• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
veru krásná váha a očkování nikam neuteče
28. led 2010 v 15:21  • Odpověz
Berryl :dizzy_face: no právě u nás je malinko problémek, ale uvidím snad mužíčka přesvědčím....
28. led 2010 v 15:24  • Odpověz
jojo jsem flákačka :grinning:

Verunko máte nádhernou váhu na to že jenom kojíš! :dizzy_face:
28. led 2010 v 15:25  • Odpověz
Peti děkujeme :dizzy_face: jo jo na to že Niky jí fakt málo....
28. led 2010 v 15:28  • Odpověz
autor
veru nemá mlíko ale smetanu, vy jste věší než my :slight_smile:
28. led 2010 v 15:32  • Odpověz
Niky no jo no to víš kus chlapa :sweat_smile: .... ty jo a to mi ten náš brouček přijde furt maličkej a přitom je už takovev velikej....ale divila jsem se že má jen 61cm, myslela jsem že bude delší a to ho sestřička natáhla hezky....
28. led 2010 v 15:35  • Odpověz
tak jsem Ríšu natáhla a poměřila a má 63cm no nic moc :grinning:
28. led 2010 v 15:41  • Odpověz
Berryl :grinning: :dizzy_face:
28. led 2010 v 15:49  • Odpověz
Holky já už chci tak strašně jaro, mě letos ta zima vadí, jak se s kočárkem nikam nedá, příští rok by bylo prima kdyby bylo tolik sněhu, ale letos to je na nic, tady to furt padá, dneska napadlo už skoro deset cm, fakt síla..... já už chci jaro a malýho do sporťáku :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 15:51  • Odpověz
jéé - my máme 58cm!!! :sweat_smile:
28. led 2010 v 19:01  • Odpověz
a přidala sem fotku do alba - focená včera po očkování...
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=554858&vReferer=
28. led 2010 v 19:12  • Odpověz
autor
sali jako my :slight_smile:

venku je fujavice, dneska půjdu spát pozdě, čekám na manžílk až se mi vrátí je na cestě z Jičína (z Čech) chudák v tom počasí.

zítra jsem chtěla do toho Polandu a asi zase nic. uvidíme ráno dle stavu sněhu :slight_smile: nerada bych jela a riskovala s malou v autě.
28. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
Niky tady to taky fučí a furt do toho padá sníh, je ho tu teda fakt požehnaně....
My teď s malym fakt podnikáme jen takový ty nejdůležijtější cesty, co nejde odložit, jinak taky raději nikam nejezdíme, je to děsný, stačí, že když má manža odpolední, tak trnu aby přijel on v pořádku...
Sali to je šlebík :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
autor
veru jo, mamka se mne dneska ptala jeslti má přijet hlídat malou, ale asi to nechám na jindy. ach jo. čekám na manžu, jsem zvědavá kdy dojede. ani se neozval lump že vyjel.
28. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
Přeju hezký večer. Malá jen jedla nebo spala. Stihla jsem hodně práce, i nakoupit a uvařit a vyžehlit. Chtěla jsem si i chrupnout ale přes den prostě nezaberu. U nás bylo krásně střídavě s chumelenicí ale +4.
Malou jsem v 8 vzbudila, vykoupala, v 9 se najedla, a hned usnula tak jdu taky, jsem utahaná. Dobrou noc.
28. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
Dan tak to je super.... tak dobrou noc a hezky si odpočiň
28. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
autor
dan to máš fajn, mi malá zase dneska pobrekávala, nic jinebavilo, snad bude zase zítra zlatá jak to umí.
28. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
autor
už ho mám doma, právě jsem se šla dívat kolik je sněhu a vidím jak jde z autíka. tak papa
28. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
Niky tak krásný večer, já čekám na příjezd manžilka taky každou chvilku... tak paaa a dobrou
28. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
tak dobrou holky a přeji klidnou noc všem :dizzy_face:
28. led 2010 ve 23:41  • Odpověz
Ahoj holky.. tak včera to doma Sofinka s mamkou přižili super, ani nebylo potřeba UM, dostala jen moje mlíčko a spala mámě hodinu odpoledne..to mi spí jen když jdeme ven..jinak zkoušku mám..byla to hustýýýý jsem tam seděla a říkala jsem si, že to asi nedostanu a že na tu celou školu prdím, že na to nemám nervy a on mi to holky dal :slight_smile:) pak jsem psala test, výsledky budou až zítra..

