• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
nika - kvůli nedonošení nám posunuli hexu a za měsíc jdem na Prevenar.

tak malá neusnula, je už 6 hodin vzhůru. Včera naspala přes den jen 3 hodiny, jak roste klesá potřeba spánku a u mě se zvyšuje :grinning: To nejsou rady, nechci vám radit, jen o jsem se dozvěděla :wink:
10. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
autor
ok dan, to vím nej jsem nevěděla zda budete mít vše najednou. my taky ještě nemáme hexu až za 14 dní.

rady porady :slight_smile: to je právě to super, dáme do kupy to co kdo ví a budem ty nejchytřejšíííí .-)
10. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
nika - nechtěla jí napoprvé zatěžovat a dala mi čas na rozmyšlenou.
10. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
autor
to je super, náhodou.

já musím ještě jednou an to plicní pak se uvidí jesli nás vůbec naočkují Hexou a prevenarem. uvidíme. skoknu tam ve čtvrtek příští týden a dalčí uterý máme poradnu :slight_smile:

jejda já jsem dneska nějaká utahaná :dizzy_face:
10. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
saron: taky se na tebe těším :slight_smile: a jak tě poznáme?

berryl: to jsou fajné dekorace na zed .. ty do něčeho jdeš?

petule: kup si toto:
http://diskuse.doktorka.cz/zanet-mocoveho-mechyre/archiv/1050/
http://www.lekarna.cz/swiss-max-brusinky-pastilky-tbl-30/
mě to po porodu hodně pomohlo.. koupila jsem rovnou 90tabl. Sice to není nejlevnější, ale jako účinky super, a můžeš to i při kojení !!!
no tam kde jsi pracovala před MD je organizace, která má kolik cca lidí? Pokud nad 200 lidí.. tak využij ty tel.č. co ti psala berryl, pokud do 200 lidí... jestli jsi dělala u soukromníka , který zaměstnával já nevím př. 10 osob.. tak bych ti musela zjistit tel.č. jinde.. ale je to tu kousek od bydliště mého, tak by to pro mě nebyl problém.

sali: tak hlavně to nezakřikni :grinning:
10. únor 2010 v 18:57  • Odpověz
autor
jinak od zítra maj v Lidlu akci na hamánky přesnídávky 8,90,- a leros čaje dětské (sáčkové ne granulované) 29,90 tuším.
10. únor 2010 v 18:57  • Odpověz
Bleško poznáte..oranžový kočár, oranžové vlasy :slight_smile: - tedy zrzavé :slight_smile:)
jinak civičt jsem nebyla manžel přišl pozdě z práce..tak jsem mu ani nevydanala..ale ted mě naštval.. měl malou u sebe a ta zase bručela tak jsem mu řekla, at s tí mněco dělá že to poslouchám už od rána tak na mě štěknul, že ji má jako u sebe a že jí dával dudlík.. t
10. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
niki: a to je všude v lidlu? a jak dlouho vydrží ty přesnidávky? jestli se oplatí je koupit do zásoby už ted?

saron: no super znamení :slight_smile: já mám šedý kočár inglesina s mini kostičkou a budu mít béžovou zim.bundu do půli stehen. Zítra přijdeš s náma na jiné myšlenky :wink: dáme slaďoura, kafíčko a bude nam hej :slight_smile:

sali: jinak doma u nás v pohodě s manžou :slight_smile: rozmar pochopil :sweat_smile: juchhuuuuu co u tebe?
10. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
no nic, jdu spát... moc jsem toho nenaspala na dnešek :grinning:
10. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
autor
myslím že jo, koukala jsem na jejich webovky :slight_smile: trvanlivost u přesnídávek je tuším okolo roku až dvou. stačí kouknout na etiketu.

holky užijte si to zítra :slight_smile: slaďouři :slight_smile:
10. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
dan..tyjo,to je zajímavé info, hlavně teda o těch řesnídávkách, to jsme nevěděla. i když je to asi logickké, když jsou sladké,že..a váhu máte hezkou!

nik..tyjo,tys říkala včera,že jste na tom plicním byly,že?já se chtěla zetat, co tam dlěli, ale pak jsem na to už zapomněla...nám furt nic nepřišlo, ani na to TBC

petul..no aby nebyla Ella prodejná a nerozdávala si to za tou garáží se všema :grinning: :grinning: a s těma kvasinkama je to nemilé :unamused: vůbec ti to nezávidím, naštěsí já na to netrpím, takže ani nevím, co na to zabírá...

