• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
15. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
jééééééééééé pozdě,ale nevadí máme z cheroke něco podobnéééééééééééééééého
15. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
Jdu zalehnout, sedlo mi to na průdušky a skoro nemluvím, což rodina ocenila :slight_smile:
Jsem z tý malý utahaná jak blázen, necítím ani ruce. Dobrou.
15. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
dan malý je dneska ,,satan,, takže tě chápu
15. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
holky břicho mi opět bublá já se zblázním to zase bude noc :frowning2: :unamused:
15. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz
Ahojky, holky! Ranní ptáče dál doskáče :sweat_smile:

Teda, vy ste měli včera den, jak to tady tak čtu!!! :frowning2: Tak snad ten dnešní bude lepší :slight_smile: :wink:

blecha: Já nakonec šla ven až o půl čtvrté... Sem ostuda :confused:
16. únor 2010 v 06:16  • Odpověz
ahoj tak já opět na wc asi střevní chřipka,holky nějaké rady? Radim zůstal doma a dopolené pojede sám s malým k mudr a už teď je z toho na prášky,že to všechno nezvládne :slight_smile:))
16. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
Jéé. berryl! Leda černej čaj, hořká čokoláda n aprůjem...

Jinak na střevní chřipku mi zabral hned endiaron (snad se to tak jmenovalo) a jez jenom rýžu, suchej rohlík... je na to dobrá taky cola, piškoty, banán,...

Ať je brzo líp, bobátko!!! Střevní chřipka je vopruz :frowning2:
16. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
Ahojte holky,
npo co to tady čtu, tu je nějaký lazar klub nebo co? :grinning: Néé, vás jenom popichuju, nezávidím to teda ani ejdné z vás!

berryl..no, mě taky pomohly piškoty a cola, ale byla jsem u doktorky, protože is pamatuju, že m idala nějaké prášky, já totži brufen nemlžu, je mi po něm zle od žaludku. Tak pak napiš, co Ráďa, chudák, to má dneska svůj velký den :grinning: :grinning: :grinning:

dan..prý ocenila celá rodina :grinning: to jsou nevděčníci,co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bleska..hele, koukala jsme do tooh obchůdku a kde tma jsou ty návleky?já našla myslím jeden za 60,-, tak jetli to jsou ony nebo tam jsou i jiné?Dííííky

No, u nás noc v klidku, dala jsme elle večer před kojením 30ku nutroše, sice střákačkou, ale apson že tak, tak spala do dvou a pak klasika v pět, takže supeeeeeeer. Ještě ji musím naučitn a tu flašku...
16. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
Ahoj holky..
Berry to mě mrzí že ti není dobře..jj jak říká Sali..černej čaj, rohlíky...at je brzo líp..
holky já řeším zda jít k doktorce s tou opařenou nohou nebo ne..nechci vypadat jak hypochodnr
16. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
a máš to hodně? co panthenol na to?
16. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
no je to tak 10x4cm... celé červené a nad tím jakoby žlutavé ale není to nafouklý puchýř.. to ne..no manžel říkal, že to pak bude maso jak to bude slejzat ..nevím zda nestačí třebas jen náplast na popáleniny..
16. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
autor
čaute děvčátka :slight_smile:

berryl nezávidím ale taky doporučuji Endiaron, klidně hned dvě tablety pak cca 4x denně jednu.
a jinak, cola, hořká čokoláda alespoň 70%, čaj a dieta, rýže, piškoty.

pak spíše pro upravu jídelníčku, já osobně doporučuji Psylium je i v tabletách a kyselé zelí, jen tak surové třeba s mrkvovým salátem, denně trochu azažívání se ti upraví. a taky probiotika.
16. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
sar zajdi to není sranda,dá Ti nějakou mast. Holky děkuji Rada mi už koupil rohlíky a vypila jsem smectu (hnus fialovej). Kuki super teď už jen tu flašku a bude to!
16. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
autor
panthenol, ty jo sali já s tebou dnes souhlasím ve všem. jestli půjdeš hypochondr nebudeš neboj.
autor
smecta je hnusná ale pomáháááááá, uvidíš bude ti líp.
nika: Filip si v práci vylil na nohy vařící polívku (50litrů!) a tak sme mazali jak diví - takže zkušenost... Měl na nohách puchýře,ale k doktorovi nešel (a to sem ho i objenala! - jeho praktik je zároveň i košař) a díky panthenolu neměl žádny následky...takže vřele doporučuju :wink:
16. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
jo jinak mrkněte mi do albíčka na nové fotky :wink:
16. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
niki: aha :slight_smile:

saron: no ty jsi číslo :frowning2: dala bych si na to hned panthenol... ostatně to řeším vždy takto, studená voda apanthenol.. Jak jsi dopadla, bylas někde? Koukala si se na ty webovky? Budes neco chtit?

dan: no někde jsem četla, že květák by se měl dávat až kolem 7měs :unamused: a nebo možná jak píšeš jen trošku do něčeho přimíchat.

sali: až o půl 4 jo? jéé tak to jsi mohla napsat.. malá se mi ve 4h vzbudila a nechtěla už na balkoně zabrat, to víš, tam se nemůžu pořádně rozběhnout :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem s tebou mohla jít jeste ven, uklizeno jsem měla.. tak příště budeš vědět ostudo :grinning: :grinning: :grinning:

kuki: jj za 60,- a to jsem myslím jinde našla i levněji mysllím. Takže to zatím zvažuju, zda to koupit přes na-dlani ale pořídím to určo.

berryl: jak je?
16. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
sali..tyjo, jak tam je malý s roztaženýma rukama, to jsi celá ty!Je ti strašně podobný!J oa na té fotce s tetou, to bude asi tvoje ségra,ne? Vypadáte jako dvojčata :grinning:

blech..no právě, já vím, žes tehdy dávala odkaz a vyšly levněji, ale nejsem si jistá, akorát že já když si to tady vyzvednu, tak tomám bez poštovného, takže mě by se to ttam oplatilo. Mrknu na to a asi to vemzu.

saro...pantenol je dobrý, ten fakt pomáhá - i dkyž nevím, jestli už třeba není pozdě, jestli by se to nemělo dávat hnedka. moje mkaka se loni taky popálila a šla na pohotovost a oni ji to akorát ošetřili, něčím namazali a zalepili a pak měla chodit k obvodnímu. A ten jí řekl, že to má nechat tak, že on není expert na popáleniny! :confused: Takže z toho jsme usoudila, že asi není třeba nějaké extra péče, pokud se to třeb neudělají puchýře nebo se ti tam nedostane infekce
16. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Jo a jinak tady od rána poletuje sníh..já už jsme z toho na prášky, asi se ožeru :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
kuki: Ještěže u nás nesněží! To už by bylo u mě na provaz :astonished: Jo - je to moje ségra... No, jako dvojčata - ona je snědá, černovlasá, hubená, vysoka a mladší ( přesně o 2 roky - narodily sme se ve stejný den :wink: ) :grinning: A i povahově a zájmy sme každá úplně jiná! nemáme spolu vůbec nic společného, ale máme se strašně rády :slight_smile: Ona je z Filípka úplně hotová :dizzy_face:
16. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
autor
kuki sníh tady padaj obří vločky ale tak krásně pomalu, a je nula tak to není tak hrozné. ikdyž je :slight_smile: ale tak za měsíc bude jaro tak nebojte ono to jedou sleze a bude teplo :grinning:
16. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
nika: Já už nevěřím tomu, že by někdy bylo jiny počasí! :frowning2:
16. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
sali: pěkné fotky :slight_smile:

kuki: no oni na to dávají nějaký olejový filc a souhlas, panthenol hned a ne až druhý den. Tak tu nesněží, ale je zamračeno.. tak mi to neva.. už aby bylo jaro co?

jinak holky, malé jak nechutnala mrkev, tak jsem se včera došla poradit za sestřičkou od dr. a ta mi řekla přesně co jste tu psaly... že už má 5měs tak že bych měla vydržet, rozhodně jen mliko by ji nestačilo, potřebuje živiny, neco jiného je kdybych kojila. Tak jsem zkusila jen brambor a namichala jsem tam tu bebu a šmakovalo ji to :slight_smile: tak jedem dál :slight_smile:
16. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
autor
super bleško, paráda. dávej ji teda brambůrek, napadlo mne kamarádky hodně doporučují batáty, sladké brambory, jsou plné karotenu, chuťově mezi bramborem a mrkví.

já bych do něj šla, zkusila bych to po bramboru, nebo pak brambor a přimíchat ždibek mrkve, pak postupně přidávat.
16. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
16. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
niki: no to bych mohla koupit, dik za tip :slight_smile:
16. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
dobré ranko
16. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
autor
jinak jsem od oka vážila a měřila malou, váha cca 6kilo a délka 64 to mi pomáhal večer manžel, je možné že by za 3 týdny porostla o 5 cm???? co vy na to?
16. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.