• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
endie přesně souhlasím s petul. nechceš zkust tu Dr. v Hrabůvce an poliklinice, je dobrá, je tam nový mladá místo té Jelínkové?
1. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
Tak jsem pořádně shlídla vaše aktuální albíčka a řeknu vám..sotva jsme porodily a už máme takové
velké dítka. Teď jim říkáme,aby si brkli a prdli a za chvilu jim za to budeme nadávat. :grinning:
Petul: to bodýčko, co má Vojtíšek je nádherné..asi si ho nechám taky udělat, ale až na jaro nebo léto, aby to všichni viděli :grinning:
Kuki: my máme stejnou sedačku..no jo Ikea je ikea, že? :wink:

Elča poslouchala MTV a konečně v klidu sama usnula. Ještě, že už vím jak na ni. Musí to úplně křičet nahlas, bydlet v bytě, tak z nás sousedi mají radost :slight_smile:
1. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
Stani jak jsi psala o tvé mamce.. tak jako moje máma mi vždycy předhazovala že bych měla hubnout a kdesi cosi..jednou jsem se naštvala a řekla jí, že to že budu hubená neznamená, že budu štastná... ale ted co jsem po porodu tak jsem si stěžovala že sice jsem na váze před otgěhotněním ale že chci zhubnout ještě tak 6kg a že pořád jen žeru :slight_smile: a ona najednou no ted nehubni..žádné diety..do kud kojíš ..uplně jsem koukala..
1. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
holky tak jsem si dala 3 bonbony s rumovou náplní a jsem cinknutá :grinning:
1. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
jee stany jsem se spletla :o)

endie pošli ho už někam a přestaň plakat ani za jednu slzu nestojí!!!!!!!!! tělo po porodu se dává dokupy rok!!! ty jsi necelé 4m po porodu!!!
1. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
holky malý má v neděli 4měsíce :astonished: :astonished: :astonished:
1. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
autor
jojo berryl utíká to co, ani mi nemluv je to šílené, už to nejsou ty naše krásné malinké miminka :slight_smile:
1. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
kuki...........ahoooooooooooooooooooj mám sebou jen jednoho pejka Jess....Kell ten raplík zůstala s ním. Je mě po ní moc smutno, ale co nadělám.

Peti já nechci aby se vzpamatoval, já bych se k němu totiž už nikdy nevrátila....je mě bez nej moooooooooooooc dobře.

nika....mě malá spí od 7 od večera do 6 do rána, takto mě spává skoro od začátku.
1. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
Krásný večer holky :slight_smile:
Endie já bych být tebou změnila doktora, protože tohle je fakt děs.... :angry:
Kelly ahojda, ty jo koukám, že jsi si užila, ale hlavně, že jsi spokojená :wink:
1. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
Ahojky Veri....no užila, ale ted je už dobře a začínám nový lepší život :slight_smile: a co ty? Co malej?
1. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
Kelly to je dobře a nějaký super tatínek se pro Kristýnku taky časem najde :wink: Teda to ti Kristýnka moc krásně spinká, to je paráda :dizzy_face:
U nás dobrý, malej je zlatíčko, takže si ho fakt užíváme. :dizzy_face:
1. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
stanny: jéé - on tam měl bát tenhle smajlík :wink: sem se překlikla :sweat_smile:

endie: to je teda doktor jak polib mi... Co je mu po tom, jak vypadáš! já bych se na něho vybodla... nobody is perfect

stanny: ty seš moje krevní skupina s tím sladkym :grinning:
1. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
Veru jj určitě se najde,ale ted to neřeším....ted řeším bydlení, chci někam do podnájmu aby tu měli naši klid a já samo taky :sweat_smile:
1. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
Kelly no tak to chápu, já mám super mamču, ale taky bych tam asi moc dlouho nevydržela bydlet :sweat_smile: .... tak držím palečky ať se brzy něco najde
1. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
Veru...no já právě taky ne...sice doma je doma, ale chce to mít svůj klid a já jsem zvyklá na něco jinýho už...přece jen jsem byla 5let a pryč a najednou zase doma a dělat vše podle našich atd...
1. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
Kelly jo jo tak to naprosto chápu :wink:
1. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
Veru jdu se vykoupat, za chvilku tu zase budu... :slight_smile:
1. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
Kelly jo jo, já půjdu krmit :slight_smile:
1. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
holky já jsem pochopila, že to Endie řekl manžel ne doktor :astonished:
1. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
Jsem tu...Veru kojíš nebo dáváš umělou?
1. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
Berryl super fotečky :slight_smile:
Kelly to jsi rychlík, kojím a ty?
1. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
já nekojím, dáváme nutrilon
1. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
Jojo Kelly to znám taky. Bydlela jsem od 18. pryč, pak jsem se ve 22.letech vrátila a katastrofa, mám je moc ráda a rozumíme si, ale...svůj klid je svůj klid. Akorát teda budeš to finančně zvládat? Podnájmy jsou drahé jak blázen a rodičák teda nic moc.
Sali: kdybych mohla, otevřu si cukrárnu.. :grinning:
1. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
stanny a ty bydlíš doma pořád? No nějak to udělám no, budu muset....
1. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
ahojky, tak já jela autem kočárkovat do města, paráda !!!!!!!!!!!!!! Koupila jsem věci za kuponky v DM, pískací gumovou knížku, Persil.... V Rossmannu mají akci 6x štávička Hamánek + plyšák Hami zdarma ze 120,- na 69,-, koupila jsem nějaké příkrmy a přesnídávky. No 300,- kč v tahu ale ten krásný pocit.

Holky já jsem taky pochopila že to endie řekl manžel :astonished: proto brečí doma. Už dál ani nenapsala.

Endie - neplakej, už jsme tu zvládli horší situace než strie. Bud ráda že je malá zdravá, taky řeším váhu a když vidím ségry postiženýho kluka tak se hned vzpamatuju a jsem vděčná za ten dar že malá je v pořádku.

stanny - malá je krásná!

My vítání nemáme, jsme malá vesnice, ale riflové šaty bych dala, hezké punčošky a třeba takovou tu látkovou čelenku s kytičkou.

Dnes jsem byla na sociálce, potvrzení o rozhodné dávce jim ještě nepřišly ale prý si s tím nemám dělat hlavu. Prý si to vyžádají sami.
1. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
berryl - moc vám to sluší, ale řekla bych že Ríša je celý táta.

petul - sice si mě nepotěšila ale malá je hodně na Petra, po mně má prý rty a buchtu - samé užitečné končetiny :grinning:
1. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
autor
dan končetiny, jo, já bych to nazvala jinak.

jojo berr moc vám to s Ríšou sluší, safra mne ani nemá kdo vyfotit s malou :angry:
1. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
autor
tak my na vítání jdeme 8.2 takže příští pondělí, ale nevím jestli půjdu sama s malu nebo jestli to manžel stihne. uvidíme.

jinak malá půjde v menžestrových šatičkách, jestl se do nich ještě vejde :slight_smile:
1. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
nika - a jak? :slight_smile:
1. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
Kelly, neee zůstala jsem doma měsíc, nešlo to dýl vydržet..to bylo před 5 lety. Pak byl podnájem a teď baráček...takový klídeček a pohodička. :sunglasses:

kuki nebo v HM prodávají takové ty čelenky s mašličkou..za 50..jinak jak říká Dan, pěkné punčošky a je to.
1. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.