• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
nika - děkuju, měla jsem jí vyfocenou v tom co měla pod bundou a fotka nevyšla, tak příště. Bundu jsem vyhrála v aukci za 55,- je to next a ještě bez poštovného, paní byla odsud. Já myslím že prso nechce protože musí hodně tahat :slight_smile:
1. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
nika: Já než si všimnu, že se něco změnilo, tak už je to zase jinak :sweat_smile:

Já třeba když chcu teď vařit, musím dát malyho do lehátka na zem do kuchyně a on se na mě dívá a je v klidu..Když ho posunu dál, tak řev. A s tím vztekáním u kojení to nám začalo taky - hlavně večer a v noci (již ta zmiňovaná něšťastná sobotní noc..) - tak mu dám na chvilku dudlíka , aby se uklidnil a pak zase zkusím a tak znova a znova..Akorát včera večer mi už došla trpělivost, tak "kojil"Filip nutrilonem :grinning:

dan: jé, to je kočka! :wink:
1. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
sar - tak se bude opožděně otáčet a co? Nic jí neuteče. Prý to není dobrý kvůli hrudníku a žaludku, tak si vyber kdo má pravdu, co? Ale já malou nenutila a najednou se zvedá do sedu sama. Když jsme leželi v nemocnici tak mi primář řekl at nevěřím každýmu doktorovi co říká a používám selský rozum.
1. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
taky si myslím, že není kam spěchat..

já zas neododolala a přidala fotku ze včerejška, když se malej vzbudil v kočárku po tom, co sme byli venku - byl ještě tak správně rozespalej a tak sem vesele fotila :grinning: : http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3756020&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
1. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
Holky děkuju, jsem pyšná. Ještě že ten MMB existuje, když si vzpomenu jak jsem kupovala na kluka body jeden vzor ve všech velikostech protože byli ve výprodeji....... :grinning:
1. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
autor
dan jaké je u vás počasí? ať zase můžu závidět :slight_smile: u nás -7,5 a poletuje snížek
1. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
autor
já už na mmb nelezu, je to žrout penízek .-)
1. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
sali - on je tak krásně droboučkej :slight_smile:

nika - u nás -2 a nesněží ani nefouká.

Zatím papa, malá se vzbudila.
1. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
dan: No právě! On asi bude prcek po mně :frowning2: .. Doufám, že mě aspoň přeroste :grinning:

To já malyho teďka uspala :grinning: To je klidu!!! :sunglasses:
1. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
kuki zajímavý článek
tak jak píše DAn malý se nedávno u flašky taky vztekal to bylo něco :astonished:
1. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Jo, jinak nazdárek všem:slight_smile:
Jak vás tady tak čtu, tak to je u všech jak na horské dráze..no a u nás aby to nebylo jinak,že :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, každopádně svítá na lepší časy, tedaaspon doufám, protože se Ella dneska sama vykadila, po x dnech, nesmrdělo to a nebylo to celé strávené, takže 3x hurá!!!!A v noci jsme na ni už taky asi vyzrála: večr nakojím, pak, když jdu spát, tak se probudí a brečí a to jjá ji hendka bez přebalování lupnu k prsu,ona ho bez otevření očí vypije, pak si brkne a když se probudí, pustím projekci na strop a když ne,tak spí dál. TEhdy, ja ktěch prá nocí řvala, tak si myslím,že se probudila hlady a já jsem ji naštvala,když jsme jí dla ještě dudlík, at dá chvíli pokoj :sweat_smile:no apak,když už řvala,že má vééélký hlad, tak jsme ji začala přebalovat. tedka nee,teďka šup,šup a zase spát. Tak snad tp bylo tí ma bude klid.

Kelly..no čůůůůůůs!Co jsme ot tady četla?Tak hlavně, že se budeš mít lépe a máš kde být, ono i kdyby to bylo jenom o 50%lepší, tak budeš mít klídek. aTaťku někde splašíš, uvidíš, vždyť jsi šikovná mamča :dizzy_face:A psiska máš sebou?A co ony na malou?

dan..hmmm,malá je fakt kočka :dizzy_face:a moc hezky se směje :slight_smile:A já si teda neumím vůbec představit, že bych nenakupovala přes mmb, je to strašně pohodlé - no a taky zrádné,že - člověk furt nakupuje a vybírá a vybírá..a pak omdlí, když vidí zůstatek na účtu :rolling_eyes: :grinning:

saro..to je manža šikula, mě příjde dobrý,že dal ten nutroš, jasně,říkáš si,že mohl počkat,ale apson vidíš, že je samostatný a dokáže si poradit.

nik..naše počasí je stejné, můžeme ho proklínat spolu :angry:chtla jsme dneska nakoupit do teska, dkyž bylo včera tak "hezky",ale když tam tak mrzne,tak asi nepůjdu,ty chodníky jsou tu furt katastrofální..

