• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
jo super dík z aradu

ani nemluv mě to tak ... že nemám auto, se ani nesnažil zařídit aby jel někdo jiný prostě hotovo dvacet jedu já a konec nezájem že mám lítání s malou :unamused: no coment

jinak voda a topení nám jdou odstředy :grinning: hura

volala jsem dr. ohledně té zeleniny a máme vynechat a jestli stoho bude mít špatnou stolici tak máme přijít, včera dostala špenát a to samé co s mrkví zase zvracela, prděla, ach jo
15. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
holky já to tak občas mám, že mě to chytne a je to tak na 5h na wc :o(
nejhorší bylo,když mě to chytlo třeba v práci,vysvětlovat, že se prostě od wc neodlepím no mazéééééééééééc

endie my používáme nutroš comfort a spokojenost
15. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Ahojte holky,
tak u nás noc klasika, malá vstávalal co tři hoďky - a já jsme jak vzatá pytlem ,rptožoe jsme s manžou vydrželi na Sáblíkovou, takže jsme toho moc nenaspala..ale ráno ji ještě manža uspal v posteli, jinak bych vstávalal v šest, tak jsme spaly do osmi :dizzy_face:

berryl..m ot právě říkalal kvůli ostatním miminům..ale jestli jenom 3x zakašlala, tak to nic nebude, takže podle mě v poho.
jo a od 1.3 přecházím k novému gyndaři teda gyndařce Jelínkové :grinning: ale musím pr výpis s karty- bojim bojim
Holky, co vaříte? :confused: Mě nic nenapadáááááááá
15. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
autor
endie ta je dobrá, ikdyž už pomalu na důchod :slight_smile: ale střídá se tam s mladou Dr. a ta je prý taky dobrá, vím to od kolegyně z kanclu, moji milované, chodí tam taky. hlavně to tam jde jak po másle, objednáš se na čas a nikdy nečekáš.

