• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
petul žlutavou, trochu nakysle zapáchající, my s tím nemáme problémek.
1. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
aha,no my totiž máme už teď hnědou,ale někdy i žlutou,tak nevím.

Týnko super fota!Ríša je fajný bobánek :slight_smile: A ty máš sestříhané vlasy že?
1. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
Peťul na té fotce mám 4 dny nemyté vlasy stříhaná jsem naposledy v 7měsíci těhu :astonished:
1. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
jo a navíc jsem ten den dostala mrchu taky podle toho vypadám vyblitě, ale Ríša tam je krásný tak jsem ji tam dala
1. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
ten Ríša má tak nááádhernej úsměv!!!

My razíme na kyčle... Mějte se tu, holky a medvíďata, hezky!
1. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
berr..mě příjde, že se s ríšou stejně smějete :grinning: ale oči teda po tobě asi mít nebude :grinning: a vlasy máš fajné

petul..ella se včera taky smála rastymu v simpsnech :grinning: :grinning: prosím tě, ty dáváš ty probio kapky jak často?myslím, žes říkala, že ob den?taky je budu zase dávat,ale nechci každý den, at malá nezatvrdne
1. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
Holky nechcete někdo? Je to NOVÉ ZBOŽÍ!!!! :grinning: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4778423
1. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
dan..neee,díky - to bude asi nějaký aušus, když je paní prodává NOVÉ a tak podezřele levné :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
teda ty boty jako nové nevypadají :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
kuki fakt no bude to smíšek po mě já se taky pořád směju a někdy ani nevím čemu :astonished:
1. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
Týnko aha tak nic :grinning:

Sali tak ať dobře na kyčlích dopadnete,my jdeme zítra.

Kuki já je teď už dávám co 3 dny a uvažuju,že už je vysadím úplně.Mám od mudr.lefax a ten je dobrý a pomáhá mu aby se vykadil a vyprděl.Je lepší než sab.

Dan já chci :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
my jsme už 4týdny bez kapek a paráda!!!
1. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
Já to počasí nenávidím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
Peti já taky -12st :confounded:
1. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
Ahojky,
sal: néé já se nevdávám, mám to už 4 roky za sebou..i když ..když jsem viděla ty šatky, oslavu bych si zopákla, kdyby mě někdo sponzoroval :grinning:
Dan: ta tvoje malá je tak úžasná, je taková jemňučká..musím si založit album, ale moje malá je takový malinkatý pucifálek :sweat_smile:
Kuki: u nás taky jakž takž klídeček..no, mohlo by to být lepší, ale zaplať bohu za ty dary.
Berryl, to je mazec ten tvůj malý - velký klučina :grinning: ..my jsme s manželem taky spáči, ale tohle po nás zapomněla podědit, vzala si z nás snad jenom to, že je příšerně nervní.

Jéé u nas je na sluníčku 20C, už aby to bylo ve stínu..vůbec nevím jak malou oblíkat, poslední dobou je spocená..co oblíkáte a čím zakrýváte?Malá má buď kombinézku nebo mikinu a bundu, fusak a někdy ještě deku, když je tak -5 ,je to moc?

A o tom smrdíkování :grinning: No, byli jsme na návštěvě u jedné tetky a chovala si malou a pořád říkala, že příšerně smrdí jak prdí..mě to tak lezlo na nervy, jako by za to malá mohla, kdyby to aspoň neřekla tak 5x co ji měla v rukách..sem byla naštvaná :unamused:
1. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
My jsme taky 4 týdny bez kapek a super. Jedu kočárkovat, praží sluníčko a je +3 tak cournu po městě. Papa
1. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
Už mám albíčko..tak kuk ať máte představu s kým si píšete... :wink:
1. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
stany to je princezna je to šikulka, no jo Kristýnky :grinning:
1. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
Berry Ríša je sluníčko..
mkrněte http://www.modrykonik.cz/_gallery/78012/78012_3757300.jpg?1265028785 Sofinka si položila chrastítko na dudlík a nechápala, jak to že ji to nejde do pusy..pak dudlík vyplivla a už ho tam rvala :slight_smile:)
1. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
stanny.malá je fajná, žádný pucifálek, jak píšeš. a už jste byli na vítání,že?nebo apson mě to tak přišlo, ta fotka. hele, mslíš, že může jít malá v riflových šatech?nebo se ot nehodí?jako že se chodí více nobl?asi blbý dotaz, ale envím, do čeho ji narvu :sweat_smile:

Jinak tady je 0 stupňů, ale když jsem vjela, protože jsme potřeboval do toho teska,tak jsem se po 10 minutách nervla a vrátila se z5 - přes ty hrboly odmítám jezdit, navíc ot klouzal oi mě,tak než skončit někde pod autem, tak to raději budu sedět doma na prdeli...
1. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
saro..se nedivím, že ji to zmátlo :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
tak sme se vrátili z kyčlí a už zase mizím na procházku...taky nemáme jadýrka, tak dem ještě v dubnu...