sali..jéé,to je kulihrášek :dizzy_face:ta čeopka je suprová, viděla jsme ji v tescu,ale připadal mi moc velká, ona má ella pidipidi hlavu, tak mi to bylo líto - protože vypadá tak dospělácky :slight_smile:
1. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
opět -11 ach jo
1. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
j oa mi se malá u prsa kroutí tak, že jsme ji normálně řekla,že jestli to tak bdue dál, tak má utrum :grinning: Ona se totiž naučila otáčet s bradavkou v puse,drží ji a otáčí hlavou - fakt paráda :angry: a pije strašně - chvilku jo, pak bradavku vyplivuje a zase ji chytá, pak se směje na sedačku, pak se zase snaží bradavku chytnout jak malý urputňák, pak už e směje úplně..no hrůza,fakt
A flašku mi tehdy taky nechtěla, jak sjem se snažila ji dát ten nutroš večer..
Nevím, že se ty děcka někdy šprajcnou a přes to nejede vlak..
1. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
kuki: super článek! Jinak ta čepka je z tesca: 0-3 měsíců a je mu teda trochu větší..ale zase teploučká :slight_smile: a za 80Kč - no nekup to, že.. :sweat_smile:
1. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
autor
nic já vrážím na poštu musím jít odeslat balíček co jse prodala na mmb :slight_smile: penízky už dorazily tak ať paní dlouho nečeká.
1. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
kuki: Malej pije úplně stejně - taky mi s bradavkama takhle kroutí - au! Ale teda místo chchtání se je řev :sweat_smile:
1. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
sali..no právě!byla fakt za pár kaček, ale nakonec jsme ji nevzala,fakt bcych ji mohla vrazit leda ak elle na zadek :sweat_smile:

Jdu taky něco dělat
1. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
nechoďte pryč!!!já mám dnes lenoru u netu...
1. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Tak já pojedu do města, je tu 0 ve stínu a praží sluníčko. Papa
1. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
autor
já nikam nešla, půjdu až odpoledne,
dan :angry:

četal jsem statistiku počasí v lednu - tak u nás na Severu Morany 4 akrtické dny - tj. přes den pod mínus 10. a u Vás dan ani jeden.

a slunko u nás bylo jen snad dva dny a to pár hodin.

ale u nás přestalo trochu foukat a padat, tak snad bude dobře.
1. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
dan užij si výlet do města :slight_smile: a neutrácej :grinning:
1. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Dobré poledne :slight_smile: Konečně jsme opět ve starém režimu a už není vstávání v jednu,bylo to jen 4 dny :slight_smile: Dneska až v 5 :astonished: A ze soboty na neděli zlatíčko spinkalo až do 6:30 a to jsem se mohla teda královsky vyspat,kdyby mi nezačlo být večer špatně a celou noc jsem se trápila a pořád jsem se budila a z celé noci spala jen 3 hodiny.No naštěstí si Tomáš zase vzal ráno malého a mě nechal dospat,no ale co z toho,když jsem to pak měla otřískáno o hlavu :rolling_eyes: Takže u nás včera opět celkem tichá domácnost :confounded: Prostě mi nikdy nemůže být zle,já musím fungovat vždy na 100%.Sice se o malého postará,ale později to mám stejně na talíři :rolling_eyes:

Kelly ahoj!!!!!Bobku,tak takhle jste nakonec dopadly? :frowning2: No ale pokud to bylo jediné řešení,tak je to pro vás jedině dobře!!!!!!!Ono bude zase dobře a až najdete nového tatínka tak bude ještě lépe :wink: Ti chlapi jsou fakt někteří takoví pitomci a neváží si toho co mají :confounded: Ale jak říká Berryl,ono mu to dojde a bude ještě prosit,aby jste se vrátily,uvidíš!Drž se,rodiče ti určitě pomůžou! :wink:

Sali Filípek je úžasný v té čepičce :slight_smile: No jako s tím vyžadováním pozornosti je to u nás podobné.Sice né pořád,ale někdy jsou dny kdy ho nemůžu položit nikam samotného,jinak je řev a jakmile ho vezmu,tak vysmátý jak lečo :angry: A když vařím,tak jedině v kuchyni s malým v lehátku,aby na mě viděl.A jak říká Dan,to samé,pořád se za mnou otáčí kde jsem.Dám ho do lehátka k tv a jak odcházím,otáčí se za mnou div si hlavu nevykroutí :grinning: To víš,jsme s nimi nejvíc,jsou na nás závislí a taky je lepší zlobit maminku,proč zlobit tatínka,když s ním jsou většinou chvilku a tak jim jsou vzácní :sweat_smile:

Dan malá je superstar! :astonished: :grinning: Fakt úžasná!Jak v těch oblečcích,tak i jak si povídá s plyšákem :grinning: Je kouzelná!A je celá po Petrovi že? :slight_smile:

Kuki tak noc už je přeci jenom lepší,to je super! :slight_smile: Někdy to trošku trvá,než zjistíme,jak na ty naše potvůrky :grinning: Fakt nechápu,proč ke každému miminu nedávají v porodnici nějaký manuál "jak na ně" :grinning:

Šari super,manža si šikovně poradil :slight_smile:

Holky můj prcek se taky někdy vsteká u flašky i prsu a z kozy pije a blbne u ní a kouká na mě a chlame se tomu jak se rozčiluju.
1. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
malý už dneska 3x kadil :slight_smile:
1. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
autor
ahojki peti, jojo to znám u kojení se nesmím na ni ani okem podívat neb semi začne smát do očí a je po jídle.

berryl ty jo to je nálož.
1. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Týnko super! :slight_smile: My opět 2 dny néééé :confounded: Ale prdí a ten smrad :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Niki no přesně tak :slight_smile:

Holky včera prcek čučel na simpsonovi a byl z toho úplně mimo a řechtal se u toho,jako by tomu rozuměl :grinning:
1. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
Jo Niki jakou má Beruška stolici když kojíš a dokrmuješ?
1. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
peťul: Filípek někdy kaká ob 3 dny a někdy denně...

berryl: Tolik štěstí najednou?! :astonished: :grinning:
1. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
a ten smrádek .o)
1. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.