• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Dan a máš doma čípky na sražení teploty?? jinak zítra najedu na systém ráno a večer..díky moc..zvažuju poslat manžela pro ty baby calm..
25. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
Už má půlku čípku v sobě, doktorka řekla dát 2x denně půlku preventivně, aby jí to nevyletělo nahoru.
25. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
ty jo to věřím, že to bude náročná noc..budeš furt ve střehu že.. tak snad to bude dobrý a teplotka nevyletí...
25. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
autor
ach jo. řeším v kebuli jestli přikrmovat už tento týden nebo to zkusit bez. je fakt že jsem dneska dala 2x už nutroš. asi ze strachu že má hlad, vždy si vezme tak 35 až 40 ml, což je půlka co bych měla kojit, no uvidím co ta váha, snad to zmáknu v hlavě a nebude mne to stresovat, alespoň budu vědět na čem jsem.

tak jsem si myslela že budu mít brzo manžela doma a prdlačky volal že se něco posr... tak přijede později, a to se musí ještě chudák sbalit na ty 4 dny co jede pryč. :frowning2:
25. lis 2009 v 17:23  • Odpověz
autor
dan drž se. achjo.

jinak malá teda řvala mnohemméně dneska, snad je to dnem a ne tím jídlem, bože to je složité jak trenky, měli by k těm dětem dávat návod :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem Vás dočetla!!!
Dan to snad néééééééééééé !!! to už není možné je mi to moc líto!!! nám právě malý pije těch 100ml někdy 120ml někdy 90ml, ale už jen 5-6x denně
v pátek jdeme na poradnu tak jsme zvědavá kolik přibral :slight_smile:

jen mám problém,když mu dám s lahve své mlíčko tak do 5 min řve hlady nepomáhá nic až další jídlo a to nutrilon, tak nevím proč co s tím mojim mlíčkem je???

Dan díky za ten sab, já už fakt nevím každý mi řekne používání úplně jinak :unamused: :angry:
25. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
bery přesně..každý mi říkal používání sabíku jinak..tak zkusíme takto a když nepomůže půjdeme pro babycalm.. no jinak malá nechtěla doma spinka..myslela jsem si že si půjdu s ní lehnout..ale ve 2 jsem šly ven a ještě ted spí v chodbě.. no tak jsem stihla vytřít a oškrábat brambory :slight_smile:
25. lis 2009 v 17:27  • Odpověz
dan: To snad není možny!!! To mě moc mrzí... Tak hlavně ať zvládnete dobře noc a celé něštovice! Chudinka Eliška :cry:
25. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
normálně jsem ji musela jít zkontrolovat zda dýchá..pořád ještě spí..to už jsou 4 hodinky.. není možná..škoda že ty děti nám to předem neoznámí jak dlouho kdy budou spát :slight_smile:
25. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
sar malý mi taky tak spí kdyz přijdeme z venku a já ho chodím kontrolovat jestli spí. Niki možná má malá zcvrkli žaludek,já bych určite i přikrmovala,no moc na Vás myslím. My právě dokakali opět s trubičkou jinak to prostě u nás nejde moje nervy!
25. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
Malá se najedla a zase spí, bud jí není dobře nebo dospává celý týden.
Ted se rozčiluju, kluka zkouším z přírodovědy a v batohu nechal shnít banán tak to musí vyklidit a vyprat - odbýhá si k záchodu protože se mu z toho chce zvracet :slight_smile: Týden jsem mu říkala at ho vyndá.
25. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
dan...no teeeeeda, neštovice,mě picne :frowning2: tak hlavně at je to v pohodě a malá nemá horečky...mě by ani nenapadlo,že takhle mlý děti můžou vůbec neštovice mít..a syn dobrý :grinning: aby ještě chudák z toho smradu,jedl někdy banány :grinning:

