• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Jej tak teď koukám, že se tedy mám na co těšit s tou ms, že bych raději další těhu, než to dostat :confused: :grinning: ....
29. led 2010 v 17:47  • Odpověz
autor
veru světluška má tělo 18 cm a s kroužky 24 cm je dost velká
29. led 2010 v 17:48  • Odpověz
autor
jopřišly nám nálepky na auto jsou super :slight_smile: už se těším až tu svou nalepím, jen čekám na lepší počasí .-)
29. led 2010 v 17:49  • Odpověz
Niky díky, ty hračky jsou pro mě droga :pensive:

Konečně malýmu dorazil cd přehrávač do pokojíčku ve tvaru auta a zase z něj měla největší radost maminka :sweat_smile: :dizzy_face:
Nikuš: to jo, četla jsem, že kojené děti nemusí kakat, ale ona se vyloženě trápí..pořád tlačí a ty její prdíky..no fůůj, to je smrádek. Nejde mi to ničím vyšťourat ven. No, ale manža už došel z lékárny a tam mu dal chlap Lefax, je to od 3 měsíců, tak uvidím.
Já taky nějak moc extra kamarádů nemám..nějak jsem to zanedbala tím, že jsem chodila pořád do práce a nic okolo mě nezajímalo a teď..se mi to vrátilo. :frowning2:
veru: promě taky, už mě doma prokoukly že to nekupuju pro malou ale pro sebe :grinning:
29. led 2010 v 17:50  • Odpověz
autor
veru jako lamaze, ty jo ty jsem milovala a všem okolo kupovala k narození dětí a všechny je maj rády.
mi se zase neklbíí ty plastové atd. nejraději mám dřevo. naposeldy jsem hledala hračku a nakonec jsem anšla jedu kterou si koupím pro nás :slight_smile: takovou žábu super.
29. led 2010 v 17:51  • Odpověz
Endie :grinning: :grinning: tak to jsem zvědavá co Niky ocumlá první :grinning:
Niky ty jo tak to je pěkně velká, já že jsem někde koukala, že píšou že je malá.... se mi právě taky líbila, jako k tomu tygrovi :sweat_smile:
No naše nálepka taky čeká na lepší počasí a teda nevím na co čeká otisk na nožičku, ale taky je to stále nepoužité :sweat_smile: možná na to až bude Nikoláskovi 20 :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 17:51  • Odpověz
autor
veru vše pro děti je "nakupovací droga" oblečky atd. vše vše vše :slight_smile:
29. led 2010 v 17:52  • Odpověz
no o tom otisku nai nemluvte počítám že otisknu nohu až až až
29. led 2010 v 17:53  • Odpověz
stany: tak hlavně aby to zabralo
29. led 2010 v 17:53  • Odpověz
Ahojda stanny :slight_smile:
endie, tak hlavně že v tom nejsem sama :dizzy_face: oblečení a hračky to je děs, ještě že má malej už svůj pokoj, jinak nevím kam bych to vše dávala
Niky no na mě to je moc takový pestrý, ale holt dětičkám se to líbí....
29. led 2010 v 17:54  • Odpověz
Endie :grinning: taky čekáte na 20tiny jo :grinning: no to už se jim ty nohy do tý "plechovky" nevejdou :sweat_smile: :grinning:
29. led 2010 v 17:55  • Odpověz
taky taky, 20-tiny jsou naše :grinning: , no ještě že mají vlastní pokojíky už ted nevím kam pak dám postel :grinning:
29. led 2010 v 17:57  • Odpověz
Endie, tak to náš mladej má v pokojíčku postýlku (teď ji taky obývá), tak pak to místo osídlí postel to je v pohodě, ale příští rok bych chtěla udělat z volnýho pokoje hernu, abych mohla koupit klouzačku, nějaký domeček, žíněnku, stoleček na malování.....
29. led 2010 v 18:02  • Odpověz
No to bude teprve řádění, tam se toho vejde :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2010 v 18:02  • Odpověz
jee tak to bude mít super, mě se to tady už nevleze, ale k našim na zahradu budu kupovat klouzačku a domeček, pískoviště má tatík pro malou udělané, z jedné půlky písek a zdruhé balonky :slight_smile:
29. led 2010 v 18:08  • Odpověz
Endie no tak o zahradě mi ani nemluv, máme chatu a malej už teď má na léto bazén a za rok tam bude mít podle toho jak mluví mamka mít dětský hřiště, holt jsem asi to šílenství zdědila po mamince :grinning: :sweat_smile:
29. led 2010 v 18:16  • Odpověz
autor
veru ona vypadá malá protože není tak tlustá prostě, ne tlustá ale robusní jako ostatní, prostě má tenčí tělo :slight_smile:
29. led 2010 v 18:23  • Odpověz
Niky děkuju :slight_smile: světluška anorektička :grinning:
Ty jo to naše medvídě zase přespává jídlo, dneska ráno jedl v osm,hned usnul, spali jsme do 11h. (teda on, já vstala v deset), tak jsem se mu vnucovala nechtěl, šli jsme na procházku s kamarádkou a přišli jsme domů v půl jedný, to už se teda jako ve čtrvt na dvě najedl, usnul nějak ve čtyři, byl v postýlce povídal si s lustrem a najednou spinkal a teď zase jako nevypadá, že by chtěl vstávat.....
29. led 2010 v 18:28  • Odpověz
autor
hm tak pro změnu Berinka od čtyř nespí, je protivná a řve, teď ne nachystala jsem kokupání, s ní v ruce, a leží nahatá v pokojíčku na posteli a je spokojená. jdu ji unavit ve vaně, pak dostane žvanec a půjde snad spát. chci si dát vanu, a trochu uklidit, manže se tu zjevil a za půl den stihl nadělat bugr :frowning2: :angry:
29. led 2010 v 19:08  • Odpověz
Niky, tak co už Beruška spinká?? My koupat nemůžem :frowning2: kvůli tomu ramínku ach jo ...
29. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
stanny..hm,tak to je fakt jak u elly - když si prdne,tak by jeden zdechnul :sweat_smile: já jsme jí vypotila na lžičku asi 3 kapky probiotických, co tu máme zbytek,ale mo tom uendávám,ty ji v poslední době špíše zatvrdily..ještě máme bebycalm,ale jako nechci dávat páté přes deváté,achjo..jsme zvědavá, na dnešní noc
29. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
autor
veru jo naštěstí po hodině řvaní, pak chvíli klid u koupání, najezení - ikdyž tomu moc nedala je ťuhlík, já mám napuštěnou vanu, jdu si naložit pak si musím udělat nějakou veču a nachystat věci na zítra. ať můžu ráno vyrazit.

