• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
malá spí v postýlce tak mám klídek dvojnásobný :grinning:
9. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj holky..tak jsem byla za kolegyněma v práci..a podepsat daně..jsem dvě co máme mimčo.. mladý team takže už další dvě mimčo zkoušejí tak je to sranda..jak malou pozorujou a tak :slight_smile: ale řeknu vám jsem uplně KO.. chci ještě udělat závin ale co budu vařit k včeři nevím.. musím něco vymyslet.. maso mám v mrazáku takže vůbec nevím..co děláte k večeři vy?? :slight_smile:)
9. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
ahoj holky děkuji všem co přišly za návštěvu bylo super

Dan tady je tak hnusně, že nechce člověk ani paty vystrčit z domu a vy máte sluníčko ach jo
9. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
autor
jsem doma, ceste v poho, beri řvala jen chvíli jakjsem ji dala do autosedačky, cca k Vodárně, teď už se budí :slight_smile:
díyk moc bylo to skvělééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé, Týnko díky za azyl :slight_smile:
9. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
Ahojte holky,
tak my došly domů s řevem, ale celkem hysterákem :unamused: Samo,že když jsem za tebou, nik, zavřela dveře a svlíkla ji, tak pusu od ucha k uchu..tak jsme hnedka vykoupaly, no lehátko paráda!!!Fakt moc díky, nejprve koukala, ale pak vypadal spokojeně, tak kdo ví, co manža. Noa Pak jsme nakrmila a teďka už spí. A mě pěkně hučí v hlavě, asi si dám vínko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: J oa už žeru pizzu, sem vám ji klidně mohla nechat, stejně budu zítra vařit :angry:
Jo a taky děkuju, bylo to super, ale strašně rychle to uteklo...Jen kdyby mě nechala Ella si s váma více pokecat, příště snad nebudu trávit půlku času v ložnici :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: Nějak mi hučí v hlavě, jak už nejsem na ot řvaní zvyklá...
9. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
Jo a došel mi dneska ten papír ze socky o té denní výměře, došly oba.
petul..tak si tam nezapomeň zavolat, beryyl nebo bleška ti dají číslo
9. únor 2010 v 19:15  • Odpověz
Ahoj sluníčka :slight_smile: Holky bylo to moc super,děkujíííííííííííííííííí! :wink: Mě teďka oba chlapi spí a já mám pouklízeno,takže veget.No ale nějak hodně mě začlo bolet břicho až do zad,takže se obavám že močák :frowning2: Pošlu Toma do lékárny pro urolog,teda můžu ho vůbec? :confused:
9. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
Jo a Týnko nebo Bleško,prosím o číslo do té Prahy,děkuji :slight_smile: A to mám říct že chci teda papíry na vyplnění ohledně rodičáku nebo jak? :confused:
9. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
:frowning2: škoda :slight_smile: :cry:
9. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
Krásný večer holky....
Koukám, že jste si to užily, to je super....
9. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
Peťul:
tak tu jsou ty tel.č. na pražskou správu soc.zabez. kam si pak v únoru zavolej ;)

paní Šafaříková - tel.č. 283 104 512
paní Hejnová - tel.č. 283104250
pan Morávek - tel.č. 283 104 122

špatně se tam dovolává, tak jsem ti poslala více jmen a zeptej se pod koho budeš spadat, to se ptej prvně než začneš něco říkat... oni to zjištuji dle rod.č. nebo datumu narození, jak kdo. A když ti dají na někoho dalšího číslo tak tam zavoláš, řekneš, že chceš potvrzení od kdy do kdy jsi byla na MD a kolik jsi čerpala a oni ti to zašlou domů na adresu. A pak s tímto potvrzením a se dvěma papírama od MČ dojdeš na přísluš.městskou část a vyřídíš si RD.od blešky
9. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
já jsem volala paní Hejnové a dovolala jsem se hned a byla strašně moc ochotná a sympatická
příští týden to zajedeme do Havířova vyřídit ať už mám klid
9. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
Tak já mám zatím papíry, ty budu střežit jak oko v hlavě a počkám si,až některá absolvujete další krok a budu se opočit:slight_smile:Jdu koukat na telku, dobrou
9. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
autor
endie neboj sejdem se zase.
kuki jsem ráda mi tu fakt leženo, nepoužívám ho, snad jsme ho zkusili jednou ale Beri miluje hodně vody tak smůla tak alespoň poslouží někomu jinému.

