• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Sali no hrůza a v noci se mi zdálo že je ze mě vdova.. takže taky jako super..
Peti no tak jste to alespon u rodičů přežili, ale nedivím se ti,já taky každému musím vysvětlovat že jí nosíme v klubíčku kvůli zádům a každý ale prosím tě..všechny děti se takhle nosily jen ty musíš mit něco extra..no je to s rodičema hrůza.. to výročí máte od chození nebo od svatby?? jinak my taky chceme at nám mamka pohlídá na výročí svatby.. zajdeme si hezky na večeři pak si malou vyzvedneme a asi přespíme v hotelu a uděláme si romantický víkend :slight_smile:) my budeme mít v březnu 2 roky od chození :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
Jééé - já bych taky do hotelu! Jenže my máme výročí až v srpnu :frowning2: Ale zase v květnu máme oba narozeniny a Filipovi bide 30 :slight_smile:

sar: Mně se ndeska zdál hrůzostrašnej sen o švagrové a tchýni - že si švagrová koupila štěně dogy a nechala ho 3 dny doma samotny a když sem jí začala nadávat, že je tyranka psů, tak se jí tchýně zastala a já zas byla ta nejhorší... No, bylo to dost opravdovy.. Akorát se to odehrávalo v bytě mojí babičky... :sweat_smile:
15. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
Jejda - tio už je tolik hodin!! a já sem pořád v pyžamu. MAlej mi usnul, tak asi pudu obědvat? :sweat_smile:
15. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
ahoj u nás se spí jen na zádech jakmile ho dám na bříško natáhne ruce a kouká a na boku spát taky nechce
15. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
Ahoj Sali a Sari :slight_smile: Sali tak to je teda mazec s tou tchýní co jsi napsala :confused: :sweat_smile: No já bych jí asi zabila :angry: To máš teda pevné nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale podobně to je u nás s tchánem,i když malinko se to lepší,Tomáš už mu párkrát vynadal :slight_smile: Ale to jako fakt nechápu,proč to ti rodičové tak nechápou,když nás taky přece měli.Asi to bude tím,že to bylo před stopadesáti lety :sweat_smile: Jako já jim ho klidně na to hlídání dám,ale znám se,budu nervozní a vůbec si to neužiju :frowning2:
Jo a ty jíš zelí??? :confused:

Šari teda super den! :sweat_smile: Tu kámošku bych uškrtila! :rolling_eyes: Jsi na ní spoléhala a ona se na to vyprdne.My máme 2 roky co jsme spolu,manželé nejsme :slight_smile: Já jsem přeci š'tastně rozvedená a tak rychle bych do toho zase nehupsla :sweat_smile: To budete mít hezké,večeře a hotýlek :wink: A to i s malou?

Niki my taky děláme takové akrobatické kousky v postýlce :slight_smile:
15. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
peťul, já jím od porodu úplně všechno :grinning: - my v tomhle směru nemáme problémy.. Jediné co, že piju hodně kojícího čaje a říkám si, že se to tím jako redukuje.. a ono to asi zabírá :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
No já už pomalu taky začínám zkoušet a zatím v poho,ale na zelí ještě nemám odvahu :sweat_smile: A tááák bych si ho dala :slight_smile: A říkám si,že až začnu potom jíst ty luštěniny,tak nejprve rozerve mě,protože vlastně 4 měsíce jsem nic takového v sobě neměla :grinning:
15. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
petul..díky za recept, vypadá to dobře!tak jsme si to hodila do bolíbených, páč zatím u mě cibule nehrzozí :pensive: a s tím parkem jsi mě překvapila, právě to jsem si myslela, že to tam bude plné sněhu..J oa malá mi spí v noci na břiše, ale fakt jenomv postýlce s monitorem, mimo mám strach. Vždycky tam spí tak 3 hodiny do dalšího kojení. A taky tak vždycky usne, jakože hnedka, bez kecánía brblání :grinning:

sali..no to máš teda nervy!to já byc teda nevydrželaa malou tam nedala..my byli včera u našich a jako v pohodě, ale prostě když já je vidím, co s ní dělají, tak mě berou mory - můj brácha, ten ji neumí chytnout,tak s ní dělá jakože psí kusy, že jako sranda,no taková sranda to byla, až ho poblila,tak jsem mu řekla,že je blbeček a ať si tak pak hází se svým dítětem - tak se urazil..naši, ti jsou zase tak milí, že mamkan a Ellu furt šišlá, z čehož se m i zvedá kufr, protože to nesnáším. A taťka? Ten vždycky přiběhne, skočí před Ellu a zařve Ellííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí a ještě to pro efekt asi 100x zopakuje, malá z toho má nervy, protože se lekne. A nemá cenu, že jim všem to opakuju asi 10x za minutu..Tak jsme večer dojeli, sedli si, vypli telku a byli jsme rádi, že jsme doma sami a všichni v klidu..Takže s takovou ji tam dám na hlídání tak v 15ti...
15. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Peti jsem blbá však vím o tvé story aby se Vojtík nenarodil dříve než má :slight_smile:)) a kolikátého máte výročí my 16.3. :slight_smile: první rande :slight_smile:
jo já holky včera dělala kachničku se zelím a dala jsem si..no a Sofinka v pohodě..jen prdíkovala ale jako bez následků.. asi si dám i zelňačku mám na ni velkou chut..
jinak mám v plánu že pojedeme k našim tam necháme malou a zademe si na večeři a tak.. no a pak si ji vyzvendeme...přijde mi blbý ji nechávat na noc jinde..jako že je to ještě brzo ..co myslíte?
15. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
já budu na noc nechávat od půl roka .. a už se moc těším :grinning: Teď je fakt ještě brzo... I když vlastně na Silvestra sme byli pryč do rána a malej pohoda...
15. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
Sali no právě až budeme mít výročí svatby Sofince bude půl roku...no uvidíme jak bude klidně spát v noci, kdyby bylo jen jedno kojení tak bych odstříkala a mamka by jí dala klidně jí Sofinku svěřím a budeme v jednom městě tak kdyby cokoliv tak jsem tam za 10 minut :slight_smile:)
15. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
berryl: no hlavně ohrádku a taky jsem uvažovala o houpačce. Taky návleky na kola u kočárku, hodiny dětské do pokojíku na zed apod.

petule: no to je síla s těma maminama :frowning2: jinak jj jako celkově.. prosím tě napiš mi do IP kde pracuješ teda u koho a já ti řeknu co a jak ;)
no jinak malá si taky dává ruce do pusy, ale já myslím, že to je u ní ted ten zlozvyk :grinning: protože jsem si myslela, že ji rostou zuby a oni jeste asi nerostou nebo nevim.
ten recept zní zajímavě.. už jsem si ho uložila :slight_smile: jinak to byl teda román :grinning:
Na břicho nedávám, ona neumí spát na břichu, resp. ona tu hlavu ani nedá dolů... leda ve vaně aby se utopila :grinning:

saron: no to je pech :frowning2: by mě asi kleplo :grinning: Mrkni na ty webovky :wink:

sali: no čusík :grinning: mě ani nepozdravíš jo? :grinning: :grinning: :grinning: Tak ty sis dnes tak vegetila jo? NO zatím co ty si takto vegetíš... tak já už byla 1,5hod venku a prochajdovala... a prý lenoch :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
autor
bleško pěkné a není to ani drahé, ta sada :slight_smile:
15. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
niki: myslíš jo? a do které bys šla ty?

já furt uvažuju o houpačce a nemůžu se rozhodnout..
bud tuto
http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=MTY2OQ==&akce=detail&id=151478

nebo tuto
http://www.na-dlani.cz/detail.php?zbozi=682423

ta první je jako židlička a ta druhá se dá zase sklopit.
15. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
autor
blesko jo, ale myslím že je na to ještě nějaký pátek čas:slight_smile: myslím na ty perkuse :slight_smile:

kdybych si měla vybrat já tak beru učelnost a koupím tu první, nemusíš pak židličku.
my máem krásné dětské hřiště kousek takže houpačku ani pořizovat nebudu a taky bych ji neměla kam dát. hold ten byt není nafukovací :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
autor
tak malá si v podvečer hrála a teď spí - hm spala, tak jsem vycídila koupelnu, přebrala kosmetiku a udělala pořádek.
15. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
Kuki tak taky to máte u vás v rodině podobné :slight_smile: S tím šišláním,to už jsem řekla všem,že to nenávidím,tak tohle naštěstí nedělají,bráchovi dobře tak že ho poblila,neměl s ní házet,můj brácha raději malého nebere,bojí se,a nejlepší je tvůj taťka :grinning: To mě teda pobavilo,jsem si to úplně představila,jak před ní skáče a řve na ní Elííííííííííííííííííí :grinning: To bych mu asi zařvala do ucha tatíííííííííííííííííííííííí :grinning: Jojo,ten park je fakt odházený akorát my jsme jako nedošli až úplně k tobě,asi do půlky a pak jsme někam zahli,ale řekl mi,že prý kdybych šla pořád rovně tak dojdu k tobě.Tam je pak kousek dál rybník a vylezla bych u autoopravny,kde Tomáš jezdívá s autem a odtamaď už je to prý kousek.Doufám že nekecá a že pak někdy k tobě nepůjdu 3 dny :grinning:

Šari no jo,to bylo drama s tím mým těhotenstvím,aby to vyšlo :slight_smile: Tak my máme výročí 20.března od druhého rande,to jsme to jako ofiko dali dohromady,protože jsme byli na večeři a pak mě unesl k sobě domů :grinning: A to už jsem volala mamce ať nemá strach,že nepříjdu na noc domů :grinning: Ty jo tak ty už taky baštíš zelí :slight_smile: Tak já zkusím nejprve třeba rizoto s hráškem a uvidíme.

