• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Ahojte, holky!!! Já spala do růžova :slight_smile: Malej se vzbudil akorát ve tři :grinning: :grinning: :grinning: Takže sem dospala krásně ten včerejšek...

MNě se chce z té zimy už taky brečet!!!!!!! :frowning2:

dan: Jé, já taky chodila nemožně oblíkaná... a nikdy si nebrala, co mi mamka nachystala a když se nějakej kus obečení líbil našim nebo nedj bože babičce, tak sem ho okamžitě přestala nosit :sweat_smile: No, hormony...Tak snad ti neumrzne :grinning:
11. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
no tu je nasněženo a viděla jsem správce jak prohrnují chodníky tak paráda... sali a saron určo se uvidíme :grinning:
a tu je -4C
já nepamatuju, že by kdy v Pze bylo tolik sněhu !!! :angry: :angry: :angry:
11. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
sali - neumrzne, musel se převlíknout.

Přišla jsem do ložnice a malá spí, tak jsem jí ostříhala nehty. Jdu něco dělat dokud spí, musím vařit.
11. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
já zas nepamatuju, že by byl v Praze v zimě sníh! :grinning:

jé, dan, taky čekám, až malej usne, abych mohla stříhat :sweat_smile:
11. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
malý mi už spí, já stříhám normálně když je vzhůru :grinning:
11. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
to já nemůžu - Filípek sebou furt šije.. To mu ustřihnu max. 2 nehtíky - ale té práce, co na to vynaložím!!!!
11. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
sal :o)
holky tady zase sněží já už to fakt nedávám :cry: :cry: :cry:
11. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
sali: :grinning: tak ty tu moc dlouho nejsi :grinning: :grinning:

tak ohledně stříhání to by bylo čekání na Godota :grinning: když spí jen v kočárku nebo večer a to jsem ráda, to na ni nešaham.. prostě si ji dám zádama k sobě mezi nohy a jedu :grinning:
sali... no myslím, že malá sebou šije více :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
dan..tak vidím, že jsme to měly všechny stejně s tím oblíkáním..a já měla i jednu kámošku, která se chtěla asi tak ve 13ti malovat a rodiče jí to nedovolili, tak ona se vždycky namalovala po cestě do školy - ale kdybyste ji viděli - líčka měla jak marfuša, takové ty kola červené, modré oči, jakože stíny, noděs běs - rodiče asi věděli, proč jí to nedovolili :grinning: :grinning:
A já taky stříhám ve spánku, zkoušea jsem včera i za bdělého stavu, ale ušmikla jsme jenom dva a trvalo to 10 minut, normálně mám za 10 minut všechny..takže jsme čekala,až vytuhne :slight_smile:
Před chvílí tu byla pošťačka a říkala,že jeslti ji neodhrabu u schránky, tak nám nebude nosit poštu - mě pěkně vydírá :grinning: a přitom tam má jednu ďurku akorát na nohu - ale prý má kotníkáče, tak jeslti bych nemohla..no mohla,že :angry: ale už mi ten sníh leze krkem...
11. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
kuki: Já se taky tajně ve 13ti malovala a lakovala si nehty :slight_smile:

blecha: :grinning: No však právě - tohle je můj první sníh v Praze...

NIc, du teda stříhat..Malej spinká - bobek můj :slight_smile:
11. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
kuki ani nemluv já jsem se normálně rozbrečela při pohledu z okna, asi ještě hormony, moje mamča mi řekla, co blázním však je teprve začátek únoraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
11. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
venku je inverze jako prase, takže ven nejdeme ch jo
11. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
kuki: no to je dobre s tou postackou :unamused:

sali: a delas to dodnes :grinning:

