• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
petul...tyyyyjo,ten je fajný :dizzy_face: a řeknu ti,až vyroste,tak to bude kus chlapa, je fešák :wink:

saro...to se ti jenom zdá :wink: týden udělá strááášně moc a třeba pokud jde u nás o ten usměv, tak kdybych na ni nedělala opičky,tak si ani neškrtnu..směju se nahlas,otvírám pusu,vypadám jak debilek,jen abych z ní ten usmev dostala a dělám to cca týden :grinning:
24. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
dan..tak to slintání je asi normální,ale zeptám se raději u mudry, sad to enbudou ty zuby :unamused:
http://www.porodnice.cz/node/44361
24. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
kuki taky si někdy připadám jako ,debílek,, hlavně, když se nahravám malého na video a pak to pouštím a slyším nebo vidím seba, tak musím vypnout zvuk :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
kuki to jsem se taky už ptala to můžou být první příznaky zoubků, ale můžou vyrůst až za 3 měsíce, malý dělá to samé začal dělat bublinky, cucá ruku a škrábe se v obličeji :o)
24. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
kuki no jo,je celý tatka :grinning: :grinning: :grinning: holky přijímám nevěsty :grinning: já jsem taky čuměla co dělal s tím kartáčem :sweat_smile:
24. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
my taky slintáme,děláme bublinky a cucáme si ruce-asi týden
24. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
jo jinak malý nemohl usnout a nechtěl být v postýlce, tak nakonec spí v prádelním koši :o))) já jsem tak taky spávala jako miminko :grinning:
24. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
dobrý vychýtávák Týnko :grinning:
24. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
narvu mu tam poštář a on v tu ránu usne
24. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
pro upřesnění kdyby vám to nezabíralo ,, můj polštář,,
24. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
ahjoj tak jsem hotová, malá nepřibírá brečím tu jak želva, prý řve hlady, tak teda nevim proč nesaje z prsu. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
24. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
Nikuško!!!!! :frowning2: Povídej....byli jste u dokorky?Chceš o tom mluvit? :frowning2:
24. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
Ahojte holky,
tak já jsem došla z procházky, malou jsme nechaa v chodbě a tedka se na ni chodím dívat,snad bude spát dlouho...

petul..prý přijímám nevěsty :grinning: :grinning: :grinning:

berrryl.to máš dobrý, já bych malou narvala do koše a pak přivřela,at je chvíli klid :sweat_smile: dopoledne bylo strašné..ale je fajn,že víš, co na něj zabírá

niki..a kolik přibrala odminule?já vím,že jsi psala,že u prsu usíná,ale může mít taky rýmu nebo může být jiný důvod, proč nesaje. Pochybuju,že je to v mlíku, když jsi psala,co všechno piješ pro jeho tvorbu. a co ti doktorka navrhla?
24. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
Kuki my měli dopoledne taky šílené,pořád řev,dneska jsem mu už řekla,že už mě sere :grinning: No vím že jsem hnusná,prostě to tak ze mě vyletělo :pensive:
24. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
Niki co se děje..taky mě zajímá kolik přibírá.. a jak často a jak dlouho kojíš??
Peti já ji občas taky řeknu že mě už štve :slight_smile: ale od 8 byla už hodná.. neplakala..a i prdíky byli lepší.nad bude klidná noc...
24. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
sali: no ono řvát budou asi pořád.. ale k tomu ještě i chodit :grinning: a pak budem říkat, to bylo fajn jak leželi :grinning: :grinning:

dan: jéé to jsi mě ted vyděsila... tak něčím hydratačním jo? Aha, tak i s tím jídlem to dělám asi špatně :frowning2: asi přestanu uplně kojit :sweat_smile: a přejdu na flašku... když já envím kolik vykojím a nechce se mi ji furt vážit, tak nevím jak to dělat.. takže ty 3hod musí vydržet jo? No to bude boj, už to ted vidím, je to nenažránek... ale vlastně jsem to ted zkusila, protože se mi k ní nechtělo vstávat, a pak zvonil pošták, toho jsem nestihla :angry: a než jsem pak ohřála flašku, tak si pěkně pobrečela a pak vyzungla 100ml (byla to 150ml) a po chvilce 50ml a pak jesteě po chvilce ten zbytek.. je to malý nenažránek asi. A pak usla a ted chrní. Tak v rychlosti musím poklidit a povytírat, protože jak jsme se nahlásily s kamarádkou na baby masáže, tak jsme se nahlásily jen my dvě.. tak paní navrhla, že to můžem udělat u některé z nás doma a bude to kapku levnější.. tak to bude u nas.

