• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
bleško všechny jsem je nesnědla neboj :slight_smile:)
5. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
saron: no já na sladké nebyla. . vyjma špičky jak psala sali... ale ted sním klidně tu čoko celou :grinning:
no palmovka a hloubětín to jsou docela takové místa kde nic není a je to tam nic moc :unamused:
a je ti to jedno kde na B vylezeš?
5. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
Bleško já jsem jen psala pro info jaké spoje na metro mám , já dojedu klidně na adněla nebo je mi to jedno :slight_smile:)
5. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
ahoj len chcem pozdravit saronku :slight_smile: ako sa mate holky dve? :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
já sním taky klidně celou čokoládu :sweat_smile: bleško, tak se dneska na tu saronku domluvíme, jo? :wink: :grinning:

sar, ti pak dáme vědět, co sme vymyslely :sweat_smile:
5. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Ahoj Lubko.. koukám jak ti krásně roste bříško..to je prima :slight_smile:) máme se suprově :slight_smile:) a co vy??

Sali jasně.. dejte mi vědět.. jen vím, že prý někde u Andělá má být restaruace pro děti..ale nevím přesně kde..můžu zjistit.
5. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
Jéé! Na Anděa by se mi to hodilo :slight_smile: Bych si odskočila do Tesca koupit švagrovi dárek k narozeninám...
5. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
saron, sali: oki tak anděl :slight_smile:
sali: no to by mohl říct každý :grinning:

a kde si tam sednem? oki dnes se domluvíme a pak to tu pisnem čo a ako :grinning: :wink:
saron tak zjisti, to by bylo fajn :slight_smile:

holky malá kouká na házenou či co to je :grinning:
5. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
tak 23. jedme se Sofinkou na naušničky..tak ted jen vybrat jaký nastřelovací jsou vhodný a jaký kamínek :slight_smile:) říkám si, že když bude mít pak modrý tak bych nechala červené tak má jiné :slight_smile:)
5. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
autor
saronko, já doporučuji jít do plastových, malí i zlacené nebo stříbřené, jsou super.
5. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
oki tak jo.dám pozlacené :slight_smile:
5. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
Ahojky,
tak malá se mi jakž takž uklidnila, huráá :slight_smile:
Včera se mi normálně v noci tak šíleně pozvracela, že jsem ji musela znovu vykoupat a převlíct prostěradlo. Chudinka..a už jsem zjistila z čeho to má..jak i Petul psala, že má na prdíky Lefax, tak z toho..ona ho nesnese..zkoušela jsem to totiž ještě jednou :frowning2: . No, tak pusinka moje bude muset bojovat s prdíkama sama..nebo ještě zkusím ty Baby calm. Ona má ten žaludeček nějaký háklivý..se mi poblinkala i když jsem jí dala kapky do nosa, jak jí to steklo do krčku, měla to hned zase venku.. Tak to se už těším, jak jí budu dávat normální papání.
Včera jsem byla na gyndě a malou mi hlídala mamka a nevěděla co s ní..prý ji musí mít pořád na ruce, jinak plače..a přitom doma leží v ohrádce sama a vůbec nikoho nepotřebuje. Stejně ju chtěli chovat a jen se na to vymlouvali.
No, dlouho nikam nepojedu..dokud neopadne sníh..moje nervy :angry: Když jsem v Brně našla místo na zaparkování, nemohla jsem z tama vyjet..pořád to podkluzovalo..a ti chlapy kolem, než aby mi šli pomoct, tak tam stáli a dívali se na mě..toto nesnáším. Jsem si připadala jako blbá mladá holka, která neumí ani vyjet z parkoviště.

Kuki tak jaké máte ty naušničky? Nastřelovací? My jdeme 11., to bude zase řevu..při očkování jsem ji nemohla uklidnit do večera :unamused:
5. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
autor
stany do je fajn žeje malá už klidnější. s tím blinkáním je to děs. mi malá jen škytá, taky mne to štve protože je pak protivná, je to i 7x denně :slight_smile:

to prtě mi už od 9:45 chrápe, taky si pěkně před tím pobrečela. zuřila nevím proč.asi byla přetažená, přeci jen vstávala před sedmou.
5. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
ahojík holky
niki mi napsala tak jsme si uvědomila že vás tady mám tak jsem se přišla mrknout, jsem ráda že se Vám a Vaším miláčku daří
5. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
tak taky mi přišla snížená mateřská :frowning2: ale v sobotu asi pojedem do polska pro mlíko a plínky ted uvažuju jestli do Těšína a nebo do chalupek, nevím neviznám se ani v jednom. Nechceš jet snáma Niki?
5. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
autor
:grinning:
5. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
musím dneska na hodně velký nákup, doma je total vymeteno, žádné zásoby,mrazák akortá zelenin do polívky a v ledničce sýr tavený tak sjem na tom špatně :grinning:
5. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
autor
endie díky za nabídku ale asi se na to vykašlu a objednám od jedné pan z MMB. co jsem se dívala stojí ten můj velká krabice okolo 225,- a oni prodávaj 245, 250 tak je to fuk, co ušetřím dám za poštovné. nemůžu se spoléhat na toho mojeho chlapa kdy bude mít čas. a tím že bych brala i malou sebou nechci jet sama, ikdyž bych to zmákla v pohodě.
5. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
autor
endie tak to teda vykup obchod :slight_smile:

já za chvíli vyrážím s malou ven, udělalo se tam krásně, tak půjdem na poštu pro balíčky, mamka si zase udělá radost :slight_smile: a procárat město.
5. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
taky beru malou sebou ale chlap asi pojede taky, 12.2 jdeme na znakování pro miminka :grinning: jsem zvědavá samozřejmě malou beru sebou jak jinak :slight_smile:
autor
ty jdeš do zanakovaná????? jsi odvážná, je to nějaká přednáška nebo co? že bych se přidala
no jedna přednáška tam ti řekne co a jak a seznámi tě stím pak dostaneš věcičky a sama doma, nechce se mi chodít 6 týdnů do kurzu
5. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
5. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
jj znám to, hm fajn že je to v ostravě, no nic ale až později šla bych do toho taky. určitě. vidíš půjdeš a pak budeš radit :slight_smile:
5. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
Jéé snižená mateřská..chjo..člověk se dře, aby měl prémie a tím i větší mateřskou a ono se to stejně sníží. To jsem zvědavá o kolik mi ji přesně snížili.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nakoupit bych taky potřebovala..jenže té mojí princezně se nelíbí v autosedačce, takže vždycky musím brát do hypermarketu i kočár a to nějak neujezdím i s košíkem sama. Nejspíš zajedem v neděli, to už nebudu mít ani vodu :grinning: . Horší to bude mít pejsan..tomu dám asi dietu.

berryl: malá si taky pořád sedá a pořád vleže zvedá hlavičku a když jí dám ruce, tak se už sama přitáhne. A to minulý týden ještě u doktora ležela jak lazárek. Pořád chce sedět, ale né podepřená polštářem..ona musí tak, aby byla vzpřímená a všude mohla vidět. Je srandovní jak je vážná a otáčí hlavičkou.

..a koukala jsem na fotečky mojí ségry, když byla malinká (je o 15let mladší) a když jí bylo necelých 5 měsíců stála v postýlce a podepírala se o bok postýlky..a od 3 měsíců byla v chodítku a papala nějakou přesnídávku :astonished: No, my jsme s ní dělali hokusy, pokusy.. Vychovávala jsem ji v podstatě já a tenkrát nikdo nemluvil o tom, že by to nebylo zdravé :sweat_smile: Ona byla celá taková dospělejší a šikovnější. Teď bych někoho zabila, kdyby malou někdo dal do chodítka ve 3 měsících...si to nedovedu ani představit.
5. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
Ahojte holky,
tak malá s nášnicema v pohodě, je to kočka jak blázen, vypadá úplně jinak, furt na ni musím koukat, láskou bych ji snědla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jo, máme nastřelovací a fakt řvala, ale jenom leknutím, ne jako na očkování, to taky řvala ještě doma,ale tam ne, řval,řvala ap ak se smála..a fakt super, nic z toho neteče, nijak se o to nemusí starat, znovu bch šla do nastřelení.
jinak se taky začala přitahovat, už by seděla, můra malá :grinning: ale jetě si počká..a začíná mi šudlat vlasy a hladit mě, je to takové fajné..Mám asi nějakou záplavu lásky nebo co :sweat_smile: :grinning:
5. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
j o amteřská mi došla dneska - jupíííí :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
Endi taky musíme nakoupit v mrazáku mám jen řízky a rybu :slight_smile: dneska k večeři bude rajská bez masa a hotovo :slight_smile:)
Jinak mi taky už přišla mateřká o 4 tis méně..ach jo..no jo od května mi bude chodit 11500 :slight_smile:) to mi připomíná že tam budu muset zajít co :slight_smile:) kdo už to máte holky vyřízené tu RD??
Kuki to je super, jak to hezky ustála ty naušničky.. máš v albíčku fotečky? jaká je to slečna..jaký kamínek jsi vybrala??
5. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
autor
kuki to je fajn já se už těším, koukám že budem asi poslední kdo půjde. chci počkat až bude mít to očkování pořádně zahojené.
5. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
tak ell jsem viděla a náušnicky ji moc sluší. Mi přišlo o 5tis méně :( stany takže už jsi vlastne jedno dítě výchovala. To mě mrzí,že malá tak špatně snáší kapky,musíte bojovat a vydržet! Malý mi už 2dny krásně vydrží v lehátku a to tam nechtěl být. Endie to znakovaní je zajímavé!
5. únor 2010 v 17:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.