• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
sali :slight_smile:
6. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
holky tak nic, žádny nábytek pro malou nebude, budeme dávat klas.postel a nevleze se nám to tam, chtěla sjem patrovou s klouzačkou a ted mám starch at mi malá nespadne zvrchu

dan: gratulace ke kilečku :grinning:
6. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
6. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
autor
endie tfuj tfuj ať to vyjde :slight_smile:
6. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
Niky no já fakt nechápu že mu to stačí..... když mu dám z lahvičky, tak vypije max. 120ml, ale standartně 100ml a dost .....
Sali :slight_smile: tak to za mě zpívá usínáček
Endie taky držím palce..... :wink:
6. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
Je to lumpík, jakmile jsme doma, tak vydrží max. 5hodin, ale jakmile jsme u babičky, nebo prostě někde jinde než doma,tak prostě hlad nemá, asi jak je tam hodně nových a jiných věcí, tak na jídlo nemá čas :sweat_smile:
6. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
veru: no ona usla do 15min uplně krásně... jsem myslela, že začne "pěkný večer" a ono ne... děti mají speciálnií radárek... takže ještě nespíme a manža uspává.. tak se bude muset dneska zahřát asi zase sám :grinning:

dan: no taky dobrý :grinning: :grinning: :grinning: Nooo to jsi šikulka.. jak to děláš? Já jsem na gyndě vlezla na váhu a mám 68kg! Jak jsem začala být těhu tak jsem měla 63kg :angry: to jsem nabrala asi jak jsem pila ty smetany abych si udržela kojení... no že mi to za to stálo :grinning: a jsem řekla, no to není možné.. a sestřička z gyndy řekla, že mám zase těžší oblečení oproti létu a já na to.. to by mohlo udělat i 2kg že? A ona že ne.. že tak kilo.. a pak přišla jiná a řekla, že venku je dost vlhko (zrovna sněžilo) tak že mi navlhly gatě a ztěžkly.. tak super ne? No ale jsem realistka s velkou prdelí :grinning: jak prosím tě hubneš? :sweat_smile:

niki: ona je deset hodin bez jídla?

sali: jsi dobrá.. musíš mě to všechno jednou naučit :grinning:

endie: tfuj at to vyjde.. to mi připomíná, že jsem dnes chtěla soutěžit o autíčko.. ale nevím zda se na to nevyprdnu :grinning:
6. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
veru - já jím 5x denně a před každým jídlem a po vypiju 3dcl čisté vody. Je to děs ale už jsem si zvykla a jde to dolů, hurá. A to jsem měla i tatranku. Jinak mi to měli minulý týden, v 5.15 a pak jsem v půl 3 do ní narvala 90 a to jsem rvala násilím asi 20 minut.
6. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
Je to neslušný ale odbíhám za vámi od návštěvy jako na záchod :slight_smile:
6. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
Bleško :grinning: no tak to asi nebude mít radost :grinning:.....
Dan no jsou to prostě potvůrky mrňavý a neví co by..... jinak s tím hubnutím jsi dobrá..... Já jsem se teda na svou váhu dostala hned po porodu,ale chtěla bych tak dvě kila dolů do léta, že by ty dvě kila byli ty prsa :sweat_smile: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
autor
bleško 10 hodin bez jídla nechváá Veru Nikoláska .-) ne já Berinku, tak zvládá jen noc a to tak 6 hodin více ne a přes den 4, pak má hlad.

nic jdu spát papa
6. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz
NIky já ho nenechávám, já se mu vnucuju, protože taky trpím, ale on nechce :grinning:
A dobrou noc tobě i Berince :dizzy_face:
6. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
dan: tak to je od tebe pěkné :slight_smile:

veru: no já jsem se zpět na svou váhu dostala taky po porodu... akorát jak jsem kojila a chtěla to kojení zachránit, tak jsem vyloženě žrala a taky jsem pila tu smetanu no. Ale ted snižuju i přísun jídla na snídani a večeři a obleču i snubák :sweat_smile:

tak malá usla, ale je nějaká neklidná, možná zuby možná zase očekávaná změna počasí :angry:

niki: ahááá jsem popleta. Moje taky nevydrží dýl jak 6hod.

