• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
ten náš kulíšek se mi už po druhé převrátil ze zad na bříško :astonished: :astonished: :astonished:
10. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
Peti jdu poprvé od porodu takže v podstatě po roce :slight_smile:) se bojím bojím :slight_smile:)
Sali ok budu tam :slight_smile:)
holky..tak tu dneska konečně mám klid..celý den povídala, a bručela až mě bolela hlava..myslela jsem si, že ji snad přelepím papulku..ale usla paráda
Berry to je šikulinka..my furt nic.. ani na bok..
Holky když pasete koníky..berou si děti hračky do ruky???
10. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
Já teda stím otáčením musím říct, že taky nic. Max. z bříška na záda občas.. :unamused:
10. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
tak máme za sebou mrkve a brambor a mooooooooooc nám to chutnalo :o)
10. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
u nás si Ríša bere hračky do ruky když pase, ale hodně si je spíše cucá
10. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
ahoj holky

peti volala sem Hemrové

holky moje nervy můžu já mít klidnej život :angry: ta moje tchýně to je taková pipina že to svět neviděl :rolling_eyes: po rodině vykládá že se budeme rozvádět, malé nic ještě nekoupila, ani v porodnici nebyla prý co se bude starat a ted na mě háže špínu že jim nechci ukazat vnučku atd fakt prdel
10. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
Tak to mě se Ella od včerejška otáčí na oba boky, asi odkoukala od Vojty :grinning: A dneska je úplně skvěla, jak chodí spát na dvě hoďky, tak se furt směje, ani nezapláče..Takasi budemem furt sedět doma a vichni budou chodit k nám :grinning: Ne, musím to s ní začít nějak řešit,at si zvyká, že musí usnout i jinde...
J oa do rukysi Ella nic nebere, ona má skoro furt pěstičky a dlaň rozevře jedině tehdy, když se na tu ruku zvedne,jinak ne.
Měla jsme tu dneska kámošku s 1,5 ročním synem a musím vám říct, že my asi vyházíme půlku baráku :grinning: máme tady plno blbinek, co se dají přenášet s prcek si oně třeba může ublížit..tak jsme zvědavá, ona mě sice uklidňovala, že holky jsou klidnější, ale nevím,nevím...
10. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
malá má otevřené pěstičky a škrábe puzzle :grinning: a snaží se odstrkovat

včera vedčer jsem jí svlékla do naha a ona měla takový záchvat smíchu úplně nahlas že se smála celá rodina i tatík :grinning: škoda že sem nestihla nahrát
10. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
endie já blbec jsem včera před spaním malého tak rozdováděla, že se taky strašně smál nahlas, ale začal z toho škytat, tak se pak další půl hodiny uklidňoval, pak, ale hned usnul vyčerpáním
10. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
autor
kuki tak u nás nic, jako že by Beruška okoukala, tak uvidíme.

kuki tak příště u tebe, no.
10. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
a nebo u mě :grinning:

jinak příští týden se přifařím k vám na kočárkování, sice dojedu tramvají auto ted nebuddu mít ale mě to nevy
10. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, vy už dáváte příkrmy? A kaše na noc taky? Všude je napsáno od ukončeného 4měsíce. Tak jsme zatím zkusili přesnídávku, trochu banánu a mrkev, ale ta mu moc nejela. Na všechno se mi šklebí. Od všeho jsem mu dal tak 3 lžičky. Mám strach aby ho nebolelo bříško. Tak děkuji za odpověď. Pa Jarmila a Pavlík
10. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
autor
a až všechny vystřídáme v Ově tak přijedete na výlet za mnou :slight_smile:

jarmilko, já zatím nedávám, 4 měsíce máme příští týden, a já sice dávám Nutrilon ale před tím má Berinka aperitiv v podobě MM z prsa, tak uvdíme co řekne Dr. jdem do poradny 23 tuším.
10. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
Mě právě říkali, že nemůžu dávat nic jiného než mléko. Taky máme nutrilon. Malej mi moc nevypije. Pije mi po 3hodinách kolem 120ml a to se mi zdá docela málo. Tak ještě počkáme. A děkuji.
10. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
autor
jarmilko a dáváš jen nutrilon nebo i kojíš jako já? hele jestli je spokojený, přibírá tak není nutné se řídit tabulkama. Beri vypije v průměru okolo 90po kojení taky 5x denně, když to zprůměruji.

já bych určitě začala zeleninkou, ovoce až jako druhou vlnu. pěkně mrkev, brambor, špenát,....... kombinace a pak až ovocné, co holky? dan, berryl jestl pravda :slight_smile:
10. únor 2010 v 15:09  • Odpověz
jarmilko: bud ráda že ti pije aspon tak ,mě malá pije ráno vůbec, pak kolem jedné 120, ve čtyři 12O, o půl sedmé 159 než jde spát tak se dokrmí 60 A PAK AŽ V JEDNU 150 a v pět 150 (jak kdy) no a pak až zas odpoledne :angry: štve mě že tak špatně jí ale co nadělám
10. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
10. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
10. únor 2010 v 15:40  • Odpověz
nik..né,to nemusíme, to byl fórek, však si musí kočka zvykat :slight_smile:

jarmil..já nedávám nic, jenom mlíko
10. únor 2010 v 15:42  • Odpověz
jarmilko já jsem začala v sobotu s příkrmy, po tročkách vždy pár lžiček a pak mlíško nebo mezi mlíčkem
dneska měl mrkev brambor a do toho jsem mu ještě trochu mlíčka(nutrilonu) přilela a rozmýchala a jelo mu to:o)
přesnídávky začnu dávat ať další měsíc s ovocem, ale dneska jsem mluvila s Dan byla na poradně a z přesnídávek se hodně přibírá tak se má dávat třeba 5 lžiček ráno a 5 odpoledne.