jinak mě taky ella spí po procházce staršně dlouho, třeba dneska jsme ji nakojila v jednu,šla ven ve dvě a ona vstávala asi až v půl šesté, takže některé intervaly jsou šílené.
Jo a s tu barvou stolice to nebude asi pravda vždycky, apson m ito teda doktorka říkala a my jsme toho asi zářným příkladem - ellča kadila oranžově, že by mohla trika batikovat a poslední dobou má hovínka nazelenalé a hlady teda asi netrpí - předevčírem jsme ji s manžou vážili a váží 4,4kg!a to jsme porodnici opouštěli před měsícem s třemi kily. jako je fakt,že je to domácí váha,takže to ai nebude jako u doktorky - jo a taky jsme ji měřili a má cca 54cm,takže taky mazec :astonished:
25. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
Jo zaomněla jsem tam napsat,že si myslím,že tu barvu ovlivnil ten fenyklový čaj...

berr..jinak já už jsem sis dneska vyčerpala litr z hz :sunglasses: nakoupila jsme v lékárně a hnedka to šla udat, baba tam sice byla protivná jak prdel,ale peníze mám prý do 14dní na účtě . a vzala jsme i za tu stovku vitamíny pro ellu
25. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
jj taky jsem to ted řešila s manželem a ten si vzpomněl že nám pediatr říkal, at se nelekneme zelené stolice..
tak Sofinka spinkala 4,5 hodinky..najedla se..ted jsem dali čisté oblečení a přijde mi že má dobrou náladu :slight_smile: uplný zlatíčko..no uvidíme jaká bude noc..abych to nezakřikla :slight_smile:
jinak jsem taky odpol zkoušila vážit.. a odhaduje že má tak 4kilča..jdeme na KO až 7.12.
25. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
dan: no ty jsi měla pravdu... byla tak neklidná a prořvala celé baby masáže a pak se 3x vyloženě posrala, že to tak musím říct.. ale bylo to husté, ne takové vodnaté, tak asi ji to hodně trápilo, a já tu byla na nervy, že se nechtěla přisát.Chtělo se mi z toho hrozně brečet :frowning2: .

Po baby masážích mě tak bolela hlava, že jsem ji oblikla a šly jsme ještě ven.. a pak jsem napustila velkou vanu a šly jsme se spolu koupat.. jsem chtěla vyzkoušet zda tentokrát nebudem řvát. To mi řekla ta paní co dělá ty babymasáže.. že to je možná i tím, že jsem měla vyvolávaný porod a malá u mě chtěla ještě zůstat, tak ted potřebuje mou blízkost. A ona holky vůůůůbec nebrečela, užily jsme si to obě... a jak byla ve vaně, tak jsem chtěla znovu zkusit to přísátí a ona se PŘISÁLA jupíííííííííííííííí ... ale hlavu mám jak střep a bolí mě žaludek z těch nervů..
ale oproti dan to je prd... držím pěstičky abyste byly brzo OK a neštovice byly zažehnány.. přeju hlavně PEVNÉ NERVY!!!

saron: že jo? asi to též tak budu dělat.. zkrátka jak bude mít hlad, tak prostě dám napít :slight_smile:

niki: no vidíš jaká jsi šikulka.. hlavně se nestresovat !! i když mě se to mluví, i dneska jsem byla hromádka neštěstí. Uvidíš, zkus jen tak zkusmo zvážit, ale kdyby tě to mělo stresovat - tak jako mě - tak se na to vybodni... kojení je RADOST a ne starost !!! :wink:
25. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
ahoj holky nás už druhý den trápí prdiky, malý se chudácek s každým prdikem úplně nadre,teď konečně usnul a já se naložila do vany. Zítra mě čeka gynda :( vy ,,uchylacky,, se některé těšíte,já teda ne! Už at je to vyšetření za mnou. Jo a prášky teda zatím nechci,uvidíme jak budu mit bolestivou menstruaci a pak se rozhodnu. Tak se dívám na to svoje bříško je krásně povolené a kdyz se ,,nažeru,, k prasknutí tak jsem jak ve 2měsíci těhotenství :slight_smile: Radim říkal,že na to cvičení nepomůže,že to je vytahana kůže a buď se to jeste spraví nebo ne,tak se necháme překvapit.
25. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
berryl: spraví se to :wink: uvidíš. S těma prdíkama si taky užiješ co? :frowning2: člověk by se klidně i obětoval, že? No a jak to teda děláš, jak mu pomáháš?
25. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
masírujeme bříško,mažeme kremem,máme i ty teplé pecky na bříško, probioticke kapky(ty pomohly hodne), ale nejvíce pomáhá cvičení nožičkáma a jeste kdyz už je nejhůře tak rourka. Blesko tak to jsem zvědavá jestli se to bříško jeste upraví. Co jinak už je to lepší s tím přísatim u malé?
25. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
no ty pecky necháváš jak dlouho v mikrovlnce? No já si myslím,že se to upraví neboj.. jak u tebe, tak u malého :wink: jj přisála se ve vaně jupíííí mám z toho takovou radost.. už jsem začala mít depku.. jako na jednu str. už jsem odpískala to snažení s tou injek.stříkačkou apod. a pomalu se s tím smířila, ale když to mělo přijít tak najednou že bych nekojila, že by mě malá nechtěla, bylo mi fakt hrozně :frowning2:
se mi tak ulevilo... nervy povolily.. tak ted už jen ta hlava..
tak já jdu do hajan.. mějte se krásně a klidnou noc s broučkama
25. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz
blesko dávám je tam na 45 sekund nebo prostě zkouším.Malý se mi vzbudil az v 4.15h a teď v 7.15h jsem prespana,ale včera v noci se budil pořád!každý den každá noc je jiná :slight_smile:
26. lis 2009 v 07:36  • Odpověz
Dobré ranko holky :slight_smile:
Tak malá usla něco po 20h, pak se vzbudila ve 2h, to jsem ji plně nakojila a pak usla a vzbudila se v 6h, tak to jsem ji dala příkrm 60ml + mé mléko a ted chrní.. tak paráda. Stihla jsem si konečně umýt tu hlavu :sweat_smile: tak budu dnes na přednášce v poho.. no snad dnešní přednáška dopadne líp jak včerejší baby masáže :grinning:

niki: Jaká byla noc? Jo a nejdůležitější je přikládání teď... takže jak si malá řekne, tak přilož a zbytek dokrm do spokojenosti dítěte. Teda zase aby ty dokrmy nebyly časté.. kojit můžeš i co hodinu, ale s těma příkrmama raději opatrně.. no však uvidíš jak si ta malá řekne no. Bude to ted asi náročnější a budu držet palečky, pokud budeš mít ještě sil, tak bych ji i v noci třeba budila.. mě teda řekli nebudit, protože maminka se taky v noci potřebuje vyspat aby měla sil... no já sil už pak neměla, tak jsem nebudila. Zase vše souvisí se vším... aby bylo mliko, musíš i odpočívat, pít tak ty 3l víc taky ne, protože to má pak zase opačný účinek a jídlo jíst bohaté.. kuřecí a hovězí vývary a pod. A jíst tak 5x denně.. takže režim jako malá no.. jak jí tak pak taky jez, když spí, běž si taky lehnout. Práce neuteče. Je to boj. Ale hlavně nezapomen, že jsi VÝÝÝBORNÁ maminka, spolu vám to krásně jde a důležitá je spokojenost vás obou. Koj si pro radost a když to mlíčko nebude, tak no a co, tak jsou kvalitní přikrmy.. a neboj, ono se to mlíčko vytvoří více uvidíš.. já jsem taky pak zažila v noci pocit nalitého prsa i to, že mi z prsa normálně teče.. to jsem snad nezažila nikdy :sweat_smile: a vyzkoušela jsem spoustu věcí... ted zrovna to dělám tak přes den, že jednou plně přikrmuji a jednou kojím a tak to střídám a ty prsa se mi stačí nalít. Ale nesmí být větší pauza jak těch 6hod. A mám z toho radost i více věcí doma stihnu, prostě pohoda.. teda krom toho stresu, když se nepřisaje :grinning: ale jak řekla Dan, asi to bude těma prdíkama, nebo je plná, to mě nenapadlo. Tak to musíme vychytat.
Tak hlavně klid a moooc na tebe myslím.. určo pisni co a jak :wink:
26. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
Dobré ranko!

blecha: Koj si pro radost - to je tak hezky řečeno :grinning: No moje slova! :wink:

Jinak mě tu dnes čeká velký úklid skříní - sem se k tomu konečně dokopala :sweat_smile: , tak se psychicky připravuju :sweat_smile:
26. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
sal taky mě to čeka uf asi zítra kdyz má Rada dovolenou,tak se postará o malého a já se zahrabu do skříně :slight_smile:
26. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
Dobrá ráno..
Blech.to je super.. moc gratuluju k přisátí :slight_smile: jste šikulky..
Jinak dnešní noc super, mám pocit, že mi ji včera ve 2 hodiny někdo vyměnil.. od dvou spala 4,5 hodiny..pak měla super náladu..fakt to bylo znát, že jí je dobře... v 8 jsem nakojila..a pak až v 1 a zase potom v půl 5. a ted až ráno po 7 jak vstávám s manželem..takhle mě ještě nikdy nenechala vyspat..a dokonce bez bolení bříška.včera jsem nedala večer žádné kapky, ted ráno asi 2 min sama cvičila s nožičkama..vyprděla a vykadila se..a pohoda.. možná jsem jí včera pomohla tím, jak jsem se prolívala tím čajem na prdíky :slight_smile:)
26. lis 2009 v 08:19  • Odpověz
sar tak to je parada! Já taky už nedávám sab chci to vyzkoušet bez, malý je teď s tatínkem v naší postely a prdi ale občas se u toho i směje :slight_smile: tak to dneska nebude taková hrůza!jinak malý měl přikrm teď v 7.15h a 8.15h jsem mu dala pocucat z prsa jen tak na žízeň.
26. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
berry taky to zkusím zatím se budu prolévat čajem..včera jsem měla 3 ty dětské na nadýmání a 2 pro kojící matky :slight_smile:) no naštěstí bez reakce tak dobrý uf uf..
26. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
sali: no aby ses psych. nepřipravovala celý den :grinning: :grinning:

tak to já jdu zítra na cvíčo bez malé od 9h, se tááák těšíííím :slight_smile:

saron: děkuji :slight_smile: jj čajíky pomáhají.. taky to poznám, když si ten čaj zapomenu za den dát, tak se večer malá kroutí.. takže raději se snažím pít poctivě.. ale někdy to holt nevyjde. Mě to tak někdy připadá, jako by byly erupce na slunci.. někdy jsou všechny miminka v pohodě, jindy zas všechny hroznou noc jak tak pozoruju.

berryl: tak to je fajn, že prdí sám :slight_smile: no vidíš to.. taky jsi skvělá maminka :slight_smile:
26. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
niki: jaký sis koupila čaj od Grešíka? Sypaný nebo sáčkový? Ten sypaný je asi lepší, ale ne všude ho mají jak jsem zjistila.. ted valím za chvilu na přednášku a odpo se stavuju pro čaje páč v ut nebyly.. tak kdybys chtěla, tak můžu ten sypaný koupit a poslat poštou. Dej vedet když tak vědět na mobil, pisnu do IP. papa
26. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
blecha: zatím se teda stále připravuju :sweat_smile: Sem natáčela malyho...Včera se konečně usmál! A dneska už se vyloženě řehtal - na mě i na hračky :grinning: :grinning: :grinning:

berryl: taky du dneska k doktorovi..a stálese úchylně těšim :grinning: :sweat_smile:
26. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
sali to je super, moc gratuluju..my měly včera náznak úsměvu ale pak začala tlačit tak se to moc nepočítá.. :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.