• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
čauky vespolek, nestíhala jse měla jsem tu neteřinku a byly jsem dneska s maloou na kontrole na tom plicním s tím TBC. takže musíme tam raději ještě znovu za 14 dní aby byla jistota a mohli nás očkovat Hexou a Prevenarem. naštěstí to byla jenminuta ani jsem malou nevyslíkala, jen rozepla kombinezku kousek mikinu a stáhla body aby bylo vidět ramínko .-)

jinak malá mi už dva dny vstává ráno o půl sedmé a ne a ne ji uspat dál a usíná místo v deset v devět, no uplně vše rozhozeno. asi nebude chodit spát v osm ale až o půl deváté v devět večer a bude.

kuki gratuluji k naušničkám, my snad příští týden :slight_smile:
4. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
kuku juu gratuluju a jaké máte ty nastřelovací nebo ty normální?? my jdeme na nastřelovací ale tady v Praze v okolí mi řekli že až ve 4-5 měsícíh..tak ještě musíme do března počkat :slight_smile:)
4. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
saron: a ten hotel step to je kde? ty tam začneš chodit? a ty 3tis jsou na jak dlouho a jak by se řešila příp. nemoc nebo kdybych chtěla do OV?
tak to budu držet palečky.. tak oki st nebo pátek domluvím se se Sali a bylo by to fajn to uskutečnit :slight_smile:

berryl: ten je kouzelný.. to je drak :slight_smile: a jak se hezky směje...

no musím říct, že se malá dneska usmála nahlas!!! ale ještě se jako nesměje celý den.. bylo to jen jak jsem s ní dělala blbiny.. ale i tak to byla pro mě paráda :slight_smile:

kuki: jééé tak to gratulujíííí .. bude fotečka? Jsem strašně zvědavá... jj spaní bude problém asi na mé straně :dizzy_face:

saron: to máte nějakého divného dr... to není prahou :grinning: normálně se chodí na naušnice po prvním očkování :wink: .. i tu v Praze.
4. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
kuki to je paráda, hlavně bez stresu :slight_smile:
holky děkuji
4. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
bleško můžu středa-čt.. jsem si to spletla a zubaře mám v pátek :slight_smile:ale jako klidně po zubaři (mám v 10)můžu dorazit zubaře mám nad muzeem. jinak ten hotel step je na těch vysočanech- http://www.plavani-zabicka.cz/plavani-kojencu-a-batolat/
4. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
no to není u našeho doktora..náš doktor to nedělá po prvním očkování jsem našla jen orl v poliklinice ale tam nenastřelujou dávají jen klasické... a pak jsem obvolala asi 3 doktory a ty mi řekli, že až tak ve 4-5měsíci
4. únor 2010 v 17:24  • Odpověz
4. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
autor
saronko ty jsou božíííííííííííííííííííííí :grinning:
4. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
i s poštovný za 200 ale snad budou stát za to :slight_smile:)
4. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
autor
určitě :slight_smile: taky jichmám pár vyhlídlých na MMB ale došly penízky :frowning2:
4. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
no já jsem Sofince co se narodila moc nekupovala.vše jsem měla nebo jsem dost dostávali, tak jsem si řekla, že ji odměním :slight_smile:) a vemu to na focení..když ji ty šatičky..co doma máme a měla je jen jednou už nebudou :grinning: ted mám ještě vyhlídnuté jedny uvidíme v 9 hodiny na kolik vyskočí :slight_smile:)
4. únor 2010 v 18:15  • Odpověz
Ahoj holky, já jen jukla. Dnes máme špatný den, vstávala brzo, pak jsem jela pryč tak spala 1,5 hod v autě, 45 min po obědě a od 13.45 je vzhůru a jen poknourává, nevím proč, uspat se nedaří, kakala 2x normálně, jí taky normálně. Tak jsem jí vykoupala už v 6 a najedla se a vzal si jí Petr, už nemám sílu.

nika - už jsme měli 2 režimy, to se ti ještě neustálí. A jak je vidět tak začíná třetí. Doufám že bude aspon spát dlouho. Nevadí mi když se vzbudí v noci na jídlo ale at spí aspon do 7. Jsem zvědavá v kolik usne. Mám dost práce tak zatím papa

kuki - gratuluju k naušničkám. My musíme počkat, ještě jsme nedostali ani očkování.
4. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
saron: aha.. no ted jsem si psala se sali tak té by vyhovoval čt a mě to je celkem jedno, takže čtvrtek :slight_smile:
dopo nebo odpo?
ty šatičky jsou náááádherné :slight_smile: a bazen super.. vypadá to hodně dobře.. od kdy teda se budeš přihlašovat? Já bych docela fakt chodila.

no nic, jdu koupat, malá je protivná
4. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
tak holky dneska kamarádce ukradli kočárek nechala ho za dveřma 20min okapat od sněhu a byl pryč,za 30let se v tom domě nikdy nic neztratilo,fakt pech
4. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
Ahojky! Já dneska moc nestíhala net.. Ale zato co sem stihla ostatního!!! Musím se pochválit - sem dobrá!! :grinning:

sar: to sou nááádherny šatičky!!! Mít tak holčičku...Jiunak já jdu ve středu ke kámošce, tak ve čtvrtek můžem vyrazit - se na tebe těším!!!