Niki děkuji za odkazy :slight_smile:
10. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
ahoj,tak jsme zpátky od mojí mudr.a mám antibiotika :stuck_out_tongue_closed_eyes: V Orlové vůbec nesněží :astonished:

Kuki je to jasné,Vojta se jí líbil a tak se chce kvůli něho taky začít přetáčet :grinning: No i když flirtovala i s Ríšou :grinning: To je dobře že je dneska Ella v poho,aspoň si odpočineš!

Niki ty termotalířky jsou super :slight_smile:

Sali tak to chce se dospat :slight_smile: No a co že jste přišly později,však chlapi taky přeci pořád někde lítají,tak už si to zasloužíte :slight_smile:

Endie tchýně na odstřel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
Peti to mě mrzí ta antibiotika..tak snad ti bude líp...
Ela je šikulka..já ted zkoušela Sofinku bere si na bříšku věci to jo, ale na bok jen max náznak a když ji pomůžu tak se umí už hned přetočit na bříško..tak uvidíme kdy začne :slight_smile:)
jinak tedy dneska je to s ní na pětikorunu..ráno si povídala..takže takový řev.. a odpoledne začala jen a jen bručet tak jsem ji už říkala, že mě z ní bolí hlava.. no tak jsem musela vyrazit s kočárem ven, abych si od ní odpočinula jinak bych ji asi tu papulku musela zalepit :slight_smile:) ted mi ještě chrní v kočárku..
jo dneska mě naštvala sousedka..Ví že máme pozemek a že chceme stavět a napsala mi, že jako byla tam v okolí toho města a že je to tam pěkně hnusný a příroda nulová.. jako proč mi to píše.. jako já vím jaké to tam je, a vím že za pozemkem je hned les, no jsem ji napsal že mě naštvala, že mi to přišlo jak kdyby přišla ke mě domů a řekla že to tam mám hnusný..no asi je naštvaná protože jsem si s ní povídala o tom,že jsem slyšela že chodítka pro děti nejsou dobrý a ona malého do něj dává...
10. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
sar to je prostě jen odplata za to co jsi řekla na chodíko, hoď to za hlavu :sweat_smile:
10. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
sar to je přesně tak-odplata.A závist,kašli na ni :slight_smile:

Tak Vojta vydržel 5hodin bez jídla a už sosá :slight_smile:
10. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
no ale já jsem to s tím chodítkem zle nemyslela.. a jako ona hned že my co máme hodné děti máme čas chodit na internet..což mě dožralo protože jsem se rozvna učila na zkoušku.. no jako já neříkám že to jsou v Nelahozevsi vyloženě hory a bůh ví jaký prostředí ale furt lepší pro dítě než někde na jižním městě v Praze.. no nic..
Peti cos udělala že tak dlouho vydržel...my dneska jedeme na 2hodinovkách možná je to tím, že ji tím trošku zacpu papulku :slight_smile:)
10. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
autor
petul teda:slight_smile: to je výdrž.

beri se vzteká protože jsem ji oddělala hrací deku s hrazdičou - dala jsem ji vyprat. tak ji nic nevisí nad hlavou a hračky leží okolo na zemi a to je nebaví.
10. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
autor
:angry: kukala jsem znovu na Auchan na leták, už maj jinou nabídku ach jo. no okouknu to a uvidíme. kuknu jak na ceny oblečení, mlíčka, a příkrmy - skleničky, pak vám poreferuji, snad do rána nenasněží kvantum sněhu :slight_smile:
10. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vás dočetla, mám chvilku, Petr si šel s malou lehnout. Od 12 je vzhůru, má za sebou očkování a ani po něm nespí. Slyším jak mu vykládá.

V poradně nás chválili, 6350g. Ptala jsem se že jsem začala s mrkví, co dál - postupně všechnu zeleninu, můžu dát kolik chce, klidně i celou skleničku a bud část a mlíčko, nebo celou a třeba za 2 hodiny mlíčko, jak bude chtít. Za 14 dní mám začít přesnídávky, dopol.a odpol.na svačinu ale jen pár lžiček, prý se po nich zbytečně tloustne. Štávyčky až od 8. měsíce, jsou ostré a zatěžují ledviny a žaludek. Kaše jsou zbytečné pokud dítě normálně přibírá po mlíčku, dítě po nich nespí celou noc, jsou těžké.

A co se týká skleniček - prý záleží na mě, i skleničky, i vařit.

petul - jak po kom to máš? Asi po mně, :grinning: já měla močák před 14 dny a kvasinky momentálně po třetí. Na močák mám doma výborné kapky, ta se léčím sama a na spodek čípky, jsou volně prodejný.
10. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
Ne já nekojím. V pátek jdem k Dr. tak uvidíme kolik vážíme. Ještě s tím počkám. Nebudu nikam chvátat. A děkuji.
10. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
autor
dan Eli má krásnou váhu :slight_smile: díky za další rady. ty jo očkování taky nás to čeká, nechválas jen Hexu nebo i Prevenar???
10. únor 2010 v 17:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.