endie neboj se, prostě mu zavolej ať ti to připraví, a pak si to vyzvedni, na tu chvíli prostě nasadíš bojovnou tvář, a zmákneš to. nemá ti co říkat. je to ....... . je to tvé svobodné rozhodnutí, a pokud by tak já bych už asi zvažovala normálně stížnost na lékařskou komoru, a basta.
15. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
autor
kuki nevím, máme tam ze soboty žemlovku, zbyla polívka a ze včera brambory s kuřecími přírodními řízky. tak dneska asi nic, až zítra a asi udělám špenát :slight_smile:
15. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
kuki: no já mám ze včera placky s játrou
15. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
kuki kašle, hrozně, ale tuto noc jen 4x za to ta předtím to kašlal tak 4x v hodině, takže si taky myslím, že se to lepší a nebo to přejde v tu rýmu
my máme játru s rýží
15. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
berryl: taky játru jo :grinning:
15. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
jo jo¨bleško co kupuješ přes ten internetový obchod?
15. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
Sakra, máte všechyn navařeno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já asi udělám šukofleky, jsme totálně bez fantazie...
15. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
autor
hm to bych si taky dala, šunkáče :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
kuki s čím je děláš se šunkou?
15. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
ještě nevím, co najdu ledničce :grinning:
15. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
autor
tak šunkofleky jedině s uzeným masem :slight_smile:
ostatní jsou zapečené těstoviny co dům dal :grinning:
15. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
tak mrně konečně spí, usla s kravičnou v náruči :slight_smile: plyšovou
15. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
Nazdárek děvčata :slight_smile: Tak my už asi máme spurtík za sebou,ale raději to ještě zaklepu :slight_smile: Dneska byl opět to naše zlatíčko,papkal v osm večer,pak ve tři a v osm ráno :slight_smile: Až jsem se od té třetí do té osmé pořád sama budila jaktože neřve :grinning: Takže nám spurtík trval 6 dní :astonished: No jinak včera jsme byli u mojí mamky,viděli ho všichni po měsíci,babka a tak...a byli samozřejmě úplně pos.... :sweat_smile: Akorát domlouvání,že nosit se nebude u nás prostě nikdo nerespektuje a mamka mi ještě řekla "prosím tě se chceme pomazlit" a Tomáš jí řekl že pak s ním jsem sama doma a jsem na prášky a mamka prý "ale to je blbost",no jako by neměla nikdy děti :rolling_eyes: A vůbec celkově spoustu věcí nechápou,pořád Vojtovi vytahovali ruce z pusy a říkali mu že to je fuj,že to nesmí(a on si je tam stejně zase strčil :sweat_smile: ) a říkám jim,že už ho svědí dásně,tak to je podle nich brzo a že to je jenom zlozvyk :rolling_eyes: A třeba když jsem mamce řekla,co mi teď dělá už několik nocí,že má určitě ten růstový spurt,tak na mě hleděla jako bych spadla z marsu a říká mi "prosím tě to jsou zase nějaké žvásty co jsi vyčetla na tom internetu"takže tak :rolling_eyes: Ale to jí i Tomáš řekl,že mám pravdu,že on si taky myslí že má Vojta spurt(dala jsem mu vše o tom přečíst na netu,tak už tomu rozumí a věří mi :sweat_smile: ).No ještě že tam jezdíme jen jednou za měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: No teď už ale když jsem to tak zhodnotila,tak mám celkem starch jim ho dát na hlídání :confounded: Kdo ví co se mi vrátí :confused: Včera by ho nenechali ani vyspat,kdybych jim neřekla,že už je protivný a mne si oči a ať ho položí a nechají spát.Tak tomu nechtěli věřit,že bude opravdu spát a samozdřejmě jak ho položili,tak Vojta do 5 minut tuhý,tak furt nad ním seděli a "prý že on fakt usnul"a kecali nad ním,tak jsme jim s Tomem řekli,ať ho nechají aspoň v klidu vyspat :angry: No hrůza a děs! :unamused: A to máme s Tomem za měsíc dvouleté výročí,tak jsme chtěli jít na večeři,takže asi nic :frowning2:
Jo a jinak co mi mamka včera říkala,tak jedna moje kamarádka,s kterou moc nejsem v kontaktu,ale mamka zná její mamku,tak porodila před 3 týdny chlapečka,jenže byla dlouho v porodnici,protože měl žloutenku a když je konečně pustili domů,tak byli doma jen 2 dny,protože malému se ta žloutenka nezlepšila,tak ho brali zpátky a ona dostala střevní virozu,takže s ním nemohla do té nemocnice jít,tak tam šla její tchýně s ním.No a k tomu všemu měla mlíko jen dva dny :frowning2: Takže mi je jí neskutečně líto :frowning2: Když si vzpomenu na ty začátky a jak jsem bulela,když nás nechali jen o jeden den navíc v porodnici kvůli žloutence,tak to je prdlajs ve srovnání s tímhle :frowning2:

No a ještě jedna známá,ta zas jak rodila,tak malý postupoval špatně dolů,porod trval dlouho,ona už omdlívala,malý špatné ozvy,nešel vyndat ani kleštěma,ani vakuumextraktorem,takže v poslední chvíli se rozhodli pro císař a jak ho vytáhli,tak malý prý 5 minut bez dechu,takže teď s ním lítají po vyšetřeních a vypadá to,že možná bude mít poškozený mozek :frowning2: :cry:

Týnko tak hlavně ať se to Ríšánkovi více nerozjede! :cry: Bobek malutký :pensive: Pak napiš co u mudr.A ty střevní problémy ti nezávidím :frowning2: A můžu holky potvrdit že Týnka na to trpí,párkrát nám to nabouralo kurz,jak jsme byly těhulky :grinning: Bobek trávila celé dny na wc že? :frowning2: Jinak Ráďa je hodný,takové hezké pozornosti :wink:

Kuki no ty jsi úplně chudák s tím Elliným spaním :frowning2: Mi stačil teď ten týdenní spurt a dokonce jsem i zhubla :grinning: A těším se na fotečky z vítání :wink: Jo a Tomáš mi v sobotu ukázal cestu,jak se celkem rychle dostanu k tobě :grinning: A je to cesta parkem,takže krásná procházka :wink: Můžem někdy prubnout :wink:

Niki teda to je supr s těma přesnídávkama :wink: To se bude Beruška mít :wink: A jak tedy u vás s tím spaním,lepší?Akorát vím,že Beruška vstává v 6 co? :confounded:

Endie to je mazec s tím že Adélka nechce papkat tu zeleninu a že jí zvrací :frowning2: Toho se taky bojím,jak to bude u nás :confused: A možná se jí po tom nutroši zlepší zažívání co?Já jsem s tím comfortem spokojená :wink:

Bleško a vám taky nejedou příkrmy? :frowning2: A papká aspoň něco?Prosím tě těch 200 lidí jsi myslela tak,že ta firma zaměstnává tolik lidí celkově že?Né v jedné práci,jako na jednom pracovišti :confused: (to by byla asi blbost né?)
15. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
ups,krapet dlouhé :grinning: Pardon,dejte si ktomu nohy nahoru a něco dobrého :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
autor
je petul ahojki,jsem ráda že tě Vojtík nechá vyspinkat.

my spíme celkem dobře, usíná o půl deváté, pak se okolo druhé budí, ale to ji dám dudlík (ten si kupodivu vezme) a otočím ji zpět na bok a spí do tří, půl čtvrté a pak do šesti. a jíme stejně, v osm, okolo té třetí a pak zase v osm ráno.

:grinning:

rodinu si nevybereš, ty jo to bych byla asi hodně nasraná a ostrá, naštěstí to u nás všichni respektují a taky jim nic jiného nezbývá protože jak se to Beri nelíbí tak to dá najevo dost hlasitě, a řve. naštěstí se ji nelíbí nošení v náruči v kolíbce, a jinak jsem zakázala ( k vůli páteři,...) nosit tak mi ji hned vrací že řve :slight_smile: tzv. trochu figl na ně.
15. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
petul..jooo?tak to je super!já to tu moc neznám, takže budu jedině ráda, když mi to pak někdy ukážeš - samozřejmě, že až sleze sníh,že :rolling_eyes: :rolling_eyes:

nik..tak to já dělám dvoje - buď zapečené nebo jenom míchané - a dneska budou asi jenom míchané se šunkou, co jsme vyhrabala z mrazáku

Jdu žehlit, pak sem azse mrknu - jinak tu budu sedět celý den..
15. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
autor
ty jo s tou známou je to děs, jj silná žloutenka je hnus, je mi líto že namá mlíčko, fkat je to boj a není to pro každého, což je blblé samo. ale zase hlavně aby bylo mrně zdravé a spokojené.
15. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
petulek ty bys měla začít psáte knihu co knihu román :o)
kamarádky mi je líto, tady v domě bydlí důchodci a s nima jejich 40ti letý syn a je jako 4leté dítě, rodila ho 3 dny a byl dlouho bez kyslíku, tak je na ně odkázaný, ten otec už má přes 80 no ani nemyslet
15. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
no to je mazec Týnko s těma důchodcema a jejich synem :confounded: No asi fakt něco napíšu,hádej kdo měl ve škole vždy nejdelší slohovky...? :grinning:

Kuki,jasně,sníh je na prdlačku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jinak v tom parku je to hezky odmetené,taky jsem se děsila kam mě to Tomáš táhne,že tam beztak zapadneme a byla jsem mile překvapena :slight_smile:

Niki tak to spíte skoro jako my :slight_smile: My to máme vlastně podobné že?Už i tehdy těch pár dní se vstávaním v jednu :grinning: No rodinu si fakt nevybereš :confounded: Oni si totiž myslí,že když malý brečí,tak ho utiší když ho budou nosit a on třeba pláče když se mu chce spinkat a když bych ho vzala na ruce,tak samozřejmě neusne.Takže já ho nechávám vždycky pokňoukrat,pobrečet a on hezky usne sám a to oni nechápou ani když jim to vysvětlím,takže magořina :rolling_eyes:

Jo holky jinak jsem v sobotu dělala na oběd tohle a chlapi mi málem snědli i talíře :slight_smile: Fakt výborné:
http://www.recepty.cz/recept2print.asp?id_receptu=JNJNPOROP
15. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Jo holky prosím vás,dáváte v noci spát prcky na břicho?Já dávám jen přes den když ho pořád kontroluju a Tomáš mi teďka dal prcka párkrát v noci na břicho,když malý brečel a on ho utěšoval a já jsem pak vstala a koukám malý na břichu,tak jsem ho seřvala,ať ho tak nedává v noci.Jsem z toho na nervy.
15. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
autor
petul my ne malá na břiše prostě neusne a nespí. my střídáme boky :slight_smile:

ale klid já třaba od narození spala jen na břiše a synovec má rok spí taky od příchodu z porodnice jen na bříšku ale je fakt že švagrová měla monitor dechu. přes den když se neuměl otočit tak spal na zádech max 15 minut na bříšku i hodinu dvě.

