• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Ahoj holky..
Sali super, to jsi měla dobrou noc...
já tedy kojení ve 2 pak v 5 ale od 5 do 7 pořád vzhůru.podávala jsem jí dudlík takže pak už nic moc..
do toho mě ted začíná pěkně zlobit...vemu ji na kojení, pak jdeme doprovodit ke dveřím manžela..dělám to co se narodila a pak na přebalovák obléknout..no a jen co ji položím řev.. prostě zkouší to, abych ji vzala na ruku a nosila.. nikdy to nedělala až ted.. jen co se uklidnila beru jí že ji dám do postýlky..moc toho nenaspala a zase řev..
3. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
sar: jo to znám...Filípek mi to tak dělá hlavně k večeru - někam ho položím a on hned spustí a zábírá jen, když ho mám u sebe :sweat_smile: A řeknu ti - někdy ho nechám vyřvat a někdy na to nemám nervy a vzávám to, takže si spolu čteme, vaříme a včera sme takhle věšeli prádlo :sweat_smile:
3. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
Sali já právě dříve prostě přebalila dala do postýlky nebo na deku a bylo to v pohodě..ale ted řve jak na lesy tak asi 3. den.. myslím, že zkouší zda to zabere..zatím jsem pevná a neberu :slight_smile: ale nevím jak dlouho to vydržím... :slight_smile:)
3. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
ahoj kočky, Danuško to tak letí, mi ani nepříjde, že už je to tak dlouho co je tady malý se mnou :slight_smile:
můj pinďa si v postýlce povídá a já jsem v obýváku u PC, dneska jen chviličku a vypínám
chci přebrat věci už má plno krátkých vybalit nové a tak nějak udělat pořádek
3. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
autor
ahojki vespolek, gatulace Elišce, utíká to šíleně co holky.
jinak musím pochválit manžela, včera to s Bereničkou zmákli na 1. jen dva telefony co kdy a jak ale jak jsem přišla domů tak už krásně spinkala.

jinak jse se i včera ukázala v práci a bylo to super.

dneska jsem chtěla do města ale fakt nikam nejdu, ty závěje, vítr děs. já ač miluji zimu tak už chci jaroooooooooo :grinning:
3. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
jéé - berryl, přijď uklidit taky k nám!

sar: Tak pevné nervy! :sweat_smile: Já na to nemám... :unamused: Někdy zabere, když ho strčím na hrací deku nebo pod hrazdu - to chvilku řve a pak najednou je klid a hraje si s hračkama, ale někdy řve doruda a má slzičky a na to já nemám...Jak fyzicky (moje hlava),tak psychicky... :sweat_smile:
3. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
sal to znám, malý občas měl taky takové řvaní až do slziček a byl rudý, tak jsem ho hned vzala a trvalo než se uklidnil :slight_smile:
3. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: Tak my ležíme spolu v posteli a Vojtík vedle mě mi hladí ruku :slight_smile: No já už taky musím udělat pořádek,potřebuju vyřadit staré věci a dát je do prodeje a taky těhotenské.

Sali to je hezké jak spolu věšíte prádlo :grinning: A je fajn,že jsi se konečně vyspala,Filípek se umoudřil :wink:

Šari tak Sofinka pokouší tvou trpělivost? :slight_smile: Třeba pláče že taťka odchází do práce :grinning:

Dandulko gratulujeme Elišce ke krásným 4 měsícům :dizzy_face:
3. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
ty jo to je sněhu zase :O(
3. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
Niki no vida,taťka je šikulka :slight_smile: No není možné,že ty chceš jaro! :grinning:
3. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
Holky a až to začne tát,to bude sraček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
vidím to na gumáky :astonished:
3. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
berryl: Přesně - rudej a řev jako když na nože bere :sweat_smile: Ale když ho vemu, tak je hned klid...Akorát jednou - to sem mu dala večer peřinu, jako že je už velkej chlap a nebude spat v zavince a on chudák řval a řval 2 hodiny! To pak i v náručí vzlykal (Filip furt - bože, on nemůže dýchat!!!) a pak sem mu vrátila zavinovačku a hned byl klid :slight_smile: Tak v ní ještě pořád spíme... :sweat_smile: Ale teda musím říct, že jak on takhle hystericky řve, tak mně to příjde strašně vtipny a musím se fakt smát.. - sem hrozná matka, no...
3. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Tak u nás už to tát zuačalo: +2 stupně a padá déšť se sněhem..Od včerejška je tam tak o 10 cm míň sněhu a o milion víc kaluží :sweat_smile: :grinning:
3. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
Ahojte holky,
včera jsme nějak nestíhala, abych se tu ukázala, ale zase na druhou stranu jsme stihla spoustu věcí, ono o má výhody, když tady člověk nedřepí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak ten řev je z koupání, malé vadí ten prostor pod ní, takže dneska jdeme do lehátka a uvidíme..A v noc ikojení super - v 11, pak ve čtyř ia v osm,takže už se zase umoudřuje - akotár ji pořád nepřebaluju protože to by se rozeřvala, tak ráno měla plínku úplně pročůranou, vážila aspon 5 kilo :astonished:

bleska..díky za gratulace, však jsm si ten včerejšek užila, fičím teďka na zmrzlinových pohárech a včera, když byl důvod, tak jsm sidala dvojitou porci :grinning: malé prasátko...koberec jste koupili hodně dobře, ta ena je za takový kus skvělá!

