• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
ahoj stanny!

ad: Tak konečně tu nejsme nejmenší! I když teda jen o kousek.. :sweat_smile:

endie: To já bych ho prostě na férovku vzbudila a dala mu Adélku na hlídání s tím, že du do vany a hotovo!

Filípek spinká a my dem s Filipem popíjet vínečko, co sme dostali za Filípka k jeho narození :wink: Hezkej večer všem!
29. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
Dan tak super, budu se těšit na fotečky, jako já jsem dobrá, já si došla pustit vodu :grinning: takže jsem se jako odtrhla. My na to ramínko máme Framykoin ....
29. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
No toho bych se bála, framikoin mokvá. No uvidíš. Tak už opravdu papa.
29. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
dan..kozačky? :astonished: n oto jsme zvědavá na fotku teda :grinning:
29. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
Dan my budeme mít svíčkovou u tchýně, zítra se tam stavíme na oběd a pak půjdeme vozit ať využijeme ,, tropických teplot,,
29. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj Dan..já vím, že máš Elišku..však jsem se ještě před porodem rozhodovala, jestli jí dat tohle jméno, abych se neopakovala :confused: ..samá Ella, Ema a Eliška, ale mě se to jméno prostě líbí a jak jste doporučovaly Endie, když se jí líbí Adeĺka, tak ať ho dá a nedba na nikoho..tak to rozhodlo úplně.

Kuki, jak to u vás vypadá?
29. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
autor
stany koukám dlouho nás pozoruješ, měla ses zapojit dříve :slight_smile:

holky dobrou jdu na kutě :slight_smile:
29. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
stanny..no, narvala sjem ji před spaní ma zatím ticho po pěšině - ale ona se ty minulé dny budila tak kole desáté - no to už je vlastně teďka :astonished: :sweat_smile: hmm,tak zatím nic,no..a co vy?to je na palici,fakt :confounded:
J oa jinak pokud jde o jména,tak je těžké dneska vybrat něco originálního - a hlavně, já vždycky chtěla jiné jméno, ale pak, když jsme se vdala, tak se to prostě nehodí k příjmení,no...
No nic, jdu si taky lehnout, tak dobrou
29. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
Dan, no já jsem si taky říkala, jestli doktor vybral vhodnou mast, ale naštěstí zatím teda dobrý, krásně se mu to stahuje a má to už daleko hezčí.....
No s jménem mi to ani nepřipomínejte to byl děs, pro holčičku by jsme jakžtakž ještě vybrali, ale pro chlapečka jsme měli každý jinou představu....ale nakonec spokojenost na obouch stranách.....
niky dobrou a klidnou noc
kuki taky....
29. led 2010 ve 22:32  • Odpověz
stany: vítej :slight_smile:
kuki, stany: to je mi líto.. ale určo bude líp :wink:

holky, nemám čas vás dočítat.. mám tu M. rodiče, dnes jsem slavila... a to tak, že jsem malou předala jim a celé odpo jsem byla po obchodech :sweat_smile: a večer už mi bylo blbé někam jít.. a ke všemu se mě pak malá držela jako klíště a i když jsem ji dala spát, tak jsem nemohla odejít, jak se mě furt držela abych ji neodešla...
Ale jsem si tak odpočala jak jsem vypadla, no paráda.. lepší jak ta večeře ve st :grinning: :grinning: :grinning:
jo a koupila jsem si v tchibu župan a budu ho mít jako od manži :slight_smile: a ještě si asi koupím plavky.. když budu chodit s P. do bazenu.. teda jestli se odhodlám mrznout :grinning:

před chvilou jsme dopili vínko, ted se tu chystá ke spánku a zítra dopo jdu na cvíčo tak jdu do hajan.. jo a na gyndě dobrý, cytologie bude prý za 14dní ale vypadá to prý dobře tak jsem ráda :slight_smile:
ještě přežít v PO zubaře a budu si výskat jako malá :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 23:30  • Odpověz
ahoj holky,
Ríša tím, že včera spal dlouho v kočárku tak měl o jedno jídlo méně a zřejmě mu to chybělo a vzbudil se už v 6h, tak vysosal co flaška dala a hned usnul.
Já jsem vzhůru nejde mi usnout.

My jsme jméno pro holčičku nakonec neměli, prostě jsme se neshodli. Mudr, řekl ,že to bude kluk, ale kdyby se spletl tak by se malá jmenovala č.37 :grinning: :grinning: :grinning:

Teď jsme se bavili a už bychom nevybrali jméno ani pro kluka natož pro holku.
30. led 2010 v 07:15  • Odpověz
Ahojte! No jo, jména sou děsny :sweat_smile: Já měl avybrané jméno pro holčičku a Filipovi se nelíbilo.. No a já zas nechtěla, aby se malej jmenoval po tátovi... Tak sme si pak každej zvolili jedno pohlaví a ON vyhrál :angry:
30. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holky..dnešní dopoledne hrůůza..manžel šel ráno do práce..stačila jsem se s ním pohádat kvůli dovolené.. to už mě naštval v noci když mi řekl, at jdu nakojit, že se potřebuje vyspat..a já snad ne??? přitom ona nebrečela..jen byla vzhuru a povídala si.. byla hodinu od jídla..dala jsem ji dudlík a samo že usla..no a potom co manžel odešel jsem jela na poštu a zapomněla jsem na plotně zapnutý kastrol s lahvičkou sofinky.. no stres největší..už jsem viděla jak tady hoříme..uf uf....
30. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Ahojda holky, my jsme se až teď vyhrabali z postele, teda jako já jsem spala do půl desátý a koukala na telku a Niky se vzbudil v deset. no a pak jsme se tam spolu váleli a povídali a tak....
No a dneska je venku nádherně, krásně svítí sluníčko, tak vytáhnu kočár, v jednu má přijet moje mamka, tak jí půjdem naproti na nádraží.
30. led 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
saronko to jsou asi erupce, my se stihli poštěkat po tel. chtěla jsem jet za Endie, a na ten Avizobazar a tady si domluvila v ově vyzvednutí tří věcí z MMB. no a auto jsem nenastartovala. manžel mi ho sice včera vyházel ale jen nastartoval a pustil si rádilo a vyšťavil baterku :slight_smile:.

tak jsem mu volala, já naštvaná, zklamaná, smutná protože jsem se tak mezi lidi těšila, ach jo. kdyby byl doma vezmu si jeho auto a neřeším to. ach jo.

no tak jsem zašla alespoň s Beri v kočárku (což byla komedie, já jen autosedačku, naložený podvozek v autě, beri zapásanou a nešlo to, tak vyložit podvozek, dojet do vchodu - podotýkám hlubokou závějí před domem, nachat beri dola, zejít domů pro vaničku předělat ji, chudák už v autosedačce spala a pak řvala no děs. teď je protivná). tak jsem došly na alespoň na poštu pro balíčky co mně včera pošťák nezastihl, tak alespoň nějáká radost.

tak jsem zase doma, sedím tu an prdeli a píšu :frowning2:
30. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Niky ach jo tak to je na prd teda :frowning2: fakt občas ty chlapi odstřelit
30. led 2010 v 11:31  • Odpověz
autor
veru ani mi nemluv, už k tomu nemám co řídi, tyto starosti mi berou strašně moc síly :frowning2: nic jdu si hrát s beri a pak ji dát spát, snad zabere líp než po tom přehazování z autosedačky do kočírku ,.... ať se krásně vyspinká láska moje.
30. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
nazdar slečny :grinning:

niki neboj onic si nepřišla nic tam nebylo, byl to děs :unamused:
30. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
sal: však jsem ho taky probudila :grinning: začla jsem hoooooodně nahlas nadávat atd on se sotva probral vlepila jsem mu malou do ruky a šla se vanit :grinning: a zachvilku byl řev že ze čtvrtka na pátek spal jeno 2.5 hod a je unavený, no moje nervy a já asi ne že no takže byl u nás řev a ted je tichá domácnost :grinning: aspon se sním nemusí bavit :angry:
30. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
autor
endie díky :slight_smile: více mne štvou ty domluvené věci co jsem měla mimo to.

endie tichá domácnost někdy je, ikdyž by bylo lepší kdyby nebyla, co.

:slight_smile:
30. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
Ahojky. My dnes vstávali v 6. Mám zjištěno že malá potřebuje v noci spát 9 hodin a včera vytuhla v půl 9 tak mi to bylo jasný takže jsem šla spát co nejdřív. Pak jsme ještě usnuli od 7-8 a pak si jí Petr vzala já pospala ještě do půl 9.
Holky tam je krásně, malá spí na zahradě v kočárku a já jsem takový magor že jsem přinutila Petra obědvat venku na stojáka :grinning: Říkám musíme načerpat energii a využít sluníčka co nejvíc :slight_smile: no né? Byl v montérkách, uklízí dvůr a garáž tak skoro ani neprotestoval. Jen prý že to bude mít studený, tak jsem mu řekla že musí jíst rychle :slight_smile:
30. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
autor
dandul sluníčko jo, hm tu fouká a sněží, nic moc krásně teda. nechceš kousek slunka posat. bodlo by. už ani nevím jak vypadá :fearful:
30. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
autor
je slunko je i u nás. :grinning:
30. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Kuki: v noci jakž takž..už je celkově klidnější, tak že by to bylo za námi ? :dizzy_face:

Já jsem dneska ráno odevzdala malou manžovi a šla jsem s kámoškou vybírat svatební šaty..jééé to bylo odreagování. Cítím se jak nová žena,plná energie a mám úsměv na tváři. :grinning:
Byl s ní skoro 5h sám a byl teda spokojený..že pohoda..ccss, teď si o sobě myslí. Stihl ještě uklidit a uvařit..nevím co mi tím chtěl teda dokázat, ale prý se nudil..chápete to? :astonished: 2h si malá prý hrála v nové ohradce, kterou má od včerejška.
Dneska bylo i u nás nádherně..konečně, cítím se úplně jinak.
niky: není nad garáž, to by mě taky pěkně naštvalo.
dan: už jsem dneska říkala, že se těším na jaro..hned vytáhnu stoleček a do podzimu nebudeme jíst nikde jinde než na dvoře.
30. led 2010 v 16:08  • Odpověz
tak sjem s prochajdy doma, 3 hodky ale boží počasí tak je třeba toho využít :grinning: akorát mě ted bolí palice jak hrom stoho větříku :grinning:
30. led 2010 v 16:26  • Odpověz
:grinning: holky máte někdo facebook? já se sním neumím domluvit :angry: :slight_smile: asi jsem fakt blondýna :grinning:
30. led 2010 v 16:26  • Odpověz
Ahoj holky,teda Endie a Niki,zabít ty vaše chlapy!Buď nejsou doma a když jsou,tak jenom dělají problémy :angry: U nás dobrý,tomáš se stará protože vidí,že mi fakt není dobře.Ale včera měl choutky jít na pivo,ale tentokrát jsem mu to zatrhla,opravdu mi bylo zle,tak by taky mohl pro jednou zůstat doma.Dneska vařil a nechal mě vyspat,v půl osmé si vzal malého na starost.Takže chválím :slight_smile: Akorát mu trošku závidím,že teď jel za švagrem,co já bych za to dala abych mohla vypadnout :pensive: Nemůžu ani kočárkovat,šla bych ráda,ale nemám odvahu,jsem ráda že sedím nebo ležím a moc to ze mě neleje :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dan a Týnka ví,o čem mluvím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Stanny tak sis odpočinula a přišla s kámoškou na jiné myšlenky :slight_smile: A ty se budeš vdávat?
30. led 2010 v 16:28  • Odpověz
autor
stany super že sis to užila. jo garáž tam stává manželovo auto, moje má smůlu :slight_smile: ale ty mrazy a to že auto nikde 14 dní nejezdilo za to může, ne včera puštěné rádio - to tvrdil můj muž do tel. ale oba víme jak to je. :slight_smile:

stany malá měla dobrej den a zrovna si to vybrala když ji hlídal manžel. ty jo ta měla čuch. někdy mi příjde že ty naše zaltíčka ví že nás maj omotané kolem prstu a tatínky ne. nebo fakt nevím.

tak mi malá odpoledne spala jen 1 hodinu, normálně spí 2-2,5 je pěkně protivná. snad to teď dožene. od včera nedělám skoro nic jiného než chodím, konejším a ukazuji celej byt, a povídám abych ji uklidnila.

mrně mi škytá v postýlce a rozčiluje se, já se ji nedivím taky by mne to štvalo, ikdyž dneska škytá prvně :frowning2: chudinka moje.
30. led 2010 v 16:28  • Odpověz
Ach jo! Ti chlapi... Já zas chtěla včera "romantiku" :dizzy_face: a on vytuhnul :angry: .... Dneska mi dojel v 11 na fotbal a pak ještě stěhovat jednu kámošku... No, určitě potom zajde na pivko, takže počítám, že tu budu dneska dlouououho sama :frowning2: No, co se dá dělat - ani přiškrtit nepomůže. Ale byla sem s těma svyma maloškama (Filípkem a Marleym) na velké procházce a paráda. Malej mi jeěště spinká v kočárku, tak uvidíme, jak dlouho mu to vydrží :sweat_smile:

stanny: A to se bude vdávat kámoška nebo ty??? No a to s tím hlídáním znám - Filip mi tohle dělá taky: jako že pohoda jazz - uvařil sem, umyl sem nádobí, vysál sem, utřel prach a nakrmil psa... A pak sem si říkal, co tady tak cely dny děláš... :sweat_smile: ( to sem byla od čtyř do desíti pryč s kámoškou) No, sou to machři - nebo se aspoň tak tváří.. Ale buďme rády za ty dary... :sweat_smile:
30. led 2010 v 16:31  • Odpověz
autor
ale buďte rady kdyby chlapům řvali tak nebudou příště hlídat.... :dizzy_face:
30. led 2010 v 16:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.