• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
stanny: jé, tak to asi není zvyklápít z toho dudlíku, když ju jenom kojíš..kámoška to měla taky tak - a naučila to malou jen trpělivostí...prostě tak dlouho jí dávala flašku, až to šlo...

endi: žejo! A s 3-týdením miminkem!!! :astonished: Mně se z toho chtělo úplně brečet...Chuďátka maly..
8. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
stany: mě psalo několik maminek, když jsem se ptala ohledně té kašičky a řekli mi že prostě některé miminka to mají že ublinkavajím
8. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
a nebo skus jí to dávat s kadinky když zatím nechce flašku
8. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
autor
stany a myslíš že by nepomohl ten Nutriton - dužnina ze svatojánského chleba. prostě ji nakojit a do trochy odstříkaného MM dát nutriton a dát ji to po lžičkách, myslím si že cpát do ní UM když máš dost MM je blbost.

jestli máš otevřený klasický nutrilon - jak velký? můžem se domluvit pošlu ti penízky a t ymi ho pošleš než ho vyhazovat. co.
jako každého věc co dělá ale toto, to je mazec fakt, fuj, magoři
autor
stany zkus kouknout sem na tento odkaz, je tam spousta dobrých rad. držím pěsti abyste to zvládly v pohodě.

http://www.kojeni.net/databaze.php?mc=58
8. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
autor
stany nebo injekční stříkačka já tak malou dokrmovala skoro dva měsíce. pak jem si ji naučila na flašku ale jen na to Tommee tippee, aven ani nuk ani mam nechtěla.
8. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
je v telce je můj oblíbený filmeček - poslední mohykán,
8. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
endie: chlapi mají silácké řeči... nechceš ho taky strčit na balkon? :grinning: to musíš na něj jinak.. chvalit, chvalit.. jako, ze je ten nejsikovnejsi a jak to tu zvladne apod. no ikdyz si to nemyslis :wink: :grinning:
8. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
jo to létání je fakt hnus!
8. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
niki: malá na něho taky kouká :grinning:

bleško: snažim se ho chválit, jenomže pak udělá nějakou hovadinu a je konec
8. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
Niki: jseš moc hodná..ještě se pozeptám tady okolo. Mám tip na jednu mamču co by si ho mohla vzít. Ale si zlato.
Asi dneska zajedu do lékárny koupit tu kaši..nebooo při poledním krmení to zkusím ještě z té injekční stříkačky. Jééé to budou nervy. A holky jaké používáte savičky..jako velikost. Jsem včera zničila 2 od Aventu, jak jsem tam dělala větší díru..no až tak dlouho, až byla zase moc velká :unamused:
Já už se normálně musím smát, už mi z toho šibe .
8. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
Holky, kolik je u vás stupňu? Z okna vypadá, že je nádherně..ale nějak mi stávkuje teploměr..
8. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
autor
stany já používám vše od značky Tommee tippee, mi avent Beri nechtěla neuměla z něj sát.
teď už dudlík 2.
8. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
To je investice to těch holek..a pak že jsou holčičky náročné až jsou větší :grinning:
jééé mít takové usměvavé zlatíčko jako má berryl.. třeba bude takové to druhé :sweat_smile:
8. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
autor
je tak jsem zjistila že máme 20.3 sraz ze základky, to bude paráda.
8. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Ahoj Stany, nám vyhovuje jen Nuk flaška a dudlík č.1, ten je do 6 měsíců na mlíko a zvlášt prodávají na kaši. Porad se s doktorem, neřeš to sama, my jsme zkončily na jipu protože jí měnily každou chvilku značku mlíka. Ten žaludek to nezvládá. Na kluka jsem měla AR ,je to moc dobrá věc, nebála jsem se ho položit hned po jídle protože mi nikdy neublinkl. Je tam složka nějakého chleba. chce to čas, kup dudlíka který se nejvíc podobá bradavce a ten nutrilon musíš dát ihned než zhoustne, musí zhoustnout až v žaludku.
8. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
ahoj holky tak zítra u mě viděla bych to dopoledne co? Ráďa chodí kolem 15.30h z rachoty, ale můžu ho poslat na nákup :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
autor
stany neboj Eli bude taky usměvavá, uvidíš, pár týdnů každé mimije jiné.
8. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahojky,holky-Týnko kolik máte na teploměru stupňů?Mě se taky zdá že nám nějak blbne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a gratulujeme Ríšánkovi ke krásným 4.měsícům :dizzy_face:

Endie normálně mu jí dej a vypař se :grinning: Teda zasloužil by ten tvůj chlap :angry:

Stanny no já nevím,raději se fakt poraď s mudr.Kamarádce malý blinkal její MM a prostě ho nemohl,měl na něj alergii,on se prý najedl a za chvilku všechno opět vyzvracel.Tak přestala kojit a začla dávat UM a dobrý,no ale jim to UM v pohodě sedlo.A škoda že vám ten lefax dělá zle,nám pomáhá,malý z něho prdí o sto šest :slight_smile:
8. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
petul -6st
8. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
autor
ještě mne napadlo jak píše petul stany, nejez ty nic mléčného, mohla by to být alergie na bílkovinu kravského mléka - a to lze přenést před MM.
ael určitě bych to řešila s Dr.

holky asi mne nebudete mít rády, já možná zítra nebudu moci, kamarádka co semnou chce do polska bude asi moct jen zítra, ale jistě to budu vědět dneska odpoledne.

jinak kdybych nemohla zítra tak můžu ve čtvrtek, pátek to je mi fuk.
8. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
dan: já vím..už nic jiného zkoušet nebudu. Ten AR mi doporučil doktor, tak proto ho mám. Malá ti pořád plakala, ne? Moje Eliška neplače, jenom tak pořád smutně kouká :fearful: není to prostě spokojené miminko, ublinkává a je nevrlá, protože má prdíky.
petul: ten Lefax je silnější a fakt to nezvládá, ale koupila jsem včera ten babycalm a to je ok. Aspoň něco pozitivního.

A s těma flaškama jste mi fakt poradily..každá má úplně jinou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jednou to bude dobrý, já vím.. a od včera jsem zhubla skoro 2kg..to je adrnalin :astonished:
8. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
A to mléčné nejím už tak měsíc.. Doktor řekl, že zatím zkusit toto a pak vyšetření. Tak počkám do čtvrtka.
8. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
PÍSNU TI DO IP
8. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
Ahoj holky..tak jsme dneska trhly rekord..spala mi 8,5 hodiny :slight_smile:) až jsem se chodila v noci dívat zda dejchá :slight_smile:))
Bleško - ta restaurace je někde uplně mimo..takže pardon..ale i tak bych to na tom andělu viděla..přinejhroším přímo
8. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
Šari dobrý :slight_smile: Taky se nám někdy stává že vydrží i 7 hodin,ale to je opravdu málokdy :slight_smile:

Ty jo stanny to musí být nervy :confounded: Drž se,ať se vám tohle brzy zlepší!!!

Niki to je škoda,já jsem zrovna taky uvažovala,že bych se s vámi taky slezla :wink: Tak to neva,třeba jiný den :wink:

Holky prosím vás jak oblíkáte prcky?Já vím že už to tady několikrát padlo,ale já už si nepamatuju co jste psaly,já mám totiž pořád pocit,že ho třeba oblíkám málo a zase úplně šíleně moc ho nabalit nechci :unamused: Já dávám na oblečení fleecovou kombinézku(není nějak extra teplá,mám ji na fotce,jak tam držím Vojtu,taková žlutá,),teplou čepičku,fusak,na fusak zavinovačku jako deku a přiklopím tím vrškem.Není to málo?A když je dost zima,tak plinku přes obličej.
8. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
saron: a jak jsi dopadla dnes na zkoušce? Měla jsi ji nebo až zítra? A ta restaurace, kterou jsi myslela je kde? Na andělu ale nevím kam zajít.. tam je docela hlučno všude nebo nahuleno, tak nevím no. A 8,5hod no to by byl můj sen :grinning:

petule: záleží dítě od dítěte, někdo je rád oblečený někdo skoro vůbec... já ted jak je -7C tak dávám malé bodyčko, punčocháčky, na to teplejší kalhoty a svetr nebo mikču s kapucí a celou ji hodím do oteplovací kombinezky a do fusaku s dekou. Ale zase u mě je rozdíl, že já nemám uzavřenou korbičku, já mam takový ten kočárek, co z toho pak můžeš udělat sport.verzi.
8. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
autor
petu tak já davám malé, body s dlouhým rukávem, většinou má polodupačky nebo tepláčky, flisovou mikinku ale není vůbec hrubá, pak kombinezku - ta na fotce je ale taky tenká. a emitexový fusak, když je věká zima tak do fusaku dávám ještě flaušovou deku z Ikea. čapici dávám bavlněnou, koupila jem i flisovou ale tu nesnese je spocená jak kůň. takže si myslím že ji taky málo oblíkám. :slight_smile:
8. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
tak jsme došly 3 hodinky venku a malá ještě spí v kočárku :grinning:

v Rosmanovi mají akci na hamánka za 10 kč a ktomu ejště 4+1 zdarma takže 40 za 5 ks a na hami zeleninové příkrmy za 19 takže nakoupeno a spokojeno

jinak ja malou oblíkám tak že má body dupky, na to soupravu trepa teplákovku na to kombinezu a do fusaku a ještě děku :sweat_smile:

holky chodí vám taky ty vzorky?
8. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.