• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Malej mi právě vytuhnul u kojení :sunglasses: To už se mu dlouho nestalo...

veru, dík :wink:
16. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
Ahojda Niky :dizzy_face: :dizzy_face: tak jak se máte s Beruškou????
Sali :slight_smile:
16. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
autor
dobře, a vy jak s Nikim? právě jsem uspala malou a venku vykoukno sluníčko, se na to ..... nevadí, alespoň snad stihnu něco doma udělat.
16. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
Niky my dobrý, malej spinká v pokojíčku a tak si dám chvilku u pc a pak musím jít žehlit, mám už tam slušnou kupičku na žehlení, tak ať to zlikviduju.....
16. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
autor
to mi ani nepřipomínej taky musím, veri už nemá skoro v čem chodit :slight_smile: a taky to musím zase přebrat, některé věci jsou zase malé.
sakriš to sluníčko je krásnééééé.

snad bude i zítra, no.
16. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
Niky a to by ti Berunka neusla v kočárku znovu, kdyby jsi jí oblékla a šla ven???? U nás je hnusně :unamused: .....
Já jsem taky v neděli přebírala malému věci a taky už šlo zase něco do krabice..... rostou nám zlatíčka, však za chvilku budem plánovat sourozence :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
autor
veru asi jo ale byla by pak šíleně protivná, nemá to prostě ráda, když ji někdo vzbudí, a oblíká,a taky by to nestálo za ten určitě minimálně 20 minutový řev.
16. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
tak kluci jsou zpět od mudr malý na chytnute průdušky a prý kašle i dýchá jako alergik. Já jsem alergická na prach,pyl a roztoče,ale nejsem nějaký šílený alergik,tak je možné,že to má po mě. Nesmíme topit! Dostali jsme léky a uvidíme. My je pořád zle,pokud to do večera nepřejde tak musím zítra k mudr. Pořád mi to břicho bublá a na wc taky jeste chodím. :(
16. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
Niky tak to potom jo :wink: komu by se to líbilo že :slight_smile:
Berryl chuděrka Ríšánek :frowning2: a ty taky ach jo, vy si to teda užíváte :confounded:
16. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
autor
berryl to je mi líto s Ríšou, ať je brzo ok, a ty se dej taky do kupy.
16. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
malý spí a já jsem si dala horkou vanu hned je o něco lépe. Teď pucuju piškoty.
16. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj holky byla jsem ve škole a ta jsem se stavila u doktorky, nemám to ničím mazat, prý je to dost velké a pozdě..dostala jsem na to náplat a něčím to postříkala..a mám to nechat pokud to praskne dýchat aby se udělal strup..
16. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
berryl..hm, samé dobré zprávy jak to tak čtu :unamused: tak snad bude brzo líp, však uvidíš zítra, ono kdyby ti bylo pořád blbě, tak už je to fakt dlouho a šla bych být tebou taky.A s tím topením jeto sranda, to tam zmrznete, vy teplomilové :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Já jsme holky šla poprvé ven s malou v klokánce, potřebovalal jsme na poštu a manža není doma. No jako nasoukat tam malou a pak to nasoukat na sebe byl mazec, ale Ella byla celou cestu u vytržení, koukala kolem sebe s otevřenou pusou - a nějak ji to zmohlo, tak teďka usnula, hodila jsem jí ještě do autosedačky
16. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak mě je líp, nebolí hlava, ale ztratila jsem hlas, sedlo mi to dolů. Ještě smrkám zeleno žlutý fuj ale jde to ven.
Na kyčle musíme ještě v 6.měsících, jsou v pořádku ale nejsou vidět jadýrka. Malá dnes snědla celou skleničku mrkev, brambor, květák, hrášek a hrozně jí to chutnalo a mlíčko vypila až po 4,5 hodinách. Ted usnula asi jako před koupáním. Dnes je zlatá, takže to byl opravdu ten květák, dneska taky prdí po obědě ale nebrečí.

berryl - já hledala v globu to co jste měli dnes k obědu a nenašla jsem to. A to s porkem taky ne.

sali - hezké fotky !

petul - já tě obdivuju ! Nesnesla bych v bytě nikoho, sice asi nemáte na výběr, ale tohle nepřinese nikdy klid a pohodu a budeš to přenášet na malýho, on ten neklid vycítí.
16. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
Takhle jsme se vyfintily http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3811942&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F už se těším na jaro !!!!! Jsem ráda že jezdíme autem a nemusím pořád dávat kombinézu. :slight_smile:
16. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
petule: no tak to pak jo.. je to dle sídla firmy no
tak vy bydlíte dohromady s tchánem? Nemůžete ho odstěhovat? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

berryl: tak to mě mrzí.. nesmíte topit jo? no to bych zmrzla.. a co zvlhčovač, nepomohl by? Klidně ti doporučím, ten co jsme koupili, tak max. spokojenost. A malá už nekucká :slight_smile: ja jsem alergik astmatik a malá to může mít taky po mě a jak se více topí tak více trpí ta sliznice, tak taky topíme mín a zvlhčuju. A je to lepší.

