• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
dan..to se ti nedivím,že to balíš, staré kompy jsou na prd..no, ono některé i nové jsou na nic - my dostali takový malý noťásek ke kamnům, jak byla akce v mountfieldu a na net to teda stačí - al jsou dny, kdy stránka najíždí 10minut a to je na provaz..ale zase na pevný se dostanu, když tam manža pracuje,tak lepší než drátem do oka.

saro..tos udělala hezky s těma maminkama,takhle se pěkně seznamovat :slight_smile:

berryl..tak jo tetááá, tak já ti teda zůstanu :grinning: :grinning:

Já totiž moc maminek neznám ,vlastně skoro žádné a nikoho, kdo má mimča jako my,většinou starší,no. A to je pak těžko se domluvit, každé děcko jiný režim, s těma mrňatam se to zatím dá pěkně zvládnout.

Jo holky a malá mi u koupání neplakala, smála se jak měsíček :confused: To ani manžovi nemůžu zavolat....
8. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj, jsem tu nová. Mám skoro 4měsíčního kloučka Pavlíka. Narodil se 13.10.2009. Vážil 2970g a měřil 45cm. Na 3měsíční kontrole vážil 5280g a měl 57cm. Všechno jsme dohnali. Já jsem Jarmila a jsem z jižních čech. Bude mi 24let a mám první mimi.
8. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
autor
kuki ale můžeš.
petul jedině bych tě vyzvedla autem a dovezla ke kuki a pak by jsem šly pěšky :slight_smile: udělám taxi jen nevím jeslti semi do auta vejdou dva kočárky :slight_smile:

já jsem si dneska vzala na jednu maminu tel na vítání. už jsem se několikrát potkaly, nejprve v nemocnici před porodem na kontrolách, pak v porodnici, já nastupovala ona šla za den dom, u Dr. s kyčlema, ma malého Míšu, je o 4 dny starší. je to taková moje krevní skupina :slight_smile: slíbily jsme si že až bude líp a tepleji že se sejdeme.
8. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
jéé Niki to jseš hodná,ale to né,to bych ještě musela brát vajíčko a to všechno do toho auta nedáme a nebudu tě zbytečně honit ke mě :slight_smile:

Jé holky vy se tak hezky párujete a já furt nic :frowning2: Kuki a Berryl až sleze trošku ten sníh a bude nad nulou,tak vás budu otravovat a na jaře se mě nezbavíte :grinning:

Dandulko tak dobrou a hezké sny vám oboum holky :slight_smile:

Ahoj Jarmilko,vítej k nám :wink: Co nějaké fotečky? :slight_smile:

Šari a co jsem si neměla vzít osobně?Já o ničem nevím :slight_smile:
8. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
autor
Jarmilko vítej, je další klouček a Pavlík je krásné jméno :slight_smile:
8. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz
autor
našla jsem v albu tady jedné maminky jak dělali odlitek, už se těším až to budu dělat já :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=1050042#navigator
8. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
jarmi..vítej!hezký medailonek jsi o sobě napsala :grinning: a přihoď fotky, ať vás můžeme s malým orknout :wink:

petul..já se tě ráda nezbavím :grinning: :grinning: a jak to máš ke mě daleko?myslím pěšky, páč až budeš mít jenom rodičák, tak to nebudeš mít na jízdenku tři roky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
nik..ta fotka předtím je suprová!jak ho krmí, aby vydržel :grinning: a ty odlitky vypadají dobře, pak se to hodí jako těžítko, je ot pěkný kus :confused: :grinning:
8. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
autor
kuki :grinning: to je pěkné s těmi jízdenkami. hm tak to já už k vám nebudu moci,nebudu mít na benzín :slight_smile:

no já tu sadu na odlitek mám ale zatím nebyla příležitost.
8. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
nik..hele,nebudem se strašit,jo? :grinning: hlavně že bude na net :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
Jarmilko a Pavlícku ahoj! Petulek já jsem pěšky teď v tom sněhu u kuki za 25min no a ty tak za 45min bych řekla. Az opadne sníh tak to bude rychlejš. Já bych si tak zítra přála léto asi půjdu chytnout na rybník nějakou zlatou rybku. Niki super že si našla nějakou maminku. Blesko kde jsi?nezavřel tě manžel na balkóně?
8. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz
kuki: neprovokuj jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

petule: jsem se posmála na pronásledování mamin... bych se docela bála co taková mamina po mě chce :grinning: :grinning: ale to já bych se zase zkontaktovala :grinning: :grinning: jsem se dala onehdá do řeči i s jedním z ochranky :grinning: :grinning: a pak ještě s druhým... asi jsem potřebovala pokecat :grinning: :grinning:

saron: no právě, je tam i dobrý výlez a jsou to všechny výhody :slight_smile: a my tě za tu cestu se sali dobře odměníme, že sali :slight_smile: :sweat_smile: Tak mezi 13,30 až 14h? nebo jak ti to vychází s kojením?

