• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
vidíš, endie - tak na ně! :grinning:
6. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4847103 a nebo toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30284063&tab=7 malé male budu dělat merunkový pokojík tak asi ten první
6. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
Ahojky všichni :slight_smile: No tak teď jsem po dloooooouhé době velice zasmála od srdce :grinning: :grinning: :grinning: bLEŠKO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
jééééééé endie to je boží
6. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
berryl: jo super díky

sal: to jo :grinning: , jenomže ten můj by jí neuspával na balkoně
6. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
prý by si vzal květináč... jsem jeste vic vyprskla.... kdyz on ma dirku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
blško mě dostal ta čsát co jako potřebuje a on otevřít , ty jo se chlasmu jak blbec, :grinning:
6. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
endie: to je boží, sla bych do merunky
no a víš jak já? :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
Endie to růžové je nádehrné! :slight_smile: Do toho bych šla mít holčičku a pokojík :grinning:

Týnko malý je fakt super!A u toho jídla úplně kouzelný :dizzy_face:

No holky já teda nevím tak jak Niki kdy začít s příkrmy,pořád ještě kojím a přikrmuji.Ale mudr.mi řekla,že na příští prohlídce se už pobavíme o příkrmech a jdeme tam 17.2. přesně na 4.měsíc.Uvidíme.

Bleško ty jsi číslo fakt :grinning: Ale moc ti děkuji,v poslední době mě nic nerozesmálo a tobě se to podařilo! :slight_smile:
6. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
no mě se taky líbí to růžové ale pokojík bude merunka tak by to vypadalo asi blbě :slight_smile: ale ta merunka je taky pěkná a asi ji tám dám k tomu tu kůži vypadá to dost dobře
6. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
petule: tak to jsem ráda... nejvíc rozesměje cizí neštěstí :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
jsem říkala manžovi, že se mu divím, že mě ještě nezabil.. a on na to,... co by si tím pomohl :grinning:
6. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
holky já jsem si ted tak prodloužila život :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
no já taky díky tobě :grinning: to je fakt pecka, tot nemá chybu :grinning: by se ti to mohlo dít častěji :grinning:
6. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
bleško to jsme si ted prodloužili asi všichni :grinning:
6. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
Endie aha,já jsem nevěděla,že ten pokoj bude meruňkový :slight_smile: Tak to jo :slight_smile:
6. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
endie: no častěji, to už by mě asi znárodnil :grinning: :grinning: jsem mu říkala, že ted bude mít strach uspávat na balkoně a on, že ne.. ale že si ted už na mě dá pozor :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
Bleško být tebou,tak už radši dělám nějaké opatření a udělám mu nějaký coldrex nebo paralen čaj :grinning: Asi celkem vymrznul :sweat_smile:
6. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
jj hihi .. asi bude muset být dneska pěkný večer :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
endie: Teda malá se bude mít...

S těma příkrmama -já vlastně taky nevim :unamused: Já sem se teda na to doktorky ptala a ona, že máme ještě čas..že malej krásně prospívá a nijak neuhýbá ze svojí přímky :sweat_smile: Ono prej u kojených se má začít až v půl roce...Já asi začnu někdy v březnu(to bude mít 5 měsíců) - sem se rozhodla :grinning: Myslím holky - vy co kojíte nebo kojíte a dokrmujete - ještě máte čas, ještě bych to nehrotila..
6. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
6. únor 2010 v 19:04  • Odpověz
jdu koupat
6. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
Krásný večer holky,
Berryl jeeee tak vy už taky mrkvičkujete :dizzy_face:
Bleško, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , chudák manža :pensive: :grinning: :grinning: :grinning: , kurňa to musím pak nahlásit svému mužíčkovi až dorazí z práce :sweat_smile: :grinning:
Sali my začnem v půl roce, teda pokud budu nadále jen kojit.....
Jinak ve středu jsme měli asi rekord co malej nejedl, najedl se v 5:15 a další jídlo chtěl až v 15:30, fakt nechápu :confused:
6. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
veru: no to řekla i sali a jeji řekl, ze ten muj to nema taky jednoduché :grinning:

jo a ke vsemu.. rano mu delam čajíček bylink. s medem a pak ho necham vymrznout :grinning: jsem mu řekla, ze si udelame pekny vecer a on na to, ze si musí změřit teplotu :grinning: no je to normální-?
6. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
Bleško :grinning: , tak abych se taky nedočkala nějakého takového komentáře.....No tak co kdyby nastydl že :sweat_smile:
6. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
Bleško tak vykoupáno a Peťulka spinká?
6. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
blecha - tak mám slzy v očích, i Petr se řehtal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já mu zas říkala že když malou vidím , tak mě mrzí že jsme jí nedali jméno Nelinka, že nechápu proč se nedávají jména až po narození a on mi odpověděl že neměl jméno dodnes. A dnes mu říkám - já mám ale blbej den a on mi odpověděl - a nebude líp, až děti dospějou, já budu senilní a zas to těžce poneseš.

nika- já to dojídám když je to tak zdravý :grinning:

Holky, mám další kilo dole!

Přišla nám návštěva tak letím, byly jsme nakoupit a musím to uklidit a jít koupat, a máme otevřené víno tak musím pohnout aby nečekali :wink:
6. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
Dan Nelinek je hodně a Eliška je moc pěkné jméno :wink: Jinak teda jako šikula k dalšímu kilečku dolů :wink: :dizzy_face: ... já chci taky, ale abych pro to nemusela nic dělat :sweat_smile: :confused:
6. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
autor
veru ahojki, ty jo deset hodin bez jídla, ten Niky je rekordman.
6. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
uff - byl to porod, ale malej už spinká... Vyzpívala sem všechny písničky se spací tematikou (spi děťátko spi;Máš má ovečko dávnou spát,...) a on místo, aby ho to uspávalo, se řehtal :grinning: To sem zvědavá, dokdy bude spát...
6. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.