• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
ahojki Týnko, co dorazí dneska ta Endie k tobě?
12. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
jeeeeeeee tak to nevím nepsala mi, tak asi ne
12. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
autor
odpoledne vyrazím brouzdat čerstvým sněhem. slibila jsem si že uklidím ale s tím Beroušinem to zatím dneska nejde. konečně usla o půl desáté, od šesti vzhůru, děs.

jo a objevila že má vlásky, už si chomáč vyrvala, to bylo řevu. a uši, ty ji zajímaj hodně, sakra budu si muset s těmi naušnicemi pospíšit.
12. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
niki mluvila jsem s endie i holkama co po víkendu budeš mít taky některý den čas se sejít???
12. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
dan: no nezačala :sweat_smile: nějak se bojím... :grinning: :grinning: :grinning: ale uvažuju, že začnu dneska... tak nevím.. otevřu skleničku a mám asi odendat část někam.. a ohřát v mikrovlnce nebo nějak v hork.vodě? Ke všemu mě nějak dnes začalo bolet v krku tak zvažuju zda dnes začínat když budu ochutnávat aby se nenakazila.. no ledatak jinou lžičkou.. že to by šlo ne?
jéé a co se ti zdálo bobku?

niki: tak my se začly budit kolem 1h a pak kolem 05,30.

saron: vy jste mi malou očarovaly :grinning: dnes usla na 30min v košu :slight_smile: paráda
12. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
bleško já mám skleničku od přesnídávky a tam si odeberu vždy půlku ty na poprvé můžeš opradu jen pár lžiček a já si dám do misky horkou vodu a do toho tu skleničku v mikrovlnce neohřívám a v té misce mi to zůstane dlouho teplé. Jo a malému do toho jídla přidávám i mlíčko, více mu to chutná. Jo a taky mám nachystané papírové kapesníky, tím ho utírám :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
aha tak to díky za tip :slight_smile: to bude porod :grinning:
jenze nemam prazdnou sklenicku od presnidavky... leda ze bych nejakou snědla :grinning:

jo a kde že to byly levnější ty zelen.příkrmy? v DM nebo rosmann?
12. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
krom čtvrtku a pátku můžu.
12. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
autor
bleško a nemáš třeba ty kelímky na uchovávání mlíčka, psalas že jo ne? to jde taky. nebo jakákoliv skelnička, odeber pár lžiček do malé skleničky, mističky a tu postav jak píše berryl do misky s horkou vodou.

berryl jo koukala jsem na ty termotalířky v polsku měli jen tan dělený - ale je nepraktický ty oddělené otvory jsou jako hvězdičky nene.
12. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
niki tak to je nepraktické to máš pracdu)

bleško klid jakou koliv skleničku nebo misku

to moje štěstí světa spí a v ruce drží usínáčka :slight_smile: asi má strach aby mu ho nikdo nevzal
12. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
nazdar ženy

valím do sparu je tam akce na dětskí na všechno

mě to vyhovuje v pondělí :grinning: nemám auto tak dojedu tramvají :grinning:
12. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
endie co tam je za akce?
já pondělí nemůžu jdeme na očkování
12. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
niki: aha no vidis to... to se muze ponorit do horke vody? a kolik lzicek mam odebrat?
jo mam na tebe prosbicku, dotazek... ale az tu nebudu drzet malou... jsem totiz na ceste do pokojiku, ze ji oblecu a fiknu na balkon :slight_smile: jsem se tu zasekla :grinning: :grinning: :grinning:

berryl: tak malá se s usinackem mazlila 1 den :angry:

