• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
hm tak malou mi vzbudila pošťačka co donesla balíček :frowning2:

lehátko zaítm nechám chci v něm krmit, židličku mám u Kuki dřevěnou co jsem si objednaly. tak než bude pořádně sedět budem krmit v lehátku.

dan, balím a jedu k tobě na prázdniny. chci slunko a snížek to jo, ach jo.
3. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
dan stěhuji se k vám
3. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
tak malá ještě vytuhla, zabořila hlavu do plyšové kravičky co dostala od táty-ježíška k vánocům a oddychuje.
3. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
autor
hm musím jít uklízet, když přijede večer ta cácorka, aby měla kde spát, na posteli v pokojíčku jsou rozložené věci malé.
3. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
dan se máš..já mám +1,2 a sněží...jako kdy toto přestane..už mě to nebaaaaaaaaaaa..jo jinak jsem chystala věcí na focení..máme příští víkend..a zjistila jsem že šatičky jsou ji asi všechny už malé...no zkusím do jednich narvat ale nevím nevím..když my máme obříka dlouhána velkého :slight_smile:) píšou tam 2-4 ..tak budu muset zase utrádet na MMA :slight_smile:))
3. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
jéééééé Dan a papala krásně?
3. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
Holky, nějak nestíhám :grinning: :grinning:

dan..týjo, ta kto je super, malá se i u mrkvičky řehtá, ona je fajná, mi příjde, že jak vidí foťák, tak má pusu od ocha k uchu, modelka z ní bude :wink: :grinning:

A tady je plus jeden,ale jako nic moc, asi začne zase sněžit :unamused:
3. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
jeee Dan..jak ji to chutnalo..kolik toho zblajzla..
jinak holky..na celou vojtovku z vrchu seru..pardon..cvičili jsem se Sofinkou..jednu stranu..řev klasika..já ji otáčím na druhou stranu že ještě tu a máme hotovo.chávlim jí a vidím jak má uplně modré rty, kolem nosíku..no mega mě to vyděsilo tak jsem i čapla.. šla na světlo a jako fakt modré..asi během minuty se to upravilo smála se na mě ...ale vyděsilo mě to festově...
3. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
sar - nejdřív vykulila oči a zaklepala sebou a pak začala zjištovat co má v puse a dobrý. Mají se dát 2-3 lžičky, snědla asi 6, zítra dám víc. Na to vypila 150 ml mlíka a spí na zahradě. Praží sluníčko. Jdu si dát kafe.
3. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
berryl: no ty máš ale pohodičku ti povím :grinning: tiše závidím :grinning: :grinning: No a já už mám taky zásoby v mražáku :grinning:

niki: tak to je fajn, že sis takto taky mohla vypadnout.. to člověk dobije baterky raz dva co? A super, že to chlap zvládl.. tak dle možností, můžeš je nechávat častěji, co?

kuki: tak zmrzlinky jo? :sweat_smile: no a dneska jsem odprovodila M.rodiče a koupila jsem malé molitanové křesílko.. ve slevě za 400,- no nekup to :slight_smile: normálně to stojí dva litry. A co jsi dostala k naroz.? Pochlub se ;)

dan: jj přesně jak píšeš :slight_smile: kolikrát si musí malá myslet, že má mámu z cvokhausu :grinning: :grinning: Nenaštveš.. tu to máme to samé :slight_smile: paráda co? Týýý jo ta krásně papala mrkvičku.. no já jeste nezačala.. nějak jak jsem upravila režim, tak vypije přes den 150ml a na noc dávám 180ml a kolikrát přes den ani těch 150ml nevypije.. tak jsem usoudila, že ještě počkám, zatím je malá v pohodě. A hlavně na to potřebuju mít klid a ne 150lidí doma no.

