• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
ahoj holky, tady je dneska nějak mrtvo
Já jsem dala malého na starosti tatínkovi, tak se stará, já jsem si četla, hrála hry na PC a teď koukám na dvd a tatínek dneska přebaluje(malý se už 2x pokadil :o), krmí atd :o) a já mám veget a užívám si to!
31. led 2010 v 15:53  • Odpověz
Ahojky holky, jak se tu máte a co Vaše ratolesti? Já jsem tu dlouho nebyla, pač jsem měla velice náročný měsíc....odešla jsem od přítele a jsem s malou u rodičů. Dočítat nebudu to bych tu asi seděla hooodně dlouho :grinning:
31. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
autor
kelly ahoj, jejda takové starosti to je mi líto ale jeslti to bylo řešení, apodle toho co jsi pasala jaký byl, snad už bude jen dobře držím ti pěsti ať tě potkaj teď samé dobré věci :slight_smile:
31. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
nika......jsem moooc ráda, že jsem od něj pryč...a věřím že teď už bude jenom lépe. A co malinká? Jak rostete?
31. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
autor
roste tak jak tvoje Kristýnky :slight_smile: jojo máme se skvěle. sem tam nás sice zlobí tatínek, ale to je asi normální :slight_smile: :grinning::slight_smile:

jsem ráda, že je ti líp :slight_smile:
31. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
nika...jakto, že tatínek zlobí, to víš je to chlap no :grinning: já ted budu sama a časem snad nějakého tatínka pro malou taky najdu.
31. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
nika dívala jsem se jak malá pekně drží hlavičku když je na bríšku, to moje malá tu hlavičku skoro vůbec nezvedne :frowning2:
31. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
autor
kelly určitě jo.

jo Berinka jse zlatá, ona drží hlavičku krásně asi tak od 6 týdnů, to ji jde dobře :slight_smile: neboj každé mimije jiné, a Týnka je mladší.
nemáš náhodou doma velký fit balon??? Berenička to na něm miluje, pást koníky a taky u pasení miluje na něco koukat - dej před ní hračku, malá lehává na zemi na puzzle a před ní dám plastovou knížku a je spokojená, nebo je spokojená na bříšku na klíně - napříč na mé nohy a kouká na telku .-)
31. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
nika...děkuji za radu...zítra to hnedka vyzkouším, a fit balon nemám
31. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
kel ahoj ! Hlavně,že jste s malou v klidu a možná se tatínek vzpamatuje a uvědomí si co ztratil a polepší se a kdyz ne,tak jeho minus. Jsi šikovná maminka a najít si časem tatínka nebude problém. Dávej maličkou hodně na bříško třeba jen na chviličku,ale dávej a uvidíš jak brzo bude krásně držet hlavičku.
31. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
autor
není zač. koukám že malá je krásně vlasatá :slight_smile: tyjo. nám skoro všechny vlásky vypadaly ale už máme nové už jsou asi jeden cm.dlouhé :slight_smile:

Berenička má ty svaly pevné z dob vztekání a těch večerních hodin které prořvala, byla vždy vyplná, zatnuté všechny svaly, .... to je naštěstí za námi, uf.
31. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
autor
jj souhlasím s Berryl :slight_smile:
31. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
Budu a začnu hnedka od zítra.....a jak Vám spí dítka??
31. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
kel Riša spí od 1,5m 11h večer :slight_smile: já mám spave miminko,no on už ani takové miminko není.
31. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
autor
kelly Beruška spí jak kdy, teď většinou usíná v osm, půl deváté, pak je vzhůru ve dvě, v pět a pak o půl osmé vstáváme.
31. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
autor
Holky krásné ráno, v tom novém měsíci :slight_smile: slibně se blížíme k jaru :grinning: :grinning: :grinning: i přes tu letošní rekordní zimu, jsem zvědavá za si někdy ti naši prckové užijí takovou zimu v budoucnu, aby mohli lyžovat a sáňovat co hrdlo ráčí :slight_smile:

:slight_smile:
1. únor 2010 v 08:09  • Odpověz
Dobré ranko!

Snad ještě všechny nespíte?! :astonished: No, jestli jo, tak vám to přeju...Já už snídám druhej rohlík s marmeládou(!) - včera to snídal Filip a udělal mi tak chutě :sweat_smile:

kelly! Ahóóój!!!Teda, tys měla starosti, co? Tak doufám, že už je líp..Neboj! Malá je určitě šikulka a hlavičku začne brzo zvedat :wink: Každy miminko je jiny. Zkus ju často dávat po chvilkách na bříško...