malá usla až před chvílí pořád sebou házela, asi hodně zážitků :slight_smile: snad bude spát v poho.
9. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
9. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
autor
krásné ráno, ikdyž zakaboněné mráčky. u nás noc docela pohodová, jen Beri sebou pořád mlela, házela, otáčela se ve spánku a vzhůru už jsme od šesti, a to usla až v devět tak nevím na nás ten posun nefunguje.
10. únor 2010 v 07:32  • Odpověz
dobré ráno, to mi jsme mrkvičkově pokadění až na zádech :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 07:39  • Odpověz
Dobré ráno holky..tak manžel dneska brzo vstával šel tak jsem kojila s tím že si lehneme a snad do 8 bude ještě Sofinka spát...no to jsem se zase škaredě mýlila :slight_smile:) no nic.. pusinka v 7 vstávala :slight_smile:)
Berry to se ale máte..my už 5 dní nekadíme ale tlačí jen jí to nejde..tak nevím jak pomoc...
10. únor 2010 v 07:50  • Odpověz
Dobré ranko!!!

Včera sme byly s bleškou pařit a máme doma menší průsery - no jako puberťačky :sweat_smile: Ale bylo to krásné...Bolí nás hlava :grinning:

sar: Tak na kdy to zítra vidíš???
10. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
Sali můžu na Lukách být bud ve 13:39 nebo ve 13:59 :slight_smile:
jo jinak jsme už kadily..no srmadu až hrůůůza :slight_smile:
10. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
jéé - teď sem skoukla to video od berr :grinning: To je kouzelny, kak tam všichni sou! A Ríša jako velkej šéf! A peťul - my máme taky toho hrošíka z tesca!!!! :grinning:
10. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
sar: :grinning:
No, nevím, jak by sse to hodilo blešce (asi kvůli režimu - krmení), mně je to jedno.. Ale byla bych asi pro dřív (13:39) - sem nedočkavec..Bleško, tak bysme asi tak v jednu vyrazily???
10. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
ahojte holky,
tak malá celou noc nespala, jak jsme doufala :grinning: ale na to,že usnusla už v půl sedmé, tak jsme kojila ve +ě, ve tři a v šest a no a pak už neusnula, jsme jak troska...

berryl..tyjo, my se tam smějem všechyn jak pipiny :grinning: :grinning: :grinning: ale Ríša je televizní hvězda, on tu kameru sleduje jak divý :grinning: Jo a jak má to triko kolem sebe volnější, tak vypadá srandovně :grinning:

sali..ale,ale,jste se tak zlily nebo zapomněly, kde bydlíte? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

nik..no u nás t tatyk nefunguje, je celke jedno, kdy jde spát, ale vstává kolem té šesté, maximálně sedmé, už ji nepřemluvím..a hlavně, jak zívám, tak ona se tomu strašně směje,takže čím více se mi chce spát, tím je ona více vzhůru :rolling_eyes: :grinning:
10. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
petule: no proč je zavřený celý areál tesco a kde jsou ty obchody a hlavně optika.. páč jsem si skočila v noci na brýle a chtěla jsem je opravit, tak jsem šla tam kde jsem je koupila.. brodila se ve sněhu a tak jsme zkecli... a pak jsem se ptala druhého kde je zastávka toho a toho busu a jak je to daleko apod. No přesně jak psala berryl :grinning: no ještě záleží na tom... jak velkou jste měli organizaci v práci.. jestli byste měli do 200lidí tak to musíš zavolat jinam.. a to bych ti další čísla zjistila.