Bleško to budete mít asi spíše taky zuby než zlozvyk né?Jinak mě se líbí obě ty houpačky a možná více ta první a potom ta sada to jako né,protože můj tchán je bubeník,i když se už teď tomu nevěnuje,ale v mládí měli i svou kapelu no a on furt kecá,jak Vojtovi koupí bubínek a paličky a bude ho učit do toho mlátit,takže to jsem mu zatrhla a néééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kdepak máme Dan?
15. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
Niki my dneska spíme skoro celý den :slight_smile: S přestávkama na jídlo :slight_smile: Tak jsem taky dělala pořádek,vyházela jsem plno věcí ze své skříně v čem už nebudu chodit a prodám to,třeba i za pakatel,hlavně ať mi to tady nestraší :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jak velký máte byt?
15. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
autor
petul velký ael hodně věcí :slight_smile: máme 3+1 a k tomu dva balkony (ale jsou malé, předtím jsem měli dvě obří lodžie), komoru, spíž a šatnu.

jenže naše koníčky - turistika, vojenská historie, a moje kytičky zabírají spoustu místa. vždy%t jen těch uniforem co má manža a moje historické šaty - které jsou sakra objemné, zabírají fakt šíleně moc místa.

skříně bych taky měla vytřídit. hlavně manželovo oblečení, on je sběratel triček na podzim jsem jich asi 15 vyhodila, sice zuřil ale byly to už cedníky :slight_smile: a zase je tam plno, ach jo. a to chodí i v mojich. :angry:
15. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
autor
hm tak Beri spala dopoledne asi 50 minut, odpoledne teda hodinu a půl a teď už 45 minut taky chrápe, probrala se a ještě zalomila. má čas do sedmi.

ikdyž ji tam slyším ach jo.
15. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
autor
ham tak jsem hore, a s hysterákem uklidnila se až když jsem pustila mluvícího pejska, poslední dny ji něják bere :slight_smile:
15. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
niki: to si jen tak chrupká doma? Jako že leží leží a pak sama usne?
15. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
autor
nene ajko, musím ji odnést do ložnice, zavinout uložit na bok, podložit ať se nepřekulí, nandávat dudlíka, pak usne, neboj tak jednoduché to nemám. ale jo.

přišla jsem na to že prostě teď v kočárku jak to tak moc drkoce nespí tak moc ven nechodíme.

odpoeldne ji oblíkám více,dostane čepici, a má celou dobu otevřené okno v ložnici a zimu.
15. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
autor
nic jdu chystat koupání, atd, večer tu jsem jak na koni :slight_smile:
15. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
Peti hrášek můžu ale jen trošku :slight_smile:) já jako můžu i čerstvé pečivo a nic to s ní nedělá :slight_smile:)
jinak holky..kritický den pokračoval.. vroucí vodu jsem lila do hrnečku.. a ten prasknul a polila jsem se.. mám na steně červený obdelník 10x4cm... no bolelo to jak čert.. tak jsem zvědavá co z toho bude...
15. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
Ahoj holky, já jen rychle. Tak nejen že nemůžeme čaje, nemůžem ani samotný květák s bramborem (zatím) včera jsem myslela že na ní něco leze, odpol.byla vrzavá a prděla ale dnes vím že to bylo květákem. Dopol.dobrý, spala 2x 20 minut ale po obědě mi usnula v autě na 10 minut po cestě do kaufu, tam se probrala, pak na 10 minut po cestě domů a kolem 4 mi začala plakat, kolem 5 se kroutit a brečet, v 6 křičet a prdět a až v půl 8 se najedla a usnula vyčerpáním. Snad už bude líp, jsem vyřízená. Příště jí ho dám jen trošku a přimíchám i jinou zeleninu. Jinak jsem koupila od Hamánka novinku - mrkev s rýží tak uvidíme.

Dneska jsem se málem přiotrávila, dala jsem do varný konvice takový prášek s kterým se to dá vařit a zmizí usazeniny a vodní kámen a jak jsem malou nosila a byla jsem vyčerpaná tak jsem na to zapomněla a když to dovařilo tak jsem si s tím zalila kafe, ještě že jsem si všimla že to nějak pění.

Zítra jdeme na kyčle. Jdu zabalit balíčky, prodala jsem klokanku a lehátko a nějaké věci a půjdu spát.
15. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
autor
teda to je krizovej den pro více lidí jak vidím.

sar něčím si to natři a leduj, chlaď snad tam nebudeš mít puchýř. au au au.

dan to je jak Berryl ta nám taky na návštěvě zalívala čaj studenou vodou z konvice, pípala mikrovlnka a ona myslela že dovařila konvice, že Týnko :slight_smile:
15. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
Niki ty ,,práskačko,, no šibalo mi!!!
sar to mi je líto foukám na dálku
dan ještě, že sis všimla teda ti povíííííííííííím

holky mi od rána blbě na wc jsem byla několikrát, malý je taky celkem protivný, hodně kašle a pořád hučíííííííííííííííííí už mi z něho hučíííííííííííííííííííí v hlavě a slyším hlasy :grinning:
15. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.