• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
"otvory" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by řekl chlap, jen mi to mihlo hlavou :slight_smile:
1. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
No já to napsala aby to vyznělo slušně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Malá leží u kluka v posteli a kouká s ním od 8 na Kobru 11 tak mám čas pro sebe, Petr zase píše diplomku.

Holky já vám pošlu sluníčko, jo? Já jsem tak nabitá energií. Jen mě mrzí žemusím do města dojíždět :frowning2: Chodí tam tolik maminek. Nevadí mi že chodím sama, ale než se doma rozmyslím a vypravím, malou musím ve městě budit protože krásně spí v kočárku a pak jí musím rvát do autosedačky. Potřebovala bych s ní courat odpoledne, to už mě zase kluk potřebuje doma, no děs.
1. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dan já to taky nechtěla napsat, no.

s tím kočárkováním ve městě ti věřím, že je to na nic, když ji musíš budit.

jinak se musím pochlubit zítra snad jedu na výlet a večer o půl sedmé odevzdám malou chlapovi a půjdu s kamarádkou na čajík a pokec. holky těším se a mám strach aby vše klaplo. ach jo. :grinning:

manža mi právě opravuje auto - instaluje novou autobaterii snad dojde a bude pozitivně nalazen, a stihl dneska zapadnout (pamatujete jak jsem zapadla já minulý víkend - jak byl oheň na střeše....) tak že sháněl traktor, a při vyprošťování rozbil auto a pořezal si prst, a domů přišel s usměvem od ucha k uchu jak mi to říkal. no na babití.
1. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz
autor
u nás dneska trochu slunka bylo, tak jsem si já ty dvě hodiny užila, jen za dvě hodiny obejdu celé město a pak je nuda. ale potkala jsem spolužačku ze střední tak jsem ji šla doprovodit a pak po cestě známou tak s ní jsem šla zase zpět kus do centra a pak domů.
1. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
Chtěla jesm malou onést spát a začala bulet, chce tu Kobru dokoukat, je to možný????
1. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
Kelly tak to jo :wink:
Niky, u nás fotím z 99% já, takže s malym mám asi tři fotky, takže si z toho nic nedělej :slight_smile:
Ach jo holky, s tím vítáním občánků mi to ani nepřipomínejte :unamused: :angry:
1. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
autor
veru my tam budem taky asi jako obříci, klid.

dan ta televize je i u nás šílená, musím ji mít vyplou jinak chce koukat.
1. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
Niky buď ráda, že objíždíš město dvě hodiny, já když ho projedu celý tak jsem za hodinu doma a to jde jak šnek, takže budem jezdit každou středu za mojí babičkou a tam je toho víc na ježdění :slight_smile: ráno nás tam manža hodí a kolem páté šesté večer nabere :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
Niky, prosím tě, Berenička je drobná, ale ten Niky je kus chlapa a to vítání je až v půli března :angry:
1. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
autor
veru ale to jde opravdu krokem a jezdím po sídlíštích a tam a zpět. takže nuda.
1. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
Tak malá už spí, přenesla jsem jí a hned usnula. Jdu se umýt a udělat klukovi svačinu do školy. Papa zítra, hezké sny a klidnou noc.
1. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
veru drobná, je holka no.
1. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
Niky no taky sranda s tím kočárkováním, tady je jedna trasa, abych nejela kolem hlavní cesty, tak si můžu vybrat jestli od baráku do prava nebo do leva víc nic :grinning: :grinning:
Dan dobrou noc :slight_smile:
1. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
autor
tak to já mám teda více možností ikdyž tam kde je to nejlepší se teď nedá - neuklízí tam sníh a jsou tam jen koleje vyjeté a hrboly. ale NJ je velké město 25000 obyvatel tak se dá, idkyž mezi paneláky mne to nebaví.
to u našich to je lepšííííí tam se kočárkuje jedna báseň Frenštát je sice menší ale obtíkaj ho dva potoky okolo nich se dá krásně paráda. tam jsem kočárkovala i 4 hodiny v kuse než jsem to objela dokola.
1. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
ano musím to přiznat to moje dítě mi není vůbec, ale vůbec podobnéééééééééééééé

