• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Jéé - holky! Já sem teď stoupla na váhu a mám o 2 kg míň!!!! Teda vůbec nevím, jak sem k tomu přišla, ale to je SUPER!!! Jupíahou :grinning:
2. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
autor
sali to gratuluji, já na váhu teď dlouho nelezla, :slight_smile:
2. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
2. únor 2010 v 10:00 • kozinka
nika: To já občas ..Ale zásadně ráno - pro lepší pocit..hihi :sweat_smile:
2. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
Sali super,velká gratulace :slight_smile:
2. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
Sali gratuluju..já se holky rozhodla, že po zkouškách začnu chodit cvčit...mám tady kousek cvičení..a zkusím nejprve fit balony... něco lehčího po tom roce bez pohybu... :grinning: abych druhý den v stala hihi
2. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
Ahojte, jste se pěklně rozkecaly :slight_smile: ale porletěla jsme to a snad stihnui něco napsat,než se malá vzbudí...

no, u nás noc zase šílená, už to bývá tradice,štve mě to..a k tomu ten řev u koupání, po koupání, no prostě celý večer..takže zase azčnu dávat kapky, taky jsme 14 dní nedávala, protože ji to zatvdrlo,ale zase začnu. N oa kojení,to je fakt balada..pořád se otáčí s tou bradavkou,po chvilce přestane jíst, směje se, ale pak azse řve,že už má hlad, po dvou hodinách!Nevím, co s ní...odpoledne zkusím odsát a dát jí to z flašky,aby viděla na okolí a jedla,tak uvidíme.

díky holky za ty šaty, já ji je dám, vlastně nic jiného nemá a kupovat něco narychlo se mi enchce...
2. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
Kuki. mě malá dělá to samý..pořád se odtrhává, většinou se vzteká, pak začne ječet..tak zase druhé prso..chvílu pije a je celkově děsně neklidná, jako by to snad neteklo či co? Všema silama ju nakojím a ona mi to pak stejně zvrací..pořád i když ju třeba nechám třikrát vybrknout, takže za 2 hoďky zase nanovo.
V noci je to dobrý, to pije v klidu. A koupání má ráda, ale tu proceduru po tom..to jí musím celou dobu zpívat a říkat říkanky, aby nefňundala..ale když není unavená tak je to ok. No a manžovi snad nikdy ani nekníkla. Kuki a není teda moc unavená? Nebo já jsem koupala ve vaničce v kuchyni a byl vždycky křik..a nedávno jsme to přestěhovali s přebalovákem do koupelny a tam jí je lepší..není jí třeba moc horko nebo zima?
2. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
sar: No, já byla někdy v listopadu běhat a úplně mě to po těch ti měsících skolilo! :sweat_smile: Takže sem se na to vyprdla..Ale až začne jaro, budu chodit - pes se stejně potřebuje proběhnout... :grinning:
2. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
TAk Baruška už odjela, Lucinka je strašně maličká je o 2 měsíce starší :o) jen mrkněte na fotky
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=576694
2. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
Teda kuki a stanny,to vám vůbec nezávidím :frowning2: Ale jsem si naprosto jistá,že kdybych jenom kojila,tak mi dělá to samé.Tím že dokrmuju,tak se aspoň nají,u toho prsu tak akorát dělá kraviny.A poslední dva dny dost pláče a kňourá,ale je to tím,že kadil naposled v sobotu.Teda ale u koupání úplně super,miluje vodu.

Kuki a myslíš,že je to těma kapkama?Dáváš jí na noc ten nutroš?V kolik hodin koupete?

Sali já taky běhala,ještě před těhu,i s chlapem a bylo to fajn,akorát kdyby on na mě všude nečekal :grinning: Měl hooodně velký náskok :sweat_smile:

Byli jsme hoďku venku,ale fakt hnus ty chodníky a akorát tak obejdu ulici,nikam jinam se teď nedostanu :confounded: Už ať to roztaje :angry:
2. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
Berryl jeee to je prďolka teda, když jí je už půl ročku :slight_smile:
Sali gratulace ke kilečkům dole :dizzy_face:
V pátek máme jít na kontrolu toho tbc, tak nás tam hodí manža, ale zpátky za ním do práce budem muset mhd tak jsem na to zvědavá jak to zmáknem, u nás moc nízkopodlažních busů nejezdí......
2. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
Týnko starší? :confused: Ty jo,to spíš Ríša vypadá starší :slight_smile: Ty máš tak hezky snědou pleť!A já musím kvůli tomu chodit do solárka :grinning:
2. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
Veruš právě proto zatím nikam MHD nejezdím :grinning:
2. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
Peti no já jsem na to zvědavá, jak to vymyslíme, no uvidím jsou tady prázdniny a mamka má méně práce, tak zkusím kdyby měla možnost si vzít volno a dorazit tam za náma byla bych ji vděčná, ale tak snad se kdyžtak někdo najde kdo mi do toho busu s tím kočárem pomůže.... no alespoň se konečně dojedu podívat na ty nosítka, nějak jsme zatím neměli potřebu, ale teď by se už hodilo.....
2. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
holky, nestiham, prijdu sem vecer..

