• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
malá mi spí v kočárku, dojím oběd(rohlík),p ouklízím a až se vzbudí musíme na poštu
12. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
endie: ty držíš dietu? jdu mrknout na ty letáky
12. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
moje malá nesnese mrkev její po tom špatně a bolí jí bříško, prdí jak urvaná, a když nedostane mrkev tak pohoda, mamka říkala že segra mohla jíst zeleninu až v roce taky jí to nedělalo dobre ale ovoce v pohodě se obávám že to bude mít po ní, :unamused:
12. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
bleško: no držím ale ten rohlík mám protože se mi nechce vařit a ještě jsem nic nejdla mám hlad jak spisovatel :grinning:
12. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
No tak Nikoušek mi taky usnul, tak mám taky chvilku.....
Endie to máš super obídek :grinning: :sweat_smile:
12. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
jinak ty přesnídávky jsem koupila v lidlu levněji.

a kde byly jeste levné ty zelen.příkrmy? v DM nebo v tom rossmanovi?

endie: aha :grinning:
12. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
já si ohřívám brokol.polivku v mikrovl. a asi si udělám pizzu v troubě :grinning:
12. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
mě je blbě stoh rohlíku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

v rossmanovi ale nevím jestli ta akce ještě je
12. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
bleško zrovna dneska jsem si říkala, že jak málo spí mezi kojením že ji budu asi taky dávat na balkon, dáváš ji tam v celém kočárku??

jo holky dle čeho vybíráte značky příkrmů? budete kupovat jednu značku nebo je to jedno?? já chci zezačátku asi kupovat a pak možná i kuchtit..
jo a dáváte někdo i kaši? nebo se dává bud příkrm nebo kaše??

Endi já budu mít chleba..vařit se mi nechce mám tu guláš ze včera ale ten dostane manžel k večeři :slight_smile:
12. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
No tak já jsem měla bramborovou polívku od maminky :grinning: :dizzy_face: a pak až manža kolem té třetí přijede z práce, tak budou špagety, mám na ně chuť :slight_smile:
12. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
dávám kaši ta nám jede
12. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
já mám značku zel. příkrmu jenom jednua to hami a u ovocných mám 3 druhy
12. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
Chuděrka moje maličká, teď začal ze spaní tak šíleně nešťastně plakat, nebyl k utišení, ale už dobrý a spinká dál, bobíšek můj .....
Ty jo holky vy s těma příkrmama teda jedete, to je super, alespoň pak budu mít rady od zkušených :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
bobek malej

jo včera jsem lžičkou dávala malé kaší a ona mi pak spala až do 2 a vstavala v 8 :grinning:
12. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
:angry: no a tím že jsem to napsala tak počítám že denska bude vzhůru už 23 :grinning:
12. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
Endie :grinning: neboj nebude, je to šikulka, krásně spinkala, tak to zopakuje :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
jo holky když kojím tak začnu až když bude Sofince přesně 6. měsíců nebo později??
12. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
Saronko no můžeš klidně i později, znám holky co plně kojily do roka a až pak začaly s příkrmy.......
12. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
saronko pokudj í bude stačit mlíčko tak můžeš i později
12. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
blecha - dělám to jako berryl. Sklenička je na 48 hodin což jsou 3 obědy ze začátku. Já včera uvařila brambory, rozmačkala , vylila do toho příkrm mrkev, promíchala a nandala do dvou skleniček, jednu slupla včera, druhou dnes. Zítra uvaím brambor a udělám si jídlo na 2 dny s květákem. Už mi sní celou skleničku tak začnu občas vařit, občas namíchám vařené s příkrmem, protože třeba kedlubnu s bramborem nedělají, porek taky ne....Zatím chce po skleničce 60 mlíka ale mudr.říkala že časem jí mám dát skleničku a mlíčko třeba za 2 hodiny. Do příkrmu ho nedávám.

Holky u nás to taje, to je břečka. Dala jsem si vařit maso na rajskou a zjistila jsem že nemám protlak tak na rychlo vařím směs na špagety protože kluk za chvilku přijede ze školy hladovej. Tak bude rajská na zítra.
12. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
autor
veru ahojki koukám pořád se míjíme, je malému to v té oranžové mikině sluší.
já v Polsku slintala nad hnědou mikinkou s oranžovým podšitím s posikem plapek pejska, krásná ale měli jen 62/68 a te´d mám mikin hodně, tak smůla.
12. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
ty jo vám tak krásně papají ty příkrmy a mě malá necche nic krom kaše a mlíka :unamused:
12. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
sar - kaši nedávám, mudr říkala že je to zbytečné když přibírá a prý to zbytečně zatěžuje ledviny.
12. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
saron: jj v celém tak jak by byla venku. Já bych začla zeleninou a pak zkusit kaši... ono aby to na ten malý žaludek nebylo toho moc. Ke všemu možná ta kaše je sladčí, tak aby pak chtěla tu zeleninu. Nemusíš podle mě přesně jak ji bude 6měs :wink: uvidíš co ti řekne dr.

veru: asi se mu něco špatného zdálo... to se mojí malé taky stalo.

dan: no tak jsem začla dnes s mrkví a moc se na to netvářila.. tak asi zase mám zkusit zítra že?
12. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
autor
endie je to jako se vším, prostě každé dítě je jiné, nezkusila si do mrkvičky dát mlíčko?
12. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
12. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
Niky :slight_smile: děkujeme, to je celej kompletek alá tygřík :slight_smile: , vůbec mě o oblečení nemluv, já jsem probrala skříň a zjistila jsem že v 68 má malej mraky věcí, tak to snad stihnem unosit, je mu to vše větší, tak zatím ohrnuji a on se do toho dofoukne :grinning: , takže teď co kupuji nový věci tak už v 74 :confused: , to nám nějak ty děti rostou ne, když jako nedávno měl velký oblečky v 56 :sweat_smile: :pensive:
A jak se máte s Bereničkou??? Já teď zase budu chvilku bez skypu, jelikož nemám pc, ta grafika mně zase vypekla :rolling_eyes:
Bleško no nám už se to jednou stalo, ale když šel spinkat večer a to bylo ještě horší, to jsme ho utěšovali chuděku snad půl hodiny, kdo ví co se jim špatného zdá, že jim někdo bere mlíko :grinning: :sweat_smile:
12. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
niki: no já jsem to zkusila ani tak se na to moc netvářila :unamused: Koukala ses do IP?

veru: :grinning:

jdu hodit fotečku na net s tou naší první lžičkou
12. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
jo hodila jsem vám do alba fotku, jak nám malej usnul :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.