endie: pěkný popis :slight_smile:

holky, a když mi bude jíst mrkev a bude odmítat brambor.. tak to mám přeskočit nebo jak píšou pár dní počkat a začít od začátku? Jako mrkví??? nebo jak to mám chápat? No doufám, že bude žravá po mě :grinning:
a přesnidávku byste pak dali jako na odpoledne nebo dopoledne?
To už vidím, že budem furt doma a krmit :grinning:

holky, taky všem dobrou noc...
jo jinak po zkušenostech s houbama jsem si koupila krém na xicht z hlívy ústřičné... prvně mě odradil děsný smrad... to bylo děsné.. ale jak si mažu ty pupínky co mám jeste od porodu.. pravda.. že semo tamo do nich drbu :sweat_smile: a to se nesmí.. ale někdy jak jsem z malé unavená a čekám než usne, tak to jde samo no.. no a tak jak to mažu, tak je to lepší a lepší .. možná i tím, že nechci do toho smradu šahat :grinning:
no štěstí, že ted spí manža v obyváku :grinning:
6. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz
jsem se chtěla zeptat...

začne se teda s mrkví.. první lžička mrkev.. ta se jí 4dny.. a pak se dá jen ten brambor? To jako dáte normální uvařený brambor jo?
Ty další první lžičky od Hami jsou brokolice a květák.. to pak dáte další lžičku jako tu mrkev a brambor a nebo se jede zvlast mrkev, zvlast brambor a a ta brokoli s květákem se přidává do té mrkve s bramborem? Jen at vím..
Já bych osobně asi začla po jednom a pak bych začala teda míchat.
A tak nějako po měsíci se k zelenině přidá ted a to maso... a až se to zaběhne, tak to bude další měsíc a až pak teda ty přesnidávky jo? A tu kaši kdy? Můžu dříve než začnu s přesnidávkama?
To je teda celkem fakt věda :grinning:
6. únor 2010 ve 22:41  • Odpověz
Hezkou neděli!!!!!!!!!!
Mě už voní po baráku segedín. Malá vstávala v 5.45.
Včera jsem fotila z okna jak taťka venčil. Snažil se, ale jen přišel zpět tak se malá vzbudila, tak se mě přišel domů zeptat jestli je to možný :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3777899&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
7. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
Ahojte holky,
tak u nás je noc jedna jako druhá - furt jenom kojím a kojím..ach jo. A to jsme do malé včera poprvé dostaal v 11 večer 40ku nutroše a nic, za tři hodky zase hore. Tak envím...a jsme vzhůru od půl šesté, jak vidím manžu, jak spí, bych mu nejraději zařvala do ucha :angry: :sweat_smile:

blecha...no ty jsi teda číslo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: s tím manželem na balkoně , to jsme se málem usmála. hlavně když jsi spala, že nechce ven, že je nachlazený :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Z těch příkrmů jsme teda pěkně paf, jak to píšeš, tak to nechápu, chudák to moje děcko, bude na mlíku asi do osmnácti :sweat_smile: budu čekat, až ti to někdo vysvětlí a pak si to zkopíruju, někam uložím a asi 100000x přečtu, pak to snad dojde i do mého mozku :sweat_smile:

veru..tyjo,to je ďábel, to vydrží pěkně dlouho bez jídla..no, tiše závidím, hlavně tedanoc, ale přes den se ella taky nechá hodně strhnout okolím, to na hlad zapomene raz dva

endie..ty křesílka jsou fajné :dizzy_face: ahal,ale nebudou,jo?
7. únor 2010 v 08:08  • Odpověz
autor
ahojki vespolek, my taky dneska vstávaly dříve, o šesté. zatím ještě nespí ale půjde za chvíli.
7. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla..historka s manželem na balkoně pobavila i mě :slight_smile:)
Dan segedín bych si dala ale bojím se co by to udělala se Sofinkou..my dneska budeme mít kuře na paprice :slight_smile:)
7. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
autor
já bych si dala to kuře na paparice ale nejde to,měla jsem ho nedávno a malá se mi osypala. nemůžu ani guláš, ta paprika dělá své.