kuki: vsechno nejlepsi k tvým narozenináááááááááám
2. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
No já nevím holky čím to je - teda včera nás napadlo, že možná tím, že jsme přestali koupa t v kyblíku a koupeme ve vaničce, museli jsme oh vrátit. ale obalila jsme ji do plínky a stejěn řvala, dneska zkusím lehátko, ve čtvrtek se s ní manža okoupe.nutroš nedávám, 2x jsem ho do ní cpapal, ona se prostě asi z těch prsou nají, dám ji jedno a odruhé a je plná, flašku už nechce - a zase si říkám, že ji cpát nuřešení, nebo já už nevím :unamused: koupeme většinou mezi půl sedmou a půl osmou, kvůli kojení to nejde přesně, no a teplota je tu furt stejná, pořád kolem 25, krmím podle toho, jak ot vyjde,někdy před někd po koupání...

beryl..taj e teda fakt prcek :confused: jsme si to četla 2x, jeslti jsi to nenapsala opačně :grinning:

veru..nám ještě nic o kontrole nedošlo, jsme zvědavá, kdy ot bude..

já běhání nesnáším, příjdem ito ujeté :sweat_smile: ale všechny, co běhají obdivuju, hlavně když třeba běhají v neděli ráno, když je kosa, to bych v životě neudělala :grinning: :grinning: já hci chodit sem do tělocvičny na aerobik, snažím se tam tedka nějak dostat, tak jsme zvědavá
2. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
Kuki nám to přišlo dneska, ale taky jsem se dočetla, že na to plicní se má jít na kontrolu až po píchnutí první hexy, no ve čtvrtek jdem na kotrolu ramínka případně očkování, tak se zeptám doktora....
2. únor 2010 v 15:40  • Odpověz
kukí my koupeme a vodá má 37st
2. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
Ten náš medvídek zase chrní už čtyři a půl hodiny, ale to že já tu pomalu ale jistě začínám trpět ho asi nezajímá.... ještě chvilku a vyfasuje flašku ....
2. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
veru :o)
my byli venku od 13.30h a teď jsme se vrátili a malý stále chrní na chodbě v kočárku :slight_smile:
2. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
tak se vzbudil o půle a už má lahev, počkám až dojí a půjdem žehlit :slight_smile:
2. únor 2010 v 17:42  • Odpověz
tak my už máme nakrmeno, přebaleno a pak ještě jednou přebaleno, páč se celý pokadil a teď si snaží do pusinky narvat plínku :grinning:
2. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
Berryl tak to jste rychlíci, no my máme taky vše hotové, tak jdem na to žehlení....
2. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
tak jsme stihli vyžehlit, uklidit do skříní, povléct všechny tři peřiny :grinning: , zabalit věci zítra k babičce a ještě srovnat a rozstřídit manželovi pracovní trika a těch má asi milion, fakt takovou mega kupu :confounded:
2. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
Malá už začíná upravovat svůj režim zase jinak. Dopol.spí hodinu, po obědě 3 a pak už jen před koupáním. Dneska ano to ne, je od půl 4 doted vzhůru. Ted už je v postýlce a poslouchá novýho usínáčka co jí přišel. Holky zítra nám jsou 4 měsíce, toto letí!
2. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
Tak už spíme, já jsem vykoupaná a dnes jdu spát taky. Nikde nikdo tak papa.
2. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
ahoj holky.. jsem nějak mrtvá.. co tu nového? Už vás dočítat nebudu.. jsem kantáre.. když tak mi to prosím shrňte co se tu událo, díky :slight_smile:
M.rodiče tu mám do zítra.. tak pak se tu dostanu snad déle..
Už jsme malé koupili koberec a na to nakonec kusovku města.. je to moc pěkné.. koupili jsme v Globusu vel. 100x200 za 429kč.. to byl super kup vám povím :grinning:
Ještě dáme na stěnu nějaké zvířátka a končím :grinning:
2. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
tak já jdu spát hihi.. mějte se pěkně.. mrknu zítra dopo dle možností

dan: jéé tak to gratulujiiiii běží to jak blázen.. my za chvilu už budem mít 5měs.
2. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
Ahojky!

Tak spánkovou krizi máme snad zažehnanou :grinning: Dneska malej vstával opět až ve 4:10 a pak v 7:40 :grinning: Tak snad to chvilku takhle zůstane..Já zas než si na to zvyknu - sem se vzbudila sama od sebe ve 2 - jako jaktože ještě nebrečí :sweat_smile:

dan, koukám, že Eliška má dneska měsíce :astonished: Tyjo!!! Gratulujem :wink:
3. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.