stanny: krásny fotečky! Moc vám to tam sluší :frowning2: Ovšem já musím říct, že mě nejvíc zaujala ta televize :grinning: :astonished:
1. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
Kuki jj..ted si našla dudlík a chtěla si ho dát do pusu ale obráceně..taky sranda
Bleško.. psala jsem do toho hotelu Step- plavání kojenců- studio žabička a začnou kolem 20. dubna.. tak co? půjdeme tam? je to za 3 tis.. v tom centru prahy je to za 4400. Jo jinak u našich je plavání jen za 700kč..no jo okresní město :slight_smile:
1. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
ahoj holky
nedočítám nemám naladu, výsledky ni moc musím na laparoskopii, a korunu tomu dodal debil tak mám depku stpoho jak vypadám a ten kretén mi řekne na moje břicho že je to horzný jestli jsou to všechno strie a já jako že jo a on noto je děs a prý jak mám vytaženou tu kůži :frowning2: no a zas brečím doprdele se na to vys....
1. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
autor
berryl jojo Kristýnky jsou krásky :slight_smile:

endie bobku to je mi líto jak to? kašli na to jak vypadá bříško neboj ono se ještě stáhne. hlanvě ať jsi zdravá. je to "blb" toto ti říci místo aby tě podpořil atd. jsi šikula máš krásnou zdravou holčičku tak hlavu vzhůru a hlavně musíš být v pořádku i ty, na kecy nedej.

ach jo.
1. únor 2010 v 15:23  • Odpověz
Endi to mě mrzí s tou laparkou.jinak je to debil..co je mu do toho a jak píše nika.. o se zatáhne.. a co.. já mám strie na bokách od puberty..za těhu nic ale jako prostě je mám a nemyslím, si že bych byla ošklivější..takže na blba se vyprdni a najdi si někoho noermálního.. jsi krásná ženská, máš krástnou dceru a milujícího manžela..
1. únor 2010 v 15:51  • Odpověz
Ty vogo, to je teda doktor ti Endie řeknu..s mojí povahou bych ho poslala někam a už bych tam nepáchla Tak sakra věděl kolik si v těhotenství přibrala a teď se bude divit? Si myslí, že se to během 4 měsíců jako spraví nebo co? No, já mám takovou mamku..ta mi taky 3 dny po porodu řekla, že co to mám za břicho a doteď se na mě dívá takovým kritickým okem a kontroluje snad každé kilo. . jako už nic neříká, ale já to na ní vidím. Dneska jsem snědla už půl bonboniéry, margotku a ještě se tu teď cpu tyčinkama..a to jsem normálně snídala a obědvala..prostě si nemůžu pomoct a večer pak před sprchováním se zvážím, kuknu do zrcadla a řeknu si to je děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale co..manžovi se líbím a to je hlavní, ostatním se nahá neukazuju a v létě na sobě budu nosit ručník
:grinning: Budu asi kojit do smrti, páč na to co sním nepřibírám, ale taky neubírám..že ..

nik a berryl: Kristýnky jsou krásky a moc ..ale já mám Elišku :grinning:
Sali: co ten smutný smajlík? Něco je špatně? Co se ti jako nelíbí? :slight_smile:
Kuki: jojo, vítaní jsme měli..však to taky bylo něco..sláva jak blázen. Kolem nás se to bere neskutečně vážně,oběd..dortík..večeře,pozvat taky prarodiče a strýčky..masakr. A kdybys viděla co chtěla malé obléct naše máti, tak by ses zasmála..samá kraječka..tak jsem vybojovala aspoň toto. Ty bydlíš ve městě, že? Já bych ty riflové šatičky dala..normálka..tam se to určo tak nežere, jak u nás na vesnici na moravě.
1. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
Jé stanny Eliška je hezoučká :slight_smile:

Endie prosím tě vykašli se na kecy nějakého kreténa!Prosím tě proč nejdeš k jinému doktorovi?Co je to za vola,který ti kecá do toho jak vypadáš!!!!!!!!!Tohle je drzost,jak si vůbec může něco takového dovolit?!!!!! :angry: Fakt kašli na něj a běž jinam.A proč musíš na laparoskopii,je to špatné moc? :frowning2: Neplakej!

Šari to je sranda se Sofinkou jak se pere s dudlíkem :grinning:

Kuki no já dneska taky uvažovala že půjdu ven,ale jak se podívám na ty namrzlé chodníky tak nemám odvahu :unamused:
1. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
autor
stany jojo to se stane, zmatek nad zmatek. omluva satny, všechny holky - mamky i holky děti a i chlapáci jsou krásní :grinning:
1. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.