• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
nika a jak jste tam jely? Autem...a co jste nakupovaly?
11. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
:grinning: tak hlavně že jsi super nkoupila
11. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
Ahojky endie....jak je?
11. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
jo jdeto a co ty?
11. únor 2010 v 17:15  • Odpověz
nik..jojo,co jsi nakoupila?

Holky, nechcete některá z blízko bydlících něco od téhle paní? Budu od ní brát ten koberec
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=355183
11. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
autor
jj autem, bylo to v poho cesta tam je vlastně pořád po dálnici. pohoda. jen to trochu namrzalo jak jsem jely zpět ale jen asi 2 km. ani velkej provoz nebyl.

nakupovala jsem hlavně Nutrilon (tam se jmenuje Bebilon) u nás stojí 339, tam 222,- za velkou krabici. tak jsem jich vzala 9 kusů, jednu malou, a jeden AR,nějaké skleničky - ikdyž jsem chtěla jen vařit tak prostě půjdu dle zkušeností zkušenějších, pro začátek, pak malé nějaké hadříky - capáčky za cca 100,- šatičky s trikem cca 100,- triko s dlohým rukávem cca 67,- body na léto s krátkým rukávem cca 27 kus.
pa jsem ji koupila kelímy na pití - takové ty hrníčky, novou lžičku silikonovou na příkrmy. a nám nějaké jídlo, fr. bagety ty velké měli za naše za 4,- tak jsem jich vzala víc a jsou v mražáku :slight_smile:, sobě triko, chlapovi krásnou košili, a sladkosti.
11. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
autor
kuki dneska jsem viděla na vlastní oči panenku Julii a Fridu, nevím jestli je nemáš náhodou od paní objednané a jsou překrááááásné, uplně jsem se nad nima rozplývala měli je tam, vedle toho Auchanu je i obchod s dětským, tipově jako Chico v Ostvavě. krásné věci.
11. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
autor
jo ještě jsem zapoměla vlhčené ubrousky 3 balíčky za 80 na naše :slight_smile:
11. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
k...tyjo, tak to jsi suprově nakoupila! :fearful: :dizzy_face: A ty panenky mám, teda tu jednu, tu tmavovalsou, myslm, že frííídu..jak jsi to napsala,tak setěším ještě více :grinning:
11. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
autor
kuki měli je tam v tom dětském obchodě, ale velké cca 50 cm a 1 metr snad, ta 50 cm stála na naše skoro 500, tak sem i zalíbily že si je taky koupím přes mmb.
11. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
endie taky...

kuki ahoooooooooooooooooooooj
11. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
Holky v pondělí mají v Rossmanu akci - 160 vlhčených ubrousků a 160 k tomu zdarma, takže celkem 4 balení za 89,-kč.

nika - teda tys to vzala zhurta ty nákupy :wink: Nekoukala jsi kolik stojí ten HA, vid?
11. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
Holky co vy na to? Asi to koupím místo kaše, rozpouští se jedna v mléku. http://www.baby-food.sk/susenky-4m-c-15_39.html
11. únor 2010 v 19:02  • Odpověz
kelly...no zdááááár, jsme tě nějak přehlídla :sweat_smile: jak se máte? A co Kristýnka a span ía jídlo?Jak jste na tom?šup, šup, nějaké novinky, ať jsme v obraze :slight_smile:

nik..tyjo, velká za 500 je v pohodě, to není moc a zase ta látková je dobrá, víš jak, to pak vypereš a vyrdží dlouho ,teda doufám:slight_smile:

dan..tyjo,to jsem četla poprvé, těstoviny pro takové prťata. ale vypadá to zajímavě, i to rozpustné. škoda, že třeba neposílají vzorky, at to člověk vyzkouší
11. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
autor
dan koukala i tobě i Petul dokonce jsem si plno cen napsala na papírek, ale nemůžu ho najít, vypadá že jsem ho asi propila :slight_smile: ale endie psala že tam chce jet tak jsem ji poprosila aby se koukla. jsem na sebe sama naštvaná.
11. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
kuki - no já to asi koupím, sušenky se kdyžtak sní a těstoviny taky. Chci je zkusit do zeleninového vývaru, ale nejdřív projdu jejich stránky kolik chtějí poštovné a co tam ještě mají, mají i příkrmy aj.

