• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
endie - ted jsem byla taky v Rossmanu a nakoupila, přesnídávky do zásoby a ty štávy velké 6ks za 69,- + plyšák, jinak stojí jedna 19,90, kupuju to do zásoby ikdyž to ještě nepijem, protože pak to je moc peněz najednou. Příkrmy za 19,- taky, a Hamánka i od 6.měsíce. To se nezkazí a navíc kluk miluje přesnídávky a já je odmítám kupovat protože jsou drahý a tady vyjde kus na 8,- což je bomba. Nevíš do kdy ta akce platí?

kuki - to nemá rozházený den, to je normální, kluk mi v tomhle období byl 1,5 hodiny vzhůru a 1,5 hodiny spal.

Malá dnes snědla půlku skleničky příkrmu, 60 ml mlíčka a začínáme najíždět na režim svačin, ve 3 snědla 120ml mlíčka. Kluk si otevřel přesnídávku a dal jí 3 ĺžičky a ona brečela že víc nedostane :grinning: ale přesnídávky se ještě bojím.
8. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
veru..u nás to dopadlo stejně, taky jsme to odložili i v rodině, nějak jsme je tady všechyn nechtěli, tak chodí postupně a i tak ztoho máme někdy hlavy jak balony :grinning: jo a příkrmy vypdají fakt zajímavě, tosouhlasím :grinning: já měla sebou příkrmovou expertku berryl, takže jsme vzala jenom mrkev s bramborem..ale třeba boloňské špagety nebo maso s rýží znělo dobře :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
Kuki :slight_smile: , no fakt jsme se nad tím taky pokochali, no na nákup je ještě čas, tak pak snad bude taky někde nějaká akce, ať uděláme zásoby.....
Jo a jinak teda jako v Tescu mají novou kolekci oblečků, ale jako nic moc, pár kousků hezkých,ale měli hezčí, tak jsem koupila jen dvě trika s dlouhým rukávem (ale už 6-9měsíců na teď toho má už hoooodně) žluté a zelené jedno za 75,- :slight_smile:
8. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
autor
tak zítra můžu přijet.
8. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
tak v kolek všechny dorazíte? jen nestihnu asi do krámu, tak něco vymyslím ať nemáte hlad sucharky jedny moje :grinning:
8. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
autor
berryl já tak mezi devátou desátou, můžu ti písnout jak budu vyjíždět, pak cca 45 minut.

jinak super mms co, hodím tu fotku sem, fakt jsem se pobavila.

jinka vítání bylo fajn, a fotky nemám protože budou profi až si je vyzvednu příští týden, sice jsem měla sebou foťák ale .... a než jsme šli řvala a jak sjem se vrátili tak taky, takže smůla.
8. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
dan..no možná nemá,ale dneska určo jo, protože jsme s ní byla dopo venku a ot nikdy nehcodím..tak to prospala a pak odpoledne spí, jakoby spala dopo,trhaně. taky jsme nakoupila hamánky do zásoby, ale kdo ví, jeslti je do té doby nesežeru :grinning: to je fajné, že by Eli tak chtěla, počkej, beztak pak nebude chtít,až dojde na lámání chleba :grinning:

berryl..klííííííííííííííííd, já vezmu mufíky :grinning: kdo to tu bude jíst?mi už lezou i očima...
8. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
berryl: u vás je vítání o víkendu? :astonished: Ten bryndák je super.. nějaký jsem dnes pořídila, ale tento vypadá lepší.. a super, že to je na suchý škrk, než já ji to zavážu tak je celá brunátná :slight_smile: Mě se líbí whale :slight_smile:

kuki: já mám to pěnové :slight_smile:

saron: tak mě napadlo, než courat po Andělu kde ani nevíme kam zajít, nechceš dojet už těch pár stanic na Luka a tam si dáme sraz, je tam Panerie cukrárna a je to tam v pohodě, dá se tam zajet s kočárkem, jsou tam moc hodní, mě tam kolikrát i ohřívali vodu, naprosto tam není v ničem problém, a nekouří se tam. V klídku vypijem kafíčko a bude.. co ty na to?Je to na jedné trase B, což je taky ideální..
8. únor 2010 v 17:34  • Odpověz
autor
berryl přesně, já taky něco vezmu, ju.

bleško fuj já sucháče věechyn přešívám a ruším, nemám je ráda ani beri, nesnáší ten zvuk co to dělá.

vše předělávám většinou na patentky - jako jsou na bodyčkách.

jinak já přesnídávky nekupuji,mám domácí, první várku jen jablíčka, ale teď bude moje mamka dělat kombinace - jablíčka s borůvkama, s hruškama, banánem, broskví. to se bude Berinka mít.
8. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
nik...to se teda bude mít! :dizzy_face:

Holky, já se na ten zítřek těším!
8. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
niki: aha :grinning: no tak každý má rád něco jiného hihi jj taky bych si dala mnam mnam

kuki: co bude zítra?
8. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
endie pridáš se? Tak mi dejte vědět az vyrazíte at se stihnu převlect aspon z pyžama :slight_smile: blesko ano vítání je k neděli v 9h ráno!
8. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
Já taky něco donesu :wink: Kuki a v kolik jdeš ty?Já asi půjdu kolem 9-10
Tak jsem si dala pomeranč a uvidíme co na to Vojta :sweat_smile:
8. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
bleska..no úterý přece!ty se netěšíš na úterý??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no slezem se s holkama :dizzy_face:
petul..já půjdu, až ke mě dojede nikča, má tady židli - a pak společně vyrazíme

Miluju tyhle akce :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
Kuki oki :slight_smile: Prý ty se netěšíš na úterý :sweat_smile:
8. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
autor
bude to paráda. :slight_smile:
taky se těším, snad nenapadna moc sněhu :slight_smile:
8. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
holky nic nenoste mám zásoby hamanků :slight_smile: !
8. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
Já vam to závidím !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Klidně bych snědla místo kafe hamánka, hlavně že bych byla s vámi. Dnes jsem jela kočárkovat do města zase sama. :frowning2:
8. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
No jestli napadne moc sněhu,tak jsem v pr... :astonished: Ale nějak to vymyslím :slight_smile:
8. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
Dan přijeď :slight_smile: Já taky většinou kočárkuju sama :frowning2: Zítřek je vyjímka :slight_smile: A tady u nás jsem si už všimla dvou mladých mamin vedle z baráku,tak se je vždycky snažím dohonit,že bych navázala jako kontakt,ale jsou nějaké nepřístupné :sweat_smile: Vždycky to zabalí a jdou domů :grinning:
8. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
se tu smeju Pěti představa, jak pronásleduješ maminky :slight_smile: a snaží se s nima navázat kontakt. Aby na Tebe nezavolali policii za obtěžování
8. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
:grinning: pronásleduješ maminky, taky se bavím :grinning: No já vidím příležitost k seznámení na tom vítání, máme ot tedka o víkendu, musím si taky někoho vytipovat, ať furt neotravuju berryl :grinning: :grinning: A jak pojedeš?nebo půjdeš?
8. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
Ach jo holky, vy se máte, já bych tady taky někoho brala, ale holt tady to je na nic, tady se všichni znají se všem a to já nemám ráda, když se člověk bojí něco říct :unamused:
8. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
Bleško ok tak já dojedu , je to sice přes celou Prahu ale koukám, že je tam i dobrý výlez s kočárkem :slight_smile: v kolik tam??
Peti a Dan, to mě mrzí že kočárkujete samy.. já si tady na koníkovi našla holčinu co má o rok starší mimčo, a bydlíme kousek od sebe..tak kočárkujeme spolu ona z ná další maminy tak pár mimin taky v okolí znám..a i sama sjem se jednou seznámila.. jinak jak bydlíme v novostavbě tak je tu kupa mamin.. já myslím, že je to tím, že je zima..uvidíite až bude hezky..budete sedět na lavičce a tak nějak to půjde samo :slight_smile:)
8. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
kuki mě můžeš obtěžovat kdykoliv jsem rada! Máme stejně staré děti tak je to fajn!
8. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
sar - u nás je to tím že bydlím v oslíkově a do města dojíždím.
8. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
Já taky bydlím v oslíkově :grinning: Jako holky tak žhavé to s tím pronásledováním zase až není :grinning: No ale kdo ví proč přede mnou zdrhají že? :grinning:

Kuki jdu pěšo,na autobus nenám,zkrouhli mateřskou :grinning:
8. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
Na chvíli se s vámi loučím,jdeme hrát člověče nezlob se :grinning:
8. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
Dan..jasně to chápu to je jiná...jinak já taky pocházím ze severu..z Litoměřich a dost jsem byla i v MO, nebo v Litvínově..
Peti to si neber osobně :slight_smile:)
8. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
Holky nemám na ten starý pc nervy, každou chvilku mi to spadne a na Petrovo můžu jen dopoledne. Mějte se hezky. Malá spala přes den 2x hodinu a ted spí od půl 7 tak jí jdu vzbudit a koupat. Pa
8. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.