• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
nik..jasně, dojeď v úterý, uděláme slezinu :dizzy_face:

stanny..co to čtu?teda, malá dělá pěkné peklíčko...a nezkoušelas to nějak více konzultovat s doktorem?já vím,žes psala, že máte nějakého ňoumu, ale i tak,víš jak, nemusí tí být mlíkem, nebo co já vím.

dan..nám malá taky blbne,nevím,čím to je...manža je z ní na nervy, protože to vypadá, jakoby se ho bála..u koupání, jak jsme vyměnili ten kyblík za vaničku, tak mě něřve,ale jak ji chytá manža,tak řev až do krmení..asi koupím to pěnové lehátkou do vaničky. no, ale k tomu spaní..ella spí jako eliška, ale večer si ještě dáchne, nicméně pak jde spát, kolme osmé a vstává chvilku po desáté a má hlad :confused: no a pak jí kolem druhé a páté, šesté...No a dneska už třeba ráno vůbec neusnula..Myslíš, že se to vrátí?ty "zlaté časy"?já teda doufám, že jo..ale asi zavolám doktorce v týdnu a zeptám se,co na tu noc mám dávat, at se vyspíme obě..
7. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz
A mě se nechce vůůůůůůbec spát, mě picne.. :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz
Dan tak dobrou noc teď už snad spíte.....
Kuki a myslíš že to lehátko pomůže??? Třeba má akorát prostě období, že chce maminku :slight_smile: .....
Tak dobrou noc, asi už půjdem taky v tv nic nedávají....
7. únor 2010 ve 23:14  • Odpověz
veru...no já envím,právě že ej možné i tohle,ale je mi manži líto...
jinak noc klasika..
8. únor 2010 v 07:29  • Odpověz
autor
ahojki,
kuki lehátko nekupuj já ti ho dovezu nepoužívám ho, leží mi tu na nic. my koupem v hluboké vodě - plné vaničce.
my noc fakt sranda. o půl druhé sebou házela, dřela si rukama obličej takjsem ji asi půl hodiny usměrňovala - usla, ve čtvrt na čtyři papání, a pak od šesti zase šmudlání, vydřžela do sedmi, teď si tam povídá s hračkama, nic jdu ji převlíct a půjdem snídat.
8. únor 2010 v 07:39  • Odpověz
Krásné dobré ranko, tak já se jdu připravit, pak vzbudit prcka a jedem na to plicní.
Kuki, no mamánkovské období mají všechny děti, ono to přejde....
Jinak my koupeme od začátku ve velké vaně a včera jsem se poprvé koupala s malym :dizzy_face:
8. únor 2010 v 07:43  • Odpověz
dobré ranko
noc fakt prdel, vzhůru 23:15 pak 2:15 pak v 5 a vstávalo se v 7, ona se budila jenom 2 x hlady jinak prostě má takové stavy že se přetočí na bok a začně škrábat nehty bud peřinu a nebo pantinel ale přitom má zavřené oči , když jí přetočím na bok tak za chvilku je tam znova a to vydrží i půl hodky dělat :angry:

Jinak chlapa zabiju a bude klid říkala jsem mu že nejdřív když dělá malé jídlo jí musí dát vodu do té flašky a pak mlíko no a hádej to co? :angry: přesně naopak takže tam bylo mín vody a malá mi zatvrdla, pomáhám jí teploměrem ale už si trošku natrhla dupinku miláček můj, já na něho fakt nemám nervy pak si přečetl krabici a řekl máš pravdu, tak doprdele to asdi říkám pro srandu nebo co :angry: :rolling_eyes: :zipper_mouth:
8. únor 2010 v 07:47  • Odpověz
jo a malá pak uslůa díky promítačce od cootons, no ale sotva to dohrálo tak oči hore :grinning:
8. únor 2010 v 07:49  • Odpověz
no a největší pecka, malá měla včera záchvat až se mi málem zadusila a ten mi řekne že je to moje vina že jsem si jí naučila na ruky :angry: :cry: a přitom jí bolelo bříško kvůli němu
8. únor 2010 v 07:59  • Odpověz
prominte za ten sloh ale potřebovala jsem to dostat ven
8. únor 2010 v 08:00  • Odpověz
Endie koukám, že máte doma pěkně veselo :frowning2: :unamused:
8. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
jo u nás je furt sranda
8. únor 2010 v 08:13  • Odpověz
autor
endie opravdu veselo.
hele holky zítra raději dopolko nebo odpoledne???? dopolene jsem schopná být v ově okolo desáté, odpoledne okolo jedné? a u koho?
8. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
8. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
tak holky nevím strašně reší co je lepší, kdyby ten hip byl tak špatná
tak ho stáhnou ne???

