• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
no já doufám že tam zajedem příští týden
6. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
autor
berryl je to knížečka od bablove a příjde mi ža za stovku se vyrovná jiným značkovým za 400,- možná je ještě lepší. :slight_smile:

jinak se Vám chci pochlubit, látkujeme, krom noci, to čekám na dvě plínky, takže naše spotřeba je 7 plenek jednorázovek za týden :slight_smile:
6. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
berryl:od úterka to nám budou 4 měsíce

niki super
6. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
niki to jste teda šikulky!!!
my knížečku taky máme někde jsme ji podědili :o)
Endie myslela jsem příkrmy?
6. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
autor
endie mi doporučovala Bar že jet do toho auchanu u Bialsko Biale. je to velké obchodní centrum jako Shoping v Ově. je to asi 30 km za těšínem
6. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
autor
já holky nevím, s příkrmy, tím že pořád na půl kojím, tak se poradím s Dr. jak půjdem na poradnu to nám budou 4 měsíce a pár dní.
6. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
mě dr. řekla že mám začít, že nejdříve si mám koupti od hami ty skleničky a pak vařit

berryl: jojo s příkrmy od úterka, už máme nakoupené kašičky, skleničky i džusík jsem jí koupila :grinning:
6. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
autor
nic musím vás opustit, nějaák jsem včera nauklidila kuchyň večer tak to jdu poliskat.

hm já nevím asi budu vařit těch pár lžiček je mi pak líto zlikvidovat otevřenou skleničku když ji nesní celou.
6. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
já kaše dávat nebudu malý v noci krásně spí, tak není důvod :slight_smile:

je to takový zvláštní pocit ta první i druhá lžička, člověk má pomalu strach mu to dát do pusinky :astonished:
6. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
já ze začátku sklaničkuji a pak budu vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
tak mi už první lžičky máme za sebou :grinning: , kašičku chci zkusit mám přímo na noc ale stejně si myslím že to na ní učinek nebude mít, prostě at sní kolik chce vždycky v tu 1 hod je vzhůru
6. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
endie jak u koho někdo dá kaši a mimi spí zázračně celou noc a někdo dá kaši a pro mimi je to těžké na žalůdek a mimi se trápí a budí ještě častěji, já mám spáče,takže to zatím nemusím řešit, ale kdyby nespal tak bych určitě zkusila kašičku
6. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
uvidím, kdy posíláš tu přihlášku na to plavání?
6. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
Ahojky!

tak se hlásím zpět z procházky...teda, musím říct, že sem si mákla,a le je mi nádherně :grinning: Endorfinky zapracovaly

berryl: jéé - Ríšovi to s tím jídlem tak sluší :wink:
6. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
holky, chcete pobavit a říct vtip století??? Ještě ted se směju... i když to směšné moc není :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
berryl: jéé ten krásně papá :slight_smile: a co je to bílé co jsi dala na tu židličku? A asi budu muset taky koupit takový brindák, ten nemá chybu :slight_smile:

niki: jj určo je pořiď když tě takto oslovily :wink:

endie: no moje ma taky budíka v hlavě, taky vstává kolem té 01h :angry:

sali: endorfinky jo? :grinning: a to jsi byla kde ??? :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
tak napiš! :grinning:

Byla sem na Barrandově!
6. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
autor
berryl je ty máš stejnou keramickou mistu tu oranžovou s proužky, mám i k tomu hrníčky :slight_smile:
6. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
autor
ajko sem sním :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
no holky... manža je nachlazený, tak říkal, že nepůjde s malou ven a že ji uspí na balkoně... a já za ním přišla mu říct, že se jdu natáhnout... holky a já ho tam zavřela.. jako omylem.. :astonished:
no a chrupkám chrupkám a slyším rány.. myslím si, že jsem se začala procitávat prý jak někdo zvonil, ale to si neuvědomuju... slyším rány do skla na balkoně, tak tam jdu a ptám se manži jestli něco potřebuje..
a on jooo OTEVŘÍÍÍÍT !!!
jejda.. od té doby se tu chlámu jak blázen... že jsem takové pako holky.. chudák manža..
říkal, že jak na potvoru kolem našeho balkonu nikdo nešel a ani soused nešel kouřit, ale pak ho vyhmátl a tak soused na mě asi zvonil.. hihi.. no historka roku!
6. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
jo a zapoměla jsem podotknout že tam byl 2hod!!! :grinning: :grinning: chudáááák
6. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
a to může být rád.. já jsem hrozný spáč :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
tak si ho dneska musím rozehřát :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
autor
bleškoooooooooooooooo tak to boduješ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
niki: :grinning: :grinning: :sweat_smile: no únava je sviňa hihi
ale manža to vzal dobře, ani nenadával... to já bych ho asi roztrhla..
6. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
bleško :grinning: :grinning: :grinning: je to slída co jsme používaly na základce na stůl při výtvarné výchově

niki my k tomu hrníčky nemáme

endie už jsem se ptala kamarádky pošle mi emailme podrobnosti a dám Ti vědět co a jak jo
blecha: tak to je drsny! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jsem říkala blešce v telefonu, že by mě zajímalo co by dělal kdyby se mu chtělo na wc :grinning: :grinning: :astonished:
6. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
no to by byla sranda ještě větší :grinning: Teda - chudák Martin! :sweat_smile:
6. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se tomu chlamu, tak to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.