nika - to nevadí, potřebuju to až za 6 týdnů.
11. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
autor
dan budeš uplně přesně přecházet na dvojku???? protože mi kamarádka - dětská sestřička, říkala že pokud dítěti sedí 1 nemusí se přesně přecházet, může se i měsíc nechat dýl 1.

moc se mi tam nakupování líbílo, určitě pak v dubnu/květnu pojedu jestli Endie bude hodná a zjistí tu cenu (já si myslím že cca 169,-) ale psla jsem těch cen spousta a spousta toho dneska počítala tak nevím jistě. tak ti to tam pak koupím a pošlu. není problém.

jinak oblečení tam měli krásné, na děcka, fakt super, pěkný styl, halenečky, kalhoty, hodně věcí fialové, oranžové, hnědé, zelené i na holky, teda i spoustu růžového samo. paráda.
overaly bavlněné vycházely na 7O kus sice jak v tescu cenově ale krásné, s obrázky. paráda.
11. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
Ahojky!

nika: Taky bych si zanakupovala :slight_smile: Ale Polsko je z Prahy trochu z ruky :sweat_smile:

Jinak sem do albíčka svého dala fotky z dnešního dne - byly sme se saronkou a blechou na dortíku :grinning: , tak mrkněte :wink:
11. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
autor
sali paráda, tojsem si to fakt užily. filípek je krásný fešák :slight_smile:
11. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
nika: Jéé - děkuju! No, mohl na Sofince oči nechat:slight_smile:

sar: Kdyžtak mi pošli maila!!! Pošlu ti víc fotek...

dobrou a hezky sny*
11. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
Jééé, holky, vám to ale slušíííííí. A na té první fotce, to vás fotil kdo? Peťka? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

dan..taky pravda, proč to nezkusit, ono to fakt vždycky někdo spráší..

Nic, jdu se natáhnout, dopo jedu s kámoškou do globusu ,tak se těším jak malý jarda :grinning: dobrou
11. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
autor
taky tak, dobrou noc všem, jsem nějaká utahaná :slight_smile:
11. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
berryl: no tak to je dobrý jedlík :slight_smile:

petule: no o sluníčku jsem taky slyšela doporučení... co říkáš na to co jsem ti doporučila na ten močák? Fakt to nemá chybu, mám osobní zkušenost :wink:

endie: ta želvička je dobrá :slight_smile:

kelly: ahojky :slight_smile: no tak to jste šikovní, že už pasete :slight_smile:

niki: a co jsi koupila? aha tak už to vím :grinning: tak to jsi udělala parádní výhodný kup :slight_smile: jj na srazu bylo fajně.. Filípek mohl na saronce a sofince oči nechat, my jsme utřely :grinning: :grinning: :grinning:

kuki: už sis ten koberec objednala? Pěkný je ta farma :slight_smile:
11. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz
no nic... dneska jak jsem uložila malou, tak mi začla další šichta.. uklid, praní atd. Hodně mi v tom pomáhá manža a ten byl dnes na basketu... ale zvládla jsem to v pohodě... :slight_smile: musím se pochválit :grinning:
tak dobrou
11. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz
blecha - ještě si nepsala o příkrmech, už si začala?

Jinak hezké ráno,malá je v postýlce rozbalená tak si povídá. Vůbec nevím co vařit. Klukovi zítra začínají prázdniny. Dneska jsem měla děsný sen, až jsem se vzbudila a brečela jsem. Asi hodně i ve spaní protože mě pálí oči.
12. únor 2010 v 07:00  • Odpověz
autor
krásné ráno, my opět hore od 6 ale už jdeme papat a pak půjde spát. dneska musím uklízet, mám toho hodně v plánu tak se to snad povede.
12. únor 2010 v 07:41  • Odpověz
Ahoj holky..tak malá potvůrka dneska moc nespinkla.. v noci se vzbudila v 10 tak jsem si řekla..dám ti jídlo a vydržíš dýl..no ejhle.. kojili jsme ve 2 a pak před 6. a to se rozhodla už nespat.vzala jsem ji k nám do postele.. to si jen s námi hrála a nic :slight_smile: tak ted mi snad už zabere alespon na 30 minut :slight_smile:)

Sali fotečky jsou super :slight_smile:) a určitě to brzo zopákneme :slight_smile:
12. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
dobré ranko holky
12. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.