tak my máme vel. 62,68 jak co.. 56 už jsme dávno zazdily :sweat_smile: nějak se nám vytahuje holka. Holky, tak už máme hotový pokojík, jen drobné dodělávky, ale jinak super.. malá jak viděla jak jsme přidělávali obrázky na zeď tak furt dělala jééé jééé jééé :grinning: :grinning: :grinning: byla to sranda :grinning: a už jsme přestěhovali i postýlku, tak dnes bude spát prvně sama.. asi si tam dám molitanové čtverce a budu tam spát než si zvykne a pak k ránu se vytratím... no je to na zkoušku, třeba zas pofrčí do ložnice, uvidíme, pak vám řeknu.
Jsme přijely z prochajdy a jeste tu chrní v chodbě,... za chvilu se vzbudí tak jdu dělat mliko tak zatííím
3. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
autor
bleško super, že máte pokojík hoď nám fotečku jo :slight_smile:

já nestíhám, manžel byl sice od jedné doma, no šel totiž do práce ve dvě ráno a taky jim kvůli kalamitě nešla v práci elektřina, bohůžel zato bude muset jít v so a neděli. takže mé nákupy v Polsku se zase odsouvaj, dokážete si představit jak zuřím. děs. ještě že mám teď 2x slevu do DM 15% tak nutrilon koupím tam.

malá dneska uplně blbě spinká, děs spala jen 3,5 hodiny dosud a půjde spát až v osm, je nějaká uřvaná :frowning2:
3. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
bleška - já jsem začala, protože jsem četla že nezáleží na množství mlíka, ale od 4.měsíce děti co jsou na umělém mléku potřebují více kalorií a živin. Kluk měl v 3,5 měsících už bobíka a v 4,5 banán a jak je svalnatej a statnej! Malá mi pije každé 4 hodiny 150ml.
3. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
ahoj tak já začnu s přikrmy taky :slight_smile: dívám se na novu na xxl a jim u toho nanuk
3. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
Holky loučím se, Petr chce abych si přečetla diplomku a opravila mu chyby :stuck_out_tongue_closed_eyes: 80 stran nezáživného divně znějícího textu. Fuj. Ale pomůžu mu. Tak papa, ještě na vás kouknu než půjdu spát. Malá už chrní, jsem zvědavá na první bobky z tý mrkve.
3. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
niki: no nejraději bych hodila do mailu.. lákám tu své rodiče na pokojík, zatím jsem vydržela a fotečku neposlala... tak bych nerada aby to mamka viděla na netu.. je to špionka :grinning:
pošli do IP mail.

dan: fakt jo? :astonished: aháá to jsem nevěděla.. tak myslíš, že mám začít? Já nechtěla aby byla obézní.. držím ji figuru :grinning: :grinning: :grinning: Tak to pak poreferuj jaké byly bobky :grinning: a pěknou opravu přeji hihi..

berryl: tak si nech chutnat :slight_smile:

sali: kde jsi byla dnes odpo? No jen se přiznej :grinning:
3. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
Ahojte holky,

blecha..no, dostala sjem kytičku, pouzdro na brýle a ty hodinky, co jsme si ješt nevybrala,jsem marná...

berryl..jsme se na to taky dívala a normálně sem i zvedal žaludek :frowning2: jako nechápu, že ot někdo nechá zajít tak daleko a nic s tím endělá!a rodina ho podporuje a nakonec se ten člověk tváří, že to ani není vina alituje se - tyjo,kdyby 7 let nežral jak prase a hýbal se, tak nemůže vážit půl tuny!!!!!No normálně jsme se u toho včera s manžou nervovali :grinning:
4. únor 2010 v 07:47  • Odpověz
kuki my jsme se u toho taky nervovali a ten mladý kluk za to vyloženě mohla matka přišla o jedno dítě a upla se na to druhé a vyhovovalo jí, že je s ní doma, fakt sobec
4. únor 2010 v 08:04  • Odpověz
kuki: tak to je super :slight_smile: no musíš si je vybrat zavčasu.. víš jak.. kuj železo dokud je žhavé :wink:
jé to bylo včera? :frowning2: jsem se na to chtěla dívat.. jsem t oprošvihla :frowning2:

jinak přeji pěkné ranko
4. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
berryl..jojo,přesně, fakt nehcutné,j ak jsou ti lidi jeblí :angry:

blecha..no, byl ot fakt zajímavé! nejvíce teda to, jak tam dávali hamburge a hranolky 4 nebo 5 měsíčníh holčičce a u toho ta matka říkala, že si myslí, že jim se obezita vyhne...MAZEC!!!Mažel se na mě mo 5 minutách otoči la říká - to jako že bychom dávali elle za měsíc hambáče?????? :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
kuki: :astonished: to je síla
4. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
petule: jak se máš? No kde jsi? :grinning:
4. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
Ahojky, bleško! A kdepak si mě viděla???

