• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
sar..no máme avent, ale minule z ní pila v pohodě, teďka nevím, co jí je, prostě z flašky nechtěla ahladovět ji nebudu nechávat :unamused:

berr..no to jsme si taky myslela,ale když já jí dávám spát i na bříško - a ona se třeba routila, pak si říhla a pak se stejně po dvou hodánách vzbudila.

petul..týjo, tak to se ms taky ccelkem obávám :unamused:to bude peklo až to příjde...

sali..to se to fotí a vkládá,co? :grinning:máte moc hezkou hrazdičku

No, já tedaasi hlasuju pro přesun sobotní akce, protože pokud se to u nás nezmění, tak já ji tady s manžou nenechám, ještě když nechce pít z té flašky :confounded:
29. led 2010 v 10:14  • Odpověz
kuki: a copak se děje? mi asi něco uniklo :unamused:
29. led 2010 v 10:17  • Odpověz
blecha: Já myslela, že už seš u doktora!!! Tfuj tfuj! Jinak večer můžu :grinning: Filip slíbil, že příjde brzo...

kuki: Díky..Ta je z Ikey -koupila mi ji ségra...Mně ze začátku přišla obyčejná a pro mimi ne moc zábavná a on ju má raděj než šustící hrací deku se zvířátky :sweat_smile:

Mně to taky nějak uniklo, s tou flaškou... :sweat_smile: To nevim, co bych ti poradila..My pijem ze všeho úplně bez problému... A po tom odbrknutí jí zkoušelas dávat znova??? Třeba jen dělala frajerku...
29. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Kuki to netuším..ale je fakt, že máma říkala, ž eji taky chvilku stávkovala u flašky..byla líná tahat ale nakonce to do sebe dostala..mám tam totiž dudlík 1 a pak mám ještě 2 tak asi to bude chtít 2 nevím...
no snad bude lepší dnešní den....
jinak s tím bříškem..kolegyně zrvona včera na té kolaudaci říkala, že od 2. měsíců malou nechává spát na břiše a že se dost uklidnila..

Bleško držím palce..

jo holky..volali mi z účtárny že mi budou vracet daně..a docela dost peněz..taky vám budou vracet dost?? jako jsem si říkala zda je to tou MD či co?
29. led 2010 v 11:21  • Odpověz
ahoj holky, můžu za váma? Už jsem se vás sem tam na něco zeptala, ale nikdy se nepřipojila do diskuze, páč mi to bylo blbé..ale jak vás tak pořád čtu..taky bych se někdy potřebovala svěřit s problémky.. :sweat_smile:

Kuki: Myslím, že máme úplně stejně staré holčičky..dokonce snad na den, už si to nepamatuju, ale já mám s malou úplně ten stejný problém. Jak přes kopírák :grinning: .
Myslela jsem, že spurt měla už minulý týden, jak si psala i ty, ale co se děje tento týden je k zešílení. Každý 2-3h papat a to v noci předtím vydržela tak 6h..nevydrží vůbec spinkat ani přes den v kočárku, má pořád prdíky..neustále prdí a prdí, ale teď třeba už 4 dny nekadila a nejde to ani přes teploměr ani cvičením..nic :frowning2: . Doktor říkal, že to tím pádem všechno vytráví. Včera jsem jí zkoušela dát flašku s nutrilonem a ten řev..no vůbec to nechtěla, stejně jsem to tričko vyhrnula. Chtěla jsem v sobotu vypadnout a nechat ju manželovi, ale s takovouhle bude prd..Včera jsem vysílením už brečela tajně ve vaně :cry: Mám toho tento týden plné zuby.
29. led 2010 v 11:50  • Odpověz
tak co baby jdeme zítra a nebo ne , já bych mohla chodit klidně každý týden někam :grinning:

stan: no to teda nevím jestli tě mezi sebe vezmeme :angry: jasně VÍTEJ mezi náma :grinning:
29. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Stáno vítej :slight_smile: my máme s Kuki na den přesně dítka.. 21.10. :slight_smile: jinak co píšeš..docela nářez... pokud jste už spurtíka měly tak je to divný... to jsou jak erubce na slunci..
29. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
autor
ahojki holky :slight_smile:

ahoj Stanny vítej rády tě tu vidíme, je jsi z uplně jiného konce republiky než všichni, tak už máme zastoupení i z Jižní Moravy jak vidím :slight_smile:
29. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
Endie: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sar: no tak, to malá je o den později :slight_smile:
Niki: No, jo..četla jsem, že jsi byla na dovolené v Mikulově ..tak odtud jsem :slight_smile:
29. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
je to se máš, my byli všude možně na Jihu, manžel jezdí do Mikulova pravidelně, má jako koníček Vojenskou historii - období Napoleoniky. takže je jedním z těch co tam předvádí ukázky atd.
já to s ním dělám taky ale omezeně.
29. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
Kuki ty jo to je mazec s tou Ellou :confused: Tak co jí může být?Ten spurt může trvat i 14dní... :astonished: A nemáš nějaké stresy nebo nervy víc než obvykle ty?Ona to vycítí.