ještě musím na poštu a do lékárny vzpoměla jsem si že mám od Dr. recept na další vit. D a recept platí snad týden ne. ach jo.

veru neboj brzo to bude mít ok.
29. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
Niky tak to je dobře, že už spinká.....
Ty jo vidíš to, asi taky půjdu do vany včera jsem si koupila pěnu do koupele, medovou a ona hrozně krásně voní, tak se asi taky půjdu naložit, manža na Nikyho koukne......jo jo týden platí, já mám doma recept na antikoncepci (platí do pondělí) a furt váhám zda jo nebo ne.... :confounded:
29. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj holky.
stan - vítám, já mám taky Elišku :slight_smile:
Malá dnes spala jen 2x45 minut, pak jsme jeli na oslavu tam mi jí vzbudily tak byla celou dobu přítomná a pak mi tam na půl hodiny usnula. Rychle jsme jí vykoupali, najedla se a povídá si v postýlce, něco vypráví Křemílkovi. Po tmě jsem jí fotila tak vám to zítra vložím. Dneska jsem na ní byla pyšná, měla rifle, růžové kozačky, růž.triko puma a bundu next. Taky vám to dělá dobře když vám prcky každý obdivuje ? :slight_smile:

stan - my sab nemohli,ani čaje, pila jen vodu, měla po všem bolení a koliky. Pomohli probio kapky a ted jsme bez všeho a je vše o.k. Prdí hodně ale umí se s tím vyrovnat už sama a bez pláče a kroucení. Už týden snáší bez bolestí i čaje. Od 4. měsíce je i jablečno-medunkový tak ho chci vyzkoušet.

Já měla MS už 3x a vždy hrozně moc, až jsem říkala že tolik krve ani nemám, motala se mi hlava a cítila jsem se slabá a hrozný bolesti. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co jste vařily? Já rajskou a plněné papriky a knedlík a pro mě dietní tmavé těstoviny.

Malá už spí tak jdem koukat na telku. Papa holky.
29. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Jinak vám to vůbec nezávidím když vám prckové pláčou, malá vůbec nebrečí a dneska se o mě bouchla pusinkou a já byla hotová jak hodně a dlouho plakala a nešla uklidnit.
29. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
Dan to si piš, že mi to dělá dobře, taky si to řádně užívám :wink: , tak doufám, že máš i fotečku jak to té vaší princezně slušelo :dizzy_face:
Jo a jako nestraš s tou ms, nebo fakt rovnou pořídíme Nikymu sourozence :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
My na to ramínko dostali antibiotikovou mastičku aby se to rychle zahojilo. Bactroban se jmenuje.
29. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
veru, mám ale vložím až zítra. Zase se odsud nemůžu odtrhnout :grinning: už jsem se 2x zvedla a zase si sedla :grinning: na mmb jsem si zakázala úplně. Jdu fakt pryč a vypínám, papapapapa
29. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.