endie: na co vsechno?
12. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
a co myslite? mam uz dnes s tim zacit? :sweat_smile: nemuze být na mliku do puberty? :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
autor
bleško jde to sterilizovat v Mikrovlnce ty kelímky, tak to může do horké vody, mělo by to přežít, si myslím že jo. já mám teda jiné ne na mlíčko a horkou vodu přežily.
12. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
bleško já bych to už zkusila, nic se nestane neboj, dvě tři lžičky třeba nebude chtít, tak zkusíš zase za pár dní. hlavně v klidu a žádné stresy :slight_smile: a strachy.
12. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
malý mi první den snědl 6 lžiček, druhý den 8 a další půl skleničky
dneska mu dělám brokolici, mrkev, brambor + 1lžičku mlíčka
12. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
niki: no to se lehko řekne :grinning: a co když už mi pak vyroste a nebude to takové malé miminko? :grinning: :grinning: :grinning:

berryl: no to je ale žroutík :grinning: a na poprvé jsi tam dala tak hodně do toho ohřevu a nebo jsi ještě něco doohřála když jsi viděla jak mu to jede?
a lžičku mlíčka jako malou nebo velkou lžíci? a toho nutrilonu jo?
12. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
berryl: to smícháš více skleniček jo?

jinak malá mi už spí na balkoně, niki jdu ti to napsat do IP
12. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
autor
bleško mi se malá právě vzbudila, jak bude víc času písnu ti ju. jinak když se dá do příkmu mlíčko dětem to více chutná, postupně se to pak vynechává aby si zvykli na čiskou zeleninku. :grinning: :grinning:

blesko vyroste tak či tak, :grinning: :grinning: :grinning: sim tě už teď to není miminko :slight_smile:
12. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
Bleško to jsem ráda.. ta moje je dneska zase na odstřel :slight_smile:) jinak já bych asi už začala :slight_smile: já se tak těším až jí dám první příkrm :slight_smile:
12. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
Krásné dopoledne holky, konečně jsem se sem dostala, manža koupil nový počítač a mně kleknula grafika u noťase, tak jsem holt neměla přístup k netu, než to vše nainstaloval do tohohle pc, ale jednu výhodu to mělo, udělala jsem plno věcí :grinning:
Koukám holky, že jste si srazíky krásně užili, to je paráda :dizzy_face:
Ty jo Niky super nákup v Polsku :dizzy_face:
Jo a malýmu došel ten tygřík od Lamaze a zbožňuje ho :dizzy_face: tak mu asi koupíme ještě něco, no uvidíme....
12. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
niki: no já vím no :sweat_smile:

saron: myslíš? :sweat_smile: tak já to asi zkusím.

veru: jj máš recht.. PC je žrout času a já jsem zjistila, že mám závislost ne a ne ho nezapnout :grinning: no já jsem koupila slona a taky dobré :slight_smile:

holky, toto mi půjčila sousedka na kočárek, nevím jak vám, ale ted jak je furt mínus tak mě děsně vrže.. a je to fakt super.. dá se to koupit prý v každém železářství... doporučuju

http://www.trendvo.cz/seznam.asp?seznam=0&id_nomen=9900000000003393&typ_atributu=
12. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
jsem zde

na příkrmy, akce na oblečení (snoopy) atd
12. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
a ty příkrmy tam jsou za kolik? už jsi zpět z tama jo?
12. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
jo bleško dostala jsem dokaz na prý výborný plavání dobří lektoři a tak, je tam i něco u vás na butovicích to není zase tak daleko...www.betynka.cz a dobré ceny..
12. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
saron: díky, mrknu :slight_smile:

jinak holky, malá mi chrní na balkoně.. to je tak super.. budu ji tam dávat asi každý den dopo at mám více času na vsechno a nejsem tak uhoněná :slight_smile:
12. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
sunarku tam mají za 14,- a ktomu je akce 2+1 zaplatíš 2 a jdomu jdeš se 3-ma, pak na Hami ty zeleninové za 18, a hami 2+ miska zdarma za 44,-, mám to kousek asi 5 minut od baráku ted mi to trvalo déle jelikož ten kopec mi dal zabrat :sunglasses:
12. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
jsem na to koukala a to je docela blbý čas :unamused: to mi malá akorát krásně spí... a na té palmovce tam je jaký čas?
12. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
12. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.