jj nechci vas strasit, ale to bude az do března :angry: a pak léto :grinning:
jdu ven
11. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky..venku je kosa a šílený počasí..zase ten sníh... jeli jsme hned ráno za starostou kde máme pozemek, zda nám odprodají část komunikace kvůli parkování... no zima největší.. do toho Sofinka dneska 3x v noci vstávala na kojení, poslední kojení v 5:30 a to jsme v 6 měli vstávat..no hrůza.. do toho jsem se ráno štěkla s manželem..ještě že za minutu jsme o tom nevěděli..no super dopoledne :slight_smile:)
11. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
sar:odpoledne dáme slaďáka a hned bude líp :wink:
11. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
tak malý snědl 3/4 skleničky mrkve s bramborem a na to vypil 100ml mlíka a teď tu spokojeně funí a zřejmě ho to natolik vyčerpalo, že si schrupne :grinning:
11. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
Sali jj opiju se sacharidama :slight_smile:))
já si ted dala makačku- umyla jsem haldu nádobí a umyla linku..uf uf.. :slight_smile:)
11. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
Mal ted usnula tak bude jíst pak, celer jsem nenašla, asi je u Petra v autě tak jsem rozmačkala brambory a namýchala mrkev - příkrm. Kolem 2 se půjdu brodit sněhem, už 2 dny nebyla venku.
11. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
Sali, Bleško..tak já jdu nakojit, oblékat a razíme :slight_smile: tvrá nám to k vám hodinu tak na Lukách zdar :slight_smile:)
11. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
Já taky nevytáhnu paty, hodím Ellču pod okno do ložnice a asi se taky natáhnu, mám nějaký deficit...
11. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj holky tak vás dneska zanedbávám,ale mám důvod,vařím :grinning: Ne jako místo abych s tím močákem ležela pod peřinou,tak tady lítám a uklízím ale hlavně,slíbila jsem Tomovi že udělám koprovou omáčku a já omáčky co?Neumím :grinning: No ale troufla jsem si a na potřetí se mi povedla :grinning: Poprvé jsem jí moc zahustila,takže bahno,podruhé jsem kojila,tak jsem jí spálila a po třetí už dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem holt holka šikovná :grinning: Vstávali jsme v 10,Vojta sice v osm brečel,ale Tom ho ještě uspal než šel do práce a já jsem se pak vzbudila v 9:30 a Vojta v 10 :slight_smile: Jaké máte pojištění pro prcky?Mě dneska pošťačka nabídla Sluníčko.

Dan tak jste to očkování supr zvládli :wink: A co jsi dala,prevenar nebo synflorix?Jo s klukem to bude ještě horší až ta puberta vypukne naplno,neboj :grinning: I když on je ten tvůj kluk vážně mimořádně hodný :slight_smile:

Týnko já už nad pohledem ven nebrečím,já už se tomu směju :sweat_smile:

Holky užijte si to dneska :wink:
11. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
11. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
holky ahojík, kde jste co příjdu nikdo tu není sakra :angry:
11. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
11. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
endie - no ten mi přišel, za 270,-
petul malá teprve dostala hexu, příště dostane prevenar + hexu, doktorka mi ho doporučila

Malá snědla 3/4 skleničky oběda a 90 mlíčka a usnula po položení do kočáru, už spí hodinu.

Petul - malej je hodnej jako ke mě, k malý atd....ale musím mu vše říkat 10x, pořád ho musím napomínat, je to na zabití. Ve škole vyrušuje, otáčí se a dostává záchvaty smíchu takže ruší ostatní....Zapomíná, když mu neřeknu aby si vzal peníze na autobus tak půjde bez nich.
11. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
aha já myslela že ho scháníš tak nic

mě malá sní tak pár lžiček mrkve a trochu mlíka
11. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
Ahojky holky, jak se máte? A co Vaše dětátka?My už paseme pěkně koníčky, sice ne dlouho ale děláme pomalé krůčky :slight_smile:
11. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
autor
čauky jsem doma, pak vám písnu, no paráda, vítr na učtě ale jsem nadšená a spokojenáááá
11. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
Ahoj nika, jak se máš??
11. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
autor
kelly dobré, dneska jsem byla s Beri a kamarádkou v Polsku utrácet, právě se snažím obědvat, bylo to super, jen trochu blbá cesta - namrzalo to ale jela jsem pomalu a užily jsme si to paráda.
11. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.