• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
saron: no jak psala niki.. já mam plastové a super :slight_smile: RD vyřízenou nemám... čekám až mi dorazí potvrzení ze socky.. zatím to nedošlo :angry: tak asi v PO a to hned vyřídím. Ty si to necháváš na 2roky?

kuki: no vypadá to dobře.. ale chtělo by to ještě i detail :dizzy_face: tak už to není půlholka co? :grinning: Tak to moje malá jak mě ráno budila, tak jak přejížděla láskou po mém obličeji, tak to spíš působilo jako by mě boxovala :grinning: :grinning:

holky, v noci jsem šlápla na brýle, a sklo v prdeli... tak jsem dnes lítala ve sněhu neprotažených chodnících abych zjistila, že jeden obchod tam kde jsem ty brýle kupovala už od srpna není.. a to byl velký shopping.. tesko a všechny možné obchody.. no jsem byla fakt překvapená.. tak pak jsem jela za kamarádkou a tam do jiné optiky.. ted je prý výhodnější plastové sklo oproti skleněnému jestli to píšu dobře, ale snad mi rozumíte.. je to prý cenově výhodnější.. tak jsem si dala uplně obyč a 3.3. jsem objed. k očnímu tak mi zkontroluje dioptrie a pak si udělám nějaké pořádné :slight_smile: to je furt nějakého lítání

sali: http://www.kup-cocky.cz/typy-cocek/vyhodne-balicky-a-akce/c-921/
pošli mi když tak tvůj odkaz, díky
a jak bylo s miminkem?
5. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
holky, máte krosničky???

a co na to jak jsem se ptala ohledně toho spaní?
5. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
holky konečně po dlouhe době radost vlezla jsem na váhu a 72 :grinning: ještě 7 kg :unamused:
5. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
Endie gratuluju taky mám 72 ..já měla před těhu 75 ale byla jsem vyžraná jak prase :slight_smile: chtěla bych taky tak 7kg dolů :slight_smile:) ale nějak to nejde hihi...
Bleško jj zvažuju na 2 roky..rádi bychom za rok na jaře zkusili 2. mimčo..
5. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4832213

saron: a když to druhé mimčo nevyjde?
5. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
autor
saronko fakt jdeš na 2 letý RP? já taky zvažovala ale nevím nevím nechci být v presu že to nevyjde, co pak být doma bez pojištění, nabo jít do práce, nemám kam malou dát. vlastně bychom se museli zadělat na druhé koncem tohoto roku.

krosničku zatím nemáme, budeme mít asi půjčenou, už mám nastříháno na nosítko mei tai ale něják nestíhám se k tomu dal dokopat, furt jsou přednější jiné věci.
5. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29305740&tab=1
mne se moooc líbí tyto, asi je dneska závazně objednám :slight_smile: přesně mé milované barvičky.
5. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
Berryl: no vychovala..se ani říct nedá..se vychovala sama :sweat_smile: Teď je to taková puberťačka, ale nedám na ni dopustit a ona na mě taky ne. Je to moje láska...
A o kolik % snižovali tu mateřskou..ať se připravím co mě čeká na účtu..min. 5 tis to bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kuki: já chci taky vidět naušničky..tak huš..huš dělat fotečku a vložit :wink:

Na RD jdu taky na 2 roky, plánuju to jak sali..v září na to hupsnem..ale jestli to nepůjde, tak jak s Eliškou..nevím, nevím jestli už na to nehupsnout teď. :unamused:
Potřebujem penízky, jsme si zvykli na vyšší standart a jenom ta naše hypotéka nás teď asi sežere za živa :sweat_smile:
Ale počítali jsme s tím, tak to nějak musíme zvládnout.
5. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
No, ono to s těma naušničkama nebude holky tak žhavé, nedají se vyfotit :grinning: blesce jsme poslala mms, ale je to slabota, fakt nejsou skoro vidět.Jsou pozlacen éa kamínek mají myslím bílý?Buď jsme si mohli vybrat pozlacené nebo postříbřené, aspon teda myslím. Až to nějak schopně vyfotím, ta kto sem hodím :grinning:
a mě došlo o cca 5tisíc míň :unamused:
holky, s těma dvouletýma mateřskýma jste fakt dobré, já nad tím taky hodně uvažovala.ale nakonec půjdu do tě tříleté s tím,že budu chodit na pidi úvazky do práce, aspon se nebudem honit s výrobou Ellina sourozence :grinning:
5. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
Endy zrovna dražím jedny lacláčky jeanové..snad nebojuju s teobu hihi :slight_smile:)
jinak no když nevyjde mimčo tak nevím no.. holt bych rok zůstala doma zadarmo a přivídělávala si líčením a tak...
5. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
tak jsem utrácela http://img.mimiaukce.cz/h/ac/2/100131/13/b4810456.jpg za 110kč a http://img.mimiaukce.cz/h/ac/2/100131/13/b4810371.jpg za 60 kč ale je to 62 tak se bojím že nám to bude malé ale mám kamarádky s holčičkama malým tak jim to dám

Endi nechceš http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4810556

Kuky já můžu u nás v práci taky dělat na pol. úvazek, tak prostě uvidíme no.. škoda že si to člověk musí volit takhle brzo..
5. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
Holky jak je to pak s tou RD, když mám na 2 roky tak musím do dovršení 2 let otěhotnět abych pak nasoupila na MD?? Já právě zvažuju, začít se snažit za rok na jaře..takže až bude mít Sofinka 2 roky byla bych + - 5. měsíc..tedy šílený jak takhle člověk odhaduje..třebas to nepůjde že.. tak bych mohla pak být na nemocenské a pak zase nová mateřská nebo jak se to dělá?? nějak tomu nerozumím..
5. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
blecha: Jo, tak ty tvoje jsou levnější..Ale já zas mám ten roztok zdarma a teď naposled mi poslali 2 páry čoček navíc :slight_smile: http://www.ekontaktnicocky.cz/

Holky, teda ty šatičky sou náádherny všechny!! Nejvíc se mi líbí ty bíly od sar a pak ty, co dávala bleška.. No a vlastně i ty od niki :sweat_smile: Jéééééééééé :dizzy_face:

Teda já na 2letou MD(RD) jít nemůžu a přitom se budem snažit od srpna, tak bych to snad do těch 2 let stihla...

sar: To bys asi musela pak na pracák, ne??? No anebo eventuelně na nemocenskou...
5. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz
endie: Super s kilama!!! :sunglasses: To už pude samo... :wink:

Dobrou noc!
5. únor 2010 ve 22:56  • Odpověz
dobré ráno holky, tak já mám fůru žehlení, takže o zábavu mám postaráno :grinning:
6. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
Ahojte holky,
tak mě taky čeká žehlení, budu žehlit asi celý den s přestávkama na jídlo :grinning: Jinak noc v normě podlě posledních dnů, kojím prostě skoro furt po třecho hodinách, musím vyřešit ten večerní nutrilon...
6. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
Ahojky!

No, já bych taky potřebovala vyžehlit. Ale nejdřív se najim, osprchuju, navštívím švagrovou,... Aha - takže to nestihnu dneska - vyžehlit! :sweat_smile: Malyho sem uhoupala v lehátku do spánku - to je klid!!! V noci nebyl :frowning2: Pořád se budil a prděl - tak sme cvičili a chodili... No psycho! To mu to dlouho nevydrželo - ten poho spánek.. Fakt - už aby jedl kaši! Když sem k němu vstala popáté, zatímco Filip tvrdě spal, tak sem vzteky zmlátila polštář - sem se musela vybit, abych pak mohla působit na Filípka vyrovnaně :sweat_smile: Pane Bože!!!!
6. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
Holky, chtěla sem se zeptat - spí vaši malošci v zavinovačce ještě?
6. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
sal můj nikdy v zav. nespal :grinning:
6. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
jojo... o Ríšovi je to známá věc :wink: My zas spíme ještě furt a mám pocit, že budem spat tak už pořád... :unamused:
6. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
niki: jéé no to zní docela děsivě zadělat si na další už tento rok :grinning: :grinning: tak já jdu teda na 3roky.. hlídat nám tu nemá kdo a do práce bych šla po 3letech.. jestli nebude do toho další :slight_smile:
jééé ty jsou krásné ty hnědé šatičky.. se mi líbí více jak ty riflové.

