• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
ahojki endie, krásné ráno? jsi u Vašich co?
hele já dám Ovu až přístí týden, asi hned v pondělí (chci si tam něco vyzvednout) v uterý jdeme na poradnu a očkování, pak chci spáchat ty naušničky :frowning2: :slight_smile:
16. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
niki: jo jdeto ale už se teším domů jsme tu sama s tatkou a prostě jsme stejné povahy takže sranda :grinning: :angry:

tak se můžem vidět v pondělí co?
16. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
jj můžeme. pojedu si pro věci do Hrabůvky tak bych se pak stavila a můžeme jít na prochajdu :slight_smile: vezmu ti ten šátek ju :slight_smile:
16. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
je to možné, mě malá přibrala za 2 měsíce jenom 55og ale vyrostla o 1O cm :grinning:
16. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
jasně , budu ráda :grinning:
16. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
Holky asi se u doktorky stavím, mám to pocestě do školy, tak pro jistotu...
Niky to je už Berenička velká..já zrovna včera říkala že mi Sofinka nějak ztěžkla v ruce..jdeme na KO v pondělí to jí budou 4 měsíce a odhaduju tak 6,5kg a 67cm :slight_smile:
16. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
autor
saronko já jdu v uterý tak uvidíme, hlavně váhu, délku Dr. neměří, musím si vždy říci, tak to dělám jen když jsou kontroly do průkazu, tj v 6T, 3M a pak v 6M. docela mne to štve. že ji neměří častěji a ještě si o to musím říci. jsem zvědavá co mi řekne k příkrmům, zda začít či ne.
16. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
no my jdeme na druhou hexu a prý tam doktor vždycky převáží a přeměří tak snad jo :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
endie: dobré dopoledne :slight_smile:

dan: kdepak jsi?

niki: je to možné :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
autor
saron tak my na první, snad teda, ještě jdu znovu ve čt na plicní tak uvidíme zda dostaneme zelenou pro další očkování.
jinak jsem byla o víkendu s kamarádkou, je zdr. sestra a maj malého bude mít dva doky a čekaj druhé v květnu a říkala mi že malého očkovala Hexou až v 9 měsících, měli to odložené kvůli Vojtovce, měl po porodu skříplou ručičku. říkala že to probírala s Dr. z té neurologie a taky z rehabky a ti doporučují očkování až po roce, protože prý na dětech přesně vidí kdo byl a nebyl očkován, je to prý ve vývinu krok zpět., že se prostě děti někdy díky očkování jakoby zastaví ve vývoji, kde by byli kdyby nebyli očkováni, ale kdo ví jak to je, že.
16. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
blech..já si ty návleky taky našla na mimibazaru :grinning: a ještě tam měla jednap aní za 100,-, tak jsem jí psala, uvidíme. Ale fakt se to hodí, my teda asi pak, až dokočárkujem, tak vyměníme na chodbě lino, protože tam máme žluté skvrny od soli - pokud teda nemáte některá radu, co na to :sweat_smile:

nik..já myslím ,že to možné je, ono teďka děcka spurtujou, takže tomu vytáhnutí věřím..a u nás je to s měřením stejné - ale zase já si říkám, proč ji furt natahovat, takže mě to v těch intervalech oc jsi psala, stačí :slight_smile:

sali..no, možná že si tak podobné nejste, ale podle té fotky máte obličeje úplně stejné :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Niky vidíš to to jsem neslyšela..ale já myslím,že na tom Sofinka není tak špatně jako co se pohybu a vývoje týká...jen se hodně prohýbala u pasení a preferovala pravou stranu což ted už není..a jak rehabilitační tak pediatr nic neříkali tak si říkám že by nám ji nedali, kdyby se něco dělo..
16. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
nik..ta kto budeasi i případ naší Elly :rolling_eyes: ona totiž před očkováním krásně pásla a teďka už vůbec nechce, hlava jí furt padá, zrovna včera jsme říkala manžovi, že nevím, co jí kdo udělal - takže doktorka za to může :grinning:
16. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
to já mám zase pocit, že je Sofinka lepší a lepší.. ted si začala přehazovat hračky z jedné ruky na druhou..bere hračky i když pase a to nedělala...
16. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
POzor! Objevila sem levny plínky v Globusu: 3 balíky sleep and play za 438,-Kč - tj. 146Kč/1 balík :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahoj všem,tak my jsme se vyspali fajn,už zase spinkáme hezky.Ovšem mě se moc dobře nespalo,jsem se zase včera večer vytočila na maximální otáčky :rolling_eyes: Bych nejradši sbalila malého a šla pryč.A Tomáš ať si vybere,jestli půjde se mnou nebo ne.Tady ztratím všechny nervy,moje nenávist stoupá a stoupá! :rolling_eyes: Chci pryč :pensive:

Šari to musí být bolest,mě stačí když si spálím jazyk a ten hnusný povlak,který se pak na něm týden drží :stuck_out_tongue_closed_eyes: Panthenol je fakt dobrý,ale měla sis to namazat hned.Raději si s tím zajdi :wink:

Týnko to je hnus ta chřipárna,Tomáš ji měl nedávno a tak jsem se starala o dvě děti :grinning: Smectu jsem ti chtěla napsat,ale už sis jí vzala,tak fajn :wink: A raději moc nebuď s malým,ať to od tebe nechytne,to není sranda u malých dětí a pokud to je taková ta co jde z jednoho člověka na druhého :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
holky on je to názor Dr. a en Pediatrů ale ona si to vyřídila a s pediatričkou se domluvily. prý jsou, asi jako u všeho, dva tábory, kdy očkovat. a maminko si pak vyber a buď "to máte i z internetu, že?"
16. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Sari,Sali,Bleško moc vám to sluší maminy! :dizzy_face:
16. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
kuki, niki: no tak na tu naši teda očkování nemělo vliv :grinning:
16. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
sali..já tedka v globusu kupovala a pěkně jsme se vypekla - měli tam akci na plínky, jakékoliv třoje a zaplatíš dvoje, ale paní mi naúčtovalal všechny a prý to bylo jenom na počet 45 ks v balení, takže se to nevyplatilo - ale šlo to vrátit..ale od zítřka mají v tescu akci 1+1 zdarma, taky na sleep, tak řeknu manžovi, at mi vezme nebo se projdeme

petull...a jééééé,takže zase tchán, jo? :unamused:
16. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
Kuki jo :pensive: Včera jsem už na něho vletěla,protože si chtěl vzít na chvíli malého,tak jsem mu ho dala a koukám na tv a z kuchyně šílený řev,malý úplně hystericky plakal.Chvilku jsem to vydržela ale bylo to furt,tak jsem tam naběhla a on seděl u stolu a mazal si chleba a malého měl posazeného na jedné noze,ale jako tak,že kdyby malý sebou více škubnul,tak letí dozadu a praštil by se o topení,bylo hned za ním.Tak jsem ho seřvala,ať si ho buď vezme jinak,nebo ať mi ho nebere,když se mu stejně nevěnuje :rolling_eyes: Tak s ním začal pochodovat po bytě.Tomáš pak přijel,tak jsem mu to řekla a pak se pohádali.Slyšela jsem,jak mu tatík říká,že už ho to sere jak jsem náladová a s takovou ať si raději něco najdem.Slyšela jsem to a čekala jsem schválně,jestli mi to Tomáš řekne o tom že si máme něco najít a on mi to samozřejmě zazdil :rolling_eyes: Přitom jsem to slyšela :confounded: Řekl mi jenom,že mu domluvil.Tak jsem mu řekla,že je to pořád dokola,ať mu domlouvá jakkoliv,tak začal mluvit o něčem jiném(raději).Mě to už fakt nebaví,kdyby si z toho aspoň fakt něco vzal,on to stejně druhým uchem pouští ven :rolling_eyes:

Endie prosím tě pošli mi číslo na Hemrovou,já ho nemůžu najít.V té Praze mi řekli,že spadám pod Brno a tam se nemůžu dovolat.Děkuji!
16. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
petul, tak to je síla!!!! :astonished:
16. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
Sali kdyby jsme s ním nebydleli,tak to přežiju,ale takhle to prostě nedávám :frowning2:
16. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
petule: to mě mrzí :frowning2: tak ta tvoje firma má sídlo v Brně? Jsem myslela, že v Pze .. tak to mě mrzí.

malá si ze mě dělá vyloženě srandu.. protivka jak hrom, tak ji jdu uspavat na balkon, a ne a ne tam zabrat, tak jsem ji zase vytáhla.. no komedie.
16. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
jo bleško,ona má vlastně sídlo v Brně,já na to úplně zapoměla
16. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
Krásné poledne :slight_smile:
Peťko ach jo, to je fakt hrůza s tím tchánem :angry: :frowning2: a on Tomáš nechce do vlastního???
Berryl ať je brzy lépe a co Ríšánek ten už je fit???
16. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
petul..a jeje, tak to mě mrzí :confounded: hlavně teda to, jak se k tomu staví Tom..je ot pěkně na palici a jsem teda zvědavá, jak dlouho to u něj ještě vydržíte..
16. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
Sali super fotečky :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
autor
petul, ty jo :angry: :confounded: :frowning2:

veru ahojki :slight_smile:
16. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.