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=82434&vGroupOffset=1200&vOffset=60

klidně u mě holky moje!!!
8. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
já půjdu do hami a do hamanka sama mi to řekla dr
8. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
autor
berryl dobré srovnání, ono se o Hippu všeobecně ví že je tam sůl, děs co.
8. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
autor
špatný asi není, to ne ale obsahově tam prostě tu sůl dávaj.
tak jako zase v kaších Hami je přidán cukr.
8. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
dopoledne taky můžu dojet tak kolem 10 hod
8. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
ta sůl je tam prý kvůli štiné žláze prý jí tam není moc tak nevím no
jdu ven s kuki zatím pa kočky
8. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
kuki: no jak byl manža nachlazený, tak jsem ho šoupla do obyváku a konečně se taky vyspal... a malou mi nebudil a mě to nebylo tak líto, že ho budím..

endie: no nemáš to lehké... :frowning2:

berryl: tak u tebe? no souhlas :grinning:
8. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
autor
co bleši přijedeš taky ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: máš to sice krapek dál co.
8. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
Ahojky!

Holky, jestli chcete, pošlete mi do IP mail a já vám pošlu tabulky příkrmů - kdy, jak, co, proč a kolik :wink:
8. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
no jako já se na to fakt v...., byla sjem domluvena s chlapem že mi 20-tého pohlídá přes noc malou abych mohla jít na sraz a on mi ted řekne že se na to necítí být sní sám přes noc :angry: hlavně že já to musím zvládat, hlavně že mi tvrdil že není debil a že to zvládne
8. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
Tak tohle je drsny - měli to holky, co si s něma píšu (z Olomouce):

http://www.ct24.cz/domaci/80294-miminka-se-uci-letat-lekari-jsou-zdeseni/

endie: normálně dej malou spát a vypař se jak pára nad hrncem :sweat_smile:
8. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
ty vole :astonished: normálně mi stojí chlupy na rukou, to je hnus, bobišci malincí
8. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
No ona to prostě nechce ani si toho dudla z flašky už cucnout. Chce jenom prso. Mlíka mám jako dost, ale chtěla jsem jí změnit stravu kvůli zažívání. Pořád se kroutí, blinká a prdí ..a včera už to blinkání bylo co 5 min. Jí to moje mlíko snad nesedí mi přijde.
Endie: když to mlíko odstříkám, tak to z té flašky nevypije právě..ani to čisté mlíčko natož něčím zhuštěné.
Včera jak jsme večer nacpali ten Nutrilon AR po lžičkách a dokojila ju. byla tak bobinka spokojená. Spinkala 5h a tak nerušeně, takže jí to snad pomáhá, ale jak to do ní dostat. Napsala jsem na stránky nutrilonu jestli z toho můžu udělat tu kašičku před kojením, abych zase nemusela kupovat ten Nutriton.. (už mám doma 2 otevřené nutrilony, jeden AR, jeden obyč..ještě nekradem, abych to vyhazovala :angry: ) a nemusela jí to chudině lžičkovat do pusinky.
Úplně mě třeští hlava..chci jí pomoct a nevím jak.
Ale jinak se mám jako dobře.. jsem vlastně šťastný člověk :sweat_smile: ..si tady jenom stěžuju.
8. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
No, mě je zle..to bych v životě Elišce neudělala, at by jí bolelo bříško jakkoliv. Mi to připomnělo, že mi známá říkala, že jim na ARO dovezly holčičku, které praskly cévy v hlavě tím, že ji tatínek vyhazoval do vzduchu. Umřela chudinka malá. "užijte si mateřství" si ta baba dělá srandu, ne? :astonished:
8. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
autor
sali :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
8. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.