• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
my dneska měli mrkev, brambor, porek a květák :grinning: a mlíčko už nechtěl
blekšo bojuj, vydrž to se prolomí, jsou to hold nové chutě
14. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
berryl: myslíš jo? tak mám ještě vydržet jo? Jak to tu tak čtu tak všem to chutnalo :frowning2:
14. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
autor
berryl je super že se Ríša prospal a nebudil se. mi to povídej já jak byla malá nemocná taky moc nespala, tak mne to donutilo naistalovat monitor dechu, do té doby ležel ve skříni, je fakt že od té doby spím v noci více tvrdě.

napadlo mne já jsem Beri jak byla nemocná podložila matraci v postýlce velkou knihou, a hodně jsem ji dávala do lehátka, ne moc ležet líp se ji dýchalo. a taky nám pomohlo mít vyvětráno v ložnici a relativně vlhký vzduch.ejště mne napadlo,kamarádka dávala malé okolo těch 4 měsíců jak byla nemocná i jitrocelový sirup, je fakt že já jsem se dívala do příbal letáku co mám doma já a je tam pro děti bez omezení věku. ale zkonzultovala bch to v lékárně nebo u Dr. jako podpůrná léčba jsou bylinky dobré.

je super že už Ríša nechtěl mlíčko, jste šikuly.

mi před chvílí volala mamka jestli mi stačí 60 skleniček přesnídávky (ty větší 0,33 l) je zlatá. má pro Beri 4 druhy, čistou jablíčkovou, pak jablko-banán, jablko-borůvka, jablko-jahoda. snad ji pak budou chutnat.
14. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj holky, já dnes vařila brambor a květákový příkrm a mlaskala, moc jí to chutnalo, snědla skleničku a mlíko až za hodinu. Uspala jsem jí v kočáru a spí na chodbě pod oknem. Po skleničce usnula jen na 45 minut tak snědla flašu a spí dál. Mě třeští hlava jak střep. Venku tak praží sluníčko že mě bolí oči jak jsem byla venku.

berryl - hlavně že se mu nerozjeli teploty, malá je dnes nevrlá, něco mezi vstekáním a nadáváním, střídali jsme se v nošení, nevím co to bylo, bud ode mě něco chytla a není jí dobře a nebo je nevrlá, dnes jsem jí přetrhla spaní a v půl 9 nešla až v poledne a to trvalo než jsem jí uspala. Uvidím s jakou se vzbudí.

Holky den úplně na pytel. V noci ve 2 vypli elektřinu, akorád když malá dojedla, jinak bych neměla teplou vodu, nefungoval kotel tak do rána tu byla hrozná zima, vodu mi musel uvařit v garáži autogenem, pustili to až v půl 9. Pak jsem dala vařit brambory a až do druhého patra jsem cítila jak to začalo skoro hořet a Petr u toho seděl tak 3 metry a necítil to!!!! Kastrol byl na vyhození.
14. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
autor
dan :frowning2: to je mi líto, chudák hrnec, to je klasika ti chlapi :slight_smile:

nic jdu žehlit, malá spí hodinu před chvíli se probrala, a plakala ale podařilo semi ji uspat dá. snad vydrží než vyžehlím, apak chci ještě vytáhnout šicí stroj a trochu pracovat.
14. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
danuško taky jsem ráda, snažím se ho držet v teple, ale je po Ráďovi potivý, tak ho pořád převlékám
stříkám kolem něj vincentku ať má vlhký vzduch, do nosu stříkám sterimar, to jen pro jistotu není to na rýmu tu zatím nemá a ráno dostal hedelix

ale chrchle hrozně, zítra se uvidím, jen jsem špatná z toho, že ho budeme muset k mudr tahat :unamused:

jinak mě překvapil Ráda mi valentýna neslavíme a dostala jsem balíčk tofife, milku a podprdu a trefil velikost, já pro něj nic nemám, ale koupe se, tak asi něco čekááááá :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
týnko kolik ti malej přes den naspí? Malá už týden jen max. 3,5 - 4 hodiny. Před kopuáním už nechce usnout, chce vykoupat, najíst a spát kolem 8.
14. únor 2010 v 16:08  • Odpověz
dan vstává v 7.30h to se nají a do půl hodiny od jídla jde opět spát, většinou spí do 9.30-10H no a vždy od toho co je vzhůru usne do 2h někdy na 30min teď už spí např hodinu, no fakt jak kdy, před koupáním stále usíná na 45min
14. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
Já myslela za celý den od 8 - 20 hodin. Malá se vzbudila a směje se, tak to bylo tím že nešla v půl 9 spát, ale začíná chrčet, jako když začíná rýma, tak uvidíme co se rozjede, kapu libenar.
14. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
autor
krásný nedělní večer :slight_smile: dan malá dneska spala, 75 minut dopoledne, odpoledne hodinu a půl a před koupáním 20 minut, takže cca 3 hodiny.

včera i denska měla strašnou prču z toho že může cákat při koupání, já celá mokrá. ona vysmátá, oči zalité vodou a bylo ji to jedno.
14. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
niki tolik přesnídavek maminka je opravdu zlata! Dan já bych ten hrnec taky necítila :slight_smile: no za celý den dneska naspal cca 4h ale usnul už hned po 20h
14. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
nik..tyjo,to máš parádní, tolik přesnídávek!tomu se žádná akce na hamánky nevyrovná :wink:

dan..nám spí ella stejně jako tobě eliška, taky nechce už před spaním spát, ale zase ona chodí dříve, tak kolem sedmé. A celkově toho naspí nějak mín než dříve :sweat_smile: což jako chápu, ale moc se mito nehodí do krámu :grinning:

berryl..tak to jsme zvědavá, co malý a doktroka zítra..a půjdeš tam dopo nebo odpo?protože vím, že ona nám říkala, že kdyby malé něco bylo, ať jdemem dopo, aby ostatní nenakazila
14. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
autor
jj přesně tak kam se hrabou obchody, zlatá babička a děda - ten to chystal - loupal jablka a vykrajoval při koukání na telku :slight_smile:

já se snažila malé posunout spaní, dala jsem ji spát a za pět minut půl deváté a ona o půl tuhá, když ji dám do postýly v osm do půl deváté se převaluje a je to nastejno. tož budu se snažit posouvat dál. protže to její vstávání v šest je teda síla.
14. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz
autor
jo včera se narodila kolegovi od manži malá 2800 a 49 cm takový bobánek, dal to vědět až dneska, něják to dříve nezvládl jak oslavoval.
14. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz
Krásný večer holky,
teda Berryl chuděrka Ríša, snad bude brzy bez kašlíku....
Niky to jsou ale zásoby přesnídávek to se Berinka má :dizzy_face: :dizzy_face:
14. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz
autor
ahojki veru, zrovna jsem chtěla vypnout pc, tak tě alespoň pozdravím, musím jít na kutě, to moje raní ptáče je v šest neodbytné :slight_smile:
14. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz
autor
jj a když ji nebudou chutnat tak se budeme mít my s manžou :slight_smile:

nic dobrou noc kočenky jdu na kutě. papa a krásné sníky.
14. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz
:dizzy_face: Jeee Niky tak zase se jenom mineme....tak dobrou noc a hezky se vyspi
14. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz
niki: jéé ty máš šikovnou mamku.. budeš mít fajné zásoby :slight_smile:

dan: jejda.. no nevím co bychom dělali my.. my bychom si neohřáli ani vodu na čaj :frowning2: jak tu máme vsechno na elektriku.

berryl: :grinning: dostal odměnu? :grinning: to je bobek maličký.. tak zítra určo pisni nebo zavolej jak jste dopadli.. budu na vás moc myslet.