Nic - sem KO. Máme v ledničce větrník, tak asi zhřeším :sweat_smile: Papa
4. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
berryl: :astonished:

sali: jj pochval se :grinning: zase slaďour jo? hihi to je hubnutí :grinning: :grinning: :grinning:

no nic, třeští mě hlava jako střep.. malá už je zpět v ložnici.. jsem spokojenější. Tak se mějte hezky a dobrou.
4. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
holky, to je tak krááásné

http://www.mimidekor.cz/detail.php?zbozi=967530

ale ta cena :grinning: co?
4. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
autor
nepsala jsi že jdeš spát? bleško?
4. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
Ahojky! Dneska malej vstával třikrát :unamused: Teď si brouká v postýlce...Snad ještě usne :sweat_smile:
5. únor 2010 v 07:39  • Odpověz
autor
ahojki, sali koukám jak na houpačce co ten Filda.

my svtávali o půl čtvrté a teď o půl sedmé už kecala, od sedmi u mne v posteli, a teď jsem jíst :slight_smile: večer jsem se ji snažila natáhnout spaní později, a stejně, dával ajsem ji do pelechu za pět půl deváté že si bude povídat, ani nevypadala unaveně, o půl tuhá. když ji tam dám v osm, tak taky o půl spí, asi s tím nic nenadělám.
5. únor 2010 v 07:59  • Odpověz
no tak právě Filip vytuhnul hned po koupání - tak tak že se stačil najest... Utahala ho nám babička :sweat_smile: A já sotva usnula, tak sem musela vstávat - o půl dvanácté....Tohle kojení sem teda trochu ošidila, ale naštěstí aspoň hned usnul :slight_smile: , pak ve tři a v sedm...Už to začínám nesnášet - to věčny vstávání a usínání :angry:
5. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
bleško to odstrkovadlo je super
jinak dobré ranko
5. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
autor
jinak mi dorazila "snížená" bídná mateřská na účet, ach jo, zlaté časy jsou fuč. :frowning2: :angry: ale zase si rychleji vzykneme na ten nízský rodičák :slight_smile:
5. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
nika: ty seš dobrá optimistka :grinning:

Ach jo - venku je zase tmavo... :frowning2: Ať už, sakriš, někdo rozsvítí!!!!!!!!!!!!!
5. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
Bleško je mi to ve čt. jedno..navrhněte i místno :slight_smile:) jinak já bych se přihlásila klidně i ted..raději dříve at snáma počítají.. a začíná se tedy v pol. dubna.. a prý zázemí tam je..dokonce si tam můžeš vzít i autosedačku a mít tam malou v ní... to mi přijde bomba..
Sali větrník závidím ten miluju :slight_smile:) od kolegu jsem jednou k narozkám- 25 mi tehdy bylo dostala 25 větrníků :slight_smile:)
5. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
autor
sali co jiného chceš dělat, na každé zlé věci si musíš najít jen to dobré, jjj optimismus to asi je.
5. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
5. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
niki: :sweat_smile:
no tak to se taky půjdu mrknout co mi přišlo. No to jsme my vodnáři co? :grinning: :wink:

berryl: že jo? a hlavně si neomlátíš nábytek :grinning:

saron: jejda tolik větrníků? to je na po.. :grinning:

http://www.kup-cocky.cz/typy-cocek/vyhodne-balicky-a-akce/c-921/

jinak holky, od kdy byste nechaly spát dítka samotné? Já jsem malou zase stáhla do ložnice, protože se mi u mě zdála klidnější, ale třeba je to jen můj problém, že ji tam chci... jestli není lepší ji zvykat hned od mala na pokojíček, co myslíte?
5. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
sar: Právě, že já větrníky nemusím :unamused: Já vůbe zákusky kromě špičky nemám ráda.... Ale od té doby, co sem byla těhotná, mái to je tak nějakjedno - hlavně, že je to sladky.. Já předtím nikdy sladky moc nejedla...teda - kromě zmrzliny :sweat_smile: Ach jo!!! No, tak se sejdem někde v půli cesty, ne? Ty seš někde na Vysočanské, ne??

nika: a tak to má být!
5. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
Já jsem z Hostavic..kousek od Štěrbohol.. takže můžu dojet na metro B-Palmovka nebo Hloubětín a nebo na A Depo Hostivař..takže pokud víte o něčem co je v centru tak dojedu metrem kamkoliv :slight_smile:
já miluju ted co kojím sladké šíleně..v těhu jsem moc nemusela.. ale jako ted spořádám klidně půlku čokolády a to jsem si dříve zvala tak 3 kostičky.. ale vždycky jsem ujížděla na sušenkách..polomáčené, tatranky :slight_smile:)
5. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.