Dan já mám celý den tv vyplou jinak by závislák malý koukal.
Já byla taky venku dneska a užívala jsem si sluníčka sice bylo -5st, ale dalo se to
1. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
niki tak ať Ti to zítra výjde
1. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
autor
jo auto je prý ok, no uvidíem zítra. snad to vyjde. musíííííí. mám všechny ty věci přesunuty na zítra, už to neruším.
1. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
Berryl, ono se to ještě stokrát změní ta podoba :wink:
1. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
veru všichni to tvrdí,tak uvidíme :slight_smile: nechce se mi spát tak tady tvrdnu
1. únor 2010 ve 23:53  • Odpověz
Ahoj holky...
berryl - no jo, když ti malej spí celé noce tak musíš být přespalá :wink:
My noc super, jedla v 3.30 ale od 6 se kroutila tak jsem jí přetáhla k sobě a úplně se probudila v 7 ale to já už v těch 6 nezabrala. Malá moc na tv nekouká ale včera to bylo super, kluk byl rád že kouká s náím a já měla hodinu pro sebe :slight_smile: teda i pro vás :slight_smile:

Jdeme se převlíknout a snídat.

nika - tak mi dnes Petr řekl že na teploměr si musím vždy přidat o dva stupně, že ho mám v patře, že dole je větší zima, takže v tom případě je tu dnes -6.
2. únor 2010 v 07:41  • Odpověz
Dobré ranko, tak nám postýlka začla prdět tak, že mě vzbudila, tak jsem vstala a chlapi mi ještě spí.....
Dan dobrou chuť k snídani :slight_smile:
2. únor 2010 v 08:13  • Odpověz
Ahoj holky..tak naše princezna to už začíná na mě zkoušet... ted pár dní...jen co ji z ruky položím už křičí...no zatím mám výdrž a neberu ji na ruku... dostane cumel a za minutu je klid.. já ji moc na ruce totiž nenosím... no už si začíná diktovat..to brzo :grinning:
2. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
Dobré ranko!

teda s váma držet krok v konverzaci je dřina :frowning2: A i když sem to poctivě dočetla, tak sem se ztratila u těch otvorů nebo co... No, nevadí..Pak to ještě projedu, abych pochopila. Snad....

U nás se dneska vstávalo až ve 4:10 a pak už v 7!!!

Včera bylo krásně!!! To sluníčko mě taky nabilo! Sem byla v podstatě pořád venku - od 12 do 17 hod - s pauzou doma na kojení...Filípek na mě křičí z lehátka, že vás mám pozdravovat :sweat_smile: Tak vás pozdravuju :dizzy_face:

berryl: A pak že je otec nejistej!

Jé, já bych spala!

Holky, co bleška???Nepíše sem, na skypeu není, na sms nereaguje... :unamused:
2. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
Sali taky jsem si zrovna říkala, co Bleška...že tudlouho nebyla.. jinak gratulu ke vstávání já dneska v 1 a pak ve 4..šla spát brzo tak proto asi to vstávání...jinak Sofinak tu taky křičí a zdraví Filípka :slight_smile:))
Berry u nás je to to samé.. u nás je matka nejistá otec rozhodně ne..je to uplně manžel přes kopírák :slight_smile:)
2. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
Mě se bleška ozvala,, vše je ok, má tam manželovo rodiče tak nemá čas a večer prý je na pc tchán a hraje šachy :slight_smile: Už mají koberec v pokojíku a mám vás pozdravovat. Zkusí se dnes připojit.
2. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
Dan super dííky moc.. :slight_smile:
2. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
Ahoj všem,tak jsme se vrátili z kyčlí a jsme o.k.a už tam nemusíme :slight_smile:

Týnko to se změní!Mě čím díl víc lidí říká,že má Vojta oči po mě a Tomáš když se na něho dívá,tak říká že mu už vůbec není podobný :slight_smile: Ale já vidím ty jejich stejné ksichtíky které oba dělají :grinning:
2. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
Moji oba Filipové se taky stejně ksichtí :wink:

Dan, dík za info o blešce :slight_smile:
2. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
sali :slight_smile:
2. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
dobré ráno holky
Petul super že to máme ok
mi za chviličku přijede Bára s Lucinkou, škoda, že nemůžete přijet všechny :slight_smile:
2. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.