recpt vypadá dobře :slight_smile:

já malou našla pro změnu napříč postýly a nohy nahoře na hraně, opřené o stěnu, škoda že jsem nestačila zajít pro foťák, prostě pohodářka :slight_smile: tj taky spala jen 50 minut.
15. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
autor
petul, berry, může mi písnout typ vašich digitálů chci koupit nový, tak chci radu, jste s ním spokojené????
15. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
Ahoj holky.no to bylo zase dopoledne... stres ráno at stihnu bus a pak metro do školy, tak bus stihnut, metro ne, ale říkám si ok, test se píše v 8:30 dorazím o trošku později.. ženu se na smluvené místo s kamarádkou, která měla hlídat...a tam nikdo..čekám 5 min a vytáčím číslo..no posunula si špatně budíka..takže výlet zbytečně a test jsem psát nešla.. nemohla jsem tam vlítnout o 15 min později ještě se Sofinkou v náručí a 45min psát test.. tak jsem si nakoupila v DM a jela jsem na finančkák, tam malá spustila strašný řev..no chudinka měla hlad.. ale nebylo kde nakojit, naštěstí pak zabrala tam jsme dojely úspěsně domů..uf uf..
no jdu vás dočíst..
15. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
Ahojky! Takj i já sem dnes konečně tu :sweat_smile: Sme si dneska s malým pospali :grinning:

peťul: Ani mi nemluv o rodičích!! naši teda zvládají malyho v pohodě, ale tchýně si nenechá nic vysvětlit a ona ví vše nejlíp... My máme problémy s usínáním a musím teda říct, že malej usne přes den jen v kočárku, když ho houpu v lehátku nebo na ruce (ale to do 5 min je tuhej)... No a když sme teď u ní byli na návštěvě, tak začínla být malej protivnej a já, že ho uspím na ruce a strčím do korbičky, tak sem ho začaa houpat a tchýně, že sem prej otrok a že ho ona uspí - tak ho dala v obýváku do korbičky, zavřela dveře a něco mu povídala či co.. no samozřejmě řev jak blázenm z obýváku!!! Tak sme s Filipem chvilku počkali a oak tam vešli a teď sme viděli, jak tchýně chodí s malym v náručí po obýváku a je úplně na nervy a on řve... tak sem ho vzala, pohoupala a on hned usnul.. A tchýně, že ty dnešní děcka sou hrozny! No krize!!! Když mi ho jednou hlídala (to mu byl asi jen měsíc, možná ani to ne) jen na chvilinku, tak sem ho dala do postýlky (nechtěla si ho chovat, že je ještě malej a nechce mu ublížit!!!) a on spinkal.. Vrátím se z obchodu po 10 minutách a monitor řve jak hrom - letím do ložnice, tchýně hodila tu krabičku od monitoru na zem(!) se slovy, že to prostě nejde vypnout a že ji to rozčiluje a malyho spícího v zavince v náručí (a tö ho předtím nechtěla!).. Takže taky sranda... Ale jako, i když ona mě asi moc nemusí (miluje mou švagrovou!), ta já ji mám tak nějak ráda, i přes ty její výstřelky a sice má trochu nestandartní povahu, ale malyho jí nechám na hlídání - si furt říkám, že vychovala 2 děti a už má praxi s vnučkou, tak snad malyho nezabije :sweat_smile: Já si totiž myslím, že u hlídání je největší priorizou, aby dítě přežilo :grinning: a v tom jí snad můžu věřit - hihi :sweat_smile:

Jïnak se spaním na bříšku - u nás to nemá šanci :frowning2: - taktak tam vydží v bdělém stavu, natož ve spánku s kterým má i tak problémy! :frowning2:

Ale musím říct, že v noci pohodička :sunglasses:

kuki: já mám zase od včerejška sekanou a pak ještě halušky se zelím a uzenym :wink:
15. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
sar: Teda, to je pech!!! To ti ten den teda začla "parádně", co??
15. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.