saron: to jako udrndávají i v noci jo? NO to by mě kleplo... tak nastestí malá spí v noci docela dobře, klepu.. teda až na dnešek :dizzy_face:

kuki: no mě taky jako rozesmála, ale jsem nevěděla jestli se mám smát nebo puknout vzteky.. a když to udělala takto 3x po 1,5hod tak jsem myslela, že ji fakt znárodním :sweat_smile: o muži ani nemluvě.. ten dnes ruší basket a myslím, že to zalomí už ve 20h :grinning: ale nevim asi má dan pravdu a měla bych to dělat tak.. jenže když v noci brečí, tak ji udrndávat a čekat 2hod na jídlo no nevím :frowning2: musím to nějako promyslet. A brát ji do postele taky není řešení.
jj a nebo se v poradnách každá dozvíme něco jiného to je taky vtipné co? Jak ty bereš třeba jinak vitaminy než my.. hmm hmm..
jéé tak to my máme 3měs za rohem, tak jsem na to zvědavá. Dneska nechtěla u mě usnout odpo v posteli, tak jsem ji vysílená položila do postýlky a děj se vůle boží a jak jsem chtěla zabrat, tak ona si začala krásně vykládat.. ale jak jsem se pohla, tak začala brečet asi si uvědomila, že tam jako jsem tak abych ji vzala..no potvůrka vyčůraná :sweat_smile:
24. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
Šari já ti pak určitě řeknu,jestli nám pomáhají.Ale jinak se na ně zeptej Berryl,ona je má a myslím že mi říkala,že jí pomáhají.
24. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
Tak na ellu zabírá, když se ji buď snažím přeřvat a nebo řeknu:Tak a dost, tady se brečet nebude..no prostě změním ton hlasu a ona pak hnedka přestane ačumí-ale ne vždycky je to na dlouho,no...a že mě sere, to musím určitě vědět :grinning: já jí to teda neříkám,ale poznal by to na mě každý :sweat_smile:

blecha..no,já jsme zkusila na jet na trvdší režim - s kojením :sweat_smile: snažím seteda co tři hodky, i když odpoledne jsem krmila co 2,5, už se ten řev nedal poslouchat..a tedka spí od jedné,takže vlastně 4 hodky. Ale v noci budu normálně kojit vždycky jak se probudí,jako tedka,ono je to stejně cca 3 hodiny, nemám nervy s ní v noci něco řešit, nakojit a spát :pensive:
24. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
sali: no tak mě se ty nehtiky nějako nedaří.. včera jsem v noci čekala jak blázen až zabere a pak jsem to vzdala.. přes den spí akorát v kočárku a nebo ted, a to nemám odvahu ji budit :unamused:

berryl: no co to bylo za doktora co vam je naordinoval, no nechápu.. ještě, že jste se nedali!!! jéé ten je krááásný bobek
24. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
Niki: jejda a myslíš, že to má opravdu z hladu? Podívej jak se dr. různí v názorech... ta moje mě taky vystresovala, že moje hladoví a přitom je spokojená... tak hlavně klid.. nemůže mít nějakou koliku, že nechce třeba z prsu zrovna? Nebo nechceš zavolat nějaké laktační poradkyni?

tak já jdu rychle vytřít podlahu než se malá můrka vzbudí... jsem vás na etapy dočetla ufff
24. lis 2009 v 17:12  • Odpověz
Nikuško kde jsi?Neplakej!!!!!!!!!!!!!!!!

