• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
dan: jééé to byly vtipy jo? aha hihi a já tomu tak věřila :grinning: :grinning: :grinning: No jako ona hlad má, jí, ale nevypije všechno co by měla.. :unamused: tak myslíš,že bych ji k tomu měla dát brambor?
ta houpačka vypadá skvěle.. já jsem koukala po téhle http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=MTY2OQ==&akce=detail&id=151478 jde použít i jako židlička.
co dostal P. k valentýnu? další mimčo?

sali: jsi mě s tím vyděláváním teda rozesmála :grinning: a už je to lepší?

saron: jj to ona jí ale nesní tolik co vždy.. tak jsem si myslela, že kvůli zubům... ale to je teda asi blbost co?

holky, jsme byli procházkovat a byla tam nějaká maškarní akce... tak to byly 2 svařáčky a jak je hned veselo :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
bleško takovou podobnou budeme mít ale asi tak 10let starou :slight_smile: oprejskanou :slight_smile:)
juu svařáčka jsem loni neměla.. tak letos na vánoce snad nebudu zase těhule hihi :slight_smile:)
my si dneska dáme vínko už se chladí..
jo normálně jsem dokázala pořádně rozesmát Sofinku.. říkala jsem SAKRA no vychlámaná z toho byla náramně :slight_smile:)
13. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
blecha: Kde byla maškarní kace????

My byli jen na chvilinku.. teď už skoro 2 hodiny spí v kočárku.. Snad nebude spat až zas tak dlouho, aby spal v noci!!!!! :astonished:
13. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
blecha - paní už to smazala tu houpačku :frowning2: vyfotím až přijde. Tu co chceš nemůžem, malá ještě nesedí tak máme polohovací, 5 rychlostí a 7 melodií.
13. únor 2010 v 17:26  • Odpověz
Ahojte,koukám na olympijádu a odpočívám,měli jsme krušnou noc,už asi třetí :rolling_eyes: Máme krásného spurtíka :angry: Jí v noci co 3 hodiny a když se nebudí na jídlo tak řve jen tak :unamused: Takže jsem se "královsky" vyspala :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tomáš je z té noci kterou celou prospal tak unavený,že si šel lehnout :rolling_eyes: No comment...

Dan včera jsem se těm vtipům pěkně zasmála,kde na to chodíš :grinning: I tomu pekáči :grinning: Brzy se uzdrav :wink: A je to od chlapů pěkné s těma dárečkama na valentýna :slight_smile:

Šari taky jste měli pěknou noc jak koukám co? :unamused: Doufám,že to nebude dlouho trvat.

Sali a ty nejdeš ven s malým i když spí?Vojta mi taky většinou usne a tak ho rychle oblíknu,aspoň tak neřve,a jdeme.

Endie to je dobře že manžel pro malou něco dělá :wink: To mě mrzí že Adélka jí špatně příkrmy :unamused: A nezkoušela jsi jí fakt dát do toho mlíko,jak to dělá Týnka?Třeba jí to bude více chutnat.

Bleško to byla asi akce na masopust ne?Tady na Pustkovci je taky dneska taková akce,jsou tam převlečení v různých maskách a chodí po venku,ale žádný svařák sakra :grinning:
13. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
holky tak malý pěkně kašle tak 3x do hodiny, děti prý první kašlou a pak az dostanou rýmu, má to od Radima který byl celý týden nemocny ach jo prý to dostávají do 5dní a to odpovída. Na noc mu dám čtvrtku dithiadenu a ráno uvidíme. Kdyz tak skočíme na tu pohotovost at nám něco dají. Petulek to mě mrzí to vstavaní,ale neboj jen pár dní a bude zase vše při starém.
13. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
Jé Týnko to je nepříjemné :confounded: Tak snad se to nerozjede nějak víc!Hlavně ať nemá teploty :unamused: No já doufám,že se to u nás zlepší,že je to fakt jen spurt a nebude to nějaká trvalejší změna :unamused:
13. únor 2010 v 18:51  • Odpověz
berryl: to mě mrzí doufám že to bude dobré

peti: neboj je to jenom spurtík a příští týden zase budete spinkat jak růženky :grinning:

tak a náš pokojík bude místo merunkovo fialová,disney růžova a fialová :unamused: sehnat doplnky do merunkové prostě nejde, takže až něco seženu bude taková ložnice
13. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
holky potebuju poradit kolik metru látky buu potřebovat abych mohla tohle udělat se závěsem http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28290022&tab=2 okno má 4 metry asi :sweat_smile:
13. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
13. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Ahojte holky,
tak my máme za sebou vítán ía nakonec ot bylo fajn. dostali jsme panenku, knížk ua příbor, já kytk ua pak ještě vinko. Ella si poslintalal celé šaty, tak pak byla v kolíbce fakt kočka :angry: A spala pak jak dudek,až do půl sedmé :confused:

petul..já ti raději nebudu psát, že u nás je ot stejně a žádný spurt ro podle mě není, ale prostě se budí přesně co 3 hoďky a má hlad a to takový, že se budí s řevem,takže žádné přebalování,ale jenom krmení...a trvá to cca 14 dní :unamused:

berryl..jé,tak to je blbé,,doufám,že to přjde a nerozjede se to více

dan..rozesmála jsi mě tím Valentýnem, že jim dáš hamánky :grinning: :grinning: lepšé jak drátem do oka...my si nedáme nic, zítra si dáme na véču pizzu místo večeře a bude to :grinning:

endie..to je super, že manža se vrhnul do pokojíku, pakhod fotky, jako dokumentaci jeho činnosti :wink:

Jdu koukat na telku, o víkendu zjištuju, že jsem na netu fakt minimálně :slight_smile:
13. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
autor
ahojki všem, a pěkný večer.

ty jo Berryl snad bude ríša ok, a ty mu dáváš Dithiaden??? fakt? do toho bych já nešla.

petul je mi líto že malej tak v noci zlobí. my už několikátou noc mezi jednou a druhou ráno sebou hážeme, takže jsem taky hore, znovu ji zavinu dám dudlíka,hodím na druhej bok a pokračuje ve spánku do půl čtvrté, čtvrté kdy jí. a pak je v šest hore, takže jsem poslední dny taky unavená :frowning2:

kuki super že jste si užili to vítání :slight_smile:

já ráno vrazila malou manželovi a dala si vanu, pak jsem jela nakoupit, prý sotva jsem odešla (před tím jsem uspala malou) zaklaply se dveře a malá hore. pak jsem jeli ke známým a přijeli až v sedm, tak okoupat, nakrmit a už spí.
13. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
Holky jdu lehnout, jsem unavená, přes den si nelehnu a Eliška vstává brzo. Bolí mě hrozně hlava a ty dutiny ale je to lepší než včera. Malá už taky spí, v půl 7 jsem jí budila na koupání a v půl 9 šla na kutě. Zítra vložím fotky. Dobrou noc.
13. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
sali: od Lužin směrem k rybníku.

dan: jéé tak to vyfot.. no mě se líbila na www.na-dlani.cz ale ta zase nemá jako židličku.. http://www.na-dlani.cz/detail.php?zbozi=682423 ale je za to polohovací

petule: tak to mě mrzi :unamused: jj asi masopust... protože pak v jedné hospůdce - U Šimáčků tam měli dnes maspopust.večer :slight_smile:

berryl: jééé bobek malý :frowning2: já jsem zase slyšela, že děti kašlou z rýmy... nemá takovou tu zadní rýmu? Já jsem už formuláře na RD vyplnila a zase taková věda to nebyla :grinning: :wink:

kuki: no my jdem na vítání v pátek 26.2. tak jsem na to taky zvědavá a jdem nějako po 10h dopo. Vy jste byli odpo? Tu se prý dostávají chrastítka... pro děti tak kolem 1roku, dobré co? no pak povykládám co jsme vyfasovali my :grinning: :sweat_smile:

jsem asi hodinu uspávala malou, možná jsem s ní kapku i vytuhla ja.. :sweat_smile: jsem ji dnes zkusila na noc dát kaši a nevím jestli to bylo dobré na její žaludek, furt se propínala.. tak nevím, příště to už nedám a jsem zvědavá jak bude dnes spát. A taky jsem přepadla rossmanna... měli otevřeno do 14h a já myslela, že tam jsou buhvijak dlouho, přišla jsem 5min před zavíračkou a už mě tam skoro nechtěli pustit.. tak jsem poprosila, že jim to klidně i vytřu, ale že jdu pro ty příkrmy v akci :grinning: samozřejmě na regálech už byly nové ceny.. tak jsem si vyžádala jeste ten starý leták abych se orientovala. Tak to mám ted doma vyskládané v kuchyni na stole a nevím kdo to uklidí.. já už jsem dnes kantare :grinning: a manža byl z toho na nervy, kolik jsem toho pobrala... nebýt se mnou, vezmu toho víc :grinning:
13. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
niki mám to od mudr, že může čtvrt dithiadenu na noc volala jsem i na pohotovost a tam mi to řekli také,ale já mu ji nedala, spí jako špalek. Radeji jsem ho nekoupala,jen obetrela. Blesko já si právě taky myslím,že mu začíná rýma a on první kašle a pak mu začne rýma,prý to tak děti mají. No jsem zvědavá na dnešní noc. Bobek můj malý.
13. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
autor
berryl ok, je to oblbovák .-) to je fakt. ale jeslti spí tak bych to do něj nedávala. sam ana sobě mám ozkoušeno jaký je to oblbovák, přiznám se já bych ho ani po doporučení Dr. asi nedala.

jj dětem často začíná rýma kašlem, protože než do nosanu, stékají ty hleny do krku a toje dráždí. Berenika jak měla tu rýmu tak to tak taky bylo dva dny pokašlávala a pak měla i plný nos.
dávala jsem ji 2x denně 1ml mucosolvanu a pomohlo to suprně.

blesko ty jsi fakt agent, :slight_smile: snad to bude malé chutnat aby jste neměli železné (skleněné) zásoby :slight_smile:
13. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
autor
nic jdu se taky natáhnout, od dopoledne mne třeští hlava tak to třeba zaspím :slight_smile:
13. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
berryl: neboj to bude dobré... když tak mu to pak hned vysaj... máš odsávačku na vysavač? Já bych ten dithiaden taky malému nedala...

niki: a ten mucosolvan je na jaký kašel? suchý dráždivý? nebo ten druhý? No tak snad ji to jednou zachutná :grinning: je to do r. 2011 takže v pohodě.
13. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
autor
blecha trvalý problém, co je jaký kašel u sebe to poznám u malé ne, prostě kuckala a Dr mi ho doporučila. buď on nebo Hedelix ale ten je tusím od pozdějšího věku, tak jem vzala mucoš.

ber určitě bude ríša brzo fit neboj.
13. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
niki: aha tak to bych mohla taky koupit, malá taky kucká ale tak nějako srandovně, neumím to popsat.
nechod ještě spát...
13. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
mrkněte do albíčka máme nové fotečky..
Peti spurtíka ti nezávidím já čekám zase v 6. měsích nás to nemine..
Kuki chceme vidět fotečky z vítání..docela vám závidím škoda že Praha 9 nic nedělá...vrrr
13. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
niki usnul ale budí ho kašel,rýmu zatím nemá ach jo tak já se jdu mrknout jestli mám ten mucosolvan hedelix máme dávali jsme ho na doporučení mudr už ve 3týdnech. Oni tam nepíšou že to je už pro děti dříve aby si maminky radeji došli k mudr není to sranda je to většinou vše podle váhy dítěte a ne podle týdnu.
13. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz
tak nemám mám jen hedelix ten je na prd. Jdu spát dobrou
13. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz
autor
bré sněžné ráno, ta co Berryl jak Ríšánek v noci, jak jste to zvládli? doufám že brzo budete ok.
14. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
Ahojte holky,
berryl-tak co, jak jste na tom?

saro..no ,fotky sem dám ,ale ža je budu mít od tchána - ty co máem my sou hrzoné, nic na nich nejde a když jo,tak to je hrůza..

Zase mizím, jedemem k našim, tak se jdu pomalu chystat..
14. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
saron: krásné fotečky :slight_smile: my když někam jedem tak se většinou a dost poserem :grinning:

berryl: jaká byla noc, co R.? Furt na vás myslím. Jinak mě se ten tel. asi účtoval :sweat_smile:

kuki: jasně ahojky
14. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
Bleško no my blinkaly a to jako moc často nebývá :slight_smile:
Berry to mě mrzí, jak na tom ted Ríša je???
14. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
dobré ranko

tak jak je na tom cukroušek?

na valentýna jsem dostala nic tak nedostala sjem nic ani za narození malé tak co jsem čekala si tu čokoládu co mám pro něho sním sama :grinning:

sar: pěkné fotečky
14. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
ahoj holky, malý v noci asi 7x kašlal, ale nevzbudil se
dneska kašle rymu zatím nemá,ztra máme jít na očkování což nás určitě nenaočkuje, ale dá nám aspoň nějaký recept a poslechne si ho
teď tady hučí :o) na žirafu
teplotu nemáme, tak uvídíme .o) jen já moc nespala pořád jsem ho hlídal :slight_smile:
14. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
endie: tak my třeba valentýna neřešíme,... nebudem podporovat amer.svátky :grinning: to já slavím MDŽ a Den matek :grinning:

berryl: no i kdyby chtěla naočkovat, tak raději počkej... některým dr. to je jedno. Tak doufám, že už bude brzo OK :slight_smile:

tak třetí den co měla mrkev... no já nevím, moc se na to teda netváří :frowning2:
14. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.