Ji jinak my dostali už poprvé to očkování najednou, jak hexu, tak revenar, už se děsím toho dalšího - vy jste psaly, že vám prcci spali a ella byla protivná a furt řvala, podle mě ji ty nožky bolely, asi bude cíťa po mě :sweat_smile:
Jdu koukat na telku, dobrou
10. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj holky. Tak malé asi nočkovali ty houby co bere bleška. Od 12 hodin nám usnula 2x na 15 minut a celou dobu byla jak sluníčk, ukecaná....já padám na hubu, fakt jsem utahaná. Jediná dobrá práva - kámoška mi dohodila kupce na kočár tak jsme ho odvezli, paní na něj koukla a hned si ho vzala. Hurá !!!!!!!!!!!!!!!! Takový divný lidi, mají holčičku, pak dvě menší (o ty se stará babička, má je osvojené) a ted se jim narodil kluk a tý m atce je 22 let! Ale hlavně že korunky jsou doma.

nika - v Rossmanu je mají za 40 kč 5 kusů dle vlastního výběru. Dnes jsem jich brala 20 :slight_smile: a jsou výborný.
10. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
autor
kuki právě na tom plicním měří tu jizvičku po TBC. byla to rychlovka asi půl minuty, ani jsem malou nesvlíkala, naštěstí jsem ji oblekla dobré oblečení, kousek rozepla kombinezku, mikinku a stáhal body z ramínka.

jj taky koukám na telku manža a beri už chrápou, já čekám až dopere pračka s berinčinými věcmi, a půjdu přichystat věci an zítřejší cestování.
10. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
autor
hm do rossmana nehodím nemůžu tam s kočárem, je to u nás pitomě udělané. musela bych nechat kočár s beri před obchodem a to ani náhodou.
10. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
autor
daan takže už máš jen ixíka?
10. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
tak ještě jsem nakoukla :grinning:

dan: :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
NIKA - x-landra a tkový starší jak mám v albu k nám na vesnici. Já právě můžu ve městě jen do Rossmana a DM, jinam se nevejdu šířkou kočáru. Malá už taky spí,položila jsem jí do postýlky a než jsem přišla z wc byla tuhá. Potřebovala jsem klukovi udělat svačinu, pomoct mu s úkolem z přírodovědy a nachystat ho nahory, zítra ze školy půjde k Petrovi do práce a jedou si zajezdit. Ještě že o tom píšeš, mám od oběda vyprané prádlo v pračce, jdu na to. Neumím si představit že za pár týdnů bude spát jen po obědě chvilku (když se poštěstí) fakt m to zničilo, už takhle spí asi 3 dny. Jdu na to prádlo a chrnět, bolí mě ruce i nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
Tak mám hotovo a jdu chrnět. Vyndala jsem maso, budu zítra dělat karbanátky s bramborem, tak malá bude mít brambory a koupila jsem celer, tak jsem zvědavá jak jí to bude chutnat. Papa
10. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
autor
dan já jsem taky pověsila, ještě byla v autě venku vytáhnout náklad - židličku a vaničku od kočárku ať to zítra sebou zbytečně netahám. :slight_smile:

myslím že kupovaný celer ji bude chutnat, domácí bývá aromatičtější.

