• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
koukněte.. to jsem malé koupila a hned zatím je fotka s naším papáním :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3797600&vReferer=
12. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
blesko :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
malá měla jenom 1 týden 56 :grinning: ted už máme 68-74 kupuju 80-86
12. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
veru: jééé ten je kouzelný :slight_smile: to je krásná poloha... připadá mi tak daleko starší :grinning:
12. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
bleško kde jsi to koupila to je kráné :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
veru:ten je sladký :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
Bleško a Endie dííííííky :dizzy_face:
A prďolka je vzhůru, tak se zatím loučím jde snad jíst a pak si půjdem hrát než přijde tatínek :grinning: , pak má šichtu on a já musím něco dělat doma, večer budem mít návštěvu
12. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
no tu v pze v jednom obchůdku... mají tu quelle.. které se mimochodem prý ruší v ČR a svítidla a pak tam měli na hromadě hračky s 50% slevou a mezi nima i křesílko... ale mají krásné i levné křesílka na www.na-dlani.cz :wink: mrkni
12. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
http://www.na-dlani.cz/detail.php?zbozi=1818277

veru: tak si užij pěkný zbytek dne a ještě lepší večer :wink:
12. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
bleško díky a je to v ov takže super :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
díky za leták z rossmanna ... zajedu se tam podívat :slight_smile:
jdu zjistit kde ho tu máme
12. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
12. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
autor
blesko koukala, musím to ověřit pak ti písnu, ju. musím uklízet malá konečně spinká, zítra budeme mít návštěvu a já tím cestováním a trajdáním v týdnu skoro nic nestihla.
12. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
niki: jasně :wink: vydržím moooc děkuji :slight_smile: já taky nic nestíhám... a ke všemu jsem se včera nějak nachladila nebo někde chytla bacil, malá je zas na balkoně, jdu si lehnout
12. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
tak jsem vytuhla na hodinu, malá na balkoně a stále v poho :slight_smile: volala mi kamarádka a já se s tel. letím podívat do ložnice a malá není v postýlce... jsem se uplně vyděsila, než mi došlo, že je na balkoně... uplně mi ztuhla krev v žilách :grinning: :sweat_smile:
12. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
autor
:angry: tak malá mi dává zabrat, dneska se ji moc nechce spát, achjo, dopolko hodinu a teď hodinku a půl. děs běs a to potřebuji udělat tolik práce. a ještě k tomu když je hore, vydrží sama tak 10 minut pak si ní musím být :slight_smile: jj vyžaduje pozornost :grinning:

a ještě si ji přidávám, vycídila jsem si sporák a pak vařila rýži a hádejte co, malá se zrovna probrala a rýže zdrhla z hrnce, tak můžu začít znovu :angry:
12. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
Ahojte holky,
tak koukám, že píšete, jak nestíháte..no já taky nestíhám..dopoledne jsme byla s kámoškou v Globusu, bylo to super, malá od půlky řvala, páč si zae nmohla prdnout, tak jsme ji musela vytáhnout ze sedačky, takže jsme táhla plný koš a v ruce ellu, super :grinning: no a teďka jenom žehlím a žehlím...

nik..to je jak za trest,že?ella mi to taky dělá, že když si něco naplánuju, tak ona jako by to věděla a je jiná, než jiný den.

Normálně jsem holky přemýšlela, jak je každé to dítko jiné. Když si vezmu, jak jsme byly u berryl ata moje Ella byla takvoá..ona prostě jak má režim, tak v klidu,ale jenom se vybočí, tak je rachot. Ale i tak vůbec, prostě tu pozornost vyžaduje a sama být moc dlouho neumí. Jsem měla nervy, že jsme si to zavinili sami, jak jsme ji furt chovali, když trpěla těma prdama ze začátku, ale zjistila jsme ,že ona se nemusí nosit, chce se jenom bavit. Tak jsem koukala do diskusí a jsem klidnější, hold jsou některé děti "společenštější" a to bude asi i naše Ella. A jak to tak niki píšeš, tak Berča na tom asi bude podobně :sweat_smile: :grinning:
12. únor 2010 v 16:08  • Odpověz
neteče ná voda teplá příští týden se na to :angry: :frowning2:
12. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
niki: to je k vzteku :angry: no a bude hůř :grinning: :grinning: :grinning:

niki,kuki: jj když jsem si chtěla s malou naplánovat třeba režim, tak si i v tomto postavila hlavu a jak jsem ji nechala vyhladovět a pak měla jíst, tak si postavila hlavu a že nebude přece to dělat jak já chci a celé mi to pak rozhodila... ona má svou hlavu a když chci něco já, tak ona chce pravý opak.

kuki: jooo tak to naše malá je velice společenská, jak je kolem ní hafo lidí, tak je tak hodňounká, že nikdo neví co mám doma :grinning: jsem byla překvapená, když i paní na plavání mi řekla, že je malá takoová živá a já ji říkám, že mi ani to nikdo nevěří, tak ona řekla, že mi to věří a že vaničkování u nás nemá smysl, že máme jit rovnou do bazenu :grinning: dobrý co? a to jsem si představovala jak ji naučím takový ten povel na zadržování dechu apod. A prd. Tak si už ted představuju jak mi malá v bazénu odplave :grinning:
12. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
to máte super že jsou spločenští aspon se budou dobře zařazovat mezi lidi
12. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
Ahojky, zdravím z postele. Včera mě vše začalo bolet, malá spala přes den srašně málo tak jsem myslela že jsem unavená a jelikož od rána spala 20 minut tak jsem jí uspala venku a chrní už hodinu a já přišla domů s bolestí hlavy, nosohltanu a kloubů, tak mám čaj a ležím. Něco na mě vlezlo, doufám že se to nerozjede a nechytnou to děti.

blecha - malá měla z první lžičky šok celá se oklepala ale pak se chechtala. Ze začátku to vypadá že jim to nechutná ale není to tak, jen to neznají a neumí polykat jinak než sáním. Dnes už mlaskala a snědla celou, občas musím vzít hračku a jednou rukou jí zabavit a jí krásně a režim je pryč, protože tím pádem jedla mlíčko už v 15 hodin.

Petr už přinesl opravený pc a instaluje do toho net atd.....
12. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
autor
kuki beztak se Beri nakazila od Elly :slight_smile: ona předtím vydržela i hodinu sama, a teď v poslední době ne. ikdyž někdy ji stačí ležet a koukat na rožlý lustr .-)
12. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
dan tak at se brzo uzdravíš :slight_smile:
12. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
ahoj holky¨, bleško se tu chlamu,, že ti malá uplave :o)),,

no malý už krásně otvírá pusinku a řve na mě když to jde pomalu :o) v ruce má papírový kapesník a někdy se i utře sám, když si ho občas rve sám do pusinky :o)

dan ať jsi brzo fit

endie bez teplé vody to je masakr teda v takové zimě
12. únor 2010 v 17:14  • Odpověz
však taky migruju k našim protože nepujde ani topení :rolling_eyes: mění nějaké trupky, doufám že to Robin nějak vyřeší a nechá mi tady auto
12. únor 2010 v 17:24  • Odpověz
dan: aha tak to taky zítra zkusím dělat blbosti :slight_smile: nebo mě napadlo prvně ji dát flašu jen trochu.. ap ak tu lžičku, co myslíš?
no já taky chytla nějaký bacil, ale jsem furt sama, manža by měl dorazit co nevidět.. teda doufám, tak se pak budu kurýrovat i celý víkend.

endie: myslíš trubky? :grinning: :grinning: jsem si rypla :grinning: :grinning: mě zabiješ hihi..
no to bych teda taky pláchla.
12. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
autor
dan brzo se uzdrav a neroznášej to hlavně :slight_smile:

endie a ot je nějaký havarijní stav nebo co, blázni v zimě. emigruj, a doufám že budeš mobilní ať se můžem sejít.
12. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
jo trubky a oni jsou trupky :grinning:

niki nevím dole je jenom psané od 15.2 neteče voda a nejde topení kvůli výměně potrubí tot vše :angry: no taky doufám že budu mobilní jinak mě trefí šlak :rolling_eyes:
12. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
No už se mi spouští i rýma. Doufám že to malá nechytne.
blecha - no já nevím, malá když je hladová a vytáhnu jí flašku tak řve, takže pochybuju že bych do ní dostala příkrm, ale zkus, hlavně musí mít dobrou náladu, není dobré dávat příkrm když se jí bude chtít spát.

berryl - já mám u ruky ty vlhčené a musím utírat často, hned má osypanou bradičku. Dnesk si to převalovala v puse a mlaskala a musím říct že jí víc chutná míchanice než samotná mrkev. No a když si chytne brindák tak to má i na obočí :slight_smile:
12. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
dan malý se taky osypává a z těch vl. urbousků ještě více, vždy ho trochu utírám obyč, urousky, ale jemně páč dřou no a pak jdu Ríšovi rovnou pusinku umýt a nakrémuji
je to cíťa po mě, já celý život používám jen niveu a dětské krémy, vše mi vadí :confounded: :astonished:

no endie není ti co závidět, teď v takové zimě
12. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.