• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Ahojky holky, malá spala od půl 4 do 6, vykoupala jsem jí, snědla 180!! a usnula. Bohužel u nás se nefunguje když já nemůžu tak jsem dělala večeři, koupala, krmila.... ale zase mám zprovozněný pc, je to lepší, na notas nejsem zvyklá ale mám ho tu zatím abych se mohla připojit přes den dole v obýváku.

berryl - taky hned myju a mažu, ale mizí jí to až odpoledne.

Jdu zalehnout, třeští mi hrozně hlava a kape z nosu. Ještě mrknu než usnu až půjdu na záchod.
12. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
Něco na zasmání: chlapi - opravdu realita
Měla k nám včera nečekaně přijít návštěva, v ledničce vymeteno, a tak jsem poslala svého muže do Tesca nakoupit. Povídám: "Drahý, v kuchyni máš lísteček, co máš koupit." a šla jsem si po svém. Sedl do auta,odjel a za 15 minut telefon: "Prosím tě, jak mám koupit 250 gramů hladké mouky?" Místo lístku s nákupem velkým jako kráva mi sebral recept na buchtu, který jsem měla položený u počítače a jel podle toho nakupovat!

Můj muž jen tak mimochodem povídá: "Já jsem ani nevěděl, že máme pračku se sušičkou!" Já na to: "No to teda nemáme." On: "No to je divný, já jsem vypral prádlo a když jsem ho vyndal, tak bylo suchý! No ale stejně jsem ho pověsil na balkon, aby doschlo!!!" Ano, prádlo bylo suché, protože nepustil vodu! Pračka tudíž neprala, on vyndal ty svý smradlavý a špinavý fusekle a ještě je pověsil na balkon!

Muž jel výjimečně do práce autem. Stál u semaforu, tak chtěl využít čas tak, že si koupí noviny. Rychle vystoupil z auta, šel ke stánku s novinama a najednou vidí, jak kolem jede tramvaj, kterou běžně jezdí. Tak se za ní rozběhl a dojel s ní do práce... Když šel z práce, vzpomněl si, že jel autem a auto nikde! Tak volal na policii, že mu ukradli auto...a policajti říkali: "Tak to jste byl vy, kdo nechal to auto na křižovatce???"
12. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
Já jsem včera pekla rebarborový koláč, ruce opatlané od těsta a zapomněla jsem si vystříkat plech takovým sprejem místo vymazání. No a s těma zapatlanýma rukama říkám manželovi: "Mohl bys mi, prosím Tě, vystříkat pekáč?" Jeho překvapený výraz vidím ještě teď a když se mě zeptal s mrknutím oka:
"Teď . .. . když děti ještě nespí"???
12. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dan...jsi mě pobavila, jsem si málem cvrnkla :grinning: :grinning: :grinning: já tad na koníkovi našla taky nějakou diskuzi a tam myslím bylo něco podobnhé, si pamatuju, že jsme se řehtala jako kůň.. a jinak doufám,že ti bude brzo líp, to je tou blbou vleklou zimou :rolling_eyes:

nik...hele, nebuď zlá,jooooo? :grinning: já ti dám nakazila od Elly :grinning: :grinning: i dkyž, když se ella naučila trochu otáčet od Vojtíška, tak by na tom něco mohlo být..no nic, půjde na prázdniny k tetě berryl, ať je hodně s Ríšou a snad se mi vrátí klidné a spavé dítko :grinning:

berryl..placky už mám v oblíbených a zkusím je, vypadaly na obrázku hooooodně dobře :dizzy_face:

bleska..tyjo,to je pěkný živel ta Peťka :grinning: a odkdy budete chodit na ten bazén?já vím,že se tu pořád domlouváte ,ale nevím, jaký je z toho výstup :sweat_smile:

endie..to máte super,že ani nevíš, kdy začně téct :angry:
12. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
Ahojte! Tak já vás konečně dočetla!!! :grinning: Dneska sem byla v práci (jak já bych se tam hned vrátila!!) a odpeledne nám přijel dědeček - takj sem až teď u PC, ale sem nějaká vyřízená....

veru: Super fotečka, jak malej spinká! Ten je slaďoučkej!

Jdu do hajan.. pááá
12. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
Krásný večer,
teda Dan fakt jsem se zasmála :grinning: :grinning: ještě že Nikyho krmí taťka jinak by měl mlíko všude :grinning: :grinning:
Odpoledne jsem si hrála s malym a "bafala" jsem na něj tím tygrem (stal se jeho věrným kamarádem) a on se krásně nahlas smál :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to bylo nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
Sali děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já byla v práci včera a teda já bych se tam nevrátila :grinning: :grinning: :sweat_smile: jako mezi lidi jo, ale ne tam co jsem pracovala :grinning: tak dobrou noc :pensive:
12. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
endie: :grinning:

dan: no já jsem taky nějaká nachcípaná a doufám, že to malá nechytne.. odpo byla děsně protivná a ukňouraná, ubrečená... tak jestli ji nerostou zuby. Kdyby ji bolelo v krku jako mě tak by měla teplotu ne? A ani moc nejedla.. jsem si říkala, že když rostou zuby, tak taky není chut k jídlu, co myslíš?
jéé hhi :grinning: :grinning: :grinning: čtu to tu nahlas a manža tvrdí, že tomu nevěří, že tu píšeš vtipy, že to snad ani nemůže se stát :grinning: :grinning: :grinning: no já bych tomu věřila hihi jsi mě fakt pobavila .. no nemáš to lehké :unamused: nechceš ho zavřít na balkon? :grinning: :grinning: :grinning:
a manža jak vyběhl z toho auta tak si bral sebou tašku do práce?

kuki: jj je to živel.. ta paní na to koupání mi říkala, že věří, že to s ní nemáme jednoduché.. no jo, nemáme.. ale lepší jak by byla papuča kam ji posadíš tam sedí... no a hlavně, že je zdravá si říkám :slight_smile: to je hlavní.
No zatím přesně nevím od kdy..
jinak malá dnes krásně spala dopo i odpo na balkoně, tak jsem si konečně začala užívat mateřskou :slight_smile: teda vlastně už rodičovskou

holky, včera už jsme měly 5měs!

sali: no tak to bylo rychlé, stručné.... jsi opravdu vyřízená :grinning: jsem si rypla :grinning: :grinning:

taky se jdu umýt a do hajan, malá blbě usínala a je celkově neklidná, fakt tipuji na zuby, uvidíme co se z toho vyvrbí. Dobour :pensive:
12. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
veru..malý usnul parádně :grinning: to ella by si takhle nikdy nelehla,to by musela být fakt úplně KO

Já jdu holky taky, dobrou!
12. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
Kuki, tak to Niky si takovéhle polohy rád vybírá.....
Bleško, tak pozdní gratulace Petrušce k pátému měsíci :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz
Ahoj holky.. tak dneska zase spaní nic moc..já nevím co to s ní je... v 8 šla spát po koupání, v 10 se vzbudila a tak jsem kojila, pak jsem k ní vstávala o půl noci podat dudlík a přemluvit at ještě spí, pak ve 3 to jsem kojila, pak v 5 podat dudlík, v 6 nakojit v 7 už vzbuzená... ach jo.. kde jsou ty noci kdy jsem k ní vstávala jen 2x max...no zkusíme dneska vynechat odpolední kočárkování zda to není tím že moc spí odpoledne... no uvidíme..
13. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
ahoj Sar, teda to je takové trhané spaní co? uvidíš třeba to pomůže, když nebude tak moc přes den spinkat
13. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
adelko kde jsi???
13. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Dobre ranko holky,
Sar hlavně aby to nebylo jako u nás, byli jsme pryč a malej spinkal odpoledne trhaně a ne tak jak je zvyklej min. tři hodinky v kuse a v noci se furt budil, to byl po třech hodinách vzhůru, takže u nás to mělo opačný efekt.....
13. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
:grinning: ahoj holky

polsko se nekonalo zase :angry: manžel se rozhodl že začně předělávat pokoj malé, pokládá podlahu, bude malovat atd, katakomby hadra :grinning: :rolling_eyes:

malá dneska krásně spinkala ve 20 spala hlad 1 a pak až 6 hlad a 8 dobré rano vyspinkáno :grinning:
13. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
veru: děkuji :slight_smile:

sar: určitě se to jednou zlepší :wink:

holky, malé ta mrkev nejede :frowning2: dát ji ještě event. zítra a když to nepůjde, tak nenutit a zkusit třeba za týden opět mrkev? Nebo přejít na něco jiného?
13. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
bleško: nebud smutná nám mrkev taky nejede, zítra skusím špenát a jestli jí potum bude bolet bříško a zvracet jak po mrkvi tak zajdu za dr, a budu dávat jenom ovoce,
13. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
jo jinak zkus zítra ještě a uvidíš, třeba jí to zachutná později
13. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
blesko dej mrkev třeba s bramborem a přilej do toho nutrilon. Endie super tak to pak nafot
13. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
ahoj holky, já jen rychle, Petr šel kočárkovat abych se natáhla tak aby mě nenašel u pc. :slight_smile:

blecha - to byly vtipy, ale podle zkutečné události, ale ne ode mě z domova, i když bych se nedivila. Ráno jel do kaufu a měl koupit 5 věcí. Říkám chceš to napsat? Ne, je to 5 věcí, to si pamatuju, no nevolal mi že chodí kolem regálů a na tu pátou si nemůže vzpomenout?

Je mi líp, ale bolí mě čelo a zuby a mám úplně žlutou rýmu. Malá usnula v 8, jedla v půl 3 a v 5 vyspáno, spí přesně 9 hodin ale spala jsem dál, občas jsem koukla a vydržela vzhůru do 7, pak už jsem vylezla.

blecha - malá jí samotnou taky nechce, vařím jí do toho brambory a dnes snědla úplně celou sklničku, zítra bude mít brambor a květák nebo s brokolicí. Už jí inteligentně jako Ríša, necintá, neplive to, krásně polyká. Malá špatně jí pokud nekaká přesně po 24 hodinách, ale po kakání se pak nacpe. U zubů nevím, hodně slintají, koušou dásněma ale že by nebyl hlad to nevím.

endie - tak aspon že dělá něco užitečného, né?

veru - malý je úžasný jak usnul.
13. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ahojte holky - mně dnes asi pukne hlava!!! :confused: Malej od 4 hodin od rána řve a řve :confounded: Už aby vydělával!!! Tak dneska to vidím na neuklízení...Abych si zlepšila náladu, tak poslouchám Jesus Christ Superstar :sunglasses: Já to miluju!!! A Bártu!!!

sar: Nějak sem nestihla ty fotky ještě poslat :sweat_smile: Ale neboj, nezapomněla sem :wink:
13. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
holky no já nevím ona jako nebrečí ale knourne tak ji du dát dudlík a jsem v podstatě pořád vzbuzená...
Bleško a nevzala si Petruška ani sousto nebo trošku?
Sali v pohodě.. až budeš mít čas tak pošli jo :slight_smile:
jo holky..manžel mi asi něco koupil k valentýnu nikdy jsme to neslavili a já pro něj nic nemám jen jsem koupila čokoládu tak mu asi dám to..do obchodu už nepůjdu.
13. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
Já taky dostala valentýna, kytičku v květináči, přání, sladkost a od kluka bonboniéru srdíčko. Šel k tátovi tak mi to dali dnes. Já nemám nic, můžu jim dát akorád přesnídávky co byly v akci. :slight_smile:
13. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
Holky objednala jsem Elišce houpačku, aby se zabavila než bude sama sedět, v lehátku nechce být. Paní mi dala ještě slevu. http://deti.bazos.cz/inzerat/5241291/Prenosna-houpacka-znFischer-price-s-melodiemi.php
13. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
dan s tou přesnídávkou jsi mě pobavila :slight_smile:)
houpačka bomba..my budeme mít taky ale takovou z NDR fakt x let starou na kličku ..ale co..Sofintě to stačit bude :slight_smile:
13. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
dan at je brzo lépe, Rada měl od minulé soboty šílenou rýmu,dneska už je fit. My Valentyna neslavime. Holky minulý rok jsem tento den zjistila,že jsem těhu jen to byl pátek třináctého :slight_smile: my jsme doma,malý mi začal pokaslavat.uvidíme jak ráno a poficime kdyz tak na pohotovost at si ho poslechnou. Včera za kasla 2x dneska už 6x a je to takový ten suchý kašel tak nevím.
13. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
dan, ta houpačka by se líbila i mně :wink:

Jinak - chápete to moje dítě? Se obleču, že jdu ven a když se vrátím, tak on spí... tak mám zase po procházce!!! To je dneska den, to vám teda povím...
13. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
Já jsem si dělala test na Valentýna v poledne protože jsem to měla dostat ráno a nic což já to mávám skoro i na hodinu přesně takže to Petr dostal k Valentýnu. Malá spí co Petr vyjel, je v chodbě, už 3 hodiny, no copak jsem si lehla? Ten pc je žrout času !!!! Ale máme houpačku, těším se, pak koupíme tu domácí co se přidělá ke stropu..
13. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
a pozitivní nebo negativní? :grinning:
13. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.