u nás bude ze včera dušená mrkev, kuřecí steaky a brambůrky. a ještě uvařím zapečené těstoviny ala co dům dá.
7. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
ahoj holky, tak malý mi pořád u jídla chňape po flašce, tak jsem dneska vytáhla netekoucí hrneček
http://www.detskydum.cz/detail/avent-kouzeln-hrneek-331001/
a dám mu tam čajíček a uvidíme, je super, že mu tam dám ten dudlík ze kterého je normálně zvyklí pít, jen si to bude moc chytnout, tak uvidíme,pak napíšu jak se mu to líbilo :grinning:

segedín mám u rodičů už na mražáku v neděli mi ho dovezou :o)
7. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Ahojky! My valíme k babičce na oběd:slight_smile:

kuki: Aspoň někdo je tu n atom stejně jako já! Už aby jedl kaši - fakt.. V noci sem zase kojila 4x! A to sem dala na noc 100ml nutrilonu! Já už nevim.. Čím je starší, tím má ten spánek horší.. Kde jsou ty časy, kdy spal až do čtyř, pěti :astonished:
7. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
dan: to je pěkné :slight_smile: ti chlapi... týýý jo tak brzo vstávala jo? A to jsi vstala? Malá se taky budí kolem 6h tak si ji brávám do postele a vstáváme tak 7,15 no nevím zda je to dobré ji učit na postel :sweat_smile:

kuki: málem ses usmála jo? :grinning: tak to já se řechtala celý den :grinning: :grinning: :grinning: tak já právě taky s tím čekám protože můj mozek je asi jak ten tvůj :grinning: :grinning: :grinning: tak to naše malá teda na jídlo nezapomene :grinning:

holky víte čemu fakt nerozumím? Když kojíme, tak nesmíte jíst květák, brokoli a pod. a pak je květák s brokoli v první lžičce :astonished:

sali: jj chce být třeba u matky :slight_smile: tam je mu nejleépe a u prsa.. no je to chlap :grinning: :grinning: :grinning: Tohle jsme taky měly a to mě málem zabilo, tak jsem s tím sekla.. ale to jsem neměla tolik mlíka jako ty.. kojit a jeste honit flašku po kuchyni :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
já jdu dělat fazole chilli con carne :slight_smile:
7. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
7. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
dobrý den

:grinning:

berryl: malá si už sama drží flašku :slight_smile:

jinak moje malá ve 3 hodinky vyspáno, jsem myslela že mě trefí :rolling_eyes:
7. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
Ahojky,Verunkám vše nejlepší k svátku! :wink: Tak my jsme se dneska vyspali zajímavě,nevím co se děje,ale Vojtík se v noci budil a plakal,ale hladem to nebylo,tak nevím :confused: Nejprve kňurkal a pak začal plakat v jiných obdobích než má jíst.Když jsme ho pohladili nebo vzali,hned se uklidnil a spinkal dál.Tak nevím.

Bleško no já jsem nad tím taky nedávno přemýšlela,že my nadýmavé jídla jíst nemůžeme a v prvních příkrmech jsou obsaženy :sweat_smile:

Kuki já budu taky dávat mlíko do 18-ti páč jsem z těch příkrmů taky na prášky :sweat_smile:

Týnko pěkně baštíte :slight_smile:
7. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
Endie my děláme úplně to samé :grinning: Položím ho normálně do postýlky a za chvilku je otočený úplně jinak a nejlépe nohy vystrčené ven :grinning:
7. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
niki: vsechno nejlepší k tvému svátku :slight_smile:

a jestli je verusinek taky veronika taky vse nej :wink:
7. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
já právě jí dávam deku aby ty nohy neprostrčila, už se málem stalo že si jí zlomila :zipper_mouth:

taky všechno nej k svátku holky :grinning:
7. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.