Týnko tampony opravdu nepoužívám :grinning: A naopak jsem ráda,že mi zbyly porodnické vložky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sice jsem si včera nakoupila plno balíků alwaysek,ale preferuju ty porodnické a rovnou dvě jako po porodu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No hnus.Už jsem byla 5krát ve sprše.Jo a tady má někdo spoždění?Tak že by měl Ríša ségru nebo bráchu? :astonished: :grinning:

Sali super fota :wink:

Bleško držím palce na gyndě :wink:

Stanny vítej,bydlíš v krásném prostředí,já Jižní Moravu miluju!!!!!!!!! :dizzy_face: Byla jsem tam jednou ze základky na výletě,to jsem se tam do toho kraje zamilovala a pak jsem si vybojovala předloni u přítele výlet opět tam a nááádhera :slight_smile:
Jinak problémy s Eliškou ti teda nezávidím :frowning2: To musí být fakt na palici.A co na to doktorka,mluvila jsi s ní o tom?

Holky já s váma zítra fakt nejdu,i když mě to hrozně se... :angry: Jsem se tak těšila :frowning2: Teď jsem pouklízela a jsem hotová,tím že to tak ze mě valí mi je slabo a blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad zase půjdete jindy a to už DOUFÁM půjdu s vámi :slight_smile:
29. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj holky
Sar to je bezva, že se zkouška povedla. Můj Denisek je taky 21.10 :slight_smile:
Dneska jsme byli na tříměsiční kontorle a paní doktorka ho strašně chválila, ale oproti vám je strašný prďolka. Váží 5160 a měří 56cm :frowning2: , ale paní doktorce se líbil, říkal, že je šikulka tak to je hlavní. Ale ramínko ještě nemáme zahojené tak očkování ještě nebude.
Satny vítej, Mikulov je moje oblíbené místo. Tam jsme byli s přítelem poprve spolu na dovolené, krása
29. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
Jojo, máme tady krásně...Pálava..Mušov..vínečko. Jsem tady spokojená :sunglasses:

Petul: Mám takového doktora, že jsem z něho akorát tak vždycky na nervy..prý mám změnit techniku kojení. Jak jako..to jí to tam mám jako narvat, ve 3 měsících si už dělá co chce a reguluje si to sání sama.
Jé a jak já se netěším na krámičky..vždycky jsem zdechala, vůbec mi to nechybí a jak to tak čtu..dlouho to teda nechci.Tfuj, Tfuj..ať to ještě dlouho nepřijde. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
autor
jinak jsem dneska vytáhla ze schránky pozvánku na to Plicní :slight_smile: na kontrolu očkování TBC tak doufám že se to do čtvrtku Berince zahojí, asi zítra navštívím bylinky a koupím řepík.
jinak manža mi už zase zdrhl, jak já mu závidím, jel s oddílem dětí na hory, ať už je to naše mrně větší a můžu s nimi.
29. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
stanny..tebe mi seslalo samo nebe!!!!!!!!!!!!!!!!!fakt, úplně to samé co píšeš ty, mě picne...jinak teda ahoj :sweat_smile: :grinning: taky mi už v noci spala a teďk tohle..a dopo jsme s ní kadila, samotné jí to nešlo a koukala jsme,co z ní šlo, nebyly v tom žádné kousky jako vždycyk ale jednolitá hmota, jak píšeš, všechno natrávené..no ale co to znamená?musíme to zjistit...jo a taky jsem večer v tom obýváku brečela, když sjem si představila, že by přestala dýchat, tak mám slzy na krajíčku ještě teďka..

bleska.-.ááále, malá stávkuje, stačí, když si přečteš, oc psala stanny, to máme taky

petul..nee,myslím že ne,myslím,že to nebude mnou ale něčím jiným..

berryl..tak co tetááááá, už jsi doma? :grinning: :grinning: :grinning:

holy, ale ta sobota mě pěkně štve :angry:
29. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
adel..tak to jste fakt prťaví :dizzy_face:

nik..tak fakt chodí i plicní jo?jsme o tom vůbec neslyšela...jsme zvědavá, kdy to dojde nám :unamused:
29. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
kuki: ani nemluv já tak chtěla vypadnout :fearful:
29. led 2010 v 15:05  • Odpověz
endie..já o tom doma básnila od té doby, co jsme se domluvily :unamused: ale za y nervy m ito nestojí..
29. led 2010 v 15:26  • Odpověz
autor
endie zítra dopoledne se uvidíme???? já jedu určitě, mám tam v Ově rozjednané další obchody - mne picne, tento měsíc mám nějaký vítr na učtě. budu tam okolo desáté.

