• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
tak jsem dneska dala adelce jabličkovou štávu, no teda jako jo ale myslela jsem si že jí to pojede víc :grinning:
7. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
šťávu endie a jakou? vy už držíte hrnek paráda
Verunky vše nej!!!
7. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
7. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
v rosmanovi mají akci na hamanka zy 11kc, tak jsem jí koupila, broskev, hrušku, jablko :grinning:
7. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
ahoj holky, jsem nasr....á, Petr se hrabal v pc že mi to pročistí atd...a tak dlouho se v tom stoural že nefunguje net a od rána se snaží na to přijít. Viděl že jsem naštvaná tak mi zapojil 100 letý notas. Malá dnes snědla půlku skleničky mrkve, zkusila jsem jinou a ta jí šmakuje.

berryl - vy jíte tak inteligentně, malá občas projede rukou obličej tak po obědě peru brindák, rukávy....Jinak ten čaj co jsme koupily jí taky chutná.

V 12.15 jsem jí dala do kočáru a než jsem se oblíkla tak usnula tak jsem jí jen vyvezla na zahradu a pořád spí.

Veronikám vše nej....
7. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
endie - taky mám Hamánky, 6kusů plus zdarma plyšák ale štáv se ještě bojím.
7. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
Tyjo holky, vy jste se pěkně rozjelymrkvičky, hamánci..nestíhám..já jsme ráda, že jsme pochopila nutrilon :sweat_smile: :grinning:

Verčám vše nejlepší!Holky, já jak jsme s malou doma, mě ty dny tak splývají, že jsme letos málem zapomněla i na své narozky..a před chílí jsme zjistila, že má mamka narozky za týden, jsme fakt úplně zabedněná...
7. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
taky přeju Verčám vše nejlepší.. jinak závidím ty příkrmy..už se těším až najedeme taky.. no pokud bude mlíčko tak až koncem dubna...
Sali a Bleško co ten náš sraz??
7. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
ach jo, zachvilku zaś budu sama tentokrát už furt, mamkazačla pracovat a tatík chce mít svůj klid, to bude mazec nemít si ským povídat :frowning2:
7. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
endie..tak dojeď na návštěvu!já jsem tak ukecaná, že jsme schopná zapomenout i na Ellu :grinning: že berryl? :grinning:
7. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
autor
endie můžem kecat po skypu.
našla jsem si oběť na Polsko, kamarádku se kterou jsem byla v uterý na čajík, vezme si den volna apojedeme si zašopovat :slight_smile: některej den v týdnu, se těším.
7. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
autor
jj a děkuji za přání, já dostala od manžílka tentokrát kytičku, od mamky uvázanou krásnou kyti a nový náramek na ruku - s přívěsky. no uvidíme co vydrží. nosila jsem předtím takový dost hrubý, musela jsem ho kvůli malé sundat aby ji netlačil. tento je tenký, s přívěsky a krásnýýý.
7. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
kuki potvrzují,jo endie dojed dáme rande!
7. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
autor
no holky co uterý??? můžu taky?
7. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
7. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
sar: Tak ve čtvrtek na tom Andělu???

Já vás dočetla a jdu spát.. Z dnešní noci a dnešního dne to vidím na tulení se k polštáři a ke svému plyšákovi na spaní - pejskovi - mám ju (je to holka) už 16 let!!! :sweat_smile: Dobrou noc a Verunkám hezkou, sváteční :wink:
niki jasně že můžeš :grinning:
Ahojte, Verunkám taky vše nej.. :wink: Mimochodem krásné jméno.
Teď jsem zažila hodinu nervů, takové jsem ještě neměla od té doby co se malá narodila. :frowning2: Malá zase celý víkend ublinkávala a byla celá taková nešťastná, budila se každou chvíli...no a tak jako vždycky.. Normální nutrilon mi celý vyzvracela..tak jsem koupila na doporučení doktora lehčí - dietní Nutrilon proti ublinkávání. No a samozřejmě ho nechtěla..je teda hnusný..chutná po chlebu, je hustý..nechtělo to téct, a když to teda už vysála a polkla, zvedl se jí žaludek..no řev jak blázen. Po třičtvrtě hodiny boje se manža naštval a nacpal ju lžičkou, jak řvala tak jí to dal do pusinky a dali cumel, aby polkla. Dostal do ní 40tku a zbytek se teda dojedla ode mě. Krásně si odbrkla a smála se jak měsíček. Stojí mi to za to? Po mojem mlíku je jí špatně a stejně ho chce, ale já se nevzdám. Prostě jí to musím vnutit..dan jako zkušená matka, nějaký tip? :cry:
7. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
stanny: tak ten nutroš zkus příště víc naředit!
7. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Krásný večer holky....
Moc děkuji za přáníčka, naše spížka se změnila v cukrárnu díky mému svátku, tak mám slušné zásoby na chvilku :sweat_smile:
Zítra jedem na to plicní, měli jsme jet v pátek, ale raději jsem to přeobjednala, bylo tady hnusně a nechtělo se mi do toho počasí malýho tahat.....
7. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
stany - neředit! To je nutrilon AR vid?
7. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
Endie ty jo to je Adélka cestovatelka :slight_smile:
Berryl Ríša je fakt super, jak se furt krásně směje :slight_smile:
7. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
stany - čtu si to už podruhé a nějak nerozumím co se děje. Ty máš kojit a dokrmovat? Proč jí je špatně?

Naše malá si udělala nový režim, prostě si řekla že počátkem 5.měsíce se na starý režim vykašle. Spí dopoledne 2x půl hodiny , po obědě 3-4 a před koupáním už nechce, takže se v půl 8 napucne a jde spát. Dnes usnula ihned jak jsem jí vyndala flašku, ani pokus o krknutí ani přenos do postýlky jí nevzbudil. Půjdu taky protože jelikož v noci spí 9 hodin, mám na pátou vystaráno :angry:
7. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
stanny: a proč neodstříkáváš svoje a nezahuštuješ jí to nutritonem? tou kašičkou svatojanskou, já ji pro malou mám taky do Um kvůli ublinkávání ale ředím to tak že do 150 jí dám 1.5 té odměrky a do 120 jenom 1 lžičku protož je to zbytečně husté a pak se jí bude špatně kakat
7. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
jo tak sjem to přečetla a máš takyten nutrilon, normálně jestli ti vypije 150 tak dej fakt jenom 1.5 té odměrky nebude to tak husté a vypijeto , když tak jí udělej větší dírku do cumlu
7. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
Dan, tak dobrou noc :slight_smile:
7. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
Tak jsem ještě vzhůru, malá si chrupla hodinu a ted s námi koukala na televizi. Už spí tak jdu, stejně jste všichni utekly. Jsem provizorně nappojená na ten starý notas a je to děs, nemá ani myšku tak mi to moc nejde.
7. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
SARON: počítáme s tím ve čt s tím, že dojedem na anděla a ty jsi říkala, že pozjistujes tu hospůdku kde můžou i děti.. jak jsi na tom?

sali: zítra dopo můžu, jak jsi na tom?

holky, malá brečí, jdu uspávat, mějte se papa
7. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
Dan a tak na co jste koukali :slight_smile: ?
Bleško tak dobrou noc a ať rychle spinkáte....
7. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
veru - kluk si pustil na dvd Homolkovi. Jdu chrnět, papa
7. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.