Bleško já taky ty nehtíky vždycky oddaluju,když mi přes den usne,jsem ráda že spí natož ho budit na stříhání nehtů.A s tím kojením asi bude fakt lepší,když najedeš jenom na tu flašku.Ale ten pocit co? :frowning2:

No já půjdu kojit,už máme čas.Taky pořád přemýšlím,jestli nemá hlad.V pátek jdeme k doktorce,to zas budou stresy :unamused:
24. lis 2009 v 17:12  • Odpověz
já holky stříhám při kojení...a to vždy jen jednu ruku a při dalším kojení druhou..no je to operace :slight_smile:
24. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
Šari ty jo jsi dobrá :grinning:

Holky musím si postěžovat :pensive: Dneska mi můj chlap naznačil,že bych měla cvičit :confounded: Že jako jsem zhubla,ale že bych měla cvičit.Mě nasral :angry: On je takový,jsem už zvyklá na jeho poznámky,ale nštval mě,protože prd ví co to je za stres být celé dny doma sama se řvoucím dítětem,že jsem ráda že trochu uklidím a ještě budu cvičit né? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Určitě chci,ale aspoň až toho budu více zvládat a malý nebude tolik plakat a nebudou ho tolik trápit ty prdíky.
24. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
petul..chceš radu? Hoď na něj bobek a dej si čokoládu :sunglasses: :grinning: Nééé, ale fakt. Prd ví, prosím tě..to já manžovi říkám furt, že ejnom se na mě nějak jinak podívá a dostane po čuni :grinning: Protože ty kila jsme nabírala celou dobu,celých 9 měsíců a za 6 týdnů se to hold všechno nespraví a nebudu vypadat hnedka jako před porodem (jeslti teda vůbec někdy, už mě štve i ta hnědá čára na břichu :rolling_eyes: Ale manža je teda naštěstí v poho..
24. lis 2009 v 17:30  • Odpověz
Kuki já ho prdím,ať si myslí co chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jenom to tě nasere víš jak...Ta hnědá čára je drsná no :grinning: Holky a jdete ještě s váhou dolů?Já shodila 9 kg a teď stojím na váze :angry: Ještě mám navrch 8kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
to víš,že vím,jak to nasere,proto jsem mu řekla,že se na mě jenom křivě podívá a uvidí...Já více nejdu, mám pryč 13 a zůstává mi krásných 8 :rolling_eyes: ale jako hladovku kvůli tomu držet nebudu, jsme ráda,že žiju
24. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
Peti to se ti nedivím.. jako chci začít chodit cvičit, ale jako běháme kolem dětí a jako chodit ještě cvičit vyžaduje dost energie což já večer už fakt nemám... mě zase manžel furt oplacává a říká že jako at takhle zůstanu že se mu to jako líbí (mám dole 12 kg a to jsem jen 7 přibrala v těhu) ale taky mi občas řekne at se namažu krémem proti celulitýdě a tak...Peti a manžel chodí cvičit?? jako víš občas si říkám at se ti chlapy podívají taky laskavě na sebe..
jako já sama za sebe bych chtěla dát dolů tak 5kg..upřímně žádný drobek jsem před těhu nebyla ..ted mám 70kg při 175cm takže by to sneslo..ale jako upřímně..co by ti chlapy po nás měsíc po porodu nechtěli...staráme se o dítě, o domácnost... a večer jsme tam vyplivané...tak jsem se naštvala a dneska nevařím :slight_smile:
24. lis 2009 v 17:40  • Odpověz
Saro..jasně,protiútok je nejlepší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Valím,malá mrčí a jsem doma sama,takže se tu možná ukážu ještě někdy v noci :rolling_eyes:
24. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
petule: no právě.. ten pocit :frowning2: ale jak jsem tak poslouchala dr. alergologa dnes, tak jak kojím tak ani nemůžu brát žádné léky kdyby něco bylo .. ach jo. No to by mě taky naprd... jsem i tomu svému řekla, že si to klidně můžem vyměnit, že já budu dělat klidně i večeře apod. ale to je psych.vyčerpávající.
No já jsem shodila všechno ale ted abych zachránila to kojení tak se snažím hodně jíst... teda už bych měla mluvit v min.čase co? :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem jako hodně jedla.. tak už jsem možná zase něco přibrala, ale já to neřeším.. však až dítka budou chodit tak to vyběháme ne? :wink:

saron: no to bych taky mohla zkusit... dokud teda ještě kojím :grinning: tak to máš velice dobrou připomínku ;) at se chlapi podívají prvně na sebe a pak hodnotí :wink:

já teda chodím cvičit každé pondělí i s malou, tu tam můžem brát sebou, ale je to pro mě spíš takové odreagování, že se dostanu mezi lidi.. a chodím mezi 11-12h, večer už bych to teda nedala.

kuki: jasně val, já už mám vytřeno, malá ještě chrní, jdu ji probrat
24. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.