šátek mám nachystán, ještě ty návody, nebo ti dám odkaz kde jsou super, ty moje jsou takové nepřehledné, a druhé co mám nemůžu najít.
29. led 2010 v 15:59  • Odpověz
Kuki: Poslala jsem manžu do lékárny..ať koupí nějaké jiné kapičky jak Sabíka..., nutrilon comfort a trubičku. Zkusím ji ho dneska zase vnutit. A když o mají strávené, tak mají asi málo, ne? Pomoooc já tomu nerozumím.. :astonished:

Holky já minulý týden zkoušela Sabíka na sobě (no, co no bolelo mě bříško :confounded: ) a to je masakr...to je jak projímadlo a pořád tě to nutí na záchod a bezdůvodně tlačit a takové rodeo ve střevách..chudáčci ti naši miláčci, se divím jak to můžou zvládnout :unamused:

Jsem vám úplně záviděla, že půjdete ven.. a nakonec nejdete nikam, aspoň mi to nebude tak líto, že pořád trčím doma :sweat_smile:
29. led 2010 v 16:00  • Odpověz
jojo jdu taky tam budeme kolem 10-té

podle mě když to mají natrávené tak asi málo, já říct nemůžu já jsem na UM
29. led 2010 v 16:11  • Odpověz
autor
holky klid, kojené děti nemusí kakat, jak jsem tu měla Laktační poradkyni říkala že její vnuk kadí 1x týdně, sice se celý po.... ael není toho zase tolik, MM je lehce stravitelné, opravdu tu všude píší. není to že by jedli málo.

místo sabíka třeba Beby clam.

stany, já vyrazím zítra na chvíli nebyla jsem nikde ani nepamatuji, jen s malou doma, k dr. nic víc. malou si sice beru sebou. já bez ní nebyla ani nepamatuji, jo naposledy minunou neděli 20 minut co jsem byla na nákup, jinak jsem poořád s ní, chlap jezdí na služebky tak jsem pořád sama to je na pr.....
29. led 2010 v 16:15  • Odpověz
autor
Dotaz: Paní Jiřinko, mám ještě jeden dotaz. Můj tříměsíční syn je plně kojen, teď dle Vaší rady hamá tak 6-7x denně. Byla jsem s ním na kontrolním vážení a 10 dkg přibral. Ale bohužel už přes týden nekakal. Můžu mu v tom nějak pomoci, nebo je to problém. Mám docela starost. Díky
Lu

Odpověď: Kojené děťátko v tomto věku nemusí kakat i déle, třeba 2 týdny, všechno MM spotřebuje. Důležitý je hlavně počet pomočených plenek (alespoň 6 ks) a to, jak dítě přibývá na váze. Vaše dítě přibralo (sice nevím, za jak dlouhou dobu), tak by mělo být vše v pořádku. Můžete prcka vykoupat v teplejší vodě a pak mu namasírovat bříško a pocvičit s nožičkami. Pokud ho ale bolení netrápí, není vidět, že by se urputně snažil tlačit a nešlo mu to, tak žádné strachy, je to v pořádku

to je z kojeni.net
29. led 2010 v 16:18  • Odpověz
niki: já už mám oběti na kočárkování s jedním kamošem kočárkuju v Šenově a s druhým na Dubině :grinning:
29. led 2010 v 16:18  • Odpověz
tak já mám Ms v klidu ale nějaké testy mi vyšly blbě protože mi volala setřička že se mám okamžitě dostavit a dneska mi přišla pozvánka :unamused:
29. led 2010 v 16:22  • Odpověz
autor
hm endie víš je problém že já tu moc známých nemám, lidi s party bydlí po celé republice. nebo chodído práce atd. no a více známých mám ve Frenštátě odkud pocházím, ne tady z NJ. sice tu bydlím už 10 roka ale jaksi nebyl čas se tu poohlížet. práce jinde, víkendy na horách, tak to budu muset napravit. :grinning:
29. led 2010 v 16:28  • Odpověz
autor
endie snad to bude dobré a zbytečně tě nahání. uvidíš :slight_smile: kdy půjdeš?
29. led 2010 v 16:29  • Odpověz
autor
rekord v nekakání kojence na UM je snad 24 dní.
29. led 2010 v 16:30  • Odpověz
v pondělí v 11 tam mám být
29. led 2010 v 16:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.