki jdeš ven?
28. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
Sali :grinning: :grinning: :grinning:

Veruš to je fakt blbé s tím vítáním občánků :unamused: To už bude velký.My nejdem,nic nám nepřišlo a ani nás to nějak nebere.

Kuki normálně jí dej,ať se fakt vyspíte :wink: Moje mudra teda nepřemlouvala,normálně řekla ať dokrmím a ať mu udělám i 150,ať si vezme kolik potřebuje.Aspoň je normální a není názoru kojení za každou cenu :slight_smile:

Bleško no fakt,kdo ví co se děje jak zabouchnete dveře :grinning:

Jéééé já jsem protivná,blééééééééééééééééé blééééééééééé blééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
veru my jdeme v únoru s prcky kteří se narodily v prosinci, takže budeme taky obři
28. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
kde jste jako takové horko tam zase není abyste vyrazily na koupák
28. led 2010 v 15:10  • Odpověz
Teta já se válím u tv a nakupuju na aukru a Vojta od 12 spí
28. led 2010 v 15:11  • Odpověz
Tak jsme doma z kontroly 6470g a 61cm a očkování za týden a píchali mu puchýřek po tom očkování z porodky, ale šikula neplakal, zlatíčko moje.
Peti no já uvidím jak zpracuji manžela, ale taky se mi tam nechce, jako kdyby byl droboučkej tak budiž, ale zrovna teď jsme tam v poradně potkali manželovu spolužačku a má holčičku měsíční a půjdou tam taky a to je prostě strašnej rozdíl, chuděrka by tam byl jak valibuk a mně stejně tyhle komunistický věci moc neberou, ale zase manža si na takový akce potrpí, no uvidíme, ale já bych tam nejraději nešla.....
Berryl já kdyby to bylo teď jak to mělo být v tom únoru, tak jsem byla taky jakou teda přesvědčená že půjdem, i jsem si na to sobě i malýmu koupila košili :sweat_smile: , ale prostě to je další měsíc a to už tam skoro bude sedět.....
28. led 2010 v 15:17  • Odpověz
asi tak nějak veru já tam nechci manžel, že to malému nemůžeme udělat, trvá to jen 30min na oběd určitě pak nikam nepůjdeme je zima a lidi jsou nemocní, takže tolik humbuku kvůli takové chviličce no uvidíme

Petul pěkně se flákáš
28. led 2010 v 15:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.