berryl: Já mám z toho tvýho Ríši depku :sweat_smile: - vždycky když napíšeš jak dlouho spí! Teď od pátku má malej jakoby převrácenej režim - spí dýl přes den a o to víc se budí v noci... Teď sem ho ještě nechala v postýlce, abych se aspoň v klidu nasnídala, ale občas seozve :frowning2: Ach jo! Já už se těším, až se vyspím!!!! Nejhorší je sobota - tahle i minulá byly fakt hrozny!!!A Filip jakoby to vycítil a spal teď i tu minulou v obýváku - spal úplně tvrdě a nechtělo se mi ho budit... On když spí, tak vypadá stejně roztomile jak malej :sweat_smile: ... Ale příště ho do té ložnice vlastnoručně odtáhnu, abych se mohla vyspat :grinning:
1. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
nika: Já sem o tom taky přemýšlela! A to se můžeš vsadit, že až budou moct sáňkovat, nebude po sněhu ani stopy..
1. únor 2010 v 08:13  • Odpověz
ahoj holky,
Sal dětem se to prý mění tak kdo ví co mě čeká za měsíc dva no uvidíme, ale my jsme s manželem opravdu oba hodně spaví, má to prostě po nás
najedl se a zase spí :grinning:
1. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
Ahojky ......
My už vstávali v 7 ale vypravili jsme kluka do školy, pohráli si, pokopali si nahatý a posnídali. Ted půjdeme spát. Včera byla opět zlatá i na návštěvě ale za 24 hodin snědla max 300ml, vůbec nechtěla.

Přesně to jsem včera říkala Petrovi že to je první a poslední sníh který zažila.

kelly - moc mě to mrzí ale někdy je lepší bez chlapa než s chlapem který je nepoužitelný, je to z mé zkušenosti. Když bylo klukovi 5 tak jsme našli novýho tatínka a máme malou Elišku a jsme šťastný, chce to čas. Držím palečky.

nika - jojo máš pravdu, jdeme jaru naproti! :grinning:
1. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
Nám se to mění ale furt tak nějak k horšímu :frowning2: Nejlíp spal snad v prvním měsíci...

Holky, já nevim, jestli sem si malyho nějak nerozmazlila... On poslední dobou pořád vyžaduje mou pozornost!Když ho nechám samotnyho si hrát, začně řvát ja ďas a stačí, abych k němu přišla a začne se strašně chechtat...Dřív si hrál i hoďku sáma já měla čas něco udělat. Teď už mám čas jen když spí a to on toho zas tolik nenaspí.. Ach jo!
1. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky.. včera jsem vůbec nestíhala, tak jsem jenom skočila juknout co se děje :slight_smile: jinak manžel hlídání vzládnul super, samozřejně že řekl, že jako pohoda a že o malé ani nevěděl...prý se mu pokadila :slight_smile: dal ji moje mlíčko ale já dojela pozdě..tak ji musel dát nutroš.. ten zezačátku nechtěla ale pak si vzala.. škoda je, že jí ho dal 15 min před tím než jsem dojela..taky mohla vydržet :slight_smile: no ale snaha se cení :slight_smile:)
Kelly s tím přítelem mě to mrzí ale je fajn, že máš kde být a u rodičů máš klid..spokojená máma..spokojené dítě..a čas ukáže jak psala berry. Jinak malou dávej určo často pást koníky...já jsem ji dávala ale moc se ji to nelibilo a ted musíme chodit na rehabky.. protože začala pást špatně do toho preferuje na bříšku jednu stranu.. tak ji dávej každou chvilku :slight_smile: ona je šikulka a určo to zvládne..
1. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
autor
sali s tou pozorností je to všude, u nás taky, ikdyž Beri to má jak kdy, u nás jsem vypozorovala že u nás se to mění co 4 dny. snad vše. takže 4 dny si pěkně hraje i sama povídá s hračkami a pak zase si zase nehraje ani minutu bez mého dozoru, opiček, a asistence :slight_smile:

dan tak to teď poslední dny jí Berinka za Elišku, mám pocit že by mne sežrala :slight_smile:

a hlavně už asi týden se strašně vzteká u kojení, ale děsně, odmítá prso hlavně to které teče od počátku méně, děs, saje minutu dvě a pak řve a zuří dokud nedostane flašku? nebo druhé prso a pak se to zase opakuje.
1. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
sali - u nás je režim pořád stejný, jen když spí přes den méně jak 5 hodin tak jí večer koupu dřív a to ráno vstává mezi 5-6 ale pak jde kolem 7 zase spát, jinak koupeme až po 8 aby šla spát co nejpozději a to spí tak do půl 7 až 7. Co se týká hraní, mám to celou dobu, chce komunikovat, nechce být sama, jen ráno po probuzení jí slíknu plínu a vydrží i půl hodiny si kopat nožičkama a hrát sama tak to lítám abych stihla co nejvíc. Dneska poprvé vnímala hrazdičku více a vydržela si hrát sama ale pořád za mnou točí hlavu a kouká kde jsem. Nejhodnější je na návštěvách, to leží na gauči a celou návštěvu kouká kolem nebo spí.

sar - mě řekla doktorka že pokud dítě nechce tak nenutit, jen před koupáním to zkusit na bříško na chviličku. Eliška ze dne na den ležela a já koukám a ona se zvedá hlavou do sedu a to jsem večer před tím brečela že jí chytnu za ručičky a hlava leží na zemi.
1. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
nika - to jsme tu řešili taky, je to zpátky 14 dní, dělala mi to samé, vztekala se, flašku plivala....berryl taky a petule taky. Aspon víš že co řešíme mi tři tak za 14 dní potká vás :grinning:
1. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
autor
dan malé to sluší :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
autor
dan ona falšku jo, ona nechce prso :frowning2:
1. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Dan super fotky malá je krásná......no mě doktor tak řekl, že jako občas ji mám dávat a na e rehabce mě zpucla že už ve 3. měsící má pást vzorně a jak budeme opožděně se otáčet a kdesi cosi...
1. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.