sali: no s těma houbama to jsi mě nepřekvapila, jsem to čekala :grinning: tak asi bylo unavené tělo i duch :grinning: :grinning: :grinning: bud ráda.. je dnes taky vyměněný?

dan: nezabiju :grinning: :grinning: :grinning: výborně jsem se pobavila hihi

endie: jak jste to s tatkou zvládli?

berryl: no nemáš za co :grinning: no přesně jak píšeš ohledně RD :grinning: mě papíry taky došly, tak dneska vyrazím na MČ. a ROVNOU si nechám zapsat malou do pasu, prý to stojí jen 50kč tak jdu do toho.

jinak jak píše sali.. pařili jsme až hrůza a to do 01,30 :grinning: tak snad nám manžílkové prominou :sweat_smile:

saron: no mě to je jedno, možná by mi více vyhovovalo to 13,59 došly bychom tam se sali pěšo, co ty na to sali?
10. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
blecha: já se přizpůsobuji..Takže sar, ve 13:59???
10. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
no mě je to jedno my režím moc nemáme... záleží kdy ráno kojím a prostě když je potřeba dám ji najíst dříve aby vydržela :slight_smile:)

Kuki to mě mrzí takové kojení..
Berry mám ted pomalé připojení k netu tak snad brzo poběží lépe a omrknu vaše videa :slight_smile:

Bleško- Sali mooc se na vás těším :slight_smile:)

jo jinak jdu dneska holky poprvé cvičit..hodina půl na fitt balonech snad to přežiju a zítra budu chodit hihi
10. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
nejlepší je jak má Ríša oranžovou pusu od mrkve :grinning: :grinning: :grinning: jsem matka jsem mu ji jen utřela a bylo :o)
10. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
10. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
Ahojky,dneska pozdě,jsem celkem v háji :stuck_out_tongue_closed_eyes: Močák bolí jako čert,takže jdu k mudr. :confounded: Se na to vy... :angry: Spoustu lidí mi říkalo,že záněty spodku(které mám chronické) a menstruace se mi po porodu upraví.A prd!Kvasinky jsem měla před 2 týdny,menstruaci silnou jak ďas a teďka zánět močáku :rolling_eyes: Po kom to mám,mamka tohle v životě neměla :pensive:

Týnko to video je supr,se tam fakt dobře řehníme :grinning: A díky za tel.čísla.

Sali a Bleško,no holky?! :confused: :grinning: :sweat_smile: :wink: Copak se pilo,asi všechno co? :grinning: Bleško prosím tě jak do 200 lidí?Mě to musíš pořádně vysvětlit,jsem mutant :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nemám to třeba nějak jinak než vy všichni?Na mateřskou jsem nastoupila když už jsem tam nepracovala,smlouvu jsem měla do konce července.No počkej,ale pracovala jsem ve stejné firmě jako Endie...
Endie kde jsi prosím tě pro ty papíry volala???

Kuki teda bobku :unamused: Sis to včera s náma moc neužila a ještě v noci pokračování :confounded: Řekni Elle ať nedělá Zágorku! :grinning:

Šari tak pak řekni,jaké bylo cvíčo :wink: Teda holky vy jako všechny chodíte cvičit jo? :confused: Bych měla už taky :angry:
10. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
peťul: Nene - nic tak dramatickyho :wink: Ale pár piveček proběhlo.... A hlavně - slíbily sme doma, že přídem do půlnoci a nějak sme to "nestihly" :sweat_smile: No, sem celkem ale KO - spala sem 3 hodiny, tak tu dneska chodím jako ve snu... Sem chtěla jako omluvu Filipovi něco uvařit, ale necítím se na to.. Sama sem ještě nic nejedla... Jinak já mám taky problém s kvasinkama - tak y chronicky a taky mi říkali, že po porodu budu mít klid a ono prd :wink:

Holky! Malej mi už 2,5 hodiny spinká.. On je tak sladkej, když spí!!! Tady je takovej klídek... Už 2. den je Filípek jak vyměněnej :grinning:
10. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.