jsem taky mrtvá jdu chrnět. papa a zítra pěkný den.
10. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz
Ahoj holky, malá kouká na tv a já snídám a piju kafe. No idylka :slight_smile: Kluk mě ráno tk vytočil že jsem myslela že mi rupne pumpa. Noc byla super, jedla v 3.30 a vstávala v 7 ale asi jsem jí vzbudila jak jsem na něj řvala. Napadlo plno sněhu :frowning2: Přeju hezký den.
11. únor 2010 v 07:38  • Odpověz
ahoj Dan :o) my už taky po jídle a malý opět v postýlce, zatím si tam něco povídá, ale do půl hodiny bude tuhý
11. únor 2010 v 08:01  • Odpověz
Co malý provedl?
já jsem se včera rozbrečela při pohledu z okna asi ještě hormony či co, Nesnáším sníh, už ať je aspoň duben, květen :o)))
11. únor 2010 v 08:02  • Odpověz
Malá je taky v postýlce, povídá na kolotoč.No večer jsem ho pakovala a říkám mu - ráno si vezmi teplou čepici, sněhule a triko s dl.rukávem, jedete pak rovnou na hory a on když mám u ložnice zavřeno tak si myslí že spím a šel na autobus o 20 minut dřív tak jsem vyběhla jako že co tam bude dělat tak brzo a on na hlavě kšiltovku, na nohách botasky, tričko s kr.rukávem, tak se vztekal ž se musí jít převlíknout a sáhnu na kartáček na zuby a ten byl suchý. Jo a dala jsem mu mikinu bez kapuce aby mu to nepřekáželo kvůli přilbě a on začal dělat scény že v ní nepůjde do školy že je ošklivá. Než jsem mu na mmb kopula nové tak jí nosil, je to šedá Gap. No vytočil mě.
11. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
Ahojte ohlky,
mě se chce taky brečet, páč tu zase poletuje sníh :unamused: Mě už to tak štve, to se zase dlouh onikam nedostanu, cesta tu je neprohrabaná, na moje nervy, fakt..
Jinak asi u nás začíná být pravdilem, že ať sedějě co se děje, Ella vstává kolem půl šesté, pak teda ještě leží semnou tak do půl osmé v posteli, ale furt se vrtí, ani spát nemůžu :grinning: Takže mám zaděláno na pěkné kruhy pod očima, jsme vzědavá na to vítání občánků, beztak tam budou samé krásné supermatky a já jediná s kruhama pod očima až k bradě...

dan..to s ním cloumá puberta - brácha to měl taky tak, nosil si co chtěl a to mu přišlo blbé, tamto taky, prostě všechno ,co mu vybrala mamka,at si obleče, tak se mu nelíbilo. Ale tvůj kluk mi teda příjde jinak strašně hodný. A ten poočkovací stav vám závidím, asi si taky řeknu doktorce o houby pro malou :sweat_smile: Normálně řeknu, že to chci, že jsme ot četla na netu, to slyší doktoři rádi :grinning: :grinning:

nik..aha,tak to si pamatuju, žes to tu psala..akorát jsme si asi neuvědomial, že se na plicním kontroluje TBC :sweat_smile: J oa napsala mi konečně paní s panenkama :angry: a že jí to trvalo..panenky ještě nejsou,tak mám vydržet..což o to, já vydržím, ale mohla mi to v klidu napsat před týdnem a já bych se nstresovala, že už mám měsíc pěníze na účtě a neodpovídá mi na mejly..
11. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
no jo puberta :slight_smile: já dělala to samé z domu jsem odcházela v oblečení co mi schálili rodiče a ještě ve výtahu jsem se převlekla do jiného a za prvním stromem sundala čepici a hodila batoh jen na jedno rameno :o)))))))))
11. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
autor
ahojki holky, sice sněžínkuje ale malinko tak s Beri vyrážíme na nákupy, večer se ozvu papa
11. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
Holky děkuju za podporu :slight_smile: ještě že si vaše slova nemůže přečíst :slight_smile: Botasky už neřeším, na kšiltovku nosí kapucu, ale když jede na hory tak to nejde, jinak už jsem rezignovala, jen jsem mu řkla že běda jak nastydne. Píšu jak jelito, ale nejsem na notas zvyklá. Holky mám svůj, Petr mi pinesl z práce prozatím než se opraví pc. Smlouvám jestli mi ho tu nemůže nechat, stejně v práci leží ve skříni a až ho bude někdo chtít tak ho vrátím, má vifi připojení tak ho můžu mít kde chci.
11. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
berryl - tak je to opravdu čajema, až je mi líto že jsem jí tak trápila ale myslela jsem to dobře, od včera jí dávám zase jen vodu a je bez prdů a bez křečí. Včera jsem mluvila se známou a malé jsou 2 roky a pořád pije vodu, i ted má z čajů bolesti. Co dnes budete obědvat? Já jsem nakoupila i mražené zeleninové směsi a budu kupovat toto http://www.elimal.cz/bile-zbozi-ostatni/sekacek-potravin-sencor-shb-4320/ používám to doma denně ale už se mi rozbil. Dělám v tom pomazánky, krájím zeleninu a když to zmáčknu víckrát tak to udělá pyré.
11. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
nika - až budeš mít někdy náladu, hod mi do ip recepty na přesnídávky, chci je letos dělat sama. Děkuju předem.
11. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
DAn:o)
to je super věcička

no mi se zdá, že Ríša potom jablíčkovém čaji má taky bolesti, včera jsem dala ten na pohodové bříško a fakt pohoda, tak uvidím
dneska má brambor a mrkev :o)
11. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.