dan: jééé to je parádnice.. a takovou čepku mame taky :slight_smile:

kuki: jakou máte klokanku? Taky o ni vážně uvažuju.. ale raději bych na více než do 9kg.. protože to budem mít jistě za chvilku tak to by byla zbytečná investice.

holky, manža malou tu rozbalil v obyváku a malá divoch, nemůže zůstat na plínce furt někam leze.. jako v uvozovkách, jeste jako neleze, ale furt se otáčí a je v pohybu, tak se místo na přebal.podložku počůrala na deku :sunglasses: no prostě pohoda..
jinak ta paní na koupání řekla, že v pokoji kde koupeme NETOPIT!!! jednak to dráždí sliznici a jednak bude otužilejší do bazenu, kde se taky netopí. A zvykat na 35C.. to jako u ní není problém.. a od roka se chodí do bazenu kde je 29C (no teda jak kde.. ale tam kde asi budem chodit, tak to je tam takto) a to ji taky naučím a otužím... ale nevím jak tam vlezu já :sweat_smile: těch mých 45C :grinning: :dizzy_face:

tak my jdem koupat
16. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
jo a bodýčko sundával manža přes zadek, že prý se mu to přes hlavu zdá drastické :grinning:
16. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
Ahoj holky...jak se máte? My celkem zvládáme.Dneska jsme byly na naušničkách a zatím to vypadá v pohodě, ted se budu jen modlit aby to nezačalo hnisat. Jinak jsem stále u rodičů a je mi mooooooc dobře.
16. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
kelly: no ahojky.. se neozveš jak je rok dlouhý :grinning: jéé tak to je super, jsi nechala propíchnout nebo nastřelit? My máme nastřelené a nehnisalo :wink:
16. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
blecha..propíchnout, dělaly jí to na ORL tak doufám, že to teda hnisat nebude no :confounded:
16. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
aha.. no to by řekla niki.. určo si myslím, že se to musí promazávat :wink:
16. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
ahoj holky dočtu vás až zítra
dneska se staral celý den Ráďa tak jsem si hodně odpočinula, jinak mi pomohla smecta, ale uvidíme jaká bude noc a ráno, ale je mi o hodně lépe

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=576694&vReferer=

dan malá je opravdu nádhrenááááááááááááááá
16. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
berryl: jéžiš.. malá by z toho umyvadla vyskočila :grinning:
16. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
autor
berryl super fotka, v tom umyvadle :slight_smile: tys malého koupala když je marod? to já předtím malou nekoupla 4 dny.
16. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
je fakt, že jak ma chycené prudůšky tak bych ho asi taky nekoupala

niki: a jak se máte vy dvě?
16. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
autor
blesko přesně to jsem říkali já i manžel.

my dobré, sice malá poslední dobou řvavou, vyžeduje mou přítomnost při hraní, ale jinak je zlatá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo jak jsi psala s tím "plazením" tak my máme posouvání máme rychlost 2 puzzle čtverce za 10 minut, sune se po zádech. už dvakrát zkončila na parketách. :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
berryl - my doma na jakékoli potíže žaludek a střeva užíváme Hylac, pomáhá i na salmonelu. Děkuju, jsem na ní pyšná :wink:

Malá je celý den zlatá, v 6 se vzbudila tak jsme jeli do globu, ani nebrečela u oblíkání a celou dobu zae spala. Ted je vykoupaná a jde jíst a už zase zivá.

My taky netopíme tam kde koupu. A pokud dítě nemá teploty tak koupání nevadí.
16. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
autor
já taky v koupelně netopím a pak malou jen nalehko zabalím do plínky - nemám ji kde položit tak je to zajímavé, beru plínku z radiatoru v koupelně pusou, a přenáším ji přes celý byt do pokojičku na přebalovák. už to tak dělám 3 týdny a v pohodě. a jinak koupeme ve vodě cca 33 stupňů když je teplejší tak se ji to nelíbí hlavně když ji tam dávám :slight_smile:
16. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
Tak už zase spí, snědla jen 50 ml a začala se chechtat takže budem jíst brzo, počítám kolem 1. Dneska bylo květáku a hrášku málo a dobrý. Já taky přenáším z koupelny jen v plínce jinam na přebalovák. Někdy má husinu ale zatím nemarodí, tak uvidíme. Holky zítra má přijít ta houpačka, já se tak těším, doufám že v tom bude chtít být.
16. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
holky já musím koupat pak mu to chybí a má problém usnout a navíc se strasne potí po tatínkovi! Dan i já už kašlu :( Já nemám v koupelně pračku ani místo kam ho položit,tak jde vždy do umyvadla už si na to zvyknul. Blesko u nás to je taky tak jakmile mu sundam plenku,tak jako by chtěl utéct pryč :slight_smile: dan ty přikrmy jsem koupila v rosmanu nebo u nás v hrušce teď nevím
16. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.