kuki: taky mám tak o 5tis míň.. ale příští měsíc to bude horší, tak už je to jako předvoj :grinning: na zvykání :slight_smile: No je to těžké vyfotit ty naušničky že? Já jak jsem ji chtěla vyfotit ucho, tak se furt otáčela za fotákem, modelka jedna. No do práce bych event. taky mohla.. ale kdo by hlídal... to bych musela promyslet.. kdo by hlídal vám, nebo co bys dělala s Ellou?

saron: ty jsou prďácké :slight_smile: No při dovršení dvou let malé bys měla nastoupit do práce... nevím jak se to dělá, když před tím otěhotníš.. to bys musela asi nastoupit do práce do doby nástupu zpět na MD .. myslím si to aspon já a nebo se domluvit se zaměstnavatelem.. no fakt netuším.

a o mimi aukci mi holky ani nemluvte... včera jsem tam vlezla a už to nešlo odejít :grinning: tak jsem včera vyhrála jídel.židličku co budem mít do KM :sweat_smile:

sali: joo tak přes ně jsem to objednávala vždy taky.. :slight_smile: a ti jsou z OC jo? Proč nemůžeš na tu 2letou? Tam to je asi omezené vlastně i platem že? Tak to bych asi nemohla jít taky.. takže to neřeším. Jéé jsi mě rozesmála s tím polštářem... to mě teda ještě nenapadlo :grinning: taky vyzkouším.
no já jsem malou už před měsícem ze zavinovačky vyprostila.
6. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
sal kamarádkam kolem děti spali dlouho v zavinovačce, malému od kamarádky čouhaly nohy ven, ale prostě v ní chtěl spát :slight_smile:
6. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
autor
ahojki :slight_smile:
byly jsem na výletě za babičkou a dědou. paráda.

berryl koukám že Ríša je vysmátý u všeho co.

sali my nespíme v zavinovačce ale zavinutí v plínce takže je to asi nastejno. a ve spacím vaku,, ona se z pod deky, peřinky vysouká ven.

bleško, musím si ty šatičky koupit, sem se do nich zamilovala :slight_smile:

já půjdu na RD na tři roky, už jsem se rozhodla.

saronko, pokud bys měla prcka do dvou let Sofi mohla bys zase na dvoueltý rodičák a měla bys v pohoi nárok znovu na PPM. pokud by se narodil později už je to problém, protože bys nastoupila třeba znovu do práce i na pár měsíců a počítali by ti to z průměru nového,.... vím že tam jsou nějaké problémy, ale nevím už přesně jaké.
někde tu an to je na MK téma.
6. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
ahoj Niki ano opět se u toho smál

takže super výlet co?

taky jdu na 3roky
6. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
ahojík
takže PL se nekonalo, chlap mě zase vytočil :angry:

ja jdu taky na 3 roky

berryl:šikulka, se těším na naši první mrkvičku :grinning:
6. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
autor
jj akorát u našich je pěkně hnusně, jako počasí, zataženo a mlhavo, sedí to na těch horách no. unás právě zapadlo slunéčko :slight_smile:

a malá právě cpe nohu žirafy do pusinky... u našich si nacpala do pusy to štěrkátko - špendlík - až se málem zadávila.

taky jsem včera nadávala na naši DM maj to tam jako za války, dětské věci vybrakované prázdné regály. tak jem dneska vletěla do DM ve Frenštátě, koupila malé další bambusové plínky, a šustící knížečku za stovku, nutrilon, no na vše jsem uplatnila 25% slevu tak jsem spokojená.
6. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
autor
endie to už začíná být jako u nás s tím polskem :slight_smile:

mi chlap slíbíl že příští víkend ale zase jsem si vzpoměla že příští víkend přijedou známí, tak asi zase ne. mne trefí.
6. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
endie a kdy chceš začít?
niki super kup :slight_smile:
6. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.