Veru máme krásnou váhu... my jsme o trošku delší a máme jen o kousek mín kg, na to že přes den kojím skoro co 2 hodiny :slight_smile:)
Bleško máš pravdu..přes den mi to je jedno..hlavně že se v noci vypsím.. :slight_smile:)
29. led 2010 v 08:12  • Odpověz
sar: Ahojky! Tak vidíš!! Neházej flintu do žita!!! To dáš........
29. led 2010 v 08:24  • Odpověz
dobré rano vyspinkáno? :grinning:
29. led 2010 v 08:32  • Odpověz
tak tuž baby konečně jsme tady a vy nikde :frowning2: tak nic já jdu taky :grinning:
29. led 2010 v 08:42  • Odpověz
Ahojte ohlky,
tak my měli zase hroznou noc, normálěn se té další bojím..už nevím, co s ní mám dělat. Po koupání klasicky řev, nechtěl flašku, jenom prso, tak nevím, jak budemem krmit flaškou..pak usnula, v 11 brekot, vytáhlaj sme ji z postýlky, že ji přebalím, tak řev, ale takový, že se zalykala, přestala i chvilku dýchat nemohla hcytit dec h, tak jsme řvala na manžu,že nedýchá a že řve a on, že jso uto prdy - mě tak naštval!!!!!tak jsme sní šla do obýváku, tam je trochu uklidnila a dala jsme jí najíst...pak v postýlce jsem jí pustila kolotoč, tak se smálaa usnula..já jsme nespala, pak v jednu zase brekot, ale ot jsme jí dala dudlíka..no a ve čtyři, jak se probudila,tak jsem si řekla, že ji nebudu přebalovat,jenom ji nakrmím a ona se rozeřvala,já ji dala k prs ua ona se najedla(ale jako nic moc) a usnula, tak jsme ji dala spát - apak v šest zase brekot,ale ot jsme ji dala k nám do postele, dudlíka a spala dál..já to prostě nechápu..ale už vím, že to asi nebude hlady, ale i tak ten nutrilon koupíme,at ho máme doma

saro..no super!gratuluju, další máš za sebou :dizzy_face:
29. led 2010 v 09:01  • Odpověz
ahojky,tak u nás noc úplně hororová,ale né kvůli Vojty,ten spinkal krásně ale mě bylo zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dole mám vodovod,s takovou budu za chvilku potřebovat doplnit krev :sweat_smile: A ty křeče :frowning2: Já nevím holky,ale já asi s váma nakonec zítra nikam nepůjdu :cry: A to jsem se tak těšila :frowning2: A ještě jedna perlička,dělají teď u nás něco ve vchodě a včera v sedm večer přestalo jít topení a netekla teplá voda(malý ještě nebyl okoupaný a já s mojí ms )no jako moje nervy :rolling_eyes: Zapli to ve 3 ráno :angry: Prostě katastrofa.

Šari to je super že to mamka tak hezky zvládla a gratuluji ti ke zkoušce :slight_smile: Člověk má vždycky nejhorší obavy,představuje si katastrofické scénáře a ono to nakonec dopadne úplně skvěle :slight_smile:

Ahoj Sali a Endie :slight_smile:
29. led 2010 v 09:03  • Odpověz
Peti jj ale ten test se bojím, že jsem nedala..jsme totiž blbá vím že jsem měla 2 chyby a doma jsem zjistila že jsem neodpověděla na jednu otázku..no snad mi dá další termín..až se mi o tom i zdálo..takže si fakt myslím, že ten test nemám..
Kuki to mě moc mrzí..a jakou dáváš falšku..Sofinka kromě aventu jinou nechce..jinak ty chlapy..no můj zase říká že má hlad..na každý její křikot.. zkus doma trošku usnout až bude Ela spát..at si odpočineš..určo to byla síla, když se ti tak zajikala... určo zkus ten nutrilon -spokojená matka-spokojení dítě.. jde jak o Elu ale taky i o tebe..
29. led 2010 v 09:16  • Odpověz
Peti takže tampóny asi nepoužíváš co :o)))) no já už čekám 3 den na MS břicho bolí a stále nic!!! tak nechcete tu akci posunout já bych moc ráda ať tam jsme všechny??? nebo teď a potom zase jak chcete?

kuki teda to je divné, že se tak malá budí a pláče a když jí dáš na bříško nevyříhá se ještě??? Ríša si po jídle říhne, pak jsme ho dali spát a on se nam jednu dobu třeba za 2h vzbudil řval a řval a když jsme ho dali na bříško říhnul si a pak spokojeně usnul dál
29. led 2010 v 09:43  • Odpověz
ahojte, holky, ted nějako nestíhám... mám tu M.rodiče, tak mám volno a budu vyrážet :slight_smile: a dneska mám tu gyndu a cytologii, tak držte palečky papa
29. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Jééžiš - jak to tak čtu, takse na svou první ms vůbec netěším :frowning2:

Jinak já mám novej PC a nopvej foťák, tak házím fotky do albíčka jedna báseň :sweat_smile: A taky už můžu na facebook (to dřív náš starej PC nestíhal), tak kdo tam ste, pošlete IP :wink:
29. led 2010 v 10:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.