saro..no já nevím, jeslti to zkouší, příjdemi, že to ella dělá taky a myslím, že by to mohl být nějaký stupeň vývoje u dítěte, něco jako separační úzkost. malá si může krk vykroutit, když odcházím a taky řve jak turek. je nejvíce spokojená, když s ní stojím nebo hcodí ma povídám jí,co kolem máme a tak. a pak má ráda zrcadlo, kdž ho míjíme, tak se do něj směje :grinning:

sali...takže zase budete hezky spát,jo?no jen aby ot filípkovi vydrželo :sweat_smile: :grinning:

Holky, to pěkně letí, jak každá píšete, kolik bude to vaše prtě mít :astonished: :astonished:
3. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
autor
sali :slight_smile: to znám s tím že se ti chce smát, hlavně když je to ten pláč co něco zkouší a vzteká se, není to ten hladový, bolavý,..... nejsi hrozná, já si někdy dělám z Beri srandu že ji napodobuji jak řve a ona pak přestana a hledí na mne co dělám :grinning:

petul i skoro jo, letos je ta zima sice krásná ale ve špatnou dobu :slight_smile:

berryl gumáky tak alespoň nad kolena, nižší by nestačily. jo ozvu se ti na tu IP, nestihla jsem to.

včera jsem kupovalal od jedné kolegyně z práce nějaké věci a ona mi nabalila zarada kupu oblečení n aBerušku, sice na tok ale parádní, krásné, samé značkové, měla to kupované nové, tak budem mít co nosit napodzim,
3. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
autor
sali tak u nás -5, vichřice a asi +5cm nového, ale je to zfoukané takže někde jen starý a jince i 30cm závěje na chodnících.

zítra půjdeme na to plicní asi v šátku pokud to nepřejde.

dneska mi přijed neteř večer, tak ji tu budu mít, už vidím jak se nedostanu ani na net :slight_smile: ael jsem ráda. jsem zvědaná jak dlouho u nás vydrží :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
taky -2st ale sněží a fouká
3. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Kukííííííí jé všechno nejlepší k narozeninám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ať se ti jen daří,jsi zdravá,nic ti nechybí a Ella a manžílek hezky poslouchají :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
jo kuki vše nej já včera zapoměla
3. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
nika: já to dělám taky! Vždycky řeknu. kdo z nás tří bude řvát nejvíc? (nám do toho ještě vyje pes) a malej taky přestane a kouká, co jako dělám :sweat_smile: , ale Marley vyje dál.. :grinning:

kuki: no, jo vlastně! tys měla narozky!!!!!!!Tak všechno néééj! Hlavně pohodičku...A na zmrzlině já ujíždím odjakživa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
já mám tady zásobu v mražáku
3. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
My zase vše super, večer usnula s novým usínáčkem, jedla v půl 4 , vstávali jsme v 6.15, v 8 jídlo a do 9 jsme spali. Od té doby je v ložnici a hraje si.

kuki - vše nejlepší!!!!!!!!!

holky to je opravdu vývoj, už dobře vidí a bojí se okolí a hledají útěchu u mámy. Malé stačí že mě vidí nebo slyší, kolikrát se jdu nahoru oblíkat a hulákám dolů takový kraviny, jen aby slyšela že tu jsem.

U nás je +2, nefouká ale prší a taje.

berryl - já už mám vyklizeno a vyprané a vyžehlené větší věci a těhu i vše do vel.58-62 mám i prodané. Už začínáme nosit ty růžové manžestrové laclíky od tebe :wink:
3. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
autor
tak se musím pochlubit. malá mi právě usla v postýlce v obýváku pod hračkama. snídám a ona si usne :slight_smile: ale zase běžně usílá až v deset to zase bude rozhozený den :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
niki super
dan tak to bude malá frajerka
já mám dobré, teda raději to klepu, že s malým nemusím být v místnosti, když někam jdu tak se na mě podívá, ale nepláče, může být prostě sám, ale čekám, že se to změní
3. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
dan: Vy užneoblečet velikost 62?! My máme i něco ještě i 56!!! :astonished:
3. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
my máme kalhoty 56 a bodyčka 62,68 :o)
3. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
autor
tak Beri jak kdy, ale raději je když na mne vidí, nebo jak píše dan, je v postýlce nebo na dece v obýváku a já v kuchyni tak stačí když nani mluvím.
ono se ji totiž v lehátku nelíbí, je tam omezena v pohybu, nemůže sebou tak mlét, kopat a je naštvaná.

sali my máme taky některé 62 malé, ale něco zase nosíme 56, záleží na výrobci. body tesco 0-3 nosíme jen díky extendoru - takové prodloužení mezi nožičkama - používám to kvůli látkovým plínkám.
3. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
Jo, tak to jo.. My taky tak nějak - bodyčka, kalhoty a nějaky trička 56 a dupačky a něco 62 :sweat_smile: Uff - sem si oddechla - zase nejsme takoví prcci :grinning:
3. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
sali - co je laclového střihu nebo kombinézy máme 68, na délku těla je jí to krátký.

malá taky nepláče, jen by si vykroutila hlavu. doted byla od 9 sama, ted jí mám na ruce.

nika - lehátko budu fotit na prodej, stejně jako kluk v něm nechce být.

Holky nechci vás naštvat, ale začalo pražit sluníčko a ve stínu +4, pojedu kočárkovat do města.
3. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.