Jinak u nás se šlo včera spát až v deset :unamused: - tak sem si říkala, že bude Filípek aspo'ň dýl spát a ono prd - dnes se vzbudil ve tři a pak v osm... Já tu pilně vařím a jdu se vrhnout na úklid....Nechce se mi , ale musím se hecnout :sweat_smile:
4. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
Nazdar bazar :slight_smile: Trošku omezuju internet,začíná mi z něho hrabat :grinning: A Tomáš lituje tak úžasného dárku který mi dal-noťas :grinning: Včera jsme byli s malým na kožním,má od narození na čele bradavičky,tak za půl roku se jdem domluvit na odstranění.Jo na to XXL jsme se dívali taky a mám stejný názor na tu matku,kráva umřel jí jeden syn tak chce zabít i toho svého druhého? :rolling_eyes: Když se o něj stará,tak proč mu nevaří zdravě,necpe do něj zeleninu atd.místo toho že mu koupí nebo si nechá domů dovést hotovku :angry: Fakt pipina sobecká!Postřílet takové lidi! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dan tak už jste začli s mrkvičkou :slight_smile: Fešanda s mrkvovou puskou na fotce :slight_smile: Tak pak poreferuj,jak to jde dál,jestli jí chutná a jaké byly ty hovínka :grinning:

Kuki co dnešní noc,lepší?

Bleško tuuuuu sem :grinning: Užila sis M.rodiče? :grinning: Nafoť ten pokojík!A to už malá teda bude spinkat sama? :confused:

Teda Niki to je fakt pech s tou manželovou prací a tím víkendem.Taky už bych byla pěkně naštvaná :confounded: Jenže co naděláš že?

Holky co ten víkend?Jde se někam v sobotu? :confused:
4. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
já teď v sobotu nemůžu
4. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
sali: no neviděla.. zvonila jsem na zvonek odpoledne :sweat_smile: tak povídej :grinning: :grinning:
a kdy se zase domluvíme?

a kdy se k nám přidá saron?

petule: pošli mail do IP.. a nebo vydrž.. našim pošlu asi odpo tak to sem dám a bude pokoj. Stejně naši asi v únoru nepřijedou, tak je nebudu trápit. Jj M.rodiče jsem si užila... no ale svým způsobem jsem i ráda, že už jsme tu samy.. ale jako hodně pomohli i tím, že jsem mohla sama bez malé vypadnout a zařídit si co jsem potřebovala.. gynda, zubař, ortop.vložky apod.no já jdu v sobotu na cvičení :grinning:
jj dneska už spala v pokojíku sama, ale musím říci, že já jsem se cítila hodně divně, jakoby mi něco chybělo, prostě tam jeste máme tu pupeč.šnuru.. tak asi dnes pomaže zpátky :grinning:
4. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
Bleško v pondělí dělám zkoušku, v úterý jdu na daně takže nejdříve ve středu nebo v pátek můžu :slight_smile:) jo jinak od 20. dubna začíná plavání v tom hotelu Step za 3 tis...
Jo jinak dneska Sofinka si snaží narvat celou ruku do pusinky tak že se mi tu i dáví potvůrka jedna
4. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
4. únor 2010 v 15:23  • Odpověz
4. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
Holky,
tak malá má náušnice!!!!!!Normálně jsme se tam měli jít jenom ukázat a domluvit to a ten doktor jí to hnedka píchnul!ani sjem nestihla stresovat, takže super. Ellinka řvala jak tur, ale jenom leknutím, brzo to přešlo a pak se smála, nenechala bych to píchat..takže tak u nás :slight_smile:

bleska...hmmm,tak u koho bude problém s tím spaním?U Peťky asi ne,co?no já jsme vzědavá, až "odstraníme" malou, to bude mazec..

berryl..malý je fajnýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face:

petul..jo,u nás lepší a lepší,ale někam budu muset vsunout ten nutroš, budí sep ořád často a mám pocit,že jí chvílema to prso nestači...
4. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.