holky, až dojedu do OV, můžu vás taky obtěžovat? :grinning: :grinning: a těším se, až pak večer zapaříme a ne že mě dáte košem jo? :grinning:

dan: to bych na to taky neměla nervy... a kdy ti půjde zase tamten?

jarmilko vítej :slight_smile:

niki: co to je za odlitek prosím tě?

holky, jsem nějaká unavená.. potřebuju dobít baterky, už jsem musela být unavená v tu so jak jsem manžu zamkla na balkoně :grinning: v neděli jsem prospala dopo 1,5h a odpo 3h, ještě že mám hodného manžu a postaral se o malou. Dnes jsem mu předala malou kolem 18h, dala si horkou sprchu a natáhla se v ložnici a vytuhla.. vůbec jsem neměla sílu vstát... a byl ochotný malou i uložit, ale ona prostě v posled.době chce mě.. takže tam usínala se šíleným řevem, až jsem šla manžu vystřídat.. bude to mámina sukýnka :grinning:
Tak já jdu do hajan, mějte se mooooc krásně. Zítra jdu do práce podepsat daň.prohl. a tak za ženskýma pokecat a zjistit co nového a tááák, takže tu nebudu a nahlásím se asi až večer.
8. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz
Bleška kočárkuje s ochrankou :grinning: A o čem jsi s nima kecala? :sweat_smile:

Holky jdu spát,těším se na vááááááás :wink: pa zítra
8. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz
Ahojte, holky! Přeju dobré ranko! Všichni miu tu ještě spí..Naštěstí! Jen já vstávala s Filipem - vzbudil mě takovými něžnými slovy: Miláčku, Marley se zase pos...l a už nemám čas to uklidit :frowning2: :unamused: :sweat_smile: No, náš pes má střevní potíže už od soboty a ne a ne se z toho dostat. Myslím, že se mu už o rýži k večeři zdají noční můry! Tak sem mu včera dala rýžu s kousky masa, aby se nám z něho nestal chrt a on se mi za to odvděčil hromádkama... (dobrou chuť, pokud právě snídáte :sweat_smile:)

nika: ty odlitky nemají chybu! taky do toho půjdu :wink: A jak ho krmili - to bylo vážně vtipny!

sar: Sme se domluvily s bleškou, že veškeré informace o srazu bude podávat ona... Ale tak asi v jednu nebo ve dvě? Bleško, v kolik teda??? No a jinak v té Panerii je to fajn - viz album blešky :sweat_smile:

Ahojky, Jarmilko!

dan, nebuď smutná! Vždyť za tebou v létě dorazíme všechny!!!! :sweat_smile: :grinning:

Jinak my měli včera doma krizi - a všechno kvůli nefunkčnímu vysavači - no není to sranda??? Filip ho teda trochu opravil, ale právě že jen trochu - prostě ten vysavač netáhne.. Tak sem prohlásila, že koupíme novej a Filip mi na to řekl, proč bych kupovala novej, když tenhle saje...Tak sme začali diskutovat a přirovnávat to ke koncvici - že je to jako vyhodit konvici, která funguje a já na to, že která sice funguje, ale nevaří atd. :grinning: No a skončilo to hádkou, mým brekem a Filip si šel ven zapálit :grinning: :grinning: :grinning: Pak sme si teda řekli, že my se přece nehádáme, tak jako o co go.. Ale ten vysavač stejně koupím! On je takovej škrt - to ani není možny!!!!No, Pražák..

Nevím, jestli to bylo tou hádkou (že by to malej nechtěl poslouchat?), ale malej usnul hned, jak sem ho dala do postýlky a vzbudil jen o půlnoci na jídlo a teď ještě chrní... Já mu dávám vždycky na noc po kojení 100 nutrilonu a jak sem byla taková nesvá z toho všeho, tak sem mu udělala jen 50.. Si říkám, jestli já ho tou 100 nepřejídám a pak se mu třeba těžko spí.. Jenže - dávala sem mu 100 vždycky a to spal taky jak dudek.. No já nevim. Tohle je na mě už vysoká matika.....

Jéé - sem se po ránu tak hezky rozepsala... :sweat_smile:
9. únor 2010 v 06:30  • Odpověz
sar: Ježiš - teď tu čtu blešku - ona už napsala v kolik :sweat_smile: Já se sama ze sebe zbláznim...

blecha: hele, jak můžeš být unavená???!!! Vždyť máš houby!!! :sweat_smile: (sem si rypla)

Holky, vy ještě spíte??!! Tak šup, hore! Vstávat!!! Halóó´!!! Budíčééék!!!! :grinning:

Aha. Tak to sem jen ťukala do klávesnice a vzbudil se malej :sweat_smile:
9. únor 2010 v 07:49  • Odpověz
sali - nene, já nespím, my jsme ve starých kolejích, v 21 hod. usíná sama a hned, jíme v půl 3 a vstáváme v 6. Doted jsme si hráli, snídali atd. ted usnula. Jsem na Petrovo notasu (co dostal ode mne k narozkám) :wink: . Ten rozbitý pc potřebuje přeinstalovat a není kdo by to udělal. Ty ses rozepsala po ránu. To víš, tady jsou takhle brzo jen vyjímky :grinning: u beryl se spí do oběda, bleška je unavená - hele možná ty houby nejí ale chodí je sbírat a holiny jsou těžký tak je unavená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ta mě zabije.
9. únor 2010 v 08:08  • Odpověz
dan: Ahojky!!! Neboj, tě před bleškou ochráním!!! :grinning:

Malej je po snídani.. No, nechci to zakřiknout, ale vypadá to a klidný den. Venku -5st. a lehce poletují vločky... Já z té zimy začínám mít vážně psotník!!!!
9. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
jarmilko vítej.

Vy jste případi, jedna šmíruje maminky, druhá flirtuje s ochrankou..... :wink:

Tak holky a´ž se slezete tak si dejte dorta i za mě :frowning2:

Jinak mám strašnou radost, nevím co to malou popadlo ale od včera má hrozný záchvaty smíchu ale hlasitý, to je tak krásný, ale já nevím jak to natočit a vložit.
9. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
No to mi povídej, mě už hrabe. Dnes se pojedu cournout po Globusu a pojedu koupit cca 20 těch přesnídávek, protože je klukovi odpírám že jsou drahý a když jedna vyjde na 8 kč tak mu je dopřeju. Jako prcek je nejedl a ted je miluje. Elišce dnes udělám bramborovou kaši.
9. únor 2010 v 08:13  • Odpověz
Dobré ranko

mě tak štve že nemůžu za váma :frowning2: ale za půl hodky jedu s tatkou na tu operaci :unamused:

dan: v globusu je akce?
9. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
ahoj holky, zdraví a přeji pěkný den
napíšu později
9. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
endie: tak ať to dneska s taťkou dobře zvládnete! :wink:
9. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
děkuji, tak jednu ruku už má operovanou a dneska jde na druhou (karpalní tunel) minule mu stoh bylo hodně špatně sotva dolezl k autu, tak tentokrát sním musím až tam a 2 hodiny čekat, si musím koupit nějaký časák :slight_smile:
9. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
endei a kde ho operují? že bys na ty 2h dojela bydlím v Porubě
9. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
taky jsem nadtím uvažovala že bych přijela ale operujího na Fifejdech :angry: a musím tam zůstat
9. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
aha to je škoda :frowning2:
9. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
Tak malá se nacpala bramborovou kaší, mlíčkem a usnula jak špalek :slight_smile: Mám práci tak zatím papa.

endie - v globu není akce, ale doma se nudím tak jsem chtěla jet cournout, ale vylezlo tu sluníčko tak půjdem ven.
9. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
jo a nás mrkev nestaví, po.....a se až na záda.
9. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
Tak já sem uvízla doma :sweat_smile: - měla sem v plánu jít ven, al emalej mi vytuhnul v postýlce a už hodinu spí :astonished: Mi ho asi někdo vyměnil!!!! :sweat_smile:
9. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
tak holky máme za sebou mrkvičku :grinning: a očividně jí chutná, tatík ted leží a spí aspon bude klid :grinning:
9. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.