saron, sali: nebudete chtít něco z www.na-dlani.cz ? Zítra bych tam už něco objednala, dejte mi vědět.. bychom event. neplatily poštovné a nebo bychom poštovné rozprostřely.. mám ještě jednu kamarádku co by něco chtěla, tak to projeďte, zda by se vám tam něco nehodilo, díky.
14. únor 2010 ve 22:52  • Odpověz
Holky tak dobrou a klidnou noc....
14. únor 2010 ve 23:29  • Odpověz
ahoj holky malý za kaslal za celou noc jen 4x a rýmu zatím nemá,radeji to hned zaklepu. Kuki my jsme objednání az na 15.30h takže jako poslední,tak to neřeším a my nic takového neříkala :slight_smile:)) a navíc mě tam nemá ráno kdo hodit a do kočárku ho tahat v té zimě nebudu. Holky mě v noci začal bolet spodek jsem si myslela,že jsem prochladla šílená bolest,tak jsem si vzala brufen. Prášky neberu,tak mi hned zabral a ráno kolem 4h jsem tak tak doběhla na wc. Šílené střevní problémy no děs. Nevím kde začít,musím něco změnit opět špatná životospráva a tak to pak vypadá,že brečím na wc a nemůžu se ani zvednout ach jo. Už mi zabralo černé uhlí,tak jdu jeste pospat než se vzbudí to moje štěstí světa.
15. únor 2010 v 06:11  • Odpověz
tak prd, spát nejde tak tu straším 5x na wc, zachránil mě až reasec ach jo
15. únor 2010 v 07:24  • Odpověz
čao ženy

berryl: jejda ty máš fakt štestí :unamused: podej si sportku třeba vyhraješ :grinning:

potřebuju poradit uvažuju že přejdu na nutrilon jaká je rozdil v comfort a klasickém nutrilonu? děkuji
15. únor 2010 v 08:06  • Odpověz
berryl: co tě zachránilo? Ty máš ale věci ti povím bobku :unamused: a copak jsi snědla? Nebo myslíš nějaká střevní chřipka?
No malá taky jen tak pokuckávala.. a po očkování měla 38C :frowning2: tak se raději poraď

endie: já ti neporadím, já jsem stále u beby
15. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
autor
ahojki vespolek :slight_smile:

berryl ach jo, já si myslím že střevní chřipule teď to řádí všude.

endie rozdíl je v tom že Comfort je pro bolavá bříška, je specielně upavený a ta bílkovina je tam předupravená pro lepší trávení.
obyč tu upravu nemá. my jedem na obyč. od počátku a v pohodě.

a taky cenově, comfort dělaj jen v malé doze 400g, clasický v 300g krabici a 800g.
15. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
autor
jinak to moje dítě je nevyzpitatelné, v noci vyzunkla prso a 120 a teď jen prso a 30, jsem zvědavá kdy budem ít hlad :slight_smile:
15. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
autor
jojiinak holky, jak jsem byla nakupovat v tom Polsku tak doporučuji pečlivě spočíst kolik maj kurz oni, kamarádka si měnila české korunky tam na zloté a měla kurz. 6,25 a já platila kartou a banka to přepočetla za 6,6, na velkém nákupu rozdíl 240,- no co příště :slight_smile:
15. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
aha děkuji, zkusím přejít na nutrilon se obavám že jí přestalo chutnat to Hami proto tak špatně jí

jinak pojízdná nejsme a k tomu všemu ve středu jdeme na kontrolu tbc, ve čtvrtek naušničky ale od čtvrtka jsem doma tak můžu přijet tramvají :grinning:
15. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
niki až pojedeš příště můžu se přivtěřit? protože stím mojím tam nedojedu ani příští rok, ted budu mlíko objednávat přes mimibazar
15. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
autor
endie zkus jestli půjdeš do toho normálního koupit nejdříve tu malou krabici (je papírová jako Hami) a postupně ji to přidávej - jako třeba 2 odměrky Hami a jedna Nutroše. a postupně to zvyšuj. snad to bude ok.

hm to s tím že nejsi pojízdná je blbé :frowning2:

endie jasně, já mám zásobu tak do konce dubna, pak bych stejně měla najet asi na 2 řadu. tak určitě pojedu.

z Mimibazaru objendnej, holky jak jsem to počítala maj na velké krabici nutrilonu cca 20,- výdělek, když spočteš benzín tak to máš v pohodě. pořád ušetříš 100,. na balení oporoti ceně u nás.
15. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.