• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Aha,dobrý,takže každý jinak :grinning:
8. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
my máme bodyčko s dl. rukávem, punčošky, na to tričko s dl. rukávem stejně tenké jako bodyčko a dám ho do emitex zimného fusáku, čepičku letní páč byl spocenej, na fusák deku tenkou a je to

plenka na obličej by se neměla dávat, prej jak na to malý dýcha tak ona vlhne a může to způsobit omrzliny
8. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
taky mám emitex fusak :grinning: zelenej s vločkou :grinning:
8. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
endie ano chodí
v rosmanu jsme byly ráno s kuki
8. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
jaké vzorky??? mi nic nechodí
8. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
autor
já dávám na ten vršek více vrstev protože Beri nechce mít ruce schované ve fusaku, hned jak může je vatáhne.
8. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
niki taky máme ruce venku :grinning:
8. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
aha,tak díky za tu plínku,raději teda dávat nebudu :confused: Já už zas hodinu kojím,malý blbne u prsu :angry:
8. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
mě ted přišel vzorek nutrilon kaše rýžové,

niki: jestli jsi v porodnici vypisovala ten paírek s prenatal boxu a odevzdala tak ti to taky začne chodit
8. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
autor
aha vypsala a neposlala :frowning2: myslíte že má cenu to ještě poslat. já jsem se registrovala na Hami to prý taky pak chodí vzorky.
8. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
endie: jaké vzorky? .. aha to jsem vypsala a jeste mi nic nezačlo chodit :unamused:
no nic jdu malou oblíct a jdu se sali ven.
8. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
Hami mám taky :grinning: , jo určitě to pošli za to nic nedáš vzorky chodí vždycky k určitému měsíci
8. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
autor
já jdu malou obléct do šatiček a jdeme na hodinu a půl jezdit a pak na vítání občánků :slight_smile: přijdu tam pěkně vymrzlááá
8. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
niki: jéé tak udělej nejake fotečky, rada mrknu :slight_smile:
8. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
8. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
zvažuju když je ta akce v rossmanu koupit už něco do zásoby..sice ted ještě přikrmovat nebudeme ale doma to být může že :slight_smile:
Niky jeee ta bude fešanda.. škoda že u nás vítání není :frowning2:
8. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
my na Vítaní nejdeme, náš uřad Umob-Jih to dělá tak že si to musíš zařídit sama a já nemám čas tam lítat

Taky jsem si udělala zásobu a ted žvažujuv DM- mají akci na hami ty velké ovocné 4+1 za 99,- ale až od 6 měsíce tak nevím

Niki: ta bude krásná pak hod fotečku :dizzy_face:

Jo holky příští týden v pátek dělám takové uvítání Adélky do společnosti(dříve sjme to nestihli) příjdou kamošky s dětmi i bez tak jestli chcete tak příjdte budu ráda :grinning:
8. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
Endie vítání Adélky? :grinning:
8. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
my nakonec na vítání taky nejdeme máme jít teď v neděli
8. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
:grinning: jojo vítání Adélky, kamošky to taky dělali když se jim prckové narodili tak ted to chtějí po mě
8. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
holky tak já asi zítra nedorazím, musím tatku odvést na operaci ruky a tam na něho počkat a pak ho odvést zpět :unamused: co takhle ve čtvrtek?
8. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
bleško to je ten bryndák co máme
http://www.slune-cz.cz/sassy-bryndak-s-korytkem/
8. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
dostali jsemm penízky a chtěla bych tuto židli moc se mi líbí jen zvažuji barvu která se vám líbí?

http://avit.cz/detail/produkt/7
8. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
8. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
Týnko mě se líbí sea dreams :slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
berryl..mě se líbí ta friends, ale jako že bych se nemohla rozhodnout proto,že mají 10 hezkých potahů, to teda nee :sweat_smile: Jinak jsme dojela s řevem, takže jsme na tu flašku zapomněla, nicméně má pěkně rozhozený den, po obědě spala hodin ua už je zase hore :angry: takže jsme skoro nic neudělala, mě picne..

petul..já oblíkám asi jako nika. podle mě oblíkáš dobře, ale každé děcko je jiné, ella vypadá vedle některých kolegyň odsud z koníka, jako bychom neměli na hadry, že holky :grinning: :grinning: taky ji oblíkám míň, ale je to i tím, že doma máme chladněji, je asi otužilejší - no každopádně po mě to aso nemá :sweat_smile:

Jo a jinak já můžu teoreticky každý den, akorát jeden den v týdnu mám jet taky s kámoškou do poslak,říkala,žem idá vědět co nejdříve,takže uvidíme, buď se přidám nebo nee.

endie..vítání adélky, to mě taky pobavilo :grinning: ale zase jto hezké,takové americké, dárečky a tak,ne?tomáš místo toho vítání na úřadua bude to 100x lepší
8. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
No už jsem objednala novou kombinézu z MMB,máme všechny malé a jednu která byla dobrá jsem rozbila a zrovna tu nejoblíbenější.Nešel mi zapnout zip a jak jsem se vztekla a zarvala,tak jsem to rozervala a zip mi zůstal v ruce a ještě jsem se hádala s Tomem,protože mi řekl,že se to nemuselo stát,kdybych nebyla taková cholerička :grinning: No a já že to není pravda,no ale přiznávám,je to pravda :grinning:

Kuki jak dlouho ti trvá než dojdeš k Týnce?A kudy chodíš?Si to nějak neumím vybavit...
8. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
petul..no já chodím ke sparu apak po hlavní třídě, když nebyl sníh, tak jsme tam byla tak az 15 minut?teďka mi to trvá déle...je to odsud kousek. a s tou kombinéuou, to je smůla, já ji dneska taky málem zarvala :grinning: a t jsme se snikým nehádala, jenom ella furt kopala nohama :rolling_eyes: jako s ní je ot komedie, ona je nejrychlejší sundavač ponožek na světě!furt šmrdolí nohama o sebe, sundá je, já je obleču a než si sednu na gauč, má je zase dole :angry: asi nechce,aby seděla nebo co....
8. únor 2010 v 15:48  • Odpověz
nik..jo, já ti zapomněla napsat k tomu lehátku :grinning: máš to pěkové?kdyby jo, tak bych ti byla vděčná a zaplatím ti ho, stejně bych ho kupovala
8. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
No tak jsme doma, Niky se najedl a šel spinkat....
Niky jeee tak nezapomeň pak dát nějakou fotečku, jak to Berušce slušelo :dizzy_face:
Endie, to je krásný to vítání, my to chtěli taky udělat, ale jako do rodiny (manžel má hodně příbuzných), ale nějak to nevyšlo, holt by to stálo nějaký peníze a manža bude slavit letos třicetiny a už to bude něco stát, tak jsme to nechali být....
Dneska jsme s manžou studovali příkrmy v DM a řeknu vám teda jako ty příkrmy pak už s masem to je vzhledově fakt zvláštní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ...
8. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.