• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
:grinning: tak to máte super že chlapy pohlídají a že jim to jde :grinning:

jsem šikulka :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jsem se stím facebookem domluvila :grinning:
30. led 2010 v 16:59  • Odpověz
já bych šla do kina až bych brečela :grinning: na Avatar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2010 v 17:03  • Odpověz
autor
endie já v kině nebyla ani nepamatuji, chtěla jsem několikrát jako těhu ale něják jsem se k tomu nedostalo a kdo ví kdy se dostane :slight_smile:
30. led 2010 v 17:21  • Odpověz
autor
Šla bych rána na Kawasakiho růži nebo na nového Sherloca Holmse.
30. led 2010 v 17:22  • Odpověz
ty jo SHERLOC HOLMES taky bych si dala říct mám ho ráda
30. led 2010 v 17:29  • Odpověz
ted jsem odmaturovala znova na tom facebooku, ty jo kdybych věděla co je to za hovadinu tak bych tam nelezla :angry: :slight_smile:
30. led 2010 v 18:08  • Odpověz
autor
já tam sice jsem ale moc tam nechodím, je to větší žrout času než MK.
mám uvařeno skoro uklizeno, malá spí od pěti, konečně, jsem zvědavá jestli vydrží alespoň do sedmi, pak ji okoupu, dostane nášup a snad večer usne jak má.

au au spálila jsem si jazyk o horké těstoviny, sem zkoušela jestli jsou :stuck_out_tongue_closed_eyes: hotové, au au.
30. led 2010 v 18:17  • Odpověz
Já bych šla kamkoliv na cokoliv :sweat_smile:

nika: No, to on už mu Filípek řval :dizzy_face: a taky se jednou strašně pokakal až po bradu :sweat_smile:
30. led 2010 v 18:29  • Odpověz
Já jsem dnes opět jak bez dítěte.,5 hodiny spánku na zahradě a ted už hodinu v postýlce. Vygruntovali jsme garáž, byt, v klidu jsme si dali kafe, pak jsme se všichni roztáhli v obýváku a koukali na telku (já ne, já na notas na mmb) a malá na hrazdičku. Jdu připravit koupání a večeři.
30. led 2010 v 19:10  • Odpověz
krásný večer, tak mamka odjela, bylo to prima, jen škoda, že to vždy tak rychle uteče :unamused:
no to my byli v kině, asi před měsícem....
dan tak to je super, že je Eliška takový poklad :wink:
30. led 2010 v 19:14  • Odpověz
autor
dan pět hodin spíme jen v noci v kuse, jinak přes den se nikdy nepovedlo, :slight_smile:
30. led 2010 v 19:33  • Odpověz
Holky co kojíte, dáváte prckům nějaký čaje????
30. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
malej mi dnešek taky nějak moc prospal... Na to nejsem vůbec zvyklá! :astonished: Že by šel do sebe??? :sweat_smile:

veru: Já se teď nedávno ptala doktorky na čaje, a ta říkala, že nemám dávat nic - že prý v MM je všechno, co je třeba..tak já nic nedávám
30. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
sali tak to je super.... díky za odpověď, já jen že náš prcek někdy si fakt jen dvakrát cucne a konec, prostě žízeň, tak jen abych ho nemučila....
30. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
pěkný večer.. stále si to užívám když tu jsou M. rodiče :slight_smile: paráda..

holky, malá už se začala zvedat do sedu.. zvedne nohy a hlavu po lopatky, zapře se loktama.. no děs.. prvně by měla lozit ne? :sweat_smile:
jinak za narozky jsem si zatím vybrala župan http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/cz/-/CZK/TdCzDisplayProductInformation-Start;sid=fnzxmiHcZUXxhWq4EUn7_iJ5dizYaM4Qons=?ProductSKU=M19724
je superní a ještě mám peníze, tak si asi koupím plavky.. je potřeba jak budu chodit s malou plavat..
30. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
verusinek: Já to mám taky tak - proto sem se té doktorky ptala... :wink: Sem měla taky strach abych ho nějak nemučila žízní, ale zase sem ho nechtěla nějak zahlcovat čaji..
30. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
blecha - ještě jsem ti ani nepopřála. VŠE NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM!!!!
Malá vyžahla 180 ml a usíná v postýlce. Koukáme na film tak se s vámi loučím.

veru - je fakt poklad a jsem ráda, protože jsem nervák a těžce nesu kdejaké zaplakání :slight_smile:
30. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
Blesko župan super a hlavně má kapucu, to je paráda, ty jo že bych si taky udělala radost :confused:, já chci taky nový plavky, ale asi počkám až přestanu kojit, jestli budu mít vůbec co dát do podprdy :sweat_smile: :rolling_eyes: ty jo to je Petruška teda šikula :dizzy_face:
sali tak to je fajn, díky....
30. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
bleško župan je krásný a všechno nej k narozeninám :grinning:

už mám oběť která půjde semnou do kina :grinning:
30. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
jee bleško, tak dneska už konečně VŠE NEJ NEJ NEJ :dizzy_face:
Dan a co jako slíbené fotečky :confused: ????
30. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
holky mooooc děkujuuuuuuuu :slight_smile: slavím už od včera :grinning:
30. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
Ajko přejeme Ti s Ríšou vše nej k narozeninám!!!!

Holky škoda, že jsme dneska nešly, Ríša už do 20h spí, koukám nakonec na tv a na net :slight_smile:
30. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
autor
bleško taky vše nej od nás s Beri :slight_smile: já se dneska celej den skoro nezastavila, naštěstí od pěti malá spala, tak jsem uvařila a dala do kupy kuchyň, pak jsem se jak usla pustila do věšení prádla - dvě pračky a hodně drobných věcí - to nemám ráda. pak jsem uklidila spíž - byl tam už binec, a teď ještě žehlila.

manžel se mi vrátil ale spí tu u televize, :frowning2: tak nic krásnou dobrou noc, jdu se natáhnout. děsně mne bolí záda, a blbě se mi sedí. pa a krásné sny všem
30. led 2010 ve 22:41  • Odpověz
dobré ráno :grinning:
31. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Ahojky. Jsem dnes jak praštěná palicí, malá měla ve 2 vyspáno a do půl 4 si chtěla povídat. Nechtěla ani jídlo, jen vypila 50 čaje, mlíko mi plivala. V 6 se zbudila znova a to jedla a ještě jsme usnuli, takže jedla v půl 9 večer a pak ráno v 6 :astonished: Ted spí a já musím vařit, můra jedna :slight_smile:
veru - fotky se mi nepovedly, mám jen fotku z autosedačky, tu ti ukážu tamty jsem vyfotila bez blesku a jsou tmavé.

Přeju hezkou neděli. Petr stáhnul kotel že je kolem nuly a ráno tu byla zima a jel pro pečivo a bylo -10 :astonished: už mám těch mrazů plný zuby.
31. led 2010 v 09:57  • Odpověz
blecha - mě ten župan nejde otevřít :cry:
31. led 2010 v 09:58  • Odpověz
dan :grinning: mě malá blbla od 4 hodin taky si strašně chtěla pokecat :grinning: Ani nemluv už mě pěkně s... ty mrazy :angry:
31. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahojte holky,
jsem včera nestíhala..no, noc byla asi o 10000%lepší, nebyl oto tak jako předtím,ale paráda tayk zrovna ne,malá se prostě furt kroutí..no, včeraj sme ráno jeli do polska, pak k naši ma večer sdošel brácha, v 11 jsme zalehla,ve 12 se probudial princezna se řevem, tak jsem ji rulkovala, no konečně něco vyšlo - ale ten smrad :rolling_eyes: zase všechno strávené..ale pak spala až do čtyř,kdy se kroutila,ale nakojila jsme ji aýž v šest a spaly jsme do devíti..každopádně dneska budu oříjmená asi jako osina v zadku,nejak jsme se blbě vyspala :rolling_eyes:

stanny..no,tak že by bylo zažehnáno? :confused: jako kéž by, nějak to vstvání nedávám a hlavně ,to,když v noci řve, mi to rve uši a manža spí,že..

nik..tyjo,co jsme to četla?tos měla pěkný pech s tím autem, to by mě škublo..fakt smůla, ješt když už jsi měla nasplánováno tolik věcí :unamused:

verus..já nedávám nic :slight_smile:

bleska...všechno nejlepšíííííííííííííííí :dizzy_face:to máš od Peťky pěkný dáreček,co?No ej to šikula, za cvhilku fakt půjde, na tom videu už vypadal,že se rozleze :slight_smile:

dan..tak to naše mrazy dodlezly k nám, tady je jak na havaji, -1 :grinning:

endie..ty tu děláš nábor do kina? :grinning: to mě se vůbec nechce, spíše bych si šla někam sednout, popovídat vklídku a pohodě, kino by mi asi urvalo hlavu :sweat_smile:
no nic, mrknu sem asi až večer a když ne,tak zítra, mám strašnýho hučáka v hlavě :angry:
31. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Krásné poledne holky....
Tak u nás noc prima, teda jako malej spinkal hezky, ale ve čtyři ráno nám začal někdo hulákat na celý vchod a když to trvalo půl hodiny, tak jsem zavolala policajty, než přijeli tak asi někde na schodech usnul, naštěstí si ho teda pak odvezli, takže noc veselá, ale naštěstí nás Niky nechal vyspat ráno....
kuki děkuji za odpověď :wink:
31. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
Tak malá od 5.15 od rána ještě nejedla